Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 minuty temu, sxgn napisał:

Nie znam War_marchin, ale do ciebie jedno pytanie. Ch*j ci do tego co, kto i jak robi? Jeho sprawa co, ile i za ile sprzedaje. Jak bedzie pisal US to bedzie jego problem. Ty pewnie swojej glowy albo hemoroidow do tego czasu nie wyleczysz

Uderz w stół....Się kolega zdenerwował bo działa tak samo. 

Edytowane przez BiałyKruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

priv

Edytowane przez Maspex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, BiałyKruk napisał:

Hej. Zarówno pod względem asortymentu jak i cen Roland mógłby się uczyć od Kolegi War Machine z tego skalperskiego wątku  

PS

czemu w ofertach nie wspomina ze sprzęty przetestowane w kopareczce? A i cześć idzie niby na fakturę cześć sprzedaż prywatna. Wiadomo o co chodzi. US w Lublinie będzie pisał za 3-4 latka  

https://allegro.pl/uzytkownik/war_machin?bmatch=cl-e2101-d3720-c3682-uni-1-4-0304

Swoją droga widać ze zaczął „ewakuacje”. Czuje pismo nosem. 

Ten już od rana zaczyna :thumbdown:

Ciekawe czy na facebooku też już udostępnił

Edytowane przez sebol1488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BiałyKruk napisał:

Uderzę stół....Się kolega zdenerwował bo działa tak samo. 

Ale tam padło pytanie, chyba że nie zrozuniałeś, to przepraszam, ale prościej się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No amazon.pl - jeśli to Ci się uda zrealizować, to będzie to najlepsza premiera jaką do tej pory miałem ;);)

jJbJddY.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, BiałyKruk napisał:

Uderz w stół....Się kolega zdenerwował bo działa tak samo. 

Chcesz to ci kupię. Poważnie mówię.

Odznaka_ORMO.jpg
zdjęcie z wiki

W sumie to bardziej ci będzie pasowała ta:


800px-Odznaka_Zas%C5%82u%C5%BCony_Dzia%C

zdjęcie z wiki

Chłopie nie szukaj czy ja też coś sprzedaję, tylko mów czy chcesz medalik?

Edytowane przez m4rkiz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, m4rkiz napisał:

Chcesz to ci kupię. Poważnie mówię.

Odznaka_ORMO.jpg
zdjęcie z wiki

W sumie to bardziej ci będzie pasowała ta:


800px-Odznaka_Zas%C5%82u%C5%BCony_Dzia%C

zdjęcie z wiki

Kolejny. Nie, z „elementem” sklapelskim i oszustami podatkowymi w interesy nie wchodzę. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 godzin temu, BladyPL napisał:

Jednostkowy eksperyment? Czyli raz w dupę to nie gej? 

Jak z kobietą to nie.:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, BiałyKruk napisał:

Kolejny. Nie, z „elementem” sklapelskim i oszustami podatkowymi w interesy nie wchodzę. 

Ło kurde, to chyba siedzisz mi pod łóżkiem że tak dobrze wiesz co robię. Chyba że to ta sama magia która pozwala ci twierdzić że koledzy powyżej nie ujęli tego dochodu w pitach które złożą w przyszłym roku... :D

Może jeszcze wytłumacz czym - poza skalą - różniło się twoje sprzedanie karty z zyskiem od ich sprzedania karty z zyskiem?  Bo jak na razie to wychodzi że nawet według własnych standardów sam jesteś skalperkiem i oszuścikiem tylko brakuje ci rozmachu.

Edytowane przez m4rkiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne osoby wiedzą lepiej od Ciebie samego :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, m4rkiz napisał:

Ło kurde, to chyba siedzisz mi pod łóżkiem że tak dobrze wiesz co robię. Chyba że to ta sama magia która pozwala ci twierdzić że koledzy powyżej nie ujęli tego dochodu w pitach które złożą w przyszłym roku... :D

Może jeszcze wytłumacz czym - poza skalą - różniło się twoje sprzedanie karty z zyskiem od ich sprzedania karty z zyskiem?  Bo jak na razie to wychodzi że nawet według własnych standardów sam jesteś skalperkiem i oszuścikiem tylko brakuje ci rozmachu.

Sami się chwalili i wyśmiewali tych co płacą kilka tygodni temu tutaj na forum. Stad wiem. Ale maja jeszcze czas. Do końca kwietnia. Później będzie weryfikacja.  
 

NO i jak nie rozumiesz moich komentarzy to znaczy ze masz ptasi móżdżek. 
Roznica jest chyba jak ktoś odsprzeda 1 kartę a jak ktoś całymi dniami czatuje przed komputerem i zgarnia wszystko co sue da ze sklepów i sprzedaje hurtowo mając biznesik na lewo. Kilka razy to tłumaczyłem ale jak będzie trzeba to jeszcze raz ci opisze innego dnia bo dzisiaj już nie nam czasu. 
Ponadto nawet w tym wątku większość obserwatorów uważa skalping za chora praktykę wiec tylko ci pisze jak gracze to widza. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 godzin temu, m4rkiz napisał:

Ekolog i psycholog. A gotujesz?

tenor.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, BiałyKruk napisał:

ptasi móżdżek.

... ?

 

Cytat

Roznica jest chyba jak ktoś odsprzeda 1 kartę a jak ktoś całymi dniami czatuje przed komputerem i zgarnia wszystko co sue da ze sklepów i sprzedaje hurtowo mając biznesik na lewo.

Jak dla mnie żadna różnica czy nie kupię bo 100 sztuk wykupi jeden gościu czy 100 sztuk wykupią takie osoby jak ty.
Ba, pokuszę się nawet o stwierdzenie że taniej dało się odkupić kartę od kogoś kto nimi obraca na bieżąco niż tą twoją jedną wychuchaną sztukę.

Jeżeli sprzedałeś kartę drożej niż ją kupiłeś to po prostu nie masz prawa nazywać nikogo skalperem i zalewać nas swoimi mądrościami...

Edytowane przez m4rkiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, BiałyKruk napisał:

Roznica jest chyba jak ktoś odsprzeda 1 kartę a jak ktoś całymi dniami czatuje przed komputerem i zgarnia wszystko co sue da ze sklepów i sprzedaje hurtowo mając biznesik na lewo. 

O z tym to się mogę zgodzić. Dla mnie też wszelkiego rodzaju automatyzacja zakupów to taka trochę gra nie fair. Każdą z dwóch kart jakie udało mi się nabyć okupiłem ślęczeniem przed monitorem i klikaniem w F5 ale jak się obecnie śledzi PartAlert ( stamtąd miałem info o dostępności ) to obecne oferty znikają w kilka sekund. Często zanim kartę otworzysz i znajdziesz przycisk KUP to już nie ma towaru. Przecież to nie jest możliwe, aby człowiek w sekundę czy dwie otworzył stronę, kliknął przycisk KUP, wypełnił wszystkie dane i sfinalizował transakcję. 

Automatyzacji zakupów mówię NIE - walczmy uczciwie na F5 ;)

Edytowane przez BladyPL
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BladyPL napisał:

O z tym to się mogę zgodzić. Dla mnie też wszelkiego rodzaju automatyzacja zakupów to taka trochę gra nie fair. Każdą z dwóch kart jakie udało mi się nabyć okupiłem ślęczeniem przed monitorem i klikaniem w F5 ale jak się obecnie śledzi PartAlert ( stamtąd miałem info o dostępności ) to obecne oferty znikają w kilka sekund. Często zanim kartę otworzysz i znajdziesz przycisk KUP to już nie ma towaru. Przecież to nie jest możliwe, aby człowiek w sekundę czy dwie otworzył stronę, kliknął przycisk KUP, wypełnił wszystkie dane i sfinalizował transakcję. 

Automatyzacji zakupów mówię NIE - walczmy uczciwie na F5 ;)

Polejcie mu! 3 dni straciłem na discorda i part alert, całe szczęście wszedł amazon.pl, tam po prostu odświeżyłem, na spokojnie kupiłem i jest dostawa. Bez stresu. Ale zaraz i amazon.pl opanuje Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BladyPL napisał:

3070 Eagle OC - amazon zablokował środki na karcie, czyli jest szansa, że zrealizują.

Mam nadzieję, że zrealizują obie zamówione ;)

PS: Zablokował coś ponad 7000 PLN za obie karty, czyli może się uda ;)

O kurcze, mnie też zablokowali. Trzymam za nas kciuki :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, BladyPL napisał:

No amazon.pl - jeśli to Ci się uda zrealizować, to będzie to najlepsza premiera jaką do tej pory miałem ;);)

jJbJddY.jpg

U mnie nadal cisza, zamówienie z 3 marca, u kolegi też cisza a zamówienie z 2 marca :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd się zgadzam. Ale uważam że to zadanie sklepu żeby to ogarnąć bo wiadomo jaka jest sytuacja. Captha, wysyłanie po jednej sztuce, priorytet dla osób z założonymi wcześniej kontami czy poprzednimi zamówieniami, NIE WYSTAWIANIE większej ilości towaru niż ma się na magazynie bez jasnego zaznaczenia że to rezerwacja, nie kombinowanie z cenami to wszystko zapewniłoby im lepszy PR a ludziom spokojne dalsze rozbudowywanie kompów na których sklep znowu zyskuje. A tak mamy to co mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam,mi się niestety nie udało trafić 3070 na amazonie, ale nie mam też czasu żeby dłużej posiedzieć, widocznie nie trafiłem w okienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie by było, gdyby amazon nie stwierdził, że mam podejrzane działania na koncie i nie wywalił mi zamówień :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja dałem przelewy  24 i mi  kasę ściągnęło  z konta, na Aorusa 3060Ti  za 3198zł.

Pytałem na info -  nie maja informacji o  dostawie.

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Adminów mógłby zakończyć te żale i bóle dupy co poniektórych.

Skupcie się na ofertach.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że gigabyte faktycznie robi duże dostawy tych niższych modeli eagle bo w kilku sklepach się spodziewają 3060/3060ti/3070 tak że chyba głównie na nie warto zwrócić uwagę.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, m4rkiz napisał:

Wygląda że gigabyte faktycznie robi duże dostawy tych niższych modeli eagle bo w kilku sklepach się spodziewają 3060/3060ti/3070 tak że chyba głównie na nie warto zwrócić uwagę.
 

Wiesz może w jakich sklepach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, m4rkiz napisał:

Wygląda że gigabyte faktycznie robi duże dostawy tych niższych modeli eagle bo w kilku sklepach się spodziewają 3060/3060ti/3070 tak że chyba głównie na nie warto zwrócić uwagę.
 

Posiadasz jakieś info czy coś? Czy to taka bardziej spekulacja? Byłbym super szczęśliwy, gdyby w końcu gigabyte 3060ti gaming oc wpadł do rtv i zrealizowali to zamówienie z grudnia :)

 

EDIT: Nie doczytałem, że mowa o eagle ale i tak ciekawe.

Edytowane przez zabawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...