Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Pioneer83 napisał:

niemozliwe zeby 3080ti byl duzo drozszy od 3090, wiec cena (o ile jest to legit info) wysoka zapewne ze wzgledu na przedwczesna sprzedaz

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w x-komie chyba był  święty Mikołaj ?

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, zozolek napisał:

w x-komie chyba był  święty Mikołaj ?

 

Jakiś pijany ten Mikołaj albo niespełna rozumu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to napisalibyście co ten Mikołaj przyniósł a nie takie puste gadki w wątku zakupowym ;) Kiedyś to przyzwoici ludzie chociaż linki wrzucali albo zdjęcia z karteczkami ;(

Edytowane przez BladyPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co miał Mikołaj przynieść? Przecież maj jest.

Najprędzej to jakieś zamówienie z zeszłego roku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj Mikołaj Amazon przyniósł EVGA GeForce RTX 3060 Ti FTW3 ULTRA GAMING.

Jutro ją podłączę, bo dzisiaj mi się nie chce. Być może na razie zostanie u mnie. No, chyba, że ktoś da mi od ręki taką kwotę jak jest na karteczce (chcieliście karteczki, to ją macie!)

YtRGnII.jpg

PS. Jutro ląduje GTX 1660 Super dla kolegi z pracy. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, addept napisał:

U mnie dzisiaj Mikołaj Amazon przyniósł EVGA GeForce RTX 3060 Ti FTW3 ULTRA GAMING.

Jutro ją podłączę, bo dzisiaj mi się nie chce. Być może na razie zostanie u mnie. No, chyba, że ktoś da mi od ręki taką kwotę jak jest na karteczce (chcieliście karteczki, to ją macie!)

 

  Ukryj zawartość

 

YtRGnII.jpg

 

PS. Jutro ląduje GTX 1660 Super dla kolegi z pracy. 

 

A co to za karteczka pisana od ręki? Drukarkę Ci ukradli czy tusze podrożały od skalperów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę poczekać swoje w kolejce niż kupić tą 3060 Ti od ciebie.

PS.Daj znać jak u ciebie wypada FTW3 Ultra.Według recenzji wypada dość przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Wolę poczekać swoje w kolejce niż kupić tą 3060 Ti od ciebie.

PS.Daj znać jak u ciebie wypada FTW3 Ultra.Według recenzji wypada dość przeciętnie.

Przecież te EVGA to paździeż jakich mało, ta firma wygląda na równie pochyłą, ale nikt po nich płakać nie będzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, arcticfox napisał:

A co to za karteczka pisana od ręki? Drukarkę Ci ukradli czy tusze podrożały od skalperów?

Trafiłeś w punkt. Tusz zamówiłem, jutro powinien przyjść. 

6 minut temu, Spl97 napisał:

Wolę poczekać swoje w kolejce niż kupić tą 3060 Ti od ciebie.

PS.Daj znać jak u ciebie wypada FTW3 Ultra.Według recenzji wypada dość przeciętnie.

Ta cena to żart przecież. 

Co do testów, to faktycznie widziałem, że jest przeciętna, ale chętnie przetestuję i jak nie będzie źle, to zostawię. Docelowo i tak wolałbym RTX 3070 / RX 6800. Do mocniejszych kart nie mam zasilacza.  

Jeden RTX 3070 zamówiony. Model taki sobie (PNY GeForce RTX™ 3070 8 GB UPRISING Dual Fan), ale może ujdzie, pod warunkiem, że zrealizują zamówienie. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, arcticfox napisał:

Przecież te EVGA to paździeż jakich mało, ta firma wygląda na równie pochyłą, ale nikt po nich płakać nie będzie

Na bezrybiu i rak ryba - znasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, amsztel napisał:

A to ciekawe skoro premiera jest 31 maja. Z reszta - nikt tych kart w takiej cenie nie kupi nawet gdyby bylo tak jak mowisz :) 

Nikt miał też nie kupować 3070 po cenie 3000zl :) Ludzie pluli jadem na 3060TI jak były w cenach 2300zl. A dzisiaj? :P 

Basen napełniam kisielkiem, organizuję zapasy w których za pierwsze miejsce można odkupić 3060TI w cenie 3000zl i mam tłum chętnych ;) A właściwie to sami przyniosą basen i kisiel.

Edytowane przez Minciu
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, addept napisał:

U mnie dzisiaj Mikołaj Amazon przyniósł EVGA GeForce RTX 3060 Ti FTW3 ULTRA GAMING.

Jutro ją podłączę, bo dzisiaj mi się nie chce. Być może na razie zostanie u mnie. No, chyba, że ktoś da mi od ręki taką kwotę jak jest na karteczce (chcieliście karteczki, to ją macie!)

 

Czy ja dobrze widze, ze chcesz za 3060Ti wiecej niz w sklepach sa 3080 od reki?  Gdzie tu jest haczyk? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, amsztel napisał:

Czy ja dobrze widze, ze chcesz za 3060Ti wiecej niz w sklepach sa 3080 od reki?  Gdzie tu jest haczyk? :D 

Taki,  że na razie nie chcę się z tą kartą rozstawać, więc dałem cenę zaporową. Po weekendzie zdecyduję co z nią robić ;)

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, addept napisał:

Taki,  że na razie nie chcę się z tą kartą rozstawać, więc dałem cenę zaporową. Po weekendzie zdecyduję co z nią robić ;)

 

Coz to za pokretne myslenie. Jesli nie chcesz sie z karta rozstawac to bys zadnej cany nie umieszczal bo i po co :E Samo umieszczenie ceny sugeruje, ze jest dokladnie odwrotnie niz piszesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam obecnie dwie karty RTX 3060 Ti. Wypadałoby sprzedać Gigabyte, ale dopiero za miesiąc, bo minie pół roku od zakupu (kwestie podatkowe). Wtedy zostałaby mi EVGA, o ile będzie przyzwoita (paździerza sobie nie zostawię). No, ale jeśli ktoś chce dać taką cenę jak na karteczce, to nie będę się sprzeciwiał (cenę podałem dla beki, bo miałem tylko nick wpisać, by widać było, że faktycznie kartę dostałem) i EVGA pójdzie pod młotek, a zostawię sobie nadal sprawdzonego Gigabyte, z którego jestem zadowolony. 

A co sobie o tym myślisz to już mnie tak trochę średnio interesuje,, bo masz prawo myśleć co chcesz i nie zamierzam do tematu ceny na karteczce już wracać :)

 

 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy Niemcy i 3060ti  zaginęło gdzieś w parcelshopie :D  Karta znikła,  nie wiedzą gdzie się zawieruszyła ?.

No nic, pewnie hajs zwrócą.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, zozolek napisał:

Niemcy Niemcy i 3060ti  zaginęło gdzieś w parcelshopie :D  Karta znikła,  nie wiedzą gdzie się zawieruszyła ?.

No nic, pewnie hajs zwrócą.

Tak to jest jak się oszczędza na kurierze i wysyła się byle czym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, arcticfox napisał:

Tak to jest jak się oszczędza na kurierze i wysyła się byle czym

Wysłana kurierem. Nie było kuzyna w domu to przekierowałem do parcelshopa obok no i zgnięła tam . Dobrze, że nie ma potwierdzenie że ktoś odebrał. Ale kto wie, moze  NBB wyśle raz jeszcze :D Podobno na wersje FE muszą mieć zapas sztuk  w przypadku  reklamacji  awarii wysyłają odrazu  nową sztukę -  zoabczymy ile w tym prawdy :D

 

Ale x-kom mi właśnie wysłał 3080 :D  Pocztexem  - ciekawe czy i  ta nie zaginie ?

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, znajdzie się .. tylko wystarczy śledzić niemieckiego Amazona : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, zozolek napisał:

Ale x-kom mi właśnie wysłał 3080 :D  Pocztexem  - ciekawe czy i  ta nie zaginie ?

Jaki model ci wysłał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, addept napisał:

Mam obecnie dwie karty RTX 3060 Ti. Wypadałoby sprzedać Gigabyte, ale dopiero za miesiąc, bo minie pół roku od zakupu (kwestie podatkowe). Wtedy zostałaby mi EVGA, o ile będzie przyzwoita (paździerza sobie nie zostawię). No, ale jeśli ktoś chce dać taką cenę jak na karteczce, to nie będę się sprzeciwiał (cenę podałem dla beki, bo miałem tylko nick wpisać, by widać było, że faktycznie kartę dostałem) i EVGA pójdzie pod młotek, a zostawię sobie nadal sprawdzonego Gigabyte, z którego jestem zadowolony. 

A co sobie o tym myślisz to już mnie tak trochę średnio interesuje,, bo masz prawo myśleć co chcesz i nie zamierzam do tematu ceny na karteczce już wracać :)

 

 

EVGA, to ta co za 2000zl ponoć chodzi bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To nie jest panienka lekkich obyczajów, tylko karta z dobrego domu. Nigdzie sama nie chodzi, tym bardziej za marne 2000, bo ma szlaban  :goryl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...