Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, GraczPierwszy napisał:

caseking też przestał wysyłać do Polszy?

Dalej wysyła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był przed chwila RTx 3060 za 450 euro w es ale nie mogłem dodać do koszyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se chyba dam siana i na jesień kupię nowego maca do montażu :E Cena ta sama, skoro za grafikę 10+ :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon właśnie pociągnął kasę za Aorusa z 2 marca i zmienił status na przygotowanie  do wysyłki ??

amazon-jak-ty-mnie-zaimponowae-w-tej-chwili .jpg

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, czarny1910 napisał:

Ja se chyba dam siana i na jesień kupię nowego maca do montażu :E Cena ta sama, skoro za grafikę 10+ :E

Polecam. Przesiadłem się w 1994 i tak mi zostało...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xtn napisał:

Był przed chwila RTx 3060 za 450 euro w es ale nie mogłem dodać do koszyka...

Za 450 nie udało się wyrwać, pojawił się za 556 i poszło. Szału nie ma bo wyjdzie około 2,6k.  

Edytowane przez Majki78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Majki78 napisał:

Za 450 nie udało się wyrwać, pojawił się za 556 i poszło. Szału nie bo wyjdzie około 2,6k.  

Miałem w koszyku ale odpuściłem. Wisi ma za tyle ventus na amazon.pl. Masz termin wysyłki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xtn napisał:

Miałem w koszyku ale odpuściłem. Wisi ma za tyle ventus na amazon.pl. Masz termin wysyłki?

Termin był do tygodnia, w opisie oczekująca wysyłka. Daj linka do tego ventusa bo nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Majki78 napisał:

Termin był do tygodnia, w opisie oczekująca wysyłka. Daj linka do tego ventusa bo nie widzę. 

To moje zamówienie z 09.03.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xtn napisał:

To moje zamówienie z 09.03.

Rozumiem, ogólnie dzisiaj dużo GB i Zotaków szło na amazonie to może będzie dostawa większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba jakaś Evga weszła mi przed chwilą https://www.amazon.pl/gp/product/B08PDMYN2D/

Całe 2 418,86 zł

I nie mówcie, że się nie da kupić kart. Da się. Bez płatnych botów, bez płatnych czy bezpłatnych alertów. Wystarczy cierpliwość, kilka zakładek otworzonych w tle i prosty, ale skuteczny sposób na ogarnięcie wyszukiwania kart. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z alertów korzystasz? Czy sam odświeżasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, addept napisał:

Hmm, chyba jakaś Evga weszła mi przed chwilą https://www.amazon.pl/gp/product/B08PDMYN2D/

Całe 2 418,86 zł

I nie mówcie, że się nie da kupić kart. Da się. Bez płatnych botów, bez płatnych czy bezpłatnych alertów. Wystarczy cierpliwość, kilka zakładek otworzonych w tle i prosty, ale skuteczny sposób na ogarnięcie wyszukiwania kart. 

Ty to masz farta :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, addept napisał:

Z alertów korzystasz? Czy sam odświeżasz? 

odswiezam. rtx/sprzedawca: amazon/2000-7000 cena/

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Janusz_75 napisał:

odswiezam. rtx/sprzedawca: amazon/2000-7000 cena/

No i właśnie to jest najprostszy sposób. Wyszukiwanie zawężone do RTX oraz sprzedawcy Amazona, w przedziale cenowym. Do tego automatyczne odświeżanie co 15 sekund za pomocą rozszerzenia do przeglądarki. Przeglądam sobie internet, gram w gry, oglądam filmy, a w międzyczasie od czasu do czasu zerkam czy coś się pojawiło na odświeżeniu. Dziesięć przegapię, ale jedną złapię. Żadna magia, żadna filozofia, tylko proste środki i cierpliwość. A ludzie siedzą na Discordach zakupowych i cieszą się ze złapania RTX 3060 Ti w cenie 4500 zł. :P

6 minut temu, xtn napisał:

Ty to masz farta :) 

Masz mój sposób opisany. Żadna filozofia. Fart też jest potrzebny, ale nie aż tak bardzo. Wystarczy cierpliwość. 

Edytowane przez addept
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, addept napisał:

No i właśnie to jest najprostszy sposób. Wyszukiwanie zawężone do RTX oraz sprzedawcy Amazona, w przedziale cenowym. Do tego automatyczne odświeżanie co 15 sekund za pomocą rozszerzenia do przeglądarki. Przeglądam sobie internet, gram w gry, oglądam filmy, a w międzyczasie od czasu do czasu zerkam czy coś się odświeżyło. Żadna magia, żadna filozofia, tylko proste środki i cierpliwość. A ludzie siedzą na Discordach zakupowych i cieszą się ze złapania RTX 3060 Ti w cenie 4500 zł. :P

Masz mój sposób opisany. Żadna filozofia. Fart też jest potrzebny, ale nie aż tak bardzo. Wystarczy cierpliwość. 

Robię tak od wczoraj ale tutaj fart się liczy, żeby trafić w ofertę. ?

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, addept napisał:

No i właśnie to jest najprostszy sposób. Wyszukiwanie zawężone do RTX oraz sprzedawcy Amazona, w przedziale cenowym. Do tego automatyczne odświeżanie co 15 sekund za pomocą rozszerzenia do przeglądarki. Przeglądam sobie internet, gram w gry, oglądam filmy, a w międzyczasie od czasu do czasu zerkam czy coś się pojawiło na odświeżeniu. Dziesięć przegapię, ale jedną złapię. Żadna magia, żadna filozofia, tylko proste środki i cierpliwość. A ludzie siedzą na Discordach zakupowych i cieszą się ze złapania RTX 3060 Ti w cenie 4500 zł. :P

Masz mój sposób opisany. Żadna filozofia. Fart też jest potrzebny, ale nie aż tak bardzo. Wystarczy cierpliwość. 

Jak zaznaczę amazon rtx i cena to wszystkie grafiki znikają. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, addept napisał:

No i właśnie to jest najprostszy sposób. Wyszukiwanie zawężone do RTX oraz sprzedawcy Amazona, w przedziale cenowym. Do tego automatyczne odświeżanie co 15 sekund za pomocą rozszerzenia do przeglądarki. Przeglądam sobie internet, gram w gry, oglądam filmy, a w międzyczasie od czasu do czasu zerkam czy coś się pojawiło na odświeżeniu. Dziesięć przegapię, ale jedną złapię. Żadna magia, żadna filozofia, tylko proste środki i cierpliwość. A ludzie siedzą na Discordach zakupowych i cieszą się ze złapania RTX 3060 Ti w cenie 4500 zł. :P

Masz mój sposób opisany. Żadna filozofia. Fart też jest potrzebny, ale nie aż tak bardzo. Wystarczy cierpliwość. 

od czasu do czasu cos wpadnie, bardziej hobby niz sposob na zycie :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Majki78 napisał:

Jak zaznaczę amazon rtx i cena to wszystkie grafiki znikają. 

 

Nie masz farta...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Valkiria napisał:

Nie masz farta...?

Haha, ta wyszukiwarka jest beznadziejna. Są rtx zaznaczę szukaj rtx to znikają, jaja normalnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, addept napisał:

No i właśnie to jest najprostszy sposób. Wyszukiwanie zawężone do RTX oraz sprzedawcy Amazona, w przedziale cenowym. Do tego automatyczne odświeżanie co 15 sekund za pomocą rozszerzenia do przeglądarki. Przeglądam sobie internet, gram w gry, oglądam filmy, a w międzyczasie od czasu do czasu zerkam czy coś się pojawiło na odświeżeniu. Dziesięć przegapię, ale jedną złapię. Żadna magia, żadna filozofia, tylko proste środki i cierpliwość. A ludzie siedzą na Discordach zakupowych i cieszą się ze złapania RTX 3060 Ti w cenie 4500 zł. :P

Masz mój sposób opisany. Żadna filozofia. Fart też jest potrzebny, ale nie aż tak bardzo. Wystarczy cierpliwość. 

Lepiej byłoby użyć dedykowany monitor do tego albo jakiegoś laptopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arcticfox napisał:

Lepiej byłoby użyć dedykowany monitor do tego albo jakiegoś laptopa

Nie posiadam drugiego monitora, tudzież laptopa. Jak jadę do pracy to na smartfonie klikam. Ogólnie, jak widać, mimo wszystko daję radę. Niekiedy przez 2 tygodnie się nic nie trafi, a potem nagle bum i wpada.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, addept napisał:

Nie posiadam drugiego monitora, tudzież laptopa. Jak jadę do pracy to na smartfonie klikam. Ogólnie, jak widać, mimo wszystko daję radę. Niekiedy przez 2 tygodnie się nic nie trafi, a potem nagle bum i wpada.  

Jak widać lepiej zawęzić kręgi do jednego dużego sklepu np. amazon, a nie szukać gdzie się da, wszystkich srok za ogon i tak się nie złapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon ma najlepsze ceny i najlepszą obsługę. I chyba najmniejsze szanse na anulowanie. Pod warunkiem oczywiście, że sprzedawcą jest sam Amazon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...