Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą kupiłem w komputroniku TUF 3080 LHR za niecałe 6200 zł

https://www.komputronik.pl/product/729227/asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-10gb-oc-v2-lhr.html

Tak, nadal drogo i w ogóle (aczkolwiek chyba najtaniej ten model ostatnio), ale ostatnie dnie cały czas tracę na szukanie tuf 3080 albo 3080 ti. Za 3 tygodnie wystawię 3070 non lhr i może nie będzie tak źle z wymianą.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, @lek napisał:

No to kolejną generację kart sobie przeczekam. ? Nadal siedzę na 1080Ti i mi starcza, RT pooglądam sobie przy RTX 40xx.

Pod koniec 2023 to nie wiadomo czy będzie nas stać na miskę ryżu, a co dopiero mówić o dobrach luksusowych klasy premium :)

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AvengerGT napisał:

Przed chwilą kupiłem w komputroniku TUF 3080 LHR za niecałe 6200 zł

https://www.komputronik.pl/product/729227/asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-10gb-oc-v2-lhr.html

Tak, nadal drogo i w ogóle (aczkolwiek chyba najtaniej ten model ostatnio), ale ostatnie dnie cały czas tracę na szukanie tuf 3080 albo 3080 ti. Za 3 tygodnie wystawię 3070 non lhr i może nie będzie tak źle z wymianą.

A ja nadal czekam od 17 września 2020 na wersję TUF bez OC w x-kom. Wkrótce moje zamówienie będzie mieć roczek. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Griszah napisał:

... tak że ten tego ...

Ostatnio stwierdziłem, że nie ma na co czekać i patrzeć, jak inflacja 5% pożera oszczędności. Pogoniłem 3060 za 2600 i dołożyłem 400 zł do 3060Ti.

Teraz mogę siedzieć i obserwować, jak inni robią:

giphy.gif

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce sprzedać 3060Ti/3070 z/bez LHR to dajcie znać .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogę wymienić RTX 3070 bez LHR na RTX3080 z LHR ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Yedi napisał:

Jak ktoś chce sprzedać 3060Ti/3070 z/bez LHR to dajcie znać .. 

Ile teraz trzeba liczyć na używkę 3060ti/70 bez lhr ? Teoretycznie bym miał jedną której bym mógł się pozbyć ale jest na gwarancji z całym komputerem bez pudełka itp XD więc pewnie mi się to nie opłaci

Edytowane przez Predix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, codovsky8 napisał:

A ja nadal czekam od 17 września 2020 na wersję TUF bez OC w x-kom. Wkrótce moje zamówienie będzie mieć roczek. ? 

No to się nie doczekasz, gdyż te karty nie są już produkowane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Ostatnio stwierdziłem, że nie ma na co czekać i patrzeć, jak inflacja 5% pożera oszczędności. Pogoniłem 3060 za 2600 i dołożyłem 400 zł do 3060Ti.

Teraz mogę siedzieć i obserwować, jak inni robią:

giphy.gif

Też przyjąłem taką taktykę, ale jak Alert parę razy wyskoczył i można było wyrwać 3070Ti za 4100 zł to się biłem sam ze sobą parę razy, ale jednak kino domowe wygrało ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Predix napisał:

@lukaszgos i ta 1070TI już sprzedana :D

Sam się zastanawiałem, czy tego nie kupić, bo:

1. SLI. Dla części gier w moim typie efekt znikomy albo ujemny — dlatego zrezygnowałem.

2. Za 1400 zeta mogłem mieć to, co teraz, tylko z gwarancją. A swojego 1070ti bym wtedy mógł puścić na licytację od tysiaka czy jakoś tak. Dużo bym nie stracił. Ale pomyślałem, ze może tak się uda z czymś wyższym mimo wszystko.

Czyli pas/„hold”. ;) To mogła być zła decyzja, ale nie miałem dużo czasu na zastanawianie się, a nie była na tyle dobrą decyzją, żeby to było oczywiste. Być może jeden z wielu przegapionych dili typu „dobry, choć szału nie ma”.

Edytowane przez lukaszgos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tokiem rozumowanie niektórych tu obecnych - rozumiem, że przysługuje prawo do 14-dniowego zwrotu? :) Czyli mogę pokopać te 14 dni + 14 dni na przesyłkę zwrotną? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3k za 1x1660s, chyba trochę słaby deal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SanczoPanczo86 napisał:

Idąc tokiem rozumowanie niektórych tu obecnych - rozumiem, że przysługuje prawo do 14-dniowego zwrotu? :) Czyli mogę pokopać te 14 dni + 14 dni na przesyłkę zwrotną? :)

Gwarancja Ci tego nie obejmie, a jeśli od początku masz zamiar zwrócić, a cała transakcja jest pozorowana po to, żeby móc z karty korzystać w terminie przewidzianym do zwrotu, to da radę zakwalifikować to z art. 286 k.k. W art. 286 k.k. nie ma przypadku mniejszej wagi, czyli 6 m-cy do 8 lat teoretycznie już od złotówki. Jeśli stwierdzą kopanie, mogą odmówić zwrotu na więcej niż jednej podstawie, w tym podważyć kwalifikację użytkownika jako konsumenta ze względu na potraktowanie nabycia jako dokonanego na potrzeby działalności gospodarczej, a w konsekwencji odmówić uznania zwrotu, jeśli nie dają terminu firmom. W przypadku licealisty robiącego taki numer na jeden karcie ściganie nie jest prawdopodobne, ale gdyby chodziło np. o 30-letniego człowieka działającego według z góry powziętego planu, to już byłoby bardziej prawdopodobne. Osobiście gdybym był prokuratorem i dostał od policji info, że np. zastali kogoś w trakcie demontażu koparki na 20 kart z 20 kopertami zaadresowanymi na zwrot konsumencki, to ja bym to ścigał i jestem przekonany, że bym to wygrał. Gdybym jako prawnik sklepu ustalił, że przyszło 12 zwrotów konsumenckich od jednej osoby przez 12 słupów, a w tle było kopanie (czyli działalność gospodarcza, a przynajmniej zarobkowa, czyli nie do konsumpcji), to też bym pocisnął (w tym w takiej sytuacji radca prawny sklepu, jeśli prokurator wyśle go na drzewo, może sam napisać i wnieść akt oskarżenia — tzw. subsydiarny akt oskarżenia, w którym jest oskarżyciel posiłkowy bez oskarżyciela publicznego w sprawie ściganej z oskarżenia publicznego).

Edytowane przez lukaszgos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny już lecą w górę? Widzę, że 3070 Ti podrożało w sklepach i poniżej 4k nigdzie nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukaszgos napisał:

...

Osobiście gdybym był prokuratorem i dostał od policji info, że np. zastali kogoś w trakcie demontażu koparki na 20 kart z 20 kopertami zaadresowanymi na zwrot konsumencki, to ja bym to ścigał i jestem przekonany, że bym to wygrał.

Gdybyś był prokuratorem, to byś takich głupot nie pisał. Art. 286 kk przy zwrocie towaru? A co on, cegłę odsyła? Naprawdę dalibyście sobie siana z wymyślaniem coraz to większych pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lukaszgos napisał:

to da radę zakwalifikować to z art. 286 k.k. 

Nie da, i jeśli jesteś z branży, to doskonale wiesz dlaczego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainward 3060ti ghost za 3300zl. Na ten moment warto? Podobno chodzi jak odkurzacz, podobnie jak Zotac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekkie UV plus ustawienie wentyli w afterburner  i  nie słychać nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...