Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Z3Z3 napisał:

nie chwal sie tutaj bo Cie dojada :D  a karta jest naprawdę fajna ;) 

 

3090fe już poprawiona czy ciągle grzeje się? Ponoć jutro ma być gorąco na dworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ffallen napisał:

Bedą 3080 TI ROG Strix? Istnieją?

tak, po ponad 2K euro byly wczoraj na caseking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PT_TP napisał:

3090fe już poprawiona czy ciągle grzeje się? Ponoć jutro ma być gorąco na dworze.

Wszytko gra ! 84 stopnie dzis miała ?. Ogólnie karta zostaje ze mną, więc kopać nie będzie 24/7 czasami w coś zagram jak czas pozwoli ?

Edytowane przez Z3Z3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Janusz_75 napisał:

Kupiles od niego karte?

Oferował tylko odbiór osobisty,a ja nie mieszkam na Śląsku(rezyduję w pomorskim),gdzie sprzedawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, najman23 napisał:

nie wiem jakie żale bo i tak mam gpu już kupione całkiem blisko msrp ale generalnie beka że schodzą te 3080 ti za 12k. Sporo ludzi w ogóle nie potrafi zarządzać pieniędzmi a potem będzie smutek że na naprawę samochodu nie stać czy inne przypadki bo się chciało mieć kartę koniecznie. Nawet lepiej poczekać aż krypto spadnie zainwestować w dołku a do tego czasu już karty się unormują i na koniec na prostej decyzji zyska się jakieś 9-20k

Chyba nie myślisz że osoby kupującej kartę za 12k nie stać na porządne auto i serwis xd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

3084 stron forum pelne pierdzielenia o niczym :E Trzeba napisac do ksiegi rekordow guinessa czy to nie jest jakis rekord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Monn napisał:

3084 stron forum pelne pierdzielenia o niczym :E Trzeba napisac do ksiegi rekordow guinessa czy to nie jest jakis rekord

No i co? Wolisz jakiś martwy temat. Post raz na 5 dni. Taki wątek też jest spoko. Lepsze to niż polityka, zwłaszcza w PL.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej widać, że PCMR ma się u nas dobrze :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KawiorS napisał:

Chyba nie myślisz że osoby kupującej kartę za 12k nie stać na porządne auto i serwis xd?

Chyba nie sądzisz, że każdy obywatel tego świata ma tak samo poukładane priorytety i potrzeby? :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Z3Z3 napisał:

Wszytko gra ! 84 stopnie dzis miała ?. Ogólnie karta zostaje ze mną, więc kopać nie będzie 24/7 czasami w coś zagram jak czas pozwoli ?

Ja wczoraj 3070 FE trochę ulepszyłem ;)

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał kartę z tego tematu?

MSI RTX 3070 Gaming X Trio za 3000zł

 

koleś się chwalił, że ma dostęp do tanich kart ale potem go wywiało i słuch zaginął, ale jak ktoś pytał o 3080 to udawał, że nie słyszy :lol2:

wg. jego wiedzy sklepy kupują od dystrybutora w cenie niewiele wyższej od MSRP a potem dodają gigantyczną marżę, ale niestety nikt nie był w stanie tego potwierdzić więc jak zwykle wyszła z tego tylko kolejna „Urban Legend” :lol2:

Edytowane przez arcticfox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Meteor07 napisał:

Nie chcę nawet myśleć co by się działo w Polsce gdyby 3080ti kosztował 1200$ :mad2:?

Obejrzyj filmiki z lidla lub biedry jak jest promocja tylko zamiast starych bab, wyobraź sobie ludzi z laba?

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Meteor07 napisał:

Nie chcę nawet myśleć co by się działo w Polsce gdyby 3080ti kosztował 1200$ :mad2:?

Gdyby nie krypto to pewnie to co w każdym czyli zalegałyby :elefant: ewentualnie mógłbyś kupić po czasie na promocji 

Nigdy nie było problemów z kupieniem flagowej karty po cenie MSRP

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poogladalem rtx 3070. Xkom i Morele sa nimi zawalone. Na Allegro jest juz ponad 250 wystawionych, ebay EU jest ich pelen (za ok.5500 juz mozna cos fajnego wybrac). Jesli ETH nie zwariuje, to mysle ze ceny w koncu rusza dramatycznie w dol i to raczej szybciej niz pozniej. Nie sadze zeby sprzedawcy sie "obwarowali" na obecnym poziomie cen i liczyli na kolejna hosse (nie dotyczy polskich sklepow - to imbecyle).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Janusz_75 napisał:

Poogladalem rtx 3070. Xkom i Morele sa nimi zawalone. Na Allegro jest juz ponad 250 wystawionych, ebay EU jest ich pelen (za ok.5500 juz mozna cos fajnego wybrac). Jesli ETH nie zwariuje, to mysle ze ceny w koncu rusza dramatycznie w dol i to raczej szybciej niz pozniej. Nie sadze zeby sprzedawcy sie "obwarowali" na obecnym poziomie cen i liczyli na kolejna hosse (nie dotyczy polskich sklepow - to imbecyle).

Widać lekki spadek cen ale z drugiej strony amazon blokuje sprzedaż do Polski kart w cenach zbliżonych do msrp, a jak karty RTX i RX nowej gen pojawia się w cenach x1,5 msrp lub nawet wyższych to boty zbierają wszystko. Do tego dochodzą masowe anulacje na amazonach nawet kart GTX. 

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xtn napisał:

Widać lekki spadek cen ale z drugiej strony amazon blokuje sprzedaż do Polski kart w cenach zbliżonych do msrp, a jak karty RTX i RX nowej gen pojawia się w cenach x1,5 msrp lub nawet wyższych to boty zbierają wszystko. 

Fakt, na amazonie kart jest bardzo malo, a nawet jak sie uda cos upolowac w przyzwoitej cenie, to wcale nie znaczy ze ta karte wysla. Mysle ze caly lancuch dostawczy duzych sklepow i one same z powodu inercji reaguja duzo wolniej na zmiany sytuacji na rynku niz mali sprzedawcy czy skalpele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xtn napisał:

Widać lekki spadek cen ale z drugiej strony amazon blokuje sprzedaż do Polski kart w cenach zbliżonych do msrp, a jak karty RTX i RX nowej gen pojawia się w cenach x1,5 msrp lub nawet wyższych to boty zbierają wszystko. Do tego dochodzą masowe anulacje na amazonach nawet kart GTX. 

a ponoć Amazon miał zaorać nasze lokalne janusztronikowe sklepy. 

Godzinę temu, Janusz_75 napisał:

Poogladalem rtx 3070. Xkom i Morele sa nimi zawalone. Na Allegro jest juz ponad 250 wystawionych, ebay EU jest ich pelen (za ok.5500 juz mozna cos fajnego wybrac). Jesli ETH nie zwariuje, to mysle ze ceny w koncu rusza dramatycznie w dol i to raczej szybciej niz pozniej. Nie sadze zeby sprzedawcy sie "obwarowali" na obecnym poziomie cen i liczyli na kolejna hosse (nie dotyczy polskich sklepow - to imbecyle).

Już drugi tydzień BR na ETH oscyluje ok. 2,5 - mamy najtańszy Gas od miesięcy, jeśli to się utrzyma i ETH nie wystrzeli do $5k to we wrześniu powinna przyjść spora odwilż na rynku GPU, kto wie może będzie dało się kupić pokoparkowe za MSRP :szczerbaty:

Edytowane przez Griszah
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Griszah napisał:

A ponoć Amazon miał zaorać nasze lokalne janusztronikowe sklepy. 

Myślę, że teraz wszyscy wyzbyli się już złudzeń. Emejzon objął taktykę jechania na nazwie i ponoszenia minimum kosztów związanych z prowadzeniem polskiej wersji sklepu. Serwery mają własne, tłumaczenie już było zrobione na potrzeby niemieckiej wersji, magazyny pobudowane. Jedyne co, to koszt domeny 50 zł rocznie. 

Od polskich sklepów odróżnia ich tylko większy burdel w systemie, na stronę wlatują produkty, których nie mają i mieć nie będą. Ludzie zamawiają i po 2 miesiącach przychodzi do nich wiadomość: ?

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, pietrucha18 napisał:

U jakich dystrybutorów ? Chyba raczej producentów :) Mam dostęp do 6 dystrybutorów (dwóch zagranicznych) jak coś jest to tylko na telefon i grube plecy. już taniej na Allegro da się kupić :)

 

Potwierdzam:) Sferis to w ogóle cyrk odprawia z cenami kart :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Up

Ja tam na Amazonie zamawiam jedynie fizyczne płyty CD z muzyką i jak dla mnie to Amazon zaorał tutaj takie sklepy jak Empik.:banan: Przykład : zamówiłem w Empiku na prezent urodzinowy zestaw 3CD "Tina Turner The Platinum Collection". Zamówienie przyjęte i wysyłka w 5 dni. Ok czekam. Po tygodniu dzwonię do nich i zapewnienia, że będzie. Po dwóch tygodniach - panie już pakujemy na magazynie. Po 3 tygodniach - anulowanie zamówienia - towar niedostępny. Wchodzę na stronę Empiku - towar dostępny, ale 30zł drożej niż pierwotnie. Jestem w dupie - nie mam prezentu na za tydzień. Wchodzę na Amazon (zapomniałem w ogóle o tym sklepie), szukam i jest. Cena jak pierwotnie w Empiku. Zamawiam i na drugi dzień towar wysłany, a po 2 dniach kurier podjeżdża z przesyłką.:banan: Polactwo cebulactwo chciało dorobić 3 dyszki. Zamiast tego stracili klienta.:pistols:Nie mój problem.:banan::kwasny::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Myślę, że teraz wszyscy wyzbyli się już złudzeń. Emejzon objął taktykę jechania na nazwie i ponoszenia minimum kosztów związanych z prowadzeniem polskiej wersji sklepu. Serwery mają własne, tłumaczenie już było zrobione na potrzeby niemieckiej wersji, magazyny pobudowane. Jedyne co, to koszt domeny 50 zł rocznie. 

Od polskich sklepów odróżnia ich tylko większy burdel w systemie, na stronę wlatują produkty, których nie mają i mieć nie będą. Ludzie zamawiają i po 2 miesiącach przychodzi do nich wiadomość: ?

Na innych Amazonach też anulują non stop zamówienia na karty graficzne, więc nie jest to domena polskiego oddziału. 

Jak to ładnie inne polskie sklepy określają "problem jest globalny" :P

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Monn napisał:

3084 stron forum pelne pierdzielenia o niczym :E Trzeba napisac do ksiegi rekordow guinessa czy to nie jest jakis rekord

Off polityczny czy Motoryzacyjna blabla mają więcej naklepane od tego wątku,więc rekordu póki co ni ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...