Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, RozQ napisał:

Tak z nudów w pracy przeglądam ten wątek i wychodzi, że moje GPU za 9k to była dobra cena ? kilku labowiczow z 3080 w msrp może świętować.

Najlepiej wyszli ci,którzy kupili w premierowych rzutach i dostali.Reszta musi kombinować... lub czekać na lepszy rozwój wydarzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem nigdy nic z Amazonow poza de, co.uk i pl. Próbuje od kilku dni coś złapać w fr, czy es ale jak nawet widzę kartę na stronie to nie mogę jej dodać do koszyka. Czy to wynik, ze karty już nie ma, czy trzeba coś na koncie zmienić... np adres na dany kraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fr i es bez problemu wysyła na polskie adresy.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xtn napisał:

Nie kupowałem nigdy nic z Amazonow poza de, co.uk i pl. Próbuje od kilku dni coś złapać w fr, czy es ale jak nawet widzę kartę na stronie to nie mogę jej dodać do koszyka. Czy to wynik, ze karty już nie ma, czy trzeba coś na koncie zmienić... np adres na dany kraj?

boty są szybsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, adashi napisał:

I fr i es bez problemu wysyła na polskie adresy.

Nie do końca jest tak różowo - te lepsze, tańsze, oferty często są wysyłane wyłącznie na lokalne adresy. Ustawiając polski adres wysyłkowy nie zobaczysz niektórych ofert.

  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś listę sprawdzonych sklepów z DE? Nie mam cierpliwości na Polskie już. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, smugglersun napisał:

zasilacz to SPC Vero 600W, jak obejrzysz foto to nawet widac nazwe na tyle obudowy

Ramy to jakies HyperX.

Dokup koniecznie jakies wentyle bo to piekarnik bedzie

W sumie myślałem że zdjęcie tylko poglądowe, zobaczymy jak to realnie będzie wyglądać :D Mam nadzieję że na budzie nie będzie żadnej plomby serwisowej... 
Co do piekarnika 3060ti nie jest jakoś mocno prądożerne, nie wiem jak ten procesor ale myślę że uda się to okiełznać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3060ti to jest karta 200W i jak nie masz przewiewnej obudowy z filtrem z przodu to możesz się spodziewać 80st na gpu. Co do ramu hyperx to zależy co się trafi ale mam jedne 2400mhz, chyba na pamięciach cjr jak dobrze pamietam, które z ryzen 1600x pracują na 3733mhz. 

6 godzin temu, DjXbeat napisał:

Krypto do lipca będzie przybierać na sile więc radzę uzbroić się w cierpliwość bo najgorsze dopiero przed nami - ceny jeszcze pójdą mocno w górę  ;)

Właśnie mocno leci w dół, bo coś Indie chcą zabronić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooooo morele anulowało mi dwie rezerwację na rtx 3080 po cenie premierowej (z dnia premiery) xD to zamiast jedną zostawić to anulowali mi dwie bo dwóch mieć nie można od dzisiaj xD Ale rozumiem, wszystko w trosce o klienta ? żeby tym nowym klientom sprzedać za 12k xD

oooo morele ku**y i złodzieje xD

 

Edytowane przez C#17
  • Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, xtn napisał:

Nie kupowałem nigdy nic z Amazonow poza de, co.uk i pl. Próbuje od kilku dni coś złapać w fr, czy es ale jak nawet widzę kartę na stronie to nie mogę jej dodać do koszyka. Czy to wynik, ze karty już nie ma, czy trzeba coś na koncie zmienić... np adres na dany kraj?

Generalnie teraz jest bryndza. Bardzo malo nowych kart przychodzi. Jesli uzywasz alarmow cenowych to konkurujesz z 20 K ludzi i nie wiem iloma botami o 3 karty. Karty w najlepszych cenach, na ogol z Amazon US, nie maja najczesciej wysylki do Polskii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, C#17 napisał:

Ooooooooooo morele anulowało mi dwie rezerwację na rtx 3080 po cenie premierowej (z dnia premiery) xD to zamiast jedną zostawić to anulowali mi dwie bo dwóch mieć nie można od dzisiaj xD

oooo morele ku**y i złodzieje xD

A kupiłeś już u nich jakiegoś RTX? Zapowiadali, że będą anulować tym, którzy już zrobili jakiś zakup nowej karty u nich, nawet niższe modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, C#17 napisał:

Ooooooooooo morele anulowało mi dwie rezerwację na rtx 3080 po cenie premierowej (z dnia premiery) xD to zamiast jedną zostawić to anulowali mi dwie bo dwóch mieć nie można od dzisiaj xD

oooo morele ku**y i złodzieje xD

Czekalem na 2 3070 od stycznia. Jedna mi juz anulowali, teraz czekam na anulowanie drugiej. Bo juz nie wierze, zeby mi wyslali. Nie slyszalem na forum, zeby ktos dostal karte z kolejki Morele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze z 3070  aourus i Vision ale powyżej 6k :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 3070 gigabyte Eagle jest wart grzechu w kontekście kultury pracy chłodzenia? Jak się ma do wersji Aorus? Ktoś ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beenbee

Obejrzałem kilka testów - jest OK ale i tak trzeba ustawić własną krzywą, bo GB walczy o temperaturę niczym madka o zasiłek - za wszelką cenę. Najczęściej hałasu ;)

A swoją drogą jak ktoś ma oczekujące zamówienie na morelkach albo x-ach na 3070 albo 3080 z premiery, to niech lepiej nie zamawia 3060, bo ten zrealizują a tamte skasują.

Edytowane przez BladyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BladyPL napisał:

@beenbee

Obejrzałem kilka testów - jest OK ale i tak trzeba ustawić własną krzywą, bo GB walczy o temperaturę niczym madka o zasiłek - za wszelką cenę. Najczęściej hałasu ;)

A swoją drogą jak ktoś ma oczekujące zamówienie na morelkach albo x-ach na 3070 albo 3080 z premiery, to niech lepiej nie zamawia 3060, bo ten zrealizują a tamte skasują.

Dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Valkiria napisał:

Trzeba brać Strixa lub Tufa - jedna wtyczka 8pin, bajeczne chłodzenie. To będzie sprzedażowy hit przyszłego tygodnia...?

wrzuc link :)

bo Strix juz poszedl :)

Edytowane przez Janusz_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz_75 też mnie kusi wzięcie 3060 z czystej ciekawości czy pójdzie z pełną prędkością w kopaniu :D Zawsze można zwrócić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...