Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
6 godzin temu, aureumchaos napisał:

BTC w dol, ETH w dol, generalnie crypto w dol... Czy karty poszly w dol? Bo bym zakupil wiecej do kopania... EEeee a nie to tak nie dziala heheheh :E

Żeby kart na rynku przybyło to krypto musi spaść na pysk, lekki spadek nie wystarczy a póki co to od Stycznia tego roku ETH poleciało ostro do góry.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, Kris194 napisał:

Żeby kart na rynku przybyło to krypto musi spaść na pysk, lekki spadek nie wystarczy a póki co to od Stycznia tego roku ETH poleciało ostro do góry.

No czekam az spadnie (hodluje obecnie) zeby kupic kilka sztuk na przyszlosc bo w koncu znow sie podniesie i wtedy bede gotowy :P?

Edytowane przez aureumchaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ przygody  z LDL - napisali sobie że mam zrobić przelew z banku  bo płatności  karty nie mogą przyjąć i  zwrócą .. dobrze że zamówienia nie anulowali . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Zozolek to przypominasz w tej chwili takiego prezesa firmy  jakby, który opowiada pracownikom jak to kupował auto za 500.000 i czym się ono różniło od auta za 700.000 .. że tak powiem, czysta abstrakcja  : ] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czym się różniło? Kolorem!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

po prostu jawna dyskryminacja - najgorzej jest w SCANIE .

Widać, że ten sklep robi  wszystko  co  się da, aby tylko  nie zrealizować zamówienia.

Niestety mają pecha bo dane konta zgrywają się z tymi do  wysyłki.

Myślę, że warto  napisać tutaj - być może ktoś ma rodzinę na FR więc będzie wiedział na przyszłość że robią cyrki -  bo  3080 za 3200zł codziennie nie ma :D

I btw

image.png.d9681069396e9c44117cb6dda766c2b5.png

 

Pewnie zamówiło kilkaset osób -  jeszcze nie anulowali . . . ? ? ?

Ze wszsytkich  3 sklepów FE -  tylko  NBB nie robił problemów i mam wrażenie nic nie weryfikuje i można w opór brać kart.

 

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak często można spodziewać się dropów FE w NBB? Śledzicie je w jakiś konkretny sposób czy jedynie PartAlert?

Edytowane przez Novii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Novii napisał:

Jak często można spodziewać się dropów FE w NBB? Śledzicie je w jakiś konkretny sposób czy jedynie PartAlert?

Też jestem ciekawy jak najlepiej śledzić dostawy na nbb, może ktoś podpowie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PartAlert w ostatnim czasie ciągle błędne informacje podaje z ceną, wchodzisz a tam cena nawet 3x większa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spearek napisał:

PartAlert w ostatnim czasie ciągle błędne informacje podaje z ceną, wchodzisz a tam cena nawet 3x większa 

Nie podaje raczej błędnych, tylko cena mogła się zmienić zanim załadowałeś stronę. A dropa 3070/3080 nie zauważył, bo przez te poczekalnie nie można było dostać się na właściwą stronę produktu albo nie było linka na stronie nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Spearek napisał:

PartAlert w ostatnim czasie ciągle błędne informacje podaje z ceną, wchodzisz a tam cena nawet 3x większa 

Sklepy sprzedające na amazonie kupują w dropach i po 20-30 minutach pojawia się karta z cena o 1000 euro wyższą. Dzisiaj kolejny raz to widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xtn napisał:

Sklepy sprzedające na amazonie kupują w dropach i po 20-30 minutach pojawia się karta z cena o 1000 euro wyższą. Dzisiaj kolejny raz to widziałem. 

no to nie wiem, może ten partalert z jakimś większym opóźnieniem dodaje bo od paru dni udało mi się wejść kilka razy sekunde po dodaniu infa i albo już nie było albo cena 2x większa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedać przez allegro swoją kartę 3080? Pół roku minęło, podatku nie zapłacę, jak myślicie? I za ile ja wystawić? Czy ktoś to kupuje?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, toph napisał:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FRoS-x8yIyzNWbdZ9viB46C4LjoDkK9Dj4YfbcYxlg0/edit#gid=0

PartAlert zawiódł na dropie 3070/3080 bo wprowadzili jakieś poczekalnie.

Rozeszło się o dane z ich  Twittera, gdzie linki a bardziej PIDY były łątwo  dostępne przed dropem - a jeżeli były to wystarczyło tylko linki  w bota wpuścić i masz 10 kart na dropie w kieszeni. Nic nie zmienili i  wszyskto wskazuje na to  że najbliższy zrzut będzie zjedzony przez maszynki ;)

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej czekam na 3080 strix oc z dnia premiery w x-comie

niedługo będziemy mieć 1 rocznicę :{

a od 2 mc jestem w pierwszej piątce i nic się nie rusza :{

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, addept napisał:

Udało się zamówić, ale co będzie dalej, to nie wiem. Może anulują, a może nie ...

https://www.amazon.es/gp/product/B08HGYXP4C/

975,67 EUR

Gratulacje, mi wyskoczyło logowanie i już nie było :)))) PartAlert? Dawaj znać jak się potoczy chociaż każdy wie.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, PartAlert. 

Zobaczymy co będzie. Miałem znowu problemy z Revolut, więc musiałem się przełączyć na polską kartę (cholerne przewalutowanie). Potem pisałem do supportu by sprawdzili czy z płatnością drugą kartą wszystko jest w porządku od ich strony, uspokoili mnie, że jest ok, więc troszkę odetchnąłem i teraz mogę spokojnie czekać na anulowanie zamówienia ;)

Z drugiej strony, dużo zamówień, z tego co widzę, dokonano we Włoszech (karta jest tam nr 1 w bestsellerach), gdzie było sporo taniej, więc może mi nie  anulują w pierwszej kolejności, skoro kupiłem prawie 100 EUR drożej niż tam. Z trzeciej strony, na innych amazonach było jeszcze drożej, więc i tak pewnie anulacja pewna :P

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, addept napisał:

Tak, PartAlert. 

Zobaczymy co będzie. Miałem znowu problemy z Revolut, więc musiałem się przełączyć na polską kartę (cholerne przewalutowanie). Potem pisałem do supportu by sprawdzili czy z płatnością drugą kartą wszystko jest w porządku od ich strony, uspokoili mnie, że jest ok, więc troszkę odetchnąłem i teraz mogę spokojnie czekać na anulowanie zamówienia ;)

Z drugiej strony, dużo zamówień, z tego co widzę, dokonano we Włoszech (karta jest tam nr 1 w bestsellerach), gdzie było sporo taniej, więc może mi nie  anulują w pierwszej kolejności, skoro kupiłem prawie 100 EUR drożej niż tam. Z trzeciej strony, na innych amazonach było jeszcze drożej, więc i tak pewnie anulacja pewna :P

Gratuluje zakupu - na partalercie są daty na 9-19 lipiec z dostawą tych 3080 .

Nawet 2 miesiące to niewiele.

Jak masz PL konto - otwórz rachunek walutowy i zamów kartę debetową ( koszt rachunku 2zł karta 0  -   u mnie w Credit np. Koszty przewalutowań będą jak w REVO -  bez limitów)  Z Revo nie mam żadnych problemów płatności  powyżej 1000 euro przechodzą bez problemu.

ETH by musiało  spaść do poziomu 1000 USD aby przestało opłacać się kopać . . . więc daleka droga przed nami ;)

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech spada, spada bo kilka sztuk bym przygarnął 3060ti w dobrej cenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Handel z dźwignią na krypto lel 

Może lepiej iść do kasyna i chociaż się zabawić zanim się utopi hajs 

 

 

 

Edytowane przez najman23
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zozolek napisał:

Gratuluje zakupu - na partalercie są daty na 9-19 lipiec z dostawą tych 3080 .

Nawet 2 miesiące to niewiele.

Jak masz PL konto - otwórz rachunek walutowy i zamów kartę debetową ( koszt rachunku 2zł karta 0  -   u mnie w Credit np. Koszty przewalutowań będą jak w REVO -  bez limitów)  Z Revo nie mam żadnych problemów płatności  powyżej 1000 euro przechodzą bez problemu.

ETH by musiało  spaść do poziomu 1000 USD aby przestało opłacać się kopać . . . więc daleka droga przed nami ;)

Ja tu bym polecał kartę od Curve albo ZEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was może polecić jakis server discord z powiadomieniamii na rynek europejski? Niestety PartAlert ma wyłączoną możliwość dołączenia, a twitter jest niesamowicie niewygodny i prawdopodobnie wolniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...