Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mark2468 napisał:

Przy 3060 ti trio oznaczenie LHR jest tylko na naklejce z numerem seryjnym która jest dosyć mała.  

 

Rozumiem że na białej naklejce jest obok numeru seryjnego czy jakiegoś innego tam oznaczenia wyraźny napis LHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marian666666 napisał:

Rozumiem że na białej naklejce jest obok numeru seryjnego czy jakiegoś innego tam oznaczenia wyraźny napis LHR

Tylko w nazwie produktu na naklejce. U mnie jest jak poniżej:

"GeForce RTX 3060 TI GAMING Z TRIO 8G LHR"

Ogólnie czcionka ma może z 3 mm wysokości 

Edit:

Teraz zauważyłem że z tyłu na pudełku jest jeszcze napis LHR

IMG-20210902-211903.jpg

Edytowane przez mark2468
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało estetyczna, ale spełnia zadanie. Da się jakoś ledy msi wyłączyć tzn czy po odinstalowaniu apki jak dam off to będą wyłączone? Pamiętam też, że komuś dragon center narobił syfu w kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka była data dostawy tych 3060Ti Gaming Trio Z z proshopu? Jakby ktoś rezygnował to chętnie wezmę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jack.alderr napisał:

Jaka była data dostawy tych 3060Ti Gaming Trio Z z proshopu? Jakby ktoś rezygnował to chętnie wezmę 

Towar na magazynie, dostępny od ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Saren7 napisał:

Trochę mało estetyczna, ale spełnia zadanie. Da się jakoś ledy msi wyłączyć tzn czy po odinstalowaniu apki jak dam off to będą wyłączone? Pamiętam też, że komuś dragon center narobił syfu w kompie.

Nie wiem czy da się wyłączyć, bo ja ustawiałem na obu kartach Suprim 3070/3080 jednolity niebieski kolor i po odinstalowaniu Dragona kolor zostaje. Ba, zostaje nawet po formacie (nie wiedziałem że karta ma do tego pamięć). Jak włożyłem do innego kompa ,też było na niebiesko. Nawet po serwisie MSI kolor cały czas taki jaki kiedyś ustawiłem. Tak, ten cały Dragon Center to syf podobno. Użyłem go tylko dwa razy do zmiany tej tęczy na obu kartach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marian666666 napisał:

Pytanie z gatunku dociekliwych.

Jak MSI oznacza LHRy ? Jest na opakowaniu znaczek LHR itp ?

Jeśli masz kartę na chacie, to napisz do MSI i podaj numer seryjny. Potwierdzą na 100% czy karta ma LHR czy nie.

Swoją drogą to widział ktoś z Was jak oznacza Palit na modelu GameRock LHRa? Podobno w nazwie modelu powinien być dopisek V1, czy coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DavePapaya napisał:

Swoją drogą to widział ktoś z Was jak oznacza Palit na modelu GameRock LHRa? Podobno w nazwie modelu powinien być dopisek V1, czy coś jeszcze? 

V1 w nazwie i znaczek LHR na pudełku. Czyli standardowo. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Legtom napisał:

Man pytanko. Na jaki okres jest dawana gwarancja w Proshop przy zakupie na firmę?

Z outletu 1 rok, a jak nowa to tyle co producent daje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Red_October napisał:

Jak ktoś bardzo potrzebuje, to w caskingu, maja jeszcze 3060 ti za cenę około 3550z ( plus wysyłka):

Gaming Z trio 778 euro

Ausu Stric OC 786 euro

https://www.caseking.de/en/pc-components/graphics-cards/nvidia/geforce-rtx-3060-ti

W Niemczech VAT jest niższy. Wychodzi prawie 3700zl z wysyłką 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, jack.alderr napisał:

W Niemczech VAT jest niższy. Wychodzi prawie 3700zl z wysyłką 

Tak zapomniałem wspomnieć o VAT, ale pisałem z myślą o wysyłce przez pośrednika (na niemiecki adres).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, najman23 napisał:

No i co od 20 minut piątek gdzie te 10k ceny ? Pucujcie się 

Takie same mądrości piszesz jak ten najman z spod jasnej Góry;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sxgn napisał:

Takie same mądrości piszesz jak ten najman z spod jasnej Góry;) 

Bo to jest on we własnej osobie :-D szukał wszędzie Stanowskiego i tak trafił na pclab

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pioneer83 napisał:

EVGA wreszcie ustaliła przyczynę umierania swoich Amperek w tym dupnym MMO od Amazonu. Kto by się spodziewał słabiutkiego wykonania sekcji zasilania (a właściwie lutowania), no kto?:szczerbaty:

https://www.purepc.pl/evga-geforce-rtx-3090-amerykanie-ustalili-winowajce-umierajacych-kart-graficznych-w-grze-new-world-od-amazonu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pioneer83 napisał:

EVGA wreszcie ustaliła przyczynę umierania swoich Amperek w tym dupnym MMO od Amazonu. Kto by się spodziewał słabiutkiego wykonania sekcji zasilania (a właściwie lutowania), no kto?

Już ktoś to wrzucał - Tyle dobrze,że EVGA szybko wysyłała nowe karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zhao napisał:

Już ktoś to wrzucał - Tyle dobrze,że EVGA szybko wysyłała nowe karty

I to dobrze o firmie świadczy PRowo, ale rzuca cień na "jakość" sprzętową tego GIGANTA GPU :).
Przez lata przyzwyczailiśmy się do firm krzaków i wielkich potentatów TOP, a tu proszę.
Niby EVGA powinna być gwarantem jakości, za który często się przepłaca.
Raz na kilka lat warto rewidować poglądy i nie bazować na przyzwyczajeniach branży IMO. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

I to dobrze o firmie świadczy PRowo, ale rzuca cień na "jakość" sprzętową tego GIGANTA GPU :).
Przez lata przyzwyczailiśmy się do firm krzaków i wielkich potentatów TOP, a tu proszę.
Niby EVGA powinna być gwarantem jakości, za który często się przepłaca.
Raz na kilka lat warto rewidować poglądy i nie bazować na przyzwyczajeniach branży IMO. 

Ja nie mam jakiegoś przywiązania do marki -  kilka 3080 już się przewinęło przez moje ręce...Ludzie obecnie cenią EVGA za ich podejście do klienta bardziej niż sam ich  produkt - Jako jedyni wyszli frontem do klienta a nie dupą i wysyłają karty po normalnych cenach.. a nie z przebitką 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Zhao napisał:

Ja nie mam jakiegoś przywiązania do marki -  kilka 3080 już się przewinęło przez moje ręce...Ludzie obecnie cenią EVGA za ich podejście do klienta bardziej niż sam ich  produkt - Jako jedyni wyszli frontem do klienta a nie dupą i wysyłają karty po normalnych cenach.. a nie z przebitką 

Też tak właśnie myślę, że "mocą" EVGA jest właśnie PR, obsługa, itd. - nie tyle jakość samych kart, choć jak pamiętam, to gdzieś tu na forum laba czytałem, że obecna EVGA to niebo a ziemia vs "dawna" EVGA, i że sporo się tam jednak zepsuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Zhao napisał:

Ja nie mam jakiegoś przywiązania do marki -  kilka 3080 już się przewinęło przez moje ręce...Ludzie obecnie cenią EVGA za ich podejście do klienta bardziej niż sam ich  produkt - Jako jedyni wyszli frontem do klienta a nie dupą i wysyłają karty po normalnych cenach.. a nie z przebitką 

Tak solidna, że osoby dające tutaj statystyki o ile ruszyła się kolejka w sławnej EVGA od kilku miesięcy nawet jej nie dają żeby samemu się nie denerwować nie mówiąc o wielu osobach postronnych : ]  Firma spoko, taka jak wszystkie, raz wyjdzie a raz nie ... niczym się nie wyróżnia : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marian666666 napisał:

Tak solidna, że osoby dające tutaj statystyki o ile ruszyła się kolejka w sławnej EVGA od kilku miesięcy nawet jej nie dają : ]  Firma spoko, taka jak wszystkie, raz wyjdzie a raz nie ... niczym się nie wyróżnia : ]

To,że nie widać ruchu to nic nie znaczy bo nie każdy jest zapisany w tych listach - Ja kartę dostałem a nikt nawet nie wiedział,że jestem w kolejce ?

8 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Też tak właśnie myślę, że "mocą" EVGA jest właśnie PR, obsługa, itd. - nie tyle jakość samych kart, choć jak pamiętam, to gdzieś tu na forum laba czytałem, że obecna EVGA to niebo a ziemia vs "dawna" EVGA, i że sporo się tam jednak zepsuło.

Każde eldorado kiedyś się kończy -  zazwyczaj jeśli firma jest nastawiona pro na konsumenta - znajdą się barany to wykorzystujące i przychodzi weryfikacja na koniec.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marian666666 napisał:

(...)  EVGA Firma spoko, taka jak wszystkie, raz wyjdzie a raz nie ... niczym się nie wyróżnia : ]

Ale jej solidność, itd. na tle innych paździerzaków nadal jest przy ogniskach opowiadana ;).
Właśnie o to chodzi.

Ja mam "śmiesznego" Palita, tylko dlatego, że wcześniej (z drugiej ręki OLX i za śmieszny kesz) miałem 1080ti Palita. 1080ti mnie przekonała. Przy 3070 poszedłem za ciosem i jestem bardzo zaskoczony obiema kartami, i bardzo zaskoczony "jakością" tego paździerza (nie obsługi, bo póki co nie miałem potrzeby żadnej obsługi - tfu, tfu). Więc warto opierać zdanie na opinii userów i weryfikować "legendy" na przestrzeni czasu. Bo słaby może się wzmocnić, a wielki - zgiąć IMO. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...