Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, lukibossss napisał:

No nie dziwię się, każdy normalny woli 2k/140hz niż 1080p/240hz, także jest się z czego śmiać.

Mów za siebie, jak można grac poniżej 240hz tylko wszystko smuży i się rozmazuje, wstyd a nie PCMR. :E

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kadajo napisał:

Mów za siebie, jak można grac poniżej 240hz tylko wszystko smuży i się rozmazuje, wstyd a nie PCMR. :E

A wszystko poniżej 2k to pikseloza jak z mario brosa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, iqiwf napisał:

ten gamerock wydaje się lepszą ofertą niż gigabyte 3070ti. Przynajmniej gdybym miał wybierać, to wziąłbym właśnie gamerocka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukibossss napisał:

A wszystko poniżej 2k to pikseloza jak z mario brosa :)

Masz coś do Mario ?!?

Bring it on! - Bring it on! | Make a Meme

:E

OT Closed ;) tak informacyjne jakby się Blind zdenerwował :)

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Mistol napisał:

Gaming ma 4 lata gwarancji a vision 3 jeszcze taki szczegół

Ale mają te same idiotyczne przedłużki, tak jak i "Oreł", więc na starcie są one u mnie skreślone. Z Gigabuta tylko "normalny" Aorus Master/Extreme.

19 minut temu, kadajo napisał:

Mów za siebie, jak można grac poniżej 240hz tylko wszystko smuży i się rozmazuje, wstyd a nie PCMR. :E

Wybieram "jakość" wyświetlanego obrazu nad bzdurną ilość hercufff. I 5 lat gwarancji realizowane przez normalny serwis, a nie bawienie się w wysyłanie przez sklep i czekanie do usranej śmierci. A, że nie gram w jakieś mega dynamiczne gry, czy samochodówki to 60Hz mi wystarcza. Jak można ilość hercuff przedkładać nad to, co wymieniłem wyżej?! Wrr.....:rozga::pimp::lol2::przytula:

9 minut temu, kadajo napisał:

 

Bring it on! - Bring it on! | Make a Meme

 

comment_8zrS0GQRzOlJBpXkMiMG1sqe7wMzJl0X

:pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria jak możesz grac w 60hz toż to skandal i to jeszcze na PClabie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, kadajo napisał:

Jezus Maria jak możesz grac w 60hz toż to skandal i to jeszcze na PClabie :E

Wiem, ale komu to przeszkadza, ten musi z tym żyć - ja mam to gdzieś.:lol2::soczek: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie RTX 3070.

Ale potem kazali mi zapłacić 4300zl to zrezygnowałem :E

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tutaj takie monitory a ja nadal śmigam na iiyama black hawk fhd 75HZ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ODIN85 napisał:

A co za darmo chciałeś?

Za darmo to uczciwa cena. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ODIN85 napisał:

A co za darmo chciałeś?

Za darmo to w mordę dać mogę dać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Pioneer83 napisał:

Ale mają te same idiotyczne przedłużki, tak jak i "Oreł", więc na starcie są one u mnie skreślone. Z Gigabuta tylko "normalny" Aorus Master/Extreme.

Wybieram "jakość" wyświetlanego obrazu nad bzdurną ilość hercufff. I 5 lat gwarancji realizowane przez normalny serwis, a nie bawienie się w wysyłanie przez sklep i czekanie do usranej śmierci. A, że nie gram w jakieś mega dynamiczne gry, czy samochodówki to 60Hz mi wystarcza. Jak można ilość hercuff przedkładać nad to, co wymieniłem wyżej?! Wrr.....:rozga::pimp::lol2::przytula:

comment_8zrS0GQRzOlJBpXkMiMG1sqe7wMzJl0X

:pimp:

Czytałem, że był problem z gniazdami w przypadku 3070 Gaming OC. Tzn kilka komentarzy widziałem, że ciężko było wsadzić wtyczkę zasilającą do gniazda w tej przedłużce. Ale ponoć Gigabyte miał ten problem rozwiązać. Liczę, że 3070Ti już bez tego problemu będzie.

58 minut temu, kowallosu napisał:

ten gamerock wydaje się lepszą ofertą niż gigabyte 3070ti. Przynajmniej gdybym miał wybierać, to wziąłbym właśnie gamerocka. 

Ale zapewne 3 lata gwary? Gaming OC ma jednak +1 rok więcej. Co jak co, ale w życiu mi dwie grafiki padły w dobrze wentylowanej obudowie :). Jedna to był 9800 GTX+ od Asusa(!), a druga Radeon 6870 od HIS. Obie miały turbiny - chyba najgorsze możliwe chłodzenie. Na szczęście Asus padł jeszcze na gwarze, oddali mi kasę i kupiłem 6870. Ale ten już padł po gwarze :).

51 minut temu, Pioneer83 napisał:

Wiem, ale komu to przeszkadza, ten musi z tym żyć - ja mam to gdzieś.:lol2::soczek: 

Komu to przeszkadza, to kupuje sobie szybszy monitor i tyle ;). Nie rozumiem po co się tak spinacie. Jeden chce grać w 60Hz, drugi w 240Hz. Po co narzucać innym swoje poglądy?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SanczoPanczo86 napisał:

Obie miały turbiny - chyba najgorsze możliwe chłodzenie. Na szczęście Asus padł jeszcze na gwarze, oddali mi kasę i kupiłem 6870. Ale ten już padł po gwarze :).

Zastanawiałem się nad tym i coś mi sie nie zgadza. Zobacz ile jest jeszcze gtx260 na chodzie a to turbiny. Chyba bardziej karty zabija napięcie niż temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bitrate napisał:

Zastanawiałem się nad tym i coś mi sie nie zgadza. Zobacz ile jest jeszcze gtx260 na chodzie a to turbiny. Chyba bardziej karty zabija napięcie niż temperatury.

Nie znam GTX 260. Mi akurat padły dwie karty i obie miały takie samo chłodznie. A szkoda, bo HISa chciałem kupić z lepszym chłodzeniem, ale mi typ dosłownie sprzed nosa zwinął z Komputronika. Kart nie podkręcałem. Chodziły na stocku. W zasadzie to 90% czasu spędziły przy przeglądaniu neta, bo nie grałem tak dużo na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady jaki procesor do mojego rtx'a 3080? 

Oczywiście do grania w 1440p i coś najlepiej do 1,5k. Myślałem nad i7-10700kf albo 5600x, jakieś rady?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spearek napisał:

Jakieś rady jaki procesor do mojego rtx'a 3080? 

Oczywiście do grania w 1440p i coś najlepiej do 1,5k. Myślałem nad i7-10700kf albo 5600x, jakieś rady?

Moja rada - idź do odpowiedniego tematu. Tutaj jest temat o próbach zakupu RTX30XX.

 

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, War_MachinE napisał:

Chce ktoś nowego 3080 strix oc za ok 7k ?  :P

Za ok. 5,5k bardzo chętnie. 7k to przepłacanie o ~3k pln, gdzie aktualnie można dorwać 3070 Ti przepłacając ~2k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny kart lecą w dół czy żem ślepy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...