Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Minciu napisał:

Jedyna karta w MSRP to GT610 czy coś takiego ;) Nawet 1030 już dawno odleciał ? 

ta a ludzie kupują EVGA i FE  rtx 3060 Ti w cenie  około 2 000 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Minciu napisał:

Tyle jest tych kart XD, w 3 dni wysyłka od 29 grudnia, czekamy... ;) :

Zakupy bieżące

 

z dnia 29-12-2020

Wartość: 2 159,00 zł
Forma płatności: Płatność w sklepie
Termin dostawy: skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem

Kompletowanie Zamówienia/Rezerwacji

Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienie od dostawcy. Po skompletowaniu wyślemy e-mail z możliwością wyboru terminu dostawy

 

LP Marka i model Cena Ilość Wysyłka Wartość
1 Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC 8GB GDDR6 256bit

Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC 8GB GDDR6 256bit

karta graficzna, nr kat. 1228922
2 159,00 zł 1 do 3 dni roboczych 2 159,00 zł
    Transport małej sztuki do sklepu 0,00 zł 1   0,00 zł
 
 
Razem:2 159,00 zł

.

Jedyna karta w MSRP to GT610 czy coś takiego ;) Nawet 1030 już dawno odleciał ? 

Ty czekasz, mi anulowali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi miesiac temu ME napisał ze nie mogą dostarczyć karty i sie skontaktują w następny dzień

Do dzisiaj nie dostałem maila ?

Jakbym rx 6800xt za 6 koła miał sie prosić ?

A nie to nie było za 6 tylko za 5 i nie miesiąc temu a w lutym ?

Ale ten czas leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ceny na Amazonie za ustawienie się w kolejkę po kartę, której nie ma na stanie. Sprzedawca to sam Amazon.pl. 

 

IMG_20210506_055215.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy i długo lepiej nie będzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zozolek napisał:

Nic nie skoczyło ;)

7 tyś - będzie może już w piątek.

ddfs8Mc.jpg

Gdzie trafiłeś 3090? Mi by wystarczyło jedna upolować a póki co jedynie rx5700xt trafiłem którego zresztą nie wysłali a i tak potrzeba mi docelowo RTX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Auberon napisał:

powiedzcie mi czy idzie dostać takiego GTX 1650 Super 4GB po cenie zbliżonej do MSRP?

bez bota nie, brat od ponad miesiaca czeka na amazonie na 1650 KO za 700, od tego czasu nie widzialem 1660 ani 1650 za mniej niz 1500 (raz trafilem 1660 w me za 1400 ale anulowali) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedyna nadzieją to foundersy na premierę ale znając życie wszystkie strony wysiądą ;) już nawet dyski lecą w kosmos. Niedawno 18tb w sklepie WD na allegro były za mniej niż 2000zł. Dzisiaj 14tb jest za 2800.

Edytowane przez D3Fcon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Auberon napisał:

a miałeś wczesnej telefon w sprawie anulowania zamówienia?

Miałem maila miesiąc temu, że anulowali mi zamówienie na 3080 TUF'a bez oc za 3200, i zostawiają 3080 TUF'a OC za 3860 (tłumaczenie było takie, że nie można mieć dwóch zamówień w systemie :D)

no i ten rtx 3080 tuf oc właśnie wczoraj wpadł w moje ręce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 godzin temu, Spl97 napisał:

Na razie u nas nie ma przełożenia na ceny(przynajmniej widzę po SSD),ale strach myśleć co będzie za miesiąc,dwa itd.
Chia obecnie krąży wokół $600-$700 i nie chce spaść :E

ETH 2.0 wskoczy i od razu górnicy rzucą się na to krypto.A może przedtem powstanie nowy folk ETH...

Widząc po tym,jak górnicy protestują przeciwko ETH 2.0 czy EIP 1559.

A kolega rozumiem inwestor/kopacz CHIA? :-D Czy tak tylko informacyjnie? ;-) Ceny HDD już w PL poszły 2x od wtorku, jak się rodzime byznesmany ogarnęły po weekendzie majowym i zobaczyli ruch w przymierającym interesie HDD/SSD :-D Zapewne nie powiedzieli ostatniego słowa, wieszczę 3-4x ceny zaraz. A cena CHIA spadnie pewnie do $50 góra w ciągu miesiąca, wyszedł nowy coin, jest hype, chińczycy muszą odzyskać kasę ze swoich gigantycznych farm a potem będzie DUMP :) I rodzime skalpery HDD zostaną z ręką w nocniku bo to nie jest jak z GPU mining, tutaj nie ma się na co przerzucić i co z tym zrobić, ale jeszcze się chyba nie zorientowali ;-) 

Edytowane przez jigoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jigoku napisał:

I rodzime skalpery HDD zostaną z ręką w nocniku bo to nie jest jak z GPU mining, tutaj nie ma się na co przerzucić i co z tym zrobić, ale jeszcze się chyba nie zorientowali

Miejmy nadzieję, że tak będzie. Dysków HDD po kilka terabajtów potem graczom nie wcisną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, D3Fcon napisał:

Jedyna nadzieją to foundersy na premierę ale znając życie wszystkie strony wysiądą ;) już nawet dyski lecą w kosmos. Niedawno 18tb w sklepie WD na allegro były za mniej niż 2000zł. Dzisiaj 14tb jest za 2800.

bo jest nowy coin i wszyscy się rzucili, bo gpu nie ma a HDD w sumie jeszcze tak :-D tylko nikt nie robi researchu, ten pociąg odjechał miesiąc temu, teraz kupowanie HDD w przebitce 2-3x to głupota, ale napaleni oczywiście wiedzą lepiej ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, jigoku napisał:

A kolega rozumiem inwestor/kopacz CHIA? :-D Czy tak tylko informacyjnie? ;-) Ceny HDD już w PL poszły 2x od wtorku, jak się rodzime byznesmany ogarnęły po weekendzie majowym i zobaczyli ruch w przymierającym interesie HDD/SSD :-D Zapewne nie powiedzieli ostatniego słowa, wieszczę 3-4x ceny zaraz. A cena CHIA spadnie pewnie do $50 góra w ciągu miesiąca, wyszedł nowy coin, jest hype, chińczycy muszą odzyskać kasę ze swoich gigantycznych farm a potem będzie DUMP :) I rodzime skalpery HDD zostaną z ręką w nocniku bo to nie jest jak z GPU mining, tutaj nie ma się na co przerzucić i co z tym zrobić, ale jeszcze się chyba nie zorientowali ;-) 

Możliwy jest Dump na tą całą Chia,gdyż kapitalizacja i wolumen są od wczoraj czy dwóch dni w tendencji spadkowej.Nie zwróciłem zbytnio uwagi na to co u nas dzieje się z cenami HDD,bardziej mnie interesuje SSD.

A jeśli chodzi o pytania na początku,żaden ze mnie inwestor/kopacz,ja tylko śledzę kursy krypto i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy amazon anuluje zamówienie jeśli na karcie nie będzie środków? mam pamiętnego radeona 5700xt zamówionego bez daty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Auberon napisał:

ta a ludzie kupują EVGA i FE  rtx 3060 Ti w cenie  około 2 000 PLN

Jasne, ludzie kupują. A boty tylko obserwują? Ja też chętnie kupię ta EVGA 3060ti za 2000zl daj linka. Albo przestań bajki opowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVGA w cenie MSRP? Tylko u nich bezpośrednio i po odpowiednim odstaniu w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, m4rkiz napisał:

bez bota nie, brat od ponad miesiaca czeka na amazonie na 1650 KO za 700, od tego czasu nie widzialem 1660 ani 1650 za mniej niz 1500 (raz trafilem 1660 w me za 1400 ale anulowali) 

Wczoraj były GTX 1050 ti po 175 Euro, a 1650 kilka dni temu po 220 euro tez bez daty wysyłki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Spl97 napisał:

EVGA w cenie MSRP? Tylko u nich bezpośrednio i po odpowiednim odstaniu w kolejce.

OD 14 maja to sie zmieni. EVGA przestanie respektowac ceny MSRP przy rezerwacjach.

Z drugiej strony. nVidia juz jest w trakcie produkcji nowych chipow Ampere, ktore maja fizyczne zabezpieczenia przed kopaniem, wiec lada chwila (pewnie ~1.5 miesiaca) karty zjada z cenami ostro w dol. Takze wszystko dazy w dobrym kierunku :) 

PS. Nie ma co sie spieszyc i przeplacac u skalperow na te chwile.

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, amsztel napisał:

OD 14 maja to sie zmieni. EVGA przestanie respektowac ceny MSRP przy rezerwacjach.

Z drugiej strony. nVidia juz jest w trakcie produkcji nowych chipow Ampere, ktore maja fizyczne zabezpieczenia przed kopaniem, wiec lada chwila (pewnie ~1.5 miesiaca) karty zjada z cenami ostro w dol. Takze wszystko dazy w dobrym kierunku :) 

Własnie w Emiratach pokazały sie nowe RTX 3080 Ti w cenie 3500$. Także, tyle jeżeli chodzi o spadki cen. Niech nawet zejdą do 2500$, czyli 2500 euro, to daje ponad 11 tys złotych. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xtn napisał:

Własnie w Emiratach pokazały sie nowe RTX 3080 Ti w cenie 3500$. Także, tyle jeżeli chodzi o spadki cen. Niech nawet zejdą do 2500$, czyli 2500 euro, to daje ponad 11 tys złotych. 

A to ciekawe skoro premiera jest 31 maja. Z reszta - nikt tych kart w takiej cenie nie kupi nawet gdyby bylo tak jak mowisz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Teraz, amsztel napisał:

A to ciekawe skoro premiera jest 31 maja. Z reszta - nikt tych kart w takiej cenie nie kupi nawet gdyby bylo tak jak mowisz :) 

Poczytaj newsy na portalach, już nie pamietam, na jakim dzisiaj to czytałem ale PL. Kupia, kupią, po 11 tyś będą schodziły jak świeże bułeczki :)

Edytowane przez xtn
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, xtn napisał:

Poczytaj newsy na portalach, już nie pamietam, na jakim dzisiaj to czytałem ale PL. 

Nie no luzik - wierze Ci :) Moga sobie wystawiac nawet po 5000$. Gornicy tego nie kupia a gracze tym bardziej ;) Po prostu sugeruje, ze jesli ktos jeszcze nie kupil Ampere, to rownie dobrze moze poczekac ten miesiac-dwa.

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, amsztel napisał:

OD 14 maja to sie zmieni. EVGA przestanie respektowac ceny MSRP przy rezerwacjach.

Po 14 maja będą obowiązywać ceny jakie są aktualnie na ich stronie po styczniowych podwyżkach.Ew.mogą jeszcze przedłużyć respektowanie,co zrobili w kwietniu,to byłoby następny miły gest z ich strony.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Po 14 maja będą obowiązywać ceny jakie są aktualnie na ich stronie po styczniowych podwyżkach.Ew.mogą jeszcze przedłużyć respektowanie,co zrobili w kwietniu,to byłoby następny miły gest z ich strony.

Rowniez czekam na karte od nich. Fajnie by bylo, gdyby kolejka sie w koncu ruszyla :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xtn napisał:

Poczytaj newsy na portalach, już nie pamietam, na jakim dzisiaj to czytałem ale PL. Kupia, kupią, po 11 tyś będą schodziły jak świeże bułeczki :)

Podobnie jak ostatnio parę sztuk TUF/STRiX 3080 w cenie 10k. Wisiały może z poł godziny i wyparowały. Ba, nawet już dwa SUPRIMy X 3080 poleciały za 12k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...