Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

dyzio04 to bardzo przyjemny gość i szybko odpowiada:

Mam do zaoferowania usługę Inpost
dzisiaj, 22:47
5b6c80df4539a4d82fe016249ec5
dzisiaj, 22:47
Płacisz na Inpost, a pieniądze są rezerwowane na stronie . Wysyłam paczkę kurierem do Twojego domu, sprawdzasz ją na miejscu, jeśli wszystko jest w porządku-przekazują mi pieniądze. Jeśli odmówisz, pieniądze wrócą do ciebie
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak poważnie do tego podeszli, a chyba nikt nie spojrzał jakie dane tam @Clix podał, ehhh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zwierze napisał:

Ale jaki cel biznesowy ma przyświecać takim pracom? Skoro towar schodzi z półek? Po co to w ogóle wdrażać? 

Psychologia zakupu. To ze kupie karte w takim sklepie i mam szanse z botami powoduje dobre skojarzenia z marka. Podobmie jak zostaniesz z usmiechem obsluzony przy zakupie najtanszego mercedesa to jest duza szansa ze wrocisz po nastepnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sxgn napisał:

Wszyscy tak poważnie do tego podeszli, a chyba nikt nie spojrzał jakie dane tam @Clix podał, ehhh

Ja spojrzałem i bawię się równie dobrze co kolega Clix ;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sultan_kosmitow napisał:

Psychologia zakupu. To ze kupie karte w takim sklepie i mam szanse z botami powoduje dobre skojarzenia z marka. Podobmie jak zostaniesz z usmiechem obsluzony przy zakupie najtanszego mercedesa to jest duza szansa ze wrocisz po nastepnego.

Sorry, nie kupuje tego. Nie bot, to zrobią makro z randomowymi czasami klikania i to nadal będzie szybsze niż człowiek i tyle z Twoich zabezpieczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie Gigabyte Radeon RX 6900 XT Gaming OC za 1300 euro, czy lepiej polować na 3090 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spowolnisz proces do  czasu czlowieka i wtedy on tez ma szanse. Oczywiscie taka sytuacja jak z kartami wystepuje rzadko wiec nikt sie nie meczy, ale duze platformy maja problem z ze skanowaniem cen i z tym walcza w podobny sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Majki78 napisał:

Szybkie pytanie Gigabyte Radeon RX 6900 XT Gaming OC za 1300 euro, czy lepiej polować na 3090 ?

3090 raczej nie upolujesz za 2000 euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sultan_kosmitow napisał:

Spowolnisz proces do  czasu czlowieka i wtedy on tez ma szanse. Oczywiscie taka sytuacja jak z kartami wystepuje rzadko wiec nikt sie nie meczy, ale duze platformy maja problem z ze skanowaniem cen i z tym walcza w podobny sposob.

Nie, nie ma szans.

W jaki sposób walczą z scrapowaniem stron? Przecież zescrapujesz każdą stronę bez żadnego problemu, inne proxy dla każdego requestu, randomowy user agent i mogą sobie blokować co chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wpadł na hiszpańskim amazonie, ale wysyłka trochę odległa.  

6900.png

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sultan_kosmitow napisał:

sprobuj z amazonem, allegro. szybko gonga dostaniesz

pisałem scrapery pod allegro i olxa, działają po dziś dzień z małymi zmianami pod html'a od 3 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zwierze napisał:

pisałem scrapery pod allegro i olxa, działają po dziś dzień z małymi zmianami pod html'a od 3 lat

sprobuj z kategoria czesci samochodowe (42 mln ofert)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sultan_kosmitow napisał:

sprobuj z kategoria czesci samochodowe (42 mln ofert)

hehe, akurat pod olxa i allegro klient chciał obsługiwać głównie te kategorie :D dobra, dla mnie to jest EOT, nie będę Cię do niczego przekonywał a odbiegamy od tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zwierze napisał:

hehe, akurat pod olxa i allegro klient chciał obsługiwać głównie te kategorie :D dobra, dla mnie to jest EOT, nie będę Cię do niczego przekonywał a odbiegamy od tematu.

Masz coś może do monitorowania cen lub ofert na olx? Bo jak narazie sam rozpisuje sobie excela ile ofert jest i po jakich cenach 3 razy w dniu. Bo przymierzam sie do sprzedaży mojej starej karty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrazenie, ze po pierwszym dniu, kiedy na Amazonie PL nylo naprawde sporo kart w super cenach, jakos sie tak zrobilo pusto. Zero dropow.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mati0s napisał:

Masz coś może do monitorowania cen lub ofert na olx? Bo jak narazie sam rozpisuje sobie excela ile ofert jest i po jakich cenach 3 razy w dniu. Bo przymierzam sie do sprzedaży mojej starej karty. 

mam, ale niestety zgodnie z umową zostały przekazane prawa autorskie i własność, więc nie mogę tego udostępnić ani na dobrą sprawę sam tego używać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Janusz_75 napisał:

Odnosze wrazenie, ze po pierwszym dniu, kiedy na Amazonie PL nylo naprawde sporo kart w super cenach, jakos sie tak zrobilo pusto. Zero dropow.

Bo tylko na otwarcie dostali więcej kart i na tym koniec. Teraz pewnie będzie jak na innych Amazonach

Edytowane przez Meteor07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Meteor07 napisał:

Bo tylko na otwarcie dostali więcej kart i na tym koniec. Teraz pewnie będzie jak na innych Amazonach

Ciekawe czy w ogóle zrealizują te wrzutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Janusz_75 napisał:

Odnosze wrazenie, ze po pierwszym dniu, kiedy na Amazonie PL nylo naprawde sporo kart w super cenach, jakos sie tak zrobilo pusto. Zero dropow.

To fakt, teraz to już chyba ze świecą szukać. Czasem mignie jakiś 3090 za kilkanaście tysi albo 3060 za cenę w jakiej jest w każdym innym sklepie.

Martwi jedynie brak info o dostawie "zaklepanego" 3070 Eagle za 3,5k. Coś czuję, że może być ciężko to ostatecznie dostać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arcticfox napisał:

W DE za RTX 3080 który nie znika w kilka minut, trzeba obecnie zapłacić w sklepie 1800€, Zotac, Manli, Gigabyte Gaming/Eagle, Suprim 2000€

Jak patrzę na te ceny to ciągle muszę się uszczypnąć czy nie śnię bo ja 3090FE wyrwałem w grudniu za 1500€ o ile dobrze pamiętam. Cena wydawała mi się kosmiczna, teraz to jak za półdarmo. Swoją drogą to niezła cegła. Do lutego leżała i się kurzyła bo nie mogłem się zdecydować co z nią zrobić.

W sumie to mam farta bo 3 kary kupiłem za cenę premierową a za jedną przepłaciłem 300 cebulionów.

Te dzisiejsze ceny to kosmos i ponoć będzie tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zozolek napisał:

to że ulica się tym interesuje to nic nowego.

Ogólnie zakup bota to  wydatek ok  5tyś zł z tego co  widzę. także wiadomo gdzie są karty :D

Serio? Gdzie takie boty? Jezu, zamiast handlować kartami ludzie, mogliśmy wejść na ten rynek i zgarnąć jeszcze lepszy hajs, a gratis można by zawsze tymi botami za darmo jeszcze kart nakupować i podwójny zysk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ZiomeX napisał:

Serio? Gdzie takie boty? Jezu, zamiast handlować kartami ludzie, mogliśmy wejść na ten rynek i zgarnąć jeszcze lepszy hajs, a gratis można by zawsze tymi botami za darmo jeszcze kart nakupować i podwójny zysk :D

Boty na np. amazona są dostępne za darmo na githubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AvengerGT napisał:

To fakt, teraz to już chyba ze świecą szukać. Czasem mignie jakiś 3090 za kilkanaście tysi albo 3060 za cenę w jakiej jest w każdym innym sklepie.

Martwi jedynie brak info o dostawie "zaklepanego" 3070 Eagle za 3,5k. Coś czuję, że może być ciężko to ostatecznie dostać. 

tez sie martwie, rtx 3080 za 5300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...