Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Valkiria napisał:

To ta akcja z kodem promocyjnym w Sferis? Najlepsza oferta na otwarcie w PL...?

Cenowo owszem, ale 10 sztuk to trochę śmiech na sali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, m4rkiz napisał:

Cenowo owszem, ale 10 sztuk to trochę śmiech na sali ;)

To się zgadza, ale pokazuje też poziom cen w dostawach do sklepów. Ciekawe, co będzie z sobotnimi Tufami 3070. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hsv77 napisał:

typowe - jeden produkt dostępny i nie da się dodać do koszyka

Zaklepany przez pracownika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hsv77 napisał:

typowe - jeden produkt dostępny i nie da się dodać do koszyka

Jak w japońskiej kolei - można zegarek regulować według tych wrzutek-widmo na morele  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele sprawdzam zeby ewentualnie nakrzyczec na Pania z infolinii, czemu sprzedaja karte na ktora czekam od poczatku stycznia :P

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, qxp napisał:

Jest i 3060 za msrp 

No to super, do mnie jeszcze kurier nie przyjechał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

No to super, do mnie jeszcze kurier nie przyjechał :P

Na Sferisie było ponad 10k ludzi na ofercie,kart z rabatem było1 0...jakie szczeście, że akurat koledzy z forum, i to dwóch, załapało się :) Czekam na zdradzenie tej techniki :) Dwa monitory, szybko klikąc,bota, żona w Sferis?

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maspex napisał:

jakie szczeście, że akurat koledzy z forum, i to dwóch, załapało się

Trzech, jeszcze @hsv77 zgarnął jedną sztukę. Ciekawe, czy jemu też już przyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Maspex napisał:

Na Sferisie było ponad 10k ludzi na ofercie,kart z rabatem było1 0...jakie szczeście, że akurat koledzy z forum, i to dwóch, załapało się :) Czekam na zdradzenie tej techniki :) Dwa monitory, szybko klikąc,bota, żona w Sferis?

Żadnej techniki nie było. Pojawił się kod i zakup jak każdy inny, może trochę szybszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Trzech, jeszcze @hsv77 zgarnął jedną sztukę. Ciekawe, czy jemu też już przyszedł.

to jakaś zorganizowana akcja bo kurier przyszedł w tym samym momencie co do naszego kolegi @qxp

w życiu żadnego bota nie używałem, ot dla sportu sobie kliknąłem i siadło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Maspex napisał:

Na Sferisie było ponad 10k ludzi na ofercie,kart z rabatem było1 0...jakie szczeście, że akurat koledzy z forum, i to dwóch, załapało się :) Czekam na zdradzenie tej techniki :) Dwa monitory, szybko klikąc,bota, żona w Sferis?

Więcej wiary w ludzi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dostałem z rana miłą wiadomość z x-komu. Oczywiście sami z siebie napisali. Cieszy fakt że nie anulowali ani nie zaproponowali zamienika, może kiedyś zrealizują. :lol2:

 

Informujemy, iż dostawa produktu ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF GAMING OC 8GB GDDR6  

uległa opóźnieniu. W związku z powyższym czekamy cały czas na informację z dystrybucji odnośnie dostępności produktu .

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji i prosimy o wyrozumiałość.

Zamówienie jest przez cały czas monitorowane i dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie przyśpieszyć czas jego realizacji. Potwierdzenie nadania przesyłki, wraz z numerem listu przewozowego oraz odnośnikiem do pobrania faktury VAT, prześlemy w osobnej wiadomości e-mail zatytułowanej „Twoja przesyłka została wysłana”.

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Msi suprim 3070 na ME za jedyne 6675 :E "kończy się dostępność"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Garru napisał:

Dostałem z rana miłą wiadomość z x-komu. Oczywiście sami z siebie napisali. Cieszy fakt że nie anulowali ani nie zaproponowali zamienika, może kiedyś zrealizują. :lol2:

 

Informujemy, iż dostawa produktu ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF GAMING OC 8GB GDDR6  

uległa opóźnieniu. W związku z powyższym czekamy cały czas na informację z dystrybucji odnośnie dostępności produktu .

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji i prosimy o wyrozumiałość.

Zamówienie jest przez cały czas monitorowane i dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie przyśpieszyć czas jego realizacji. Potwierdzenie nadania przesyłki, wraz z numerem listu przewozowego oraz odnośnikiem do pobrania faktury VAT, prześlemy w osobnej wiadomości e-mail zatytułowanej „Twoja przesyłka została wysłana”.

Zamawianie Asusa to bycie masochistą. Oni te karty produkują chyba w ilości 10 na tydzień na świat. Jedyna firma, której kolejki stoją przy każdej karcie od dnia premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Duch^ napisał:

tutaj nikt nie szuka starego 2080:P

szuka szuka:) z braku laku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, szuka nie szuka, poszło w minutę lub dwie. Nie jest to okazja do odpsrzedaży ale do grania ta wersja rtxa 2080 wygląda fajnie. Na pewno dużo fajniej od 3060 za też 3700 zł co pewnie i tak w nastepnym tygodniu stanie się regułą.Zresztą  tak jak dzisiaj 3070 regularnie jest za 5500 wzwyż (za wyjatkiem sporadycznych wyjatkow , np. komputronik, ale jak wiadomo na zakup jest do 60 sekund)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marian666666 napisał:

Hmmm, szuka nie szuka, poszło w minutę lub dwie. Nie jest to okazja do odpsrzedaży ale do grania ta wersja rtxa 2080 wygląda fajnie. Na pewno dużo fajniej od 3060 za też 3700 zł co pewnie i tak w nastepnym tygodniu stanie się regułą.Zresztą  tak jak dzisiaj 3070 regularnie jest za 5500 wzwyż (za wyjatkiem sporadycznych wyjatkow , np. komputronik, ale jak wiadomo na zakup jest do 60 sekund)

te karty z komputronika to w 99% są anulowane. Dziś kupiłem 3070 ventusa za 5k i zadzwoniłem od razu do salonu, gdzie Pan mi powiedział, że on chciał tylko przepiąć kartę klienta jedną z jego salonu do innego i na momencik, gdy ją wrzucił do bazy, to wleciało mu 16 zamówień na tą kartę i że wszystkie będą anulowane, bo ich zwyczajnie nie mają. Dodatkowo, w piątek kupiłem 3080 gaming trio prosto z dystrybucji internetowej z komputronika za 6.5, dziś już mam mejla, że karty nie ma. Także te zamówienia na tej stronie to można sobie darować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...