Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Przemoo18 napisał:

Nadążyła mi się okazją kupić model rtx 3060oc lhr w wersji Gigabyte eagle za 1900zl.Karta nowa.

Za tą cenę nie masz prawa narzekać na kulturę pracy i temperatury. Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemoo18 w tej cenie wiele osób dało by się pociąć za tą kartę, więc na przeczekanie będzie w sam raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, w obecnych czasach 3060 za 1900 zł to zajebisty deal nawet za wersję "non cooler" z samą płytką pcb

  • Haha 6
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię dokładnie o tej karcie 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3060-eagle-oc-12g-rev-2-0-12gb-gddr6?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2021.07&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265

Rozumiem że Gigabyte gaming OC z 3 wiatrakami byłoby lepsza?

No ale nie będę wybrzydzał bo chyba na ceny w granicach 4000 za 3080 można zapomnieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Przemoo18 napisał:

Mówię dokładnie o tej karcie 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3060-eagle-oc-12g-rev-2-0-12gb-gddr6?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2021.07&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265

Rozumiem że Gigabyte gaming OC z 3 wiatrakami byłoby lepsza?

No ale nie będę wybrzydzał bo chyba na ceny w granicach 4000 za 3080 można zapomnieć ?

Do 3060 bez Ti po UV 2 wentylatory ogarniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to biere Panie.

Tak z ciekawości jaka była cena mrsp tej karty?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Saren7 napisał:

Do 3060 bez Ti po UV 2 wentylatory ogarniają.

Tak jakby na 3060 była możliwość zrobienia UV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Przemoo18 napisał:

No to biere Panie.

Tak z ciekawości jaka była cena mrsp tej karty?

 

 

 

Na polskiej stronie NV jest napisane "Od 1599zł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Tak jakby na 3060 była możliwość zrobienia UV :D

Ampere jest przewoltowane, że to w zasadzie obowiązkowa czynność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Saren7 napisał:

Ampere jest przewoltowane, że to w zasadzie obowiązkowa czynność.

Napiszę wprost: nie ma możliwości manipulowania napięciem w MSI Afterburner w przypadku RTXa 3060. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem - masz na myśli ogólny suwak od napięcia rdzenia czy curve editor od gpu boosta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Radio_Tirana napisał:

Napiszę wprost: nie ma możliwości manipulowania napięciem w MSI Afterburner w przypadku RTXa 3060. 

A jak wejdziesz w opcje i zaznaczysz checkbox, który odblokowuje?

Też mam zablokowaną tą opcję, ale jak wywołam krzywą napiecię/taktowanie to mogę ją edytować i w ten sposób zrobić UV. Na 3060 z pewnością też się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przyglądał się 3080 GB gaming OC z outetu z morele za 5k, czy już LHR czy nie? Cena w sumie ciekawa.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Majki78 napisał:

Ktoś przyglądał się 3080 GB gaming OC z outetu z morele za 5k, czy już LHR czy nie? Cena w sumie ciekawa.  

 

A kupiłeś? Bo już nie ma.

To raczej była v1, czyli kopiaca

53 minuty temu, Przemoo18 napisał:

 

No ale nie będę wybrzydzał bo chyba na ceny w granicach 4000 za 3080 można zapomnieć ?

Będą za tyle jak X-Kom zrealizuje zamówienia z premiery ?

Godzinę temu, Przemoo18 napisał:

 

Plan był taki żeby kupić model 3080 max do 4500zl bądź dobry model 3080ti typu strix w granicach 6500zl ale ceny raczej znów idą w górę więc postanowiłem kupić coś słabszego na przeczekanie i chyba kupić dopiero za rok na premiere rtx 4000.

Nie idą w górę, bo taki Strix 3080 Ti nigdy nie był dostępny w takich pieniądzach. Raczej ponad 8k.

Edytowane przez sxgn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sxgn napisał:

A kupiłeś? Bo już nie ma.

Chciałem ale strona się zwiesiła i było już po. Sprawdzam może jeszcze wskoczy i tak się zastanawiam jaka to wersja. W sumie nigdzie nie było że to wersja v2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Przemoo18 napisał:

Nadążyła mi się okazją kupić model rtx 3060oc lhr w wersji Gigabyte eagle za 1900zl.Karta nowa.

okazja nie lada, bo najtaniej to ona była za 2399 w ME właśnie, chyba że ty piszesz cenę netto..

Warto wziąć, nie będzie Ci odpowiadać, to za te 2,6-2,7 na olx szybko sprzedasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mimuszek napisał:

okazja nie lada, bo najtaniej to ona była za 2399 w ME właśnie, chyba że ty piszesz cenę netto..

Warto wziąć, nie będzie Ci odpowiadać, to za te 2,6-2,7 na olx szybko sprzedasz

Cena brutto.

Może uda się jeszcze Gigabyte gaming OC 3060 lhr za 2030zl ale póki co nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Przemoo18 napisał:

Cena brutto.

Może uda się jeszcze Gigabyte gaming OC 3060 lhr za 2030zl ale póki co nie ma.

Miałem Eagle bez LHR i była w porządku, teraz mam 2 Eagle LHR i też nie ma problemów. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mimuszek napisał:

okazja nie lada, bo najtaniej to ona była za 2399 w ME właśnie.

Z ciekawości, kiedy i gdzie po tyle była? To dwa tygodnie temu zaraz po pierwszym dużym spadku?

 

2 godziny temu, Przemoo18 napisał:

Nadążyła mi się okazją kupić model rtx 3060oc lhr w wersji Gigabyte eagle za 1900zl.Karta nowa. (…)

Sam bym kupił (choć zasadniczo celuję w 3070ti, niżej ewentualnie do 3060ti), jeśli Twoje źródło ma tych kart więcej i jest legalne, tylko pewnie chłodzenie zaraz bym wymienił, a przynajmniej wentyle. Shrouda zdjąć, przejściówka za 10 zeta, dwa dobre wentyle (P12 albo Fluctus) na trytytkach i po problemie, bez zdejmowania radiatora.

6 godzin temu, mimuszek napisał:

jak 3060 za 2400 ma 36mcy, czy 3060ti za 3K

Przy 3060ti za 3000 zaczynam się powoli łamać, bo to już jest karta do 1440p.

Edytowane przez lukaszgos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lukaszgos napisał:

Z ciekawości, kiedy i gdzie po tyle była? To dwa tygodnie temu zaraz po pierwszym dużym spadku?

Znajomy pracuje w pewnej hurtowni komputerowej i przysługuje mu jakiś rabat pracowniczy ale póki co nie ma już tych kart bo się rozeszły.

Sam zamówił 2 i poprostu 1 może mi odstąpić w tej cenie ,normalnie z fv

 

Edytowane przez Przemoo18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, lukaszgos napisał:

Z ciekawości, kiedy i gdzie po tyle była? To dwa tygodnie temu zaraz po pierwszym dużym spadku?

Dzisiaj panie kolego, dzisiaj

cofnij trochę postów wstecz, albo zobacz do tematu z linkami

W ME eagle 2399, dużo tego mieli, bo kto chcial to kupił, nawet na pepperrze było

3060Ti gaming   3019zł

3060Ti Asus dual mini, wulkano 3019zł

moja już spakowana, gotowa do wysyłki :)

 

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mimuszek Dziękuję. Sorry, powinienem być bardziej ogarnięty. Zawsze staram się spojrzeć sam przed pytaniem, ale ze zmęczenia i stresu robię się nieogarnięty. Trudno, przegapiłem. Jutro też jest dzień.

Edit: Pytanko: Jakie serie 3000 warto kupować, a których lepiej unikać?

Zasadniczo wiem, że TUF jest solidny, Suprim jest mocny, GamingX Trio zakładam, że też (jako GamingX po prostu), Ventus niezły, Eagle jest niezły, Palit Dual unikać, Gigabyte jak to Gigabyte (ktoś to trafnie ujął, że loteria), choć Vision dobry; czytałem, że Zotac w serii 3000 kiepsko (Holo Amp i Trinity też?), po Asus Dual tradycyjnie za wiele się nie spodziewam, choć nie unikałbym w ostateczności, ale jak się sprawują np. Gainwardy Phoenix i Ghost, Asus Phoenix, Palit Gaming Pro, Inno3D zwykły, Inno3D iChill? Czy — w razie konieczności decydowania na szybko — uzasadnione jest spodziewanie się, że karta z trzema wentylami to nie jest słaby model (pomijam WindForce od GB)?

Edytowane przez lukaszgos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to nie był Pepper, to od razu bym pomyślał, że trolling... a tak to sam nie wiem. :)

 

6 g, 21 min
Przeciez juz niedlugo doplyna masowe ilosci chinskich kart oraz masowe ilosci rtx 3060 a po 3 .rx 6600xt zostanie wydane. Wszystko to sie układa na 10 sierpnia. Jak tyle kart wleci w jednym momencie na rynek to oho chlopie jeszcze mi beda placic zebym je wzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nic w przyrodzie nie ginie.

Amatorzy kierują się forami, dyskusjami, chaosem ... wyjadacze (5% ludzi) kieruje się analizą i rozumem i idzie własną drogą ...

ja dalej mówię że BTC spokojnie spadnie do 20.000$ za powiedzmy 2 miesiące a może i 4 ... tak czy inaczej nadal twierdzę że każdy pozytywny potwierdzony news jest konsultowany z władzami kryptowalutowymi a one już dawno wydały (pod wpływem pieniędz) werdykt: nie ruszamy, niech spadnie, pozniej odbudujemy jak zwykle na nowo z dużo wiekszym przebiciem : ]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...