Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo. Oddadzą kaske a potem jako outlet sprzedadzą o 50% drożej niż wypłacili za karte. Kto by nie chciał zarobić .. sklepy, serwisy, hurtownicy to najwieksze zło .. przy nich handlarze to rybki : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mck4321 napisał:

Tak z innej beczki.

Jak sądzicie sklep EuroRtvAgd nie zrobi mi psikusa jak oddam 3060ti na gwarancje (karta śmiga pięknie ale jedna z diod podświetlenia wariuje) i naprawi kartę zamiast oddawać mi pieniądze (kupiona po normalnej cenie gdzie teraz nic za to nie kupie) ?

Spróbuj kupić upolować kartę zastępczą za 3-3,5 k, a potem puść swoją obecną za 4,5 k jakiemuś górnikowi, dla którego diody nie będą miały znaczenia. Nie oddawaj na gwarancję w żadnym razie. Ewentualnie na rękojmię, tylko pod warunkiem wymiany na nową, ale nie spodziewam się rychłej realizacji, więc szkoda nerwów na to i lepiej zapolować najpierw na jakąś zastępczą kartę i obecną sprzedać, zarabiając jeszcze na tym. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wreszcie udało złowić cokolwiek. Szukałem karty - trafił się cały PC ?

Chyba ujdzie w tej cenie

https://www.komputronik.pl/product/706130/komputronik-infinity-x500-l1-.html

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xtn napisał:

Tutaj to chyba ktoś pomylił przyciski i zamiast 3 dał 6 na numerycznej obok ?

@xtn kliknąłem w link z opisu u Ciebie ? te 3060ti po tej cenie normalnie można było kupić ? Aktualnie mam wystawioną na allegro moją starą 1660 super za 2450 ?????

Edytowane przez Predix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Predix napisał:

Tutaj to chyba ktoś pomylił przyciski i zamiast 3 dał 6 na numerycznej obok ?

@xtn kliknąłem w link z opisu u Ciebie ? te 3060ti po tej cenie normalnie można było kupić ? Aktualnie mam wystawioną na allegro moją starą 1660 super za 2450 ?????

W grudniu tak ale sporo to były tylko „rezerwacje” których sklepy nie zrealizowały do tej pory, a większość jak euro, czy me anulowali.

Zotac wrócił do amazona ale data dostarczenia to 10 maj. Dostępność zapowiada się raczej problematycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie chcę straszyć, ale my w pl do dystrybucji  dostajemy sprzęt po 1-3 miesiącach od wyprodukowania w azjii, a u producentów prawdziwy dramat podobno zaczął się od stycznia właśnie - więc bardzo możliwe iż dostępność kart 3060-3090 będzie jeszcze gorsza w najbliższych tygodniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krypto do lipca będzie przybierać na sile więc radzę uzbroić się w cierpliwość bo najgorsze dopiero przed nami - ceny jeszcze pójdą mocno w górę  ;)

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, Mck4321 napisał:

Tak z innej beczki.

Jak sądzicie sklep EuroRtvAgd nie zrobi mi psikusa jak oddam 3060ti na gwarancje (karta śmiga pięknie ale jedna z diod podświetlenia wariuje) i naprawi kartę zamiast oddawać mi pieniądze (kupiona po normalnej cenie gdzie teraz nic za to nie kupie) ?

Panie taśma klejąca czarna i po problemie z "lydami". Jak oddasz na gwarancję to ci Euro odda kasę a sami naprawią i wystawią na stronie jako "outlet" z ceną+ 2000zł.:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, sebol1488 napisał:

 

Czy któryś z nich obsługuje sklepy typu notebooksbilliger.de lub asus.de?

niestety na takie małe rzeczy nie robią.

Tu problem  taki, że asus i  NBB każdorazowo  zmienia link oferty bo boty odświeżały im  strony non  stop . . .

Pozostaje monitoring storny Nvidia.de - tam rónoczesnie jest info że karty są dostępne.

Jak pisałem, w przpadku NBB i  Asusa.de jest szansa na ludzki  zakup o ile akurat jesteś przy kompie.

 

 

Edytowane przez zozolek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mck4321 napisał:

Tak z innej beczki.

Jak sądzicie sklep EuroRtvAgd nie zrobi mi psikusa jak oddam 3060ti na gwarancje (karta śmiga pięknie ale jedna z diod podświetlenia wariuje) i naprawi kartę zamiast oddawać mi pieniądze (kupiona po normalnej cenie gdzie teraz nic za to nie kupie) ?

Zaproponują Ci dopłatę do znakomitej rtx 3060 ventus, która jest dostępna od ręki :D

olej te ledy, zareklamuj kartę za rok ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Predix napisał:

A mi się wreszcie udało złowić cokolwiek. Szukałem karty - trafił się cały PC ?

Chyba ujdzie w tej cenie

https://www.komputronik.pl/product/706130/komputronik-infinity-x500-l1-.html

Wrzuć pełną specyfikację jak dojdzie, szczególnie RAM i Mobo. Na papierze z 10600KF na Z490 wygląda spoko, będzie latał a w zależności od użytej płyty będzie opcja na wsadzenie jakiegoś 10850K kiedyś tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został jeszcze Zotac https://www.x-kom.pl/p/633020-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-3060-twin-edge-oc-12gb-gddr6.html 3 049xł

i Asus Strix https://www.x-kom.pl/p/624769-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-rtx-3060-rog-strix-oc-edition-12gb-gddr6.html 3 499zł

Był jeszcze MSI GeForce RTX 3060 GAMING X ale już wykupione

Edytowane przez Mistol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tradycyjnie rozpoczynamy nowy tydzień sagi pt.dostawy i ceny kart :>

Widzę,że w polskich sklepach jak dropy się pojawią,to głównie 3060 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Spl97 napisał:

Już tradycyjnie rozpoczynamy nowy tydzień sagi pt.dostawy i ceny kart :>

Widzę,że w polskich sklepach jak dropy się pojawią,to głównie 3060 :/

Laskawcy. Karta gorsza od 2070 i drozsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie na sterrach deweloperskich nvidi do 3060 mozna kopac ETH z pelna predkoscia... na forach kopalnianych juz szykują pochlonac kazda jedna wiec i tych dropow 3060 nie bedzie... :E

Edytowane przez aureumchaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wział 3090 mastera demo z proshopa dzisiaj za 8000 ? czy go po prostu zdjęli ... bo akurat bylem w ubikacji : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marian666666 napisał:

ktoś wział 3090 mastera demo z proshopa dzisiaj za 8000 ? czy go po prostu zdjęli ... bo akurat bylem w ubikacji : ]

Miłość i sraczka przychodzi z nienacka...?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, poszukiwacze zaginionych kart graficznych mają często stargane jelita, wiem po sobie : ]

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z nudów w pracy przeglądam ten wątek i wychodzi, że moje GPU za 9k to była dobra cena ? kilku labowiczow z 3080 w msrp może świętować.

Dwoch znajomych w grudniu  zamówiło 3060ti w jednym i drugim przypadku karty brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart brak ale tego PC z posta wyżej mi wysłali momentalnie :D
Chyba że to wał i zamiast 3060ti w środku zobaczę 3060 XD 
Z opisu wynika że płyta jest tam asus z490-p więc jest dobrze.
Pytanie jaki ram i zasilacz.. Prawdopodobnie jutro się okaże :D
Z tym zdjętym kagańcem na 3060 to prawda ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Predix napisał:

Kart brak ale tego PC z posta wyżej mi wysłali momentalnie :D
Chyba że to wał i zamiast 3060ti w środku zobaczę 3060 XD 
Z opisu wynika że płyta jest tam asus z490-p więc jest dobrze.
Pytanie jaki ram i zasilacz.. Prawdopodobnie jutro się okaże :D
Z tym zdjętym kagańcem na 3060 to prawda ? 

zasilacz to SPC Vero 600W, jak obejrzysz foto to nawet widac nazwe na tyle obudowy

 

Ramy to jakies HyperX.

 

Dokup koniecznie jakies wentyle bo to piekarnik bedzie

Edytowane przez smugglersun
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba czas opchnąć 3070. Fakturka na 2800, a ceny dalej rosną... W razie usterki zwrócą mi 2800 i zostanę bez karty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No i oczywiście, że obcina detale bo wszystko rozświetla. Jest jaśniej na pozór bo jest dokładnie jak na Asus, że świeci jaśniej w trybie 400, ale nie daje peak do 1000.
    • Typ sie konkretnie odkleja. Tu już faktycznie potrzeba dobrego specjalisty i pewnie pobytu na oddziale dobrego szpitala. Ale to też jakieś dobicie tego co musi być na konfederuskich stronach czy forach. Nowy ogromny pakiet broni i amunicji od USA bardzo ich zabolał. Aż czekam jak zaczną świrować jak do akcji wejdą f16
    • Jw. jeżeli zmieniamy i dostajemy 10% różnicy i ciut więcej vramu, ale musimy np dopłacić tysiaka albo więcej - to niestety ale się to średnio kalkuluje. Najoptymalniej byłoby się z kimś wymienić z ew. dopłatą, lub karta za kartę (strix to topowy model), ale tutaj możesz się naciąć na kulturę pracy jakiegoś golasa   Poczekałbym, 4070 jeszcze w wersji Ti to wciąż bardzo kompetentny sprzęt do grania. Nie żłopie bóg wie ile prądu a jest wydajna w 1440p. Wyjdzie seria 5070 to sprzedasz tego strixa i kupisz coś wyraźnie szybszego. Supki to zapychacze dziur a nie realne przyrosty, szczególnie dla posiadających modele bez S.
    • Wygląda na to, że Gigabyte inaczej podszedł do kwestii krzywej EOTF. Połączył tryby 400 i 1000 (pierwszy od 10-100%, drugi 1-10%) i uniknął spadku jasności w trybie 1000, który miał np. Asus.   
    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...