Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, samakiwalker napisał:

  Brednie kogoś kto nie był ani w Ameryce Łacińskiej/Południowej ani w USA.
 

Znam kogos kto byl. Serdecznie polecam spacer po poludniowej stronie Chicago, szczegolenie w piekne weekendowe wieczory bywa bardzo malowniczo. Baltimore, Detroit, Milwaukee tez wieczorami bywaja piekne. Brownsville w NYC jest rowniez bardzo sympatycznym miejscem. Odbadz ta wycieczke a pozniej nam opowiesz jak bylo panie Tony Halik.

Edytowane przez Janusz_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Janusz_75 napisał:

Znam kogos kto byl. Serdecznie polecam spacer po poludniowej stronie Chicago, szczegolenie w piekne weekendowe wieczory bywa bardzo malowniczo. Baltimore, Detroit, Mialwaukee tez wieczorami bywaja piekne. Brownsville w NYC jest rowniez bardzo sympatycznym miejscem. Odbadz ta wycieczke a pozniej nam opowiesz jak bylo panie Tony Halik.

Trumnę mu chcesz sprezentować?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Red_October napisał:

Trumnę mu chcesz sprezentować?

Nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie dziwie sie ze ceny lecą, kto by tam kupowal karty lol. Sam sprzedaje swoja i kupuje Xboxa. Podlaczanie kompa do telewizora to jest juz nie na moje lata, w ciul niewygodne, granie na PC to dobra zabawa dla nerdow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od blisko miesiąca z lekkimi acz mało znaczącymi wahaniami w górę i w dół BTC i ETH kulają się mniej więcej na tym samym poziomie... Ktoś ogarnięty powie co to oznacza i czy np. może to trwać miesiącami? Czy np. jest szansa niedługo na tak duża korektę i spadek jak to było w pierwszej połowie maja? Czy to totolotek i każde przewidywanie sytuacji w tym momencie nie ma sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Monn napisał:

Nie dziwie sie ze ceny lecą, kto by tam kupowal karty lol. Sam sprzedaje swoja i kupuje Xboxa. Podlaczanie kompa do telewizora to jest juz nie na moje lata, w ciul niewygodne, granie na PC to dobra zabawa dla nerdow.

forum.konsolalab.pl wkrótce

Ale ta szczepionki to mocny towar. 1 dawka 2 dni leżenia a zapowiada się tylko ciekawej z drugą. W razie czego przyślijcie puste opakowanie 3090 zamiast kwiatów na marmur. Tylko ma być suprim a nie jakiś gayinward 

 

Edytowane przez najman23
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, najman23 napisał:

forum.konsolalab.pl wkrótce

Ciekawe, czy ty razem Monn zaakceptuje pozycję admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No takie mam doswiadczenia osobiste. 1. problemy z HDR pod windows niesamowite, 2. jak uruchomie gre na telewizorze jako drugim ekranie to sie nieraz wszystko sypie, 3. jak wylacze telewizor i zostawie tylko monitor PC to komp dalej mysli ze mam drugi ekran wlaczony. Szkoda zycia na to.

Do gier na PC starszych to mi wystarczy rtx 2060

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, snoopher napisał:

Ta, a potem xcom napiszą, że anulują wszystkie zamówienia, bo wycofany produkt (30*0) ;)

Dlatego trzeba brać lekcję z obecnej sytuacji. Jak brać pre-ordera to lepiej w każdym sklepie i ewentualnie potem anulować. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Monn napisał:

No takie mam doswiadczenia osobiste. 1. problemy z HDR pod windows niesamowite, 2. jak uruchomie gre na telewizorze jako drugim ekranie to sie nieraz wszystko sypie, 3. jak wylacze telewizor i zostawie tylko monitor PC to komp dalej mysli ze mam drugi ekran wlaczony. Szkoda zycia na to.

Do gier na PC starszych to mi wystarczy rtx 2060

Ah, czyli zbyt skomplikowany (pc) w obsłudze?!

Cóż..

Swoją drogą żadna konsola mnie do siebie nie przekona, po prostu nie umiem na padzie, wychowałem się na c64 i łamałem joysticki w boulder dashu, potem tylko pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ffallen napisał:

Od blisko miesiąca z lekkimi acz mało znaczącymi wahaniami w górę i w dół BTC i ETH kulają się mniej więcej na tym samym poziomie... Ktoś ogarnięty powie co to oznacza i czy np. może to trwać miesiącami? Czy np. jest szansa niedługo na tak duża korektę i spadek jak to było w pierwszej połowie maja? Czy to totolotek i każde przewidywanie sytuacji w tym momencie nie ma sensu?

Nikt nic nie wie. Jeden tweet od jednego takiego Pana i krypto wariuje....

Edytowane przez Janusz_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Monn napisał:

 3. jak wylacze telewizor i zostawie tylko monitor PC to komp dalej mysli ze mam drugi ekran wlaczony. Szkoda zycia na to.

Jeżeli przez niemalże 16 lat od wydania pierwszej wersji HDMI w Polsce nie pojąłeś jak działa ten standard, to faktycznie, nie męcz się. ;)
Wyświetlacz to się odłącza w systemie/sterowniku a nie przełącza się go w standby myśląc że stracił on komunikację z komputerem.

 

Edytowane przez DisconnecT
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, DisconnecT napisał:

Jeżeli przez niemalże 16 lat od wydania pierwszej wersji HDMI w Polsce nie pojąłeś jak działa ten standard, to faktycznie, nie męcz się. ;)
Wyświetlacz to się odłącza w systemie/sterowniku a nie przełącza się go w standby myśląc że stracił on komunikację z komputerem.

 

No i mam za kazdym razem odlaczac w systemie jak jakis pendrive? Bez sensu panie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Monn napisał:

No i mam za kazdym razem odlaczac w systemie jak jakis pendrive? Bez sensu panie.

Win+P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ffallen napisał:

Czy to totolotek i każde przewidywanie sytuacji w tym momencie nie ma sensu?

Ja uważam że wzrośnie, chyba że spadnie albo się utrzyma...

Jak ktoś 'wie' co się będzie działo to stawia na to kasę i zarabia jeżeli ma rację. Cała reszta to czyste zgadywanie. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Monn napisał:

No i mam za kazdym razem odlaczac w systemie jak jakis pendrive? Bez sensu panie.

Jeżeli wejście do ustawień ekranu z prawokliku na pulpicie i ustawienie dla wybranego wyświetlacza opcji wyłącz jest zbyt trudne to cóż, Xbox czeka na Ciebie, na szczęście ma tylko jedno wyjście wideo więc klątwa VESY Cię nie dopadnie. ?

  

2 godziny temu, covenant13 napisał:

Win+P


Jeszcze szybciej, ale pewnie i tak będzie źle. :E

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Janusz_75 napisał:

Nikt nic nie wie. Jeden tweet od jednego takiego Pana i krypto wariuje....

Już BTC kręci się pod 40000$,bo Elon tweetnął,że Tesla zamierza wracać do płatności BTC pod warunkiem,że 50% energii będzie z odnawialnych źródeł :E

Cytat

Ja uważam że wzrośnie, chyba że spadnie albo się utrzyma...

@m4rkiz Jeżeli ci chodziło o BTC,to wykrakałeś jego wzrost :D

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xkom -100 zł. Biednie jak na nowy tydzień ale zawsze coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dalszych obniżek cen kart,to nie bądźcie tacy pewni.Wystarczy,że Elon będzie tak dalej tweetował,że BTC jest już Ok i będzie lipnizacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LDLC było SCAN właśnie był - więc teraz NBB !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Spl97 napisał:

Co do dalszych obniżek cen kart,to nie bądźcie tacy pewni.

Trzeba było brać karty jak były po MSRP +300.  :D 
Jakim trzeba być zjebem życiowym żeby przez 9 miesięcy nie dorwać żadnej karty i tylko wypłakiwać żale w temacie razem z podobnymi palantami?  :E 

Wątek zakupowy miał sens na premierę kiedy można było dostać link do produktu znikającego szybko z półek ale w normalnej jeszcze cenie, teraz kart jest pełno tylko po prostu kosztują za dużo, wątek zwyczajnie stracił sens.
Nie kupicie u nas kart w MSRP bo jedyne jakie są tak sprzedawane to FE, a ich w Polsce nikt nie sprzedaje bo wolą brać te gdzie można dowalić 150% prowizji, w przypadku FE to jest niemożliwe więc nikt ich nie ma w sklepie.
Co do krypto to ATH się już zesrały i bańka zwyczajnie pękła, ale tak napompowana bańka będzie wypuszczać kapitał jeszcze miesiącami, szczególnie że każdy tłit Elona Melona powoduje skok waluty, tyle że jak widać nie pociągnęło to już za sobą ETH bo ludzie zwyczajnie nie wierzą już za w ten rynek na tyle żeby inwestować kolejne miliardy.
Kopanie nadal się opłaca jak ktoś już ma sprzęt, no ale 3 dolce dziennie (teoretyczne) na 3060 Ti/3070 już nie działa tak na wyobraźnię jak wcześniejsze 8-9$, więc nowych kopaczy raczej nie przybywa, ale zanim nasz rynek zareaguje obniżkami to jeszcze kilka miechów upłynie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny się znalazł,co napisał do mnie coś nieprzychylnego :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej ceny trzymają, daje polskim sklepom 2 tygodnie na srogie obniżenie cen, inaczej kupie konsole! P.S.  (liczę że zrobicie wtedy jakąś promke na xboxa)

Edytowane przez piotrecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spl97 napisał:

Następny się znalazł,co napisał do mnie coś nieprzychylnego :E

No swoimi lamentami i dziecinnymi marudzeniami potrafisz "nieprzychylić" :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...