Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Już przy 3060' ce nie było msrp pomijając rodzynki ze sferisa.  

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ini1 napisał:

gratuluje

ja dalej czekam na 3080 asus strix oc z dnia premiery :{

podobno jestem w pierwszej 10 i .....

dalej czekam :{

 

oczywiście w naszym ulubionym sklepie na x

Przynajmniej jesteś w tej pierwszej 10. Ja mam rtx3080 z 15:09 w grudniu byłem w top 40 teraz top30, więc w tym tempie nie wiem czy w tym roku dostanę ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że sklepy już nie pójda w tworzenie kolejki tylko od razu dowalą konkretną cenę. :) Zwlaszcza że ani spadku krypto ani poprawy dostępności GPU na horyzoncie nie widać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bocieque napisał:

Przynajmniej jesteś w tej pierwszej 10. Ja mam rtx3080 z 15:09 w grudniu byłem w top 40 teraz top30, więc w tym tempie nie wiem czy w tym roku dostanę ;p.

mogłeś awansować ostatnio, tyle anulowali.

1 minutę temu, Mareek1991 napisał:

Też mi się wydaje że sklepy już nie pójda w tworzenie kolejki tylko od razu dowalą konkretną cenę. :) Zwlaszcza że ani spadku krypto ani poprawy dostępności GPU na horyzoncie nie widać. 


dlatego teraz anulują. Chcą w końcu na tym dobrze zarobić.

Edytowane przez akslow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mareek1991 napisał:

Jako że już wiadomo że wyjdą 3070 i 3080 z dopiskiem Ti. Jak obstawiacie, czy sklepy chociaż w godzinie premiery dadzą możliwość zapisania się w kolejkę po cenie MRSP lub zbliżonej MRSP czy teraz to już sklepy się nie wpakują w taki układ?

haha dzisiaj to tyle wiadomo aby nie zamawiać w xkom ani w morele bo mogą anulować nawet preorder bo " kiedyś kupiłeś kartę z serii rtx " 

Przecież to chore 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, War_MachinE napisał:

haha dzisiaj to tyle wiadomo aby nie zamawiać w xkom ani w morele bo mogą anulować nawet preorder bo " kiedyś kupiłeś kartę z serii rtx " 

Przecież to chore 

Ja tam w tych sklepach nie kupiłem żadnego rtx. Mam 3070 więc takiego 3080 Ti w cenie MRSP bym zamówił pobraniowo i w X i w owocowym a co tam, dostanę za 3-6 miesiecy to świetnie, nie dostanę to też niewielka strata bo grać mam na czym. :)

Ale już raczej pewne jest że sklepy nie dadzą tych kart w cenie MRSP także nic z tego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę sobie kupić rtx 3080 ti ale dla siebie już :>. Xkom odpada, bo mam tam "bana" na rtx serii 3000 ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego masz bana? Podobno jest limit na jedną sztukę z konkretnego modelu czyli 1x3060 1x3070 1x3080 itd itp wyjątkiem jest 3090 która możesz kupić w dwóch sztukach bo obsługują SLI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban na x-komie brzmi: Jeden RTX na głowę :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Ban na x-komie brzmi: Jeden RTX na głowę :P

konto ;]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Platun napisał:

Niby dlaczego masz bana? Podobno jest limit na jedną sztukę z konkretnego modelu czyli 1x3060 1x3070 1x3080 itd itp wyjątkiem jest 3090 która możesz kupić w dwóch sztukach bo obsługują SLI.

To powiedz to xkom. :> Zamówiłem pierwszy raz w życiu rtx 3090 hall of fame edycję i anulowali mi dzisiaj :). Ponieważ wcześniej zrealizowali mi rtx 3080 :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-kom już prawie wyczerpał możliwość anulacji zamówień. Teraz jest jedna karta na konto. Pewnie zaraz stwierdzą że nie mogą trzymać tak długo kasy za oczekujące zamówienia i anulują wszystko z zeszłego roku. Zamówienia pobraniowe też nie mogą tak długo czekać do anulacji. 

Edytowane przez Mareek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem nadzieję, że jest jednak tak jak kolega niżej piszę. Czyli oni jedno a rzeczywistość drugie ^^

 

2 godziny temu, Griszah napisał:

Jeśli nie wiesz jakie były zasady to może lepiej nic nie pisz.

1Q5h0pY.png

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 3060 jest chyba tak że każda wersja 1 sztuka. Anulowali mi jedną jak brałem 2x 3060 inno3D. Ale w sumie 3 różne 3060tki zamówiłem na to samo logowanie, choć na różne imię, nazwisko, telefon. Wszystko zmyślone oczywiście. Wszystko na sklep oczywiście.

A propos 3060-ek. Na Allegro zaczyna się dominacja 4000 zł +, w sklepach tez nie dają prawie wogóle. Nidalej pewnie jak 7 dni i każdy kto kupił nawet najgorsza wersję za jakieś 3000 zł i ją trzyma to powinien wziąć ze 3700. Wkońcu i tak najsłabsze wersje będa chodzić po 4100 na All.

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, bocieque napisał:

Przynajmniej jesteś w tej pierwszej 10. Ja mam rtx3080 z 15:09 w grudniu byłem w top 40 teraz top30, więc w tym tempie nie wiem czy w tym roku dostanę ;p.

hym...

ja mam z 15.07, to w 2 min 20 osób je zakupiło ?

to dobrze że dłużej się nie zastanawiałem, bo wahałem się między zwykłą i oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marian666666 Nic dziwnego że 3060 też wymiotło skoro już wiadomo że kopanie odblokowane. 

Po co zamawiasz 3060 na fake dane? 

Edytowane przez Mareek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie. Wtedy mogą się pomylić i mi wysłać kolejną sztukę. W internecie fejkowanie to absolutna podstawa - taki James Bond (na prawde warto być Bondem : ). Nie wyobrażam sobie innej formy istnienia w internecie. 

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Platun napisał:

A miałem nadzieję, że jest jednak tak jak kolega niżej piszę. Czyli oni jedno a rzeczywistość drugie ^^

Cena czyni cuda, z-kom.pl za parę złoty uznał że może zrobić z mordy cholewę. 
Po co sprzedawać za 4k skoro można za 8k. 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marian666666 napisał:

A czemu nie. Wtedy mogą się pomylić i mi wysłać kolejną sztukę. W internecie fejkowanie to absolutna podstawa - taki James Bond (na prawde warto być Bondem : ). Nie wyobrażam sobie innej formy istnienia w internecie. 

Chyba że tak. :D Ja tam wolę mieć na fakturach za swój sprzęt swoje dane. Wiadomo że w internecie się swoich danych nie daje na prawo i lewo jednak zakupy w sklepie zwłaszcza sprzętu to ja tam wolę podać prawdziwe dane. 

Edytowane przez Mareek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marian666666 napisał:

A czemu nie. Wtedy mogą się pomylić i mi wysłać kolejną sztukę. W internecie fejkowanie to absolutna podstawa - taki James Bond (na prawde warto być Bondem : ). Nie wyobrażam sobie innej formy istnienia w internecie. 

I gwarancja na tego fejka też może nie przejść :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakturkę to sie bierze przy okienku na dowolne dane. Przy okienku nikogo nie intresuje jak jesteś zarejestrowany przy zakupie : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tego screena, że można zamawiać 2 rtx 3090. Podrzuciłem xkomowi go i napisałem z jakiej racji mi anulowali moje pierwsze zamówienie na rtx 3090 :>. Sami sobie zaprzeczają odnośnie zamówień. Nie mają żadnego regulaminu do tego tylko jakieś formułki sklejone w pośpiechu i bez składu, a potem anulują zamówienia z czapy. Jak był burdel dalej mają taki sam burdel w tym swoim sklepiku. Myślałem, że się troszkę ogarneli od momentu premiery. Widać, że dalej ich trapią problemy globalne. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ReevoX napisał:

Dzięki za tego screena, że można zamawiać 2 rtx 3090. Podrzuciłem xkomowi go i napisałem z jakiej racji mi anulowali moje pierwsze zamówienie na rtx 3090 :>. Sami sobie zaprzeczają odnośnie zamówień. Nie mają żadnego regulaminu do tego tylko jakieś formułki sklejone w pośpiechu i bez składu, a potem anulują zamówienia z czapy. Jak był burdel dalej mają taki sam burdel w tym swoim sklepiku. Myślałem, że się troszkę ogarneli od momentu premiery. Widać, że dalej ich trapią problemy globalne. 

Przecież oni nie powołują się na żaden regulamin sklepu... To jest informacja przy produkcie, a nie zapis w regulaminie. I to taka informacja, którą zmieniają co dostawa, bo ciągle mają tam jakieś luki. Zmiany regulaminu są jak zmiany statutu - tego nie może zrobić jakiś fircyk dłubiąc w nosie. Sami nie wiedzą, co mają mówić klientom, więc jak mantrę powtarzają "regulamin"...?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale takie samo narzekanie na xkom czy morele niewiele da. Z tego co zauważyłem rozmawiając z nimi kilka razy, to jednak jakąś wagę do opinii przywiązują. Skoro tak sobie pogrywali to może trzeba im dać zbiorowo po negatywnej opinii. Może zauważą problem. Oczywiście. Merytorycznie, nie żeby na złość. W końcu nie zmienia się reguł w czasie gry.

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku... X anuluje? Obudzili się?
BTW. Utrącają wszystko do zera, czy jak ma się 2 karty zamówione, to utrącają 1, a 1 zostawiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...