Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, King Arthas napisał:

Tylko, że u mnie siostra jest na integrze i nie da się nic uruchomić. Kto wie co za kilka miechów będzie. Też tak gadali niektórzy 2-3 miesiące temu, a teraz mamy 3070 za 6k.

Cierpliwość popłaca. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sultan_kosmitow napisał:

3060 to calkiem znosna karta w 1080p oraz dobra jako poczatkowa dla zabawy z Machine Learning.

Ale nie za taką cenę,jakie są obecnie - przedział 3-3,5k zł.Za 1600-1800 zł byłoby znośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kowallosu napisał:

Dajcie juz spokój z tymi 3060, zostawcie te karty Januszom,  niech kupują i wciskają niekumatym. Juz lepiej przemęczyć sie kilka miesięcy i poczekać na 3060ti niż pakować sie w ten chłam.

 

Przestań siać defetyzm na temat tych kart. Wcale nie są takie słabe, a w niektórych programach 12GB robi robotę. Potem się ludzie obudzą z ręką w nocniku, tak jak w styczniu... Wystarczy jedno info od kopaczy i ceny poszybują, a karty znikną jak funt masła w cygańskim tobołku. ?

Jak ktoś nie ma nic, to polecam jak najbardziej 3060. Oczywiście za cenę do 3-3,2 tys., w zależności od wersji.

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Morgon82 napisał:

Ja nic nie widzę na hasło rtx 3070 w cenach mniejszych niż 6000 zł.  Jak Ty to wyszukujesz?

Dodaj te modele, którymi jesteś zainteresowany do obserwowanych i ustaw notyfikację o nowych ofertach. Nikt nie mówi, że one są widoczne teraz i natychmiast. Na tym właśnie polega polowanie i na tym ludzie zarabiają wystawiając później karty na OLX czy Alledrogo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, Valkiria napisał:

 

Przestań siać defetyzm na temat tych kart. Wcale nie są takie słabe, a w niektórych programach 12GB robi robotę. Potem się ludzie obudzą z ręką w nocniku, tak jak w styczniu... Wystarczy jedno info od kopaczy i ceny poszybują, a karty znikną jak funt masła w cygańskim tobołku. ?

Jak ktoś nie ma nic, to polecam jak najbardziej 3060. Oczywiście za cenę do 3-3,2 tys., w zależności od wersji.

Są bardzo słabe jak na obecną cenę! Ponad 3 koła za kartę o tej wydajności? To może 3050 16GB za 4 kzł? Skoro RAM robi robotę....:rotfl:

2 minuty temu, Valkiria napisał:

 

Przestań siać defetyzm na temat tych kart. Wcale nie są takie słabe, a w niektórych programach 12GB robi robotę. Potem się ludzie obudzą z ręką w nocniku, tak jak w styczniu... Wystarczy jedno info od kopaczy i ceny poszybują, a karty znikną jak funt masła w cygańskim tobołku. ?

Jak ktoś nie ma nic, to polecam jak najbardziej 3060. Oczywiście za cenę do 3-3,2 tys., w zależności od wersji.

Czyżby kolega "przytulił" kilka 3060 i nikt na żulixie ich nie chce za 4 koła?:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że się zacznie o DŻIFORS 12 GIGABAJTÓW RAM ? ;)

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pioneer83 napisał:

Są bardzo słabe jak na obecną cenę! Ponad 3 koła za kartę o tej wydajności? To może 3050 16GB za 4 kzł? Skoro RAM robi robotę....:rotfl:

A ponad 4,5 koła za 3060ti i ponad 6 koła za 3070 to jest dobry stosunek cena/wydajność? Zobacz, co jest na rynku i według tego stanu oceniaj sytuację, a nie swoich życzeniowych potrzeb.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12gb za 4kpln to nie tak drogo ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Valkiria napisał:

A ponad 4,5 koła za 3060ti i ponad 6 koła za 3070 to jest dobry stosunek cena/wydajność? Zobacz, co jest na rynku i według tego stanu oceniaj sytuację, a nie swoich życzeniowych potrzeb.

Ok. To teraz trzeba czekać na reaktywację VooDoo przez Nvidię - VooDoo 7 32GB GDDR3 64-bit. Ło panie. Do tego dysk tysionc ESESDE i zestawik za 6 koła złożony!:rotfl:

"Włonczamy" niskie ceny w meeeedia expert..............:rotfl::rotfl::rotfl:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co do zasady ten wątek jest dla tych którzy chcą kupić. Czyli teraz, lub w najbliższym czasie.
Wiemy jakie jest MSRP, wiemy jakie są wydajności kart, wiemy że 90% ludzi te 12GB nie będzie do niczego potrzebne, to już było powiedziane dziesiątki razy...

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Tornado3 napisał:

12gb za 4kpln to nie tak drogo ?

Promocja panie. Promocja! Górnik płakał jak sprzedawał....:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, m4rkiz napisał:

Ludzie, co do zasady ten wątek jest dla tych którzy chcą kupić. Czyli teraz, lub w najbliższym czasie.

Widzisz,ilu jest czekających na karty i cały czas się łudzimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pioneer83 napisał:

Ok. To teraz trzeba czekać na reaktywację VooDoo przez Nvidię - VooDoo 7 32GB GDDR3 64-bit. Ło panie. Do tego dysk tysionc ESESDE i zestawik za 6 koła złożony!:rotfl:

 

Jak chcesz, to mogę Ci złożyć zestaw z lat 80 na ZX Spectrum, bo gdzieś się wala po strychu. Takimi podśmiechujkami nikomu nie pomożesz. Wyjdź poza ten wątek, i zobacz, że ludzie są już tak zdesperowani, że chcą kupować 1660Ti za trzy koła. W sytuacji, kiedy mają w tych pieniądzach bardzo dobrą alternatywę. Tylko skąd mają to wiedzieć, jak jeden z drugim od kilku dni jedzie po tej karcie, jak po kupie gówna...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BladyPL napisał:

Dodaj te modele, którymi jesteś zainteresowany do obserwowanych i ustaw notyfikację o nowych ofertach. Nikt nie mówi, że one są widoczne teraz i natychmiast. Na tym właśnie polega polowanie i na tym ludzie zarabiają wystawiając później karty na OLX czy Alledrogo.

Dodałem je do listy (nie widziałem opcji obserwuj), teraz pytanie jak ustawić powiadomienie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, Valkiria napisał:

 

Jak chcesz, to mogę Ci złożyć zestaw z lat 80 na ZX Spectrum, bo gdzieś się wala po strychu. Takimi podśmiechujkami nikomu nie pomożesz. Wyjdź poza ten wątek, i zobacz, że ludzie są już tak zdesperowani, że chcą kupować 1660Ti za trzy koła. W sytuacji, kiedy mają w tych pieniądzach bardzo dobrą alternatywę. Tylko skąd mają to wiedzieć, jak jeden z drugim od kilku dni jedzie po tej karcie, jak po kupie gówna...?

Bardzo dobrą alternatywą jest najnowszy Xbox (ten tańszy - chyba wersja S) + Gamepass (czy jak mu tam) i ogranie tego co się chce i dopiero gdy rynek kart się ustabilizuje to dopiero wtedy kupno karty, a nie teraz kupno padliny (cenowej) w cenie "hajendu" - sorry, ale tutaj wystarczy myśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Morgon82 napisał:

Dodałem je do listy (nie widziałem opcji obserwuj), teraz pytanie jak ustawić powiadomienie?

Innymi programami ;) Czasy takie, że człowiek nie bardzo chce szkolić konkurencję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pioneer83 napisał:

Bardzo dobrą alternatywą jest najnowszy Xbox (ten tańszy - chyba wersja S) + Gamepass (czy jak mu tam) i ogranie tego co się chce i dopiero gdy rynek kart się ustabilizuje to dopiero wtedy kupno karty, a nie teraz kupno padliny (cenowej) w cenie "hajendu" - sorry, ale tutaj wystarczy myśleć...

 

Sorry, ale jak trzeba myśleć, to sprawdź, co polecasz. Wersja S to jest padlina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, mati0s napisał:

Lepiej płacić kartą debetową bo masz system ChargeBack który cię chroni, sto razy lepsze od płacenia przez blika przy takich kwotach. 

W przypadku płacenia kartą kredytową też jest ChargeBack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla rozluźnienia atmosfery, znajomek zakupił ostatnio 3090 i też narzeka. Mówi, że najgorsze w tej karcie to jest to, że wysusza usta - od plucia na biedaków ;)

  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Valkiria napisał:

 

Przestań siać defetyzm na temat tych kart. Wcale nie są takie słabe, a w niektórych programach 12GB robi robotę. Potem się ludzie obudzą z ręką w nocniku, tak jak w styczniu... Wystarczy jedno info od kopaczy i ceny poszybują, a karty znikną jak funt masła w cygańskim tobołku. ?

Jak ktoś nie ma nic, to polecam jak najbardziej 3060. Oczywiście za cenę do 3-3,2 tys., w zależności od wersji.

A ja polecam kupic konsole za 2500zl 

rtx 3060 jest słaba 

rtx 3060 jest słaba

rtx 3060 jest słaba

chcesz więcej pamięci kup radeona. Tak samo ciezko dostępny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Valkiria napisał:

 

Wyjdź poza ten wątek, i zobacz, że ludzie są już tak zdesperowani, że chcą kupować 1660Ti za trzy koła.

Jak ktoś ma nie po kolei w głowie to kupi. Każdy normalny woli przeczekać aż ceny wrócą do normy.

Edytowane przez grzegorz1981
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, BladyPL napisał:

Tak dla rozluźnienia atmosfery, znajomek zakupił ostatnio 3090 i też narzeka. Mówi, że najgorsze w tej karcie to jest to, że wysusza usta - od plucia na biedaków ;)

 

Mam dwie, ale jakoś nie przyszło mi do głowy pluć na kogoś z tego powodu... Może niech kolega zacznie leczyć ślinianki...?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Valkiria napisał:

 

Sorry, ale jak trzeba myśleć, to sprawdź, co polecasz. Wersja S to jest padlina.

Czyli ten sam poziom co 3060 a tańsza...:rotfl::szczerbaty:

A jak za mało RAMu to kupta se

 

https://www.purepc.pl/asus-rog-phone-5-moze-zadebiutowac-w-wersji-z-18-gb-ram-smartfon-dla-graczy-ponownie-zawstydzi-inne-flagowce

 

I rozmowy na dzielni - panie "kendi krasz saga" mi zapiernicza jak "kurlik" po amfie na tych osiemnastu giga RAMu.:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Morgon82 napisał:

Ja nic nie widzę na hasło rtx 3070 w cenach mniejszych niż 6000 zł.  Jak Ty to wyszukujesz?

W tej chwili na wszystkich amazonach, od Hiszpanii do Niemiec jest ch...jnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BladyPL napisał:

Innymi programami ;) Czasy takie, że człowiek nie bardzo chce szkolić konkurencję ;)

Dobre, na szczęście dla większości ja chcę kupić tylko kartę dla siebie. Dziękuję za porady. Myślę, że sobie poradzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Everyman NATOwcy muszą nauczyć się korzystać z dronów w takiej skali jak Ukraińcy. Muszą być oddzielne bataliony już droniarzy FPV, Baba Jaga to jest cudeńko. Muszą być oddzielne grupy EW. Ilość dronów na Ukrainie dobija do 2.5 mln rocznie po obu stronach. Jeśli o to chodzi to jest już rok przespany, i kolejny rok na horyzoncie w którym nic się nie dzieje, nawet na zachodzie (coś tam próbują małymi grupami, ale to jest promil zapotrzebowania). Tylko pozostaje pytanie, czy w dobie totalnej dominacji w powietrzu i przeogromnego wsparcia CAS piechoty, NATO w swoich strukturach w ogóle potrzebuje droniarzy? 
    • Sierpień 2010 i pierwsza scena po ośnieżonym mieście z dwójki to były czasy... Dla mnie jedna z najbardziej klimatycznych gierek ever. W tamtym czasie to był top. Fajnie by było jakby zrobili bardziej otwarty świat bo potencjał jest ogromny. Aż naszła ochota pograć w drugą część z old time reality modem 
    • Każdy stary Fallout obecnie bez modów to jedna wielka sraczka. Ostrzegam bo skończyły się moje wczorajsze zabawy z New Vegas, gdzie gra poleciała z dysku - ni jak normalnie nie szło wyeliminować dwóch problemów - gra łapała raz na jakiś czas losowy stuttering, drugi problem z kolei to podczas słuchania radia (kwestie mówione przez spikera) gra łapała stuttering. Ostre modowanie ponoć załatwia te problemy ale nie chciało mi się męczyć buły, dla zainteresowanych: https://vivanewvegas.moddinglinked.com/index.html
    • według mnie zależy czy grasz w różne gry głównie jakieś emulatory. Tu android ma dużą przewagę. Jak nie bawisz sie w takie rzeczy to iphone będzie przyjemniejszy, mniej zamulający i dłużej bateria wytrzyma. Jeżeli nic się nie zmieniło to za 2 lata powinny masowo wychodzić telefony z wymiennymi bateriami. Dyrektywa UE.
    • Zapewne chodzi o opaskę, to raczej da się wymienić. Pady na pewno się da. Reszta (pałąk i muszle) nie wygląda na taką, która się będzie rozpadać.   Popatrz na Beyerdynamic MMX300, wg wielu użytkowników to najlepszy zamknięty headset. W praktyce to jest model DT770 w wersji 32 omowej, tylko ma inaczej wykończone muszle i doczepiony mikrofon (ponoć też bardzo dobry).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...