Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, xtn napisał:

Jesteś w błędzie. Jak się nie zarobi 100% to szkoda czasu. Tylko ja się bawię w polowanie, a nie w handel. Może jak kiedyś zejdą moje zamówienia to coś się sprzeda. Na razie muszę sprzedać gtx 1060 3gb, bo komputer już czeka na RTx 3060 :)
4300zl za RTX 3070 i to jedna z najbiedniejszych wersji to jest drogo, chociaż pewnie i 2000zl da się na niej zarobić. Te karty były dzisiaj poniżej 700 euro i to by była dobra cena. 

Wiem że były taniej, ale jak dobrze wiesz nie do kupienia. Odnośnie zarobku na kartach to indywidualne podejście. Karta ma wystarczające chłodzenie i tak będzie robione UV. Ogólnie 3070 tak się nie grzeją jak 3080. A że niema jarmarcznych ledów to jeszcze lepiej. Oczywiście mam na myśli używanie karty do grania, nie do kopania.      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Majki78 napisał:

Wiem że były taniej, ale jak dobrze wiesz nie do kupienia. Odnośnie zarobku na kartach to indywidualne podejście. Karta ma wystarczające chłodzenie i tak będzie robione UV. Ogólnie 3070 tak się nie grzeją jak 3080. A że niema jarmarcznych ledów to jeszcze lepiej. Oczywiście mam na myśli używanie karty do grania, nie do kopania.      

Masz termin dostawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xtn napisał:

Masz termin dostawy?

Niby 21-22.04, ale czas pokaże.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DUDSON napisał:

Nawet warto, ale nie znam osoby która by dostała w pełni sprawny gotowiec od dutzo. Moi znajomi sobie pokupowali te gotowce od nich z rtxem 3060 i 3070 i oba zielone artefakty i zwrot. Tutaj na forum chłop to samo. Tam lecą chyba zwroty które nawet nie są sprawdzane.

Ja mam od nich dwa zestawy i poza wgniotkami od kuriera wszystko działa. 

Za 11k jak były komputery z rtx 3080 i ryzen 5800x to trzeba było brać i nawet się nie zastanawiać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, War_MachinE napisał:

Ja mam od nich dwa zestawy i poza wgniotkami od kuriera wszystko działa. 

Za 11k jak były komputery z rtx 3080 i ryzen 5800x to trzeba było brać i nawet się nie zastanawiać ;) 

Wolę 3960X ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Janusz_75 napisał:

cos te wszystkie boty chyba jakies gowniane sa...

Nie poluję na francuskim bo z reguły jest drożej niż na niemieckim.  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak widziałem ceny ok. 2700 zł jak 3060 wychodziły. Myślałem, że po czasie cena spadnie trochę dlatego od razu nie kupowałem :)))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mi wpadło, ktoś zainteresowany?  :E 

EVGA GeForce RTX 2080 SUPER XC HYBRID GAMING

Albo sobie zostawię bo zawsze lubiłem wersje z CLC.  ;) 

Edytowane przez Mar_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Zhao napisał:

Czy kogoś jeszcze z szanownego grona zebranych tutaj alledrogo próbowało oskarżyć o pranie brudnych pieniędzy?:rotfl:

Jak płacisz podatek od sprzedaży to spoko. Co drugi tu myślał, że Pana Boga za nogę złapał. A tu za około 5 lat przyjdzie info ze skarbówki. Wtedy dopiero będzie kupa śmiechu?

Edytowane przez Dayaton
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość sprzedaje z łapy do łapy gotówkowo ;)

Jak ktoś inaczej regularnie handluje bez podatku to delikatnie mówiąc: mało rozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam ale panowie się pomylili, ja niczym nie handluję, ten Pan przyszedł z tym Dżiforsem i z nim wychodzi!

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zozolek - jak to z tym Distillem jest. 
Sprawdzałem to na przykładzie takim że zmieniałem cenę w ogłoszeniu OLX i informacja o zmianie ceny na Distill przychodziła od 30 do gdzieś 500 sekund ... czyli wolniej niż ślimak (średnio 2-3 minuty).
Ten program może działać normalnie czy to jednak zwyczajny symulant ? : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ustawić nawet na 5 sekund odświeżanie, ale jk szybko mail przyjdzie to nie wiem, powiadomienie systemowe jest natychmiastowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie w programie na 5 sekund a powiadomienie w rogu obok zegarka dopiero w jakieś 2-3 minuty .. tez nie mogłem uwierzyć.

Czyzby nikt nie sprawdzał jak to na prawdę działa tylko tak uwierzył bo program fajnie się nazywa i niemniej przyjemnie obsługuje ?  : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marian666666 napisał:

Czyzby nikt nie sprawdzał jak to na prawdę działa tylko tak uwierzył bo program fajnie się nazywa i niemniej przyjemnie obsługuje ?  : ]

Jak miałem ustawionego Distilla na x-kom co 5 sekund to program informował mnie natychmiastowo. I karty rzeczywiście były. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marian666666 napisał:

Czyzby nikt nie sprawdzał jak to na prawdę działa tylko tak uwierzył bo program fajnie się nazywa i niemniej przyjemnie obsługuje ?  : ]

U mnie działa, nadal mam go na niektórych stronach, zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go zbadałem dośc dokładnie.
Jak odświeżyłem ręcznie stronę gdzie ten Distill prcował to powiadomie szło od strzała a jak nie to te 2-3 minuty, różnie, czyli tak jakby sam dobrze nie odświeżał.
Dla mnie duża kontrowersja i odpwoiednia sprawa dla p. Sławka : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ustawiłeś żeby mógł odświeżać w tle?  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii anulujemy ci kartę i co nam pan zrobisz... właśnie conrad.pl anulował mi rtx3080 ze stycznia za 4400zl, chociaż podawali mi datę miesiąc temu na 3.06.2021... a najlepsze, ze kilka dni temu można było ja ponownie u nich zamówić po ok. 8000zl. Powód brak możliwości realizacji prżez producenta. Brak słów. 

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłeś czy wybrałeś wariant na janusza biznesu?  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mar_S napisał:

Zapłaciłeś czy wybrałeś wariant na janusza biznesu?  :E 

Za co miałem płacić bez terminu dostawy, który podali 2 miesiące od zamówienia? Teraz już tylko czekam, jak amazon będzie robił anulaty. Nigdy nie płace za towar, którego sklep nie ma. Płaca tylko naiwniacy i mrożą kasę na miesiące. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, marian666666 napisał:

Ustawienie w programie na 5 sekund a powiadomienie w rogu obok zegarka dopiero w jakieś 2-3 minuty .. tez nie mogłem uwierzyć.

Czyzby nikt nie sprawdzał jak to na prawdę działa tylko tak uwierzył bo program fajnie się nazywa i niemniej przyjemnie obsługuje ?  : ]

powiadomienia e-mail i  pushe na telefon  sa skopane - 2 minuty

Musisz weebohooka ustawić na swoim  serwerze discorda.

Wtedy  masz odrazu info z discorda na telefonie.

w distillu w advenced zmien tez liczbe jednoczensych zadan na 10 bo  sa 2 domyslnie.

Odpal chrome w 3 oknach aby naprzemiennie badało  storny

 

Zasada jest zblizona do  botów.
Na weebhooka przychodzi informcja o succes lub ze masz zrobic checkouta z paypala.

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, xtn napisał:

Z serii anulujemy ci kartę i co nam pan zrobisz... właśnie conrad.pl anulował mi rtx3080 ze stycznia za 4400zl, chociaż podawali mi datę miesiąc temu na 3.06.2021... a najlepsze, ze kilka dni temu można było ja ponownie u nich zamówić po ok. 8000zl. Powód brak możliwości realizacji prżez producenta. Brak słów. 

Ja tam bym nie odpuścił. Skoro wystawione były po złożeniu zamówienia to mają obowiązek Ci ją wysłać. W zasadzie to już masz dowód na to, że Cie oszukali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pencek napisał:

Ja tam bym nie odpuścił. Skoro wystawione były po złożeniu zamówienia to mają obowiązek Ci ją wysłać. W zasadzie to już masz dowód na to, że Cie oszukali 

przepraszam, ale gdzie kolega byl ostatnie pol roku?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pencek napisał:

Ja tam bym nie odpuścił. Skoro wystawione były po złożeniu zamówienia to mają obowiązek Ci ją wysłać. W zasadzie to już masz dowód na to, że Cie oszukali 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...