Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Summoned napisał:

Zaraz tvp powie ze winni zanieczyszczeniom powietrza sa krypto gornicy a nie ci prawdziwi ze slaska

Nie wiem, co powie TVP, ale CNN i inne amerykańskie lewicowe media już jęczą. Greta powinna wyzwać go na pojedynek na ubitej ziemi...?

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już naprawdę przestało być śmieszne, jeszcze niedawno 3060 były po ok. 3000 PLN w sklepach a u skalperów na Allegro po 5k. Teraz Morele ma czelność sprzedawać 3060 po 5500-6000 PLN. Już nachapali się wystarczająco ale nie, ciągle mało. W dodatku z Niemiec tez już nic się nie kupi bo wszystkie sklepy nie chcą wysyłać do PL, nawet firmom :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JeRRy_F3D napisał:

To tylko czekać, aż pojawią się ogłoszenia:
"znam gościa, który zna gościa, który ma zamówioną kartę RTX bez terminu realizacji.
Za 100 pln podam namiar na gościa, co zna gościa."
 :rotfl:

Nie narzekaj - brytyjski renomowany sklep Overclockers wystawił właśnie 3060 Zotaca po 10.000 (dziesięć tysięcy) funtów za sztukę !

▷ Zotac GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB GDDR… | OcUK (overclockers.co.uk)

 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer dobrem luksusowym w tym roku. Można zarabiać jak przy masówce niewiele robiąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, zozolek napisał:

Tylko że 2080S za 500 a 2080Ti za 480 ... mocno tu śmierdzi, baaaardzo
to chyba od rana siedzi

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, marian666666 napisał:

Tylko że 2080S za 500 a 2080Ti za 480 ... mocno tu śmierdzi, baaaardzo
to chyba od rana siedzi

Nie ma wersji Ti, obie są 2080 Super tylko w innej wersji chłodzenia ale i tak pewnie wałek

Edytowane przez arcticfox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, majkel84 napisał:

Na mindfacotry jest tani KFA2  https://www.mindfactory.de/product_info.php/12GB-KFA2-GeForce-RTX-3060-EX-1-Click-OC-PCIe-GDDR6-192-bit-DP-3-HDMI_1400417.html
W ogóle udało się komuś uzyskać od nich fakturę z PL NIPem? Mi usilnie wystawiają faktury bez NIPu mimo że w ustawieniasz konta podałem Ust.ID.

A oni przywrócili wysyłki do PL? Bo jakoś kilkanaście dni temu przestali wysyłać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Summoned napisał:

Zaraz tvp powie ze winni zanieczyszczeniom powietrza sa krypto gornicy a nie ci prawdziwi ze slaska

I w cale by nie skłamało. Prąd w Polsce niby z czego jest uzyskiwany? Ano z śmierdzącego węgla. 

Palicie energię na potęgę, aby ukrywać machloje złodzieji i krętaczy tego świata.

Brawo "górnicy"!

Mam nadzieję, że Mateuszek kłamczuszek zakaże tego durnego krętactwa.

Pozdrawiam ludzi, którzy wydają kasę na swoje pasje i nie kierują się w życiu tylko chęcią zysku, za wszelką cenę. Choć staje się to na  Tym forum niemodne i z lekka staroświeckie.

Same marne handlarzyny i kopacze, którzy swoimi czynami pomagają przestępcom i zarabiają na Tym. Weźcie się za pożyteczną pracę...polecam.

 

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miton napisał:

I w cale by nie skłamało. Prąd w Polsce niby z czego jest uzyskiwany? Ano z śmierdzącego węgla. 

więc może jest to wina polityków którzy coś 30 lat stawiają elektrownię atomową i pakują coraz więcej kasy w górnictwo kradnąc przy tym co się da?

Cytat

Palicie energię na potęgę,

jest zima, zużywam energię żeby się ogrzać, lepiej tym niż farelką... latem będę zużywał prąd ze swojej fotowoltaiki

Cytat

aby ukrywać machloje złodzieji i krętaczy tego świata.

widzę że wszystko o tym wiesz, tylko nie potrafisz "złodziei" przeliterować... kilkadziesiąt lat temu ludzie o podobnej mentalności też pluli na kolej, radio, telewizję (no, tu to akurat słusznie ;) )

Cytat

Mam nadzieję, że Mateuszek kłamczuszek zakaże tego durnego krętactwa.

nie może, tzn. równie łatwo i zasadnie może zabronić trwonienia czasu i pieniędzy na gry komputerowe, w chinach już to zresztą uskuteczniają, pasujesz mentalnością :D

Cytat

Pozdrawiam ludzi, którzy wydają kasę na swoje pasje i nie kierują się w życiu tylko chęcią zysku, za wszelką cenę. Choć staje się to na  Tym forum niemodne i z lekka staroświeckie.

Same marne handlarzyny i kopacze, którzy swoimi czynami pomagają przestępcom i zarabiają na Tym. Weźcie się za pożyteczną pracę...polecam.

moją pasją jest kopanie, nauczyłem się na tym więcej o sofcie, sprzęcie i podkręcaniu niż ty na graniu, a ma przy tym tą fajną zaletę że samo się finansuje :P

jest taka fajna scena w dniu świra która się tu nadaje... pożyteczna praca to z zasady taka którą ktoś chce kupić. możemy iść w różne filozoficzne dywagacje, ale zapewniam że kopanie jest ciekawsze niż układanie fundamentowych bloczków betonowych :D

Edytowane przez m4rkiz
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, m4rkiz napisał:

więc może jest to wina polityków którzy coś 30 lat stawiają elektrownię atomową kradnąc przy tym co się da?

jest zima, zużywam energię żeby się ogrzać, lepiej tym niż farelką... latem będę zużywał prąd ze swojej fotowoltaiki

widzę że wszystko o tym wiesz, tylko nie potrafisz "złodziei" przeliterować... kilkadziesiąt lat temu ludzie o podobnej mentalności też pluli na kolej, radio, telewizję (no, tu to akurat słusznie ;) )

nie może, tzn. równie łatwo i zasadnie może zabronić trwonienia czasu i pieniędzy na gry komputerowe :D

moją pasją jest kopanie, nauczyłem się na tym więcej o sofcie, sprzęcie i podkręcaniu niż ty na graniu, a ma przy tym tą fajną zaletę że samo się finansuje :P

jest taka fajna scena w dniu świra która się tu nadaje... pożyteczna praca to z zasady taka którą ktoś chce kupić. możemy iść w różne filozoficzne dywagacje, ale zapewniam że kopanie jest ciekawsze niż układanie fundamentowych bloczków betonowych :D

Nie ma to jak pociąć czyjąś wypowiedź i jeszcze napisać coś bez sensu.

Złodziej-

"Gdybym nie włamywał się do mieszkań/samochodów nigdy nie dowiedział bym się tyle o budowie zamków. Mechanika jest moją pasją."

Morderca/pojeb-"Gdybym nie mordował/ćwiartował ludzi nigdy nie dowiedział bym się tyle o budowie człowieka. Anatomia jest moją pasją." 

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Miton napisał:

Nie ma to jak pociąć czyjąś wypowiedź i jeszcze napisać coś bez sensu.

żeby jasno odnieść się do konkretnych słów, szczerze przepraszam jeżeli to cię przerosło

Cytat

Złodziej-

"Gdybym nie włamywał się do mieszkań/samochodów nigdy nie dowiedział bym się tyle o budowie zamków. Mechanika jest moją pasją."

Morderca/pojeb-"Gdybym nie mordował/ćwiartował ludzi nigdy nie dowiedział bym się tyle o budowie człowieka. Anatomia jest moją pasją." 

analogie z dupy. kartę można kupić w sklepie czy na allegro, prąd dostarcza elektrownia, wszystko legalnie i z podatkami

czy ty lub ktoś w twojej bliższej lub dalszej rodzinie ma diesla starszego niż 7 lat? czym to się różni w twojej głowie od kopania?

jeżeli uważasz że granie stoi moralnie wyżej niż kopanie to ci wolno, jeżeli chcesz głosić podobne teorie publicznie to powinieneś mieć argumenty mocniejsze niż "złodziejeeeeeee"

przypominam że mastercard, visa, tesla, paypal i wielu wielu innych uważa to za pomysł warty zaangażowania ich środków, jak mam wybierać miedzy poważnymi firmami a randomem z internetów to powinien mieć naprawdę przekonujące argumenty a nie to co zaprezentowałeś powyżej :P

Edytowane przez m4rkiz
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, m4rkiz napisał:

żeby jasno odnieść się do konkretnych słów, szczerze przepraszam jeżeli to cię przerosło

analogie z dupy. kartę można kupić w sklepie czy na allegro, prąd dostarcza elektrownia

jeżeli uważasz że granie stoi moralnie wyżej niż kopanie to ci wolno, jeżeli chcesz głosić podobne teorie publicznie to powinieneś mieć argumenty mocniejsze niż złodziejeeeeeee

przypominam że mastercard, visa, tesla, paypal i wielu wielu innych uważa to za pomysł warty zaangażowania ich środków, jak mam wybierać miedzy poważnymi firmami a randomem z internetów to powinien mieć naprawdę przekonujące argumenty a nie to co zaprezentowałeś powyżej :P

Prawda jeż przykra. Kopacze odwalają brudną robotę dla rekinów tego świata. Jesteście "słupami" o których często piszecie.

O handlarzynach nie chcę mi się nawet pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów na frustrata. Co zrobić, że nie umie kupić ani jednej karty? Czy to też go przerosło? Ja nie kupuje kart do kopania, też mi sytuacja obecna nie na rękę, ale pisanie tak bezsensownych bzdetów jak @Miton jest żałosne :) 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miton napisał:

Prawda jeż przykra. Kopacze odwalają brudną robotę dla rekinów tego świata. Jesteście "słupami" o których często piszecie.

O handlarzynach nie chcę mi się nawet pisać...

 

Tak samo  jak ty jesteś słupem, bo kupujesz rzeczy od gigantów [nestle, coco cola, pepsico, shell], weź się nie kompromituj i  sobie odpuść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Miton napisał:

Prawda jeż przykra. Kopacze odwalają brudną robotę dla rekinów tego świata. Jesteście "słupami" o których często piszecie.

O handlarzynach nie chcę mi się nawet pisać...

Ogarnij się. Jaką brudną robotę? Siedzą przy drinku, a kasa leci... I pierdzą na takich jak Ty. ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Miton napisał:

Prawda jeż przykra. Kopacze odwalają brudną robotę dla rekinów tego świata. Jesteście "słupami" o których często piszecie.

- powiedziała płotka, po czym wróciła do swojej obsranej norki trolla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SALITIBORNE napisał:

To już naprawdę przestało być śmieszne, jeszcze niedawno 3060 były po ok. 3000 PLN w sklepach a u skalperów na Allegro po 5k. Teraz Morele ma czelność sprzedawać 3060 po 5500-6000 PLN. Już nachapali się wystarczająco ale nie, ciągle mało. W dodatku z Niemiec tez już nic się nie kupi bo wszystkie sklepy nie chcą wysyłać do PL, nawet firmom :/

caseking też przestał wysyłać do Polszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś stronka, gdzie poczytam o planowanych dropach? Inaczej nigdy nie zloze tej budy do firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, czarny1910 napisał:

A jest jakaś stronka, gdzie poczytam o planowanych dropach? Inaczej nigdy nie zloze tej budy do firmy :)

Tak, ten wątek. Tylko składa się z wielu stron...?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVGA - kolejka europejska,aktualny raport
Kolejka z 3060 Ti XC przesunęła się dzisiaj o prawie godzinę.

Cytat

Name                            SKU                  Latest Emailed Date
3090 FTW3 Ultra            3987                 9/26/2020 6:51:00 AM PT
3080 XC3 Ultra              3885                 9/17/2020 8:35:00 AM PT
3080 FTW3 Ultra            3897                 9/17/2020 7:43:29 AM PT
3070 XC3 Black              3751                10/29/2020 6:15:19 AM PT
3070 XC3 Ultra               3755                10/29/2020 6:44 AM PT
3070 FTW3 Ultra             3767                10/29/2020 6:29:15 AM PT
3060 Ti XC Gaming         3663                12/6/2020 01:51:48 AM PT
3060 TI FTW                  3667                 12/6/2020 12:10:42 AM PT
3060 XC Gaming            3657                 2/25/2021 09:00:41 AM PT

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...