Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, BladyPL napisał:

Cholera, uciekł mi z koszyka TUF 3060Ti u Niemca. Niecałe 500 EUR ;)

 

20 minut temu, Red_October napisał:

Podobno był 6800 XT MERC za 650 euro.

Tylko że ten 3060 Ti to był Amazon Warehouse, a 6800 XT MERC to scam jakieś włoskiej firmy z wystawioną tylko jedną oceną.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał obgadać temat dymania przez sklepy z Rzecznikem Konsumentów to są takie szanse. 

image.png.e458c64eb4bf43a5eab7816ebbc3cb2c.png

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie będziesz się chyba tam fatygował osobiście, kiedy możesz dostarczyć pismo drogą elektroniczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2026547539_pny2.thumb.jpg.82b5036de23379b4c08c6a9f9e8e9066.jpgDzisiaj przyjechała, amazon.es 667 euro zamówienie z 17 marca :)

Edytowane przez Majki78
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ReevoX napisał:

X-kom co za śmietnik. Anulował mi wszystkie zamówienia :>. Miałem zotaca z 17 września zamówionego gdy nie było nawet mowy o tym, że nie wolno zamawiać więcej kart niż jedną i anulowali. Zwłaszcza, że miesiąc temu pisali, że jestem w pierwszej dziesiątce. Reszta kart to trio i strix zamówione również we wrześniu i również anulowane. O nich nawet zapomniałem że miałem zamówione xd. 

Co ciekawe anulowali mi również rtx 3090 hof lmao. Miał on być wysłany 30 marca ale anulowali. Serio? Już mogli sobie darować anulowanie innych modeli... To miał być mój pierwszy rtx 3090. Żałuję, że nie zamówiłem go z moreli (bo jak się pojawiły hof to się zastanawiałem czy brać z x-koma czy moreli) i niestety skusiłem się na xkom... Nigdy więcej tam nic nie kupię jak będę miał wybór kupić produkt gdzieś indziej :>.

No morele wprowadziło akcję masowych anulacji jakiś miesiąc temu x-kom i tak długo zwlekał.

Ja miałem trzy karty 3080 z moreli gdzie też nie było żadnej informacji, że jedna na klienta... anulowali wszystkie... jeszcze Pan Sławek wygadał się, że "nie myślą"...

Także powodzenia w zamówieniach u "niemyślących" :D

a z tego co pamiętam x-kom miał cały czas jedna karta na klienta...

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, McKay napisał:

a z tego co pamiętam x-kom miał cały czas jedna karta na klienta...

Jeśli nie wiesz jakie były zasady to może lepiej nic nie pisz.

1Q5h0pY.png

 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś narzeka, że sklep mu anulował zamówienie/zamówienia to niech będzie uczciwy i napisze ile do tej pory miał już zrealizowanych zamówień z tego właśnie sklepu.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, eblvrm napisał:

Jak już ktoś narzeka, że sklep mu anulował zamówienie/zamówienia to niech będzie uczciwy i napisze ile do tej pory miał już zrealizowanych zamówień z tego właśnie sklepu.

Ja na kartę 3080 z tego sklepu mam zrealizowanych zero zamówień. Nie domagam się nic ponad to co było ustalone w 2020r. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, eblvrm napisał:

Jak już ktoś narzeka, że sklep mu anulował zamówienie/zamówienia to niech będzie uczciwy i napisze ile do tej pory miał już zrealizowanych zamówień z tego właśnie sklepu.

Morele 1 karta i anulacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, eblvrm napisał:

Jak już ktoś narzeka, że sklep mu anulował zamówienie/zamówienia to niech będzie uczciwy i napisze ile do tej pory miał już zrealizowanych zamówień z tego właśnie sklepu.

x-kom zrealizowanych 0.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Griszah napisał:

Jakby ktoś chciał obgadać temat dymania przez sklepy z Rzecznikem Konsumentów to są takie szanse. 

image.png.e458c64eb4bf43a5eab7816ebbc3cb2c.png

Najlepiej pismo wysłać przez gov.pl na urzędową skrzynkę elektroniczną. Można adresy znaleźć na tym portalu. Korzystam z tego często w pandemii i  jeszcze się nie zdarzyło bym odpowiedzi nie otrzymał. To musi być jakoś kontrolowane bo na pisma wysłane pocztą nie odpowiadają a na pisma tak wysłane odpowiedzi dostaję   

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę wolnego czasu ostatnio to się trochę po przepycham. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Griszah napisał:

Mam trochę wolnego czasu ostatnio to się trochę po przepycham. 

Warto reagować w imię zasad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon anulował mi 3090 i na karte wrociło migiem 4000. Jednak to był fejk, a tak sie dobrze zapowiadał, miał przed sobą świetlaną przyszłość gdyby tylko zechciał. No ale wyszło jak zwykle : ]

Przed chwilą na Amaznie es był 3070 Master za coś 960e, czyli bardzo dobra cena jak na dzisisejszy czas, no ale chyba akurat w tym przypadku sprzedawca do Polski nie wysyła ... chociaż pieron wie, ani jednego słowa nie rozumiem po hiszpansku : ]  Karta zeszła po 5-ciu minutach

Edytowane przez marian666666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od grudnia tu nie zaglądałem, widzę że nic się nie zmieniło, jest wręcz dużo gorzej :E Tak tylko chciałem się pochwalić, że X-KOM wysłał mi dzisiaj Suprim 3080 zamówionego na początku grudnia za 4k.

Jestem zaskoczony, myślałem, że raczej nic nie będzie z tego zamówienia :D Prawdę mówiąc to się trochę wyleczyłem z nowego RTXa.

Edytowane przez nastiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karciocha z xkomu, zamowienie z 15:05 dodatkowo bon na 50zl (przewidywany czas byl na 4 stycznia) :)

20210322-174247.jpg

Edytowane przez TheEnter
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TheEnter napisał:

 

Te bony to chyba w ramach przeprosin dają. Też to dostałem. Rozumiem, że 50zl ma mi wynagrodzić pół roku czekania i brak kodów na WD legion i geforce now? Trochę lipa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też koniec obserwowania tego wątku. Dziś dostałem 3080 Suprima z x-komu zamówionego w pt., 4 gru 2020, 16:55. Bon na 50 dych też złapałem. Także x-kom powolny, ale solidny. Powodzonka!

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwilę ktoś pisze że z xkomu dostał a z morele można dostać tylko anulację :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje

ja dalej czekam na 3080 asus strix oc z dnia premiery :{

podobno jestem w pierwszej 10 i .....

dalej czekam :{

 

oczywiście w naszym ulubionym sklepie na x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, McKay napisał:

Co chwilę ktoś pisze że z xkomu dostał a z morele można dostać tylko anulację :E

Racja, nie pamietam żeby ktokolwiek się chwalił że morele zrealizowało mu 3080 z premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZetMcKey94 napisał:

Racja, nie pamietam żeby ktokolwiek się chwalił że morele zrealizowało mu 3080 z premiery?

Nie chwalą się, bo w większości morele anulowało zamówienia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że już wiadomo że wyjdą 3070 i 3080 z dopiskiem Ti. Jak obstawiacie, czy sklepy chociaż w godzinie premiery dadzą możliwość zapisania się w kolejkę po cenie MRSP lub zbliżonej MRSP czy teraz to już sklepy się nie wpakują w taki układ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz tak jak przy 6700 XT,czyli ceny pow. 2x MSRP.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...