Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, kadajo napisał:

Przecież tam jest podana lista kart które mogą mieć przedłużoną gwarancje do 4 lat. 

Mogli by zaktualizować tą listę bo modele 3070Ti/3080Ti też mają taką możliwość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Griszah napisał:

Parę miesięcy pisałem tutaj o gościu do którego US wysłał pismo z wezwaniem o wyjaśnienia nieujawnionego w rozliczeniu za rok 2020 dochodu ze sprzedaży na allegro.
W 2020r. sprzedał na zwykłym allegro 9 nowych GPU  i kilka innych rzeczy głównie używanych o łącznej kwocie sprzedaży ponad 50 tys. zł. 
US miał pełną listę wszystkich aukcji jakie robił w 2020r. Musiał wykazać wszystkie, które były używanej krócej niż 6 miesięcy, wskazać kwotę dochodu dla każdego z przedmiotów, złożyć aktualizację zeznania rocznego i zapłacić podatek. 

Nie dostał żadnego dodatkowego mandatu, ale widać że współpraca na linii allegro - US jest bliska.

Allegro współpracuje bardzo blisko US  ;)  

lolll.jpg

 

  

16 godzin temu, Marvelm napisał:

Aktualnie Lokalnie ma promkę - bez opłat za sprzedaż do końca sierpnia, stąd spora ilość ofert właśnie z Lokalnie ;)

Z tą promocją jest taki problem że nie wiesz czy się łapiesz do ostatniej chwili. Mimo aktywacji nie widać żadnej zniżki na prowizję. Podobno ma się naliczyć dopiero po sprzedaży i zapłaceniu za towar przez kupującego. Podobno...  Dla mnie za dużo gdybania 

Edytowane przez War_MachinE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xtn napisał:

Nie przyjmuje seriala mojego rtx3060ti gaming pro :(

 

54 minuty temu, kadajo napisał:

Przecież tam jest podana lista kart które mogą mieć przedłużoną gwarancje do 4 lat. Nie ma tam RTX 3060 

A przepraszam jest jeden:

GV-N306TAORUS M-8GD

GV-N3090AORUSX W-24GD GV-N3090AORUSX WB-24GD
GV-N3090AORUS X-24GD GV-N3080AORUSX WB-10GD
GV-N3090AORUS M-24GD GV-N3080AORUS M-10GD
GV-N3090GAMING OC-24GD GV-N3080GAMING OC-10GD
GV-N3080AORUS X-10GD GV-N3070GAMING OC-8GD
GV-N3080AORUSX W-10GD GV-N3070AORUS M-8GD
GV-N306TAORUS M-8GD  
GV-N208TAORUSX W-11GC GV-N208TAORUS-11GC
GV-N208TAORUSX WB-11GC GV-N208TAORUS T-11GC
GV-N208TAORUS X-11GC GV-N208TGAMING OC-11GC
GV-N208TAORUS-11GC GV-N208SAORUS W-8GC
GV-N208SAORUS WB-8GC GV-N208SAORUS-8GC
GV-N208SGAMING OC-8GC GV-N208SGAMINGOC WHITE-8GD
GV-N208SGAMINGOC WB-8GD GV-N2080AORUS-8GC
GV-N2080AORUSX W-8GC GV-N2080AORUSX WB-8GC
GV-N2080AORUS X-8GC GV-N2080GAMING OC-8GC
GV-N2080GAMINGOC WHITE-8GC      GV-N207SGAMINGOC WHITE-8GC
GV-N207SAORUS-8GC GV-N207SGAMING OC-8GC
GV-N207SGAMINGOC WHITE-8GD GV-N207SGAMING OC-8GD
GV-N2070AORUS X-8GC GV-N2070AORUS-8GC
GV-N2070GAMINGOC WHITE-8GC GV-N2070GAMING OC-8GC
GV-N2070GAMING OC-8GD GV-N206SAORUS-8GC
GV-N2060AORUS X-6GC GV-N166TAORUS-6GD
GV-N166SAORUS-6GD  

Jest prostsze rozwiazanie. Przy kartach w których da się przedłużyć gwarancję do 4 lat, w pudełku z kartą jest dołączona papierowa kartka z kodem qr i adresem strony do rejestracji . Jeśli nie masz tej kartki to twoja karta graficzna ma zwykła gwarancję 3 letnią.

Edytowane przez War_MachinE
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xtn napisał:

Nie przyjmuje seriala mojego rtx3060ti gaming pro :(

 

5 godzin temu, Niewiernus napisał:

Czyli dla RTX 3060 TI, modele Vision i Gaming na ten moment najbardziej zauważalna różnica to możliwość przedłużenia gwarancji o kolejny rok.

W sumie sprytne zważywszy, że tych pierwszych swego czasu sporo było dostępnych ;) 

Czytajcie uważnie, z 3060Ti jedynie najdroższy Aorus ma możliwość przedłużenia gwarancji. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, amsztel napisał:

Faktycznie - mea culpa - nie 320 tylko 290W.

Bardziej 115W plus reszta gratów.

Cytat

pozostaje czekac az UE zrobi to samo co Chiny - ban na banke krypto.

UE nie jest komunistyczną dyktaturą i nie ma kompetencji żeby zakazywać "bańki krypto"

generalnie zanim człowiek zacznie się wypowiadać na jakieś tematy to lepiej zdobyć troszkę wiedzy niż robić z siebie błazna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, War_MachinE napisał:

Z tą promocją jest taki problem że nie wiesz czy się łapiesz do ostatniej chwili. Mimo aktywacji nie widać żadnej zniżki na prowizję. Podobno ma się naliczyć dopiero po sprzedaży i zapłaceniu za towar przez kupującego. Podobno...  Dla mnie za dużo gdybania 

Potwierdzam, że promka działa. Przy wystawianiu przedmiotu miałem widoczną prowizję od sprzedaży, ale już po sfinalizowaniu transakcji, kwoty tej nie naliczyło. Trzeba tylko dokładnie sprawdzić, czy mieścimy się w ramach tego regulaminu, tu nie ma żadnego gdybania:

"Promocja skierowana jest dla Allegrowiczów, którzy od 1 stycznia 2020 roku do 1 czerwca 2021 roku wystawili min. 1 przedmiot na Allegro.pl, ale od 1 kwietnia 2021 roku nie wystawili na sprzedaż żadnego ogłoszenia na Allegrolokalnie.pl"

Edytowane przez Cliff B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdy kupiłem gotowca ze Sferisa w którym jest 3060 Aorus Elite, data wystawienia faktury 08.07... to juz nie mogę ubiegać się o gwarancję przedłużona? :/ Fakturę otrzymałem 13.07. Nie wiedziałem, że jest coś takiego jak przedłużona gwarancja i chyba po ptokach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, War_MachinE napisał:

Jest prostsze rozwiazanie. Przy kartach w których da się przedłużyć gwarancję do 4 lat, w pudełku z kartą jest dołączona papierowa kartka z kodem qr i adresem strony do rejestracji . Jeśli nie masz tej kartki to twoja karta graficzna ma zwykła gwarancję 3 letnią.

Dodatkowo jest oznaczenie na froncie pudełka:

cA5CSM2.png

I na Gigabyte.com, na stronie danej karty w zakładce "Key features":

rktQYI3.png

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie :D Moja 3060 gigabyte gaming oc właśnie poszła rano za 3400 na allegro :D rev 1.0 już w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JDM napisał:

U mnie 8 tys ? Jakiś kod rabatowy ? Nigdy nie miałem czerwonych a za 6k może bym potestował :D

Edytowane przez Predix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kod to ''festiwal'', i jeszcze dodają kod do WoT. Nieźle, ta karta w morelkach kosztuje tylko 10 000zł drożej :d

Edytowane przez JDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, m4rkiz napisał:

Bardziej 115W plus reszta gratów.

UE nie jest komunistyczną dyktaturą i nie ma kompetencji żeby zakazywać "bańki krypto"

generalnie zanim człowiek zacznie się wypowiadać na jakieś tematy to lepiej zdobyć troszkę wiedzy niż robić z siebie błazna...

Ad1. Zdecydowanie TDP dla 3070Ti wynosi 290W. Tak podaje producent. Twierdzisz, ze tak nie jest? ;)

Ad2. Ja pisalem o zakazie kopania.Moze bez problemow to zrobic rzad PL na przyklad. Marnowanie ogromnych ilosci energii na banki spekulacyjne nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie dobrym pomyslem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma wygladac w praktyce zakaz kopania kiedy 99% ludzi nie ma wielkich farm a koparki rzędu 4-5 kart gdzieś w pokoju czy w piwnicy

Będa wchodzić do domu z baseballem i klepać koparki ? 
Jak tak to z przyjemnością przyjme taką ofertę pracy  : ]

W teorii wszystko można, w praktyce wiele rzeczy na tym swiecie jest niewykonalnych w praktyce.

Nic nie robią z wypłatami w bitkomatach którę sa 100% anonimowe to co dopiero z zakazami, nakazami i innymi pierdołkami : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Radio_Tirana napisał:

Czytajcie uważnie, z 3060Ti jedynie najdroższy Aorus ma możliwość przedłużenia gwarancji. 

Proszę o społeczne przyzwolenie na pisanie bzdur po 23 :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, JDM napisał:

szybko poszło :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo już wczoraj te karty były, wyprzedały się, a dzisiaj znowu, od momentu zamieszczenia przeze mnie posta sprzedały się 2 sztuki, wczoraj były po 6999zł, dzisiaj 5999zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekanie w poczekalni ehh

 

Edytowane przez Petik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem 3060ti i 3070. Szkoda że nie mam już jak kupić 3080 :C BTW zabawne jest że kupiłem 2 karty i po tym wrzuciło mnie w kolejkę :D

Edytowane przez D3Fcon
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny 3070 Gaming OC Rev 1.0 (bez LHR) w europejskich sklepach w ciągu tygodnia z 850 euro do 1100  ?

S5vrpAj.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na dniach wysyp foundersów na niemieckim eBay'u  ?

Coś się pewnie złapie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie anulują ale na jednym koncie złapałem 3070 i 3080 :) Teraz czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...