Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy -> allegro Finanse -> Ustawienia wypłat (interesuje cie  samo Payu - przelewy24 można olać)

8 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Właśnie zastanawiałem się gdzie sie do tego dokopać ? :hmm:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-allegro-finanse-9dGRX6dPqUk

Hmm... mam aktywne PayU w zakładce rozliczeń. :hmm:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

Zakupy -> allegro Finanse -> Ustawienia wypłat (interesuje cie  samo Payu - przelewy24 można olać)

 

i to i to - aktywne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mindstorm napisał:

dzisiaj przyszła - asus 3080 ti tuf - Caseking.  Żelki jak widze dalej dodają do paczek ?

1700 eurosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zhao napisał:

1700 eurosów?

nie, nie 1640 - 7800 zeta- tak wyszło

Edytowane przez mindstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QRWA.
E-świat się kończy akurat dziś, gdy ja, pierwszy raz po 20 latach, i pierwszy raz w życiu wystawiłem GPU na... Allegro ?!? :mad3:

:rotfl:

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mindstorm napisał:

nie, nie 1640 - 7800 zeta- tak wyszło

a to jakaś okazyjna cena ? bo na proshopie są za 7699 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejsbok czyści akt

46 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

QRWA.
E-świat się kończy akurat dziś, gdy ja, pierwszy raz po 20 latach, i pierwszy raz w życiu wystawiłem GPU na... Allegro ?!? :mad3:

:rotfl:

Ułaaaa, my przerabialiśmy to w 89 ... teraz fejsbok czyści akta jak po naszej tranformacji : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, IceMan75 napisał:

a to jakaś okazyjna cena ? bo na proshopie są za 7699 pln

Na dniach dopiero wjechały, wcześniej były po ~~9k bodajże, i tak w tej cenie msi trio jest lepszym wyborem.

Witam ponownie, nie dziwię się że grupki facebookowe czy discordy wypierają fora przy takich nazi mods, tydzień bana za jedno przekleństwo x)

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MSF Koi napisał:

Witam ponownie, nie dziwię się że grupki facebookowe czy discordy wypierają fora przy takich nazi mods, tydzień bana za jedno przekleństwo x)

Rules are Rules without them we are just Animals  - Ja też miałem kiedyś urlop i żyje;) ps grupki facebookowe tak wyparły,że aż dziś twarzoksiążka zdechła i każdy dostaje spazmów:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MSF Koi napisał:

Na dniach dopiero wjechały, wcześniej były po ~~9k bodajże, i tak w tej cenie msi trio jest lepszym wyborem.

Witam ponownie, nie dziwię się że grupki facebookowe czy discordy wypierają fora przy takich nazi mods, tydzień bana za jedno przekleństwo x)

Władza się nie myli więc miejmy nadzieję że nie stanowisz już zagrożenia dla reszty społeczeństwa : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, IceMan75 napisał:

a to jakaś okazyjna cena ? bo na proshopie są za 7699 pln

nie, nie okazyjna. nie było ich bodajże na stanie. W każdym razie ja nic takiego nie znaleźć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mindstorm napisał:

nie, nie okazyjna. nie było ich bodajże na stanie. W każdym razie ja nic takiego nie znaleźć.

 

Nie musisz się tak kryć, poszedłeś za głosem brzęczka z tematu zakupowego i zrobiłeś to samo co wiekszość w takiej sytuacji robi czyli poszedłeś na całość  : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym poszedł za głosem to bym wywalił 10k za kartę na premierę :]. Rok czekania i tak długo. ceny szaleją i nie widać tego końca.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mindstorm napisał:

jakbym poszedł za głosem to bym wywalił 10k za kartę na premierę :]. Rok czekania i tak długo. ceny szaleją i nie widać tego końca.

Jakbyś poszedł za głosem to w listopadzie/grudniu ubiegłego roku miałbyś za 4000 3080 i za 7500 3090;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

Jakbyś poszedł za głosem to w listopadzie/grudniu ubiegłego roku miałbyś za 4000 3080 i za 7500 3090;) 

mieli lepsze boty :cry::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mindstorm napisał:

mieli lepsze boty :cry::)

W komputroniku tuf za 4500 był praktycznie ciągle dostępny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie "dźgajcie" kolegi, kupił to kupił (i ma), ale nikt z Was nie dostał niemieckich żelek :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, snoopher napisał:

Już tak nie "dźgajcie" kolegi, kupił to kupił (i ma), ale nikt z Was nie dostał niemieckich żelek :E

podziękował

z tego co pamiętam, to zawsze dawali Haribo. hmm, może za drogie już dla nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta była tylko dodatkiem do żelek, więc nie emocjonować się, proszę się rozejść

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mindstorm napisał:

mieli lepsze boty :cry::)

Nie zwalaj winy na boty, po prostu sumienie nie pozwalało ci przepłacić za kartę. ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, snoopher napisał:

Już tak nie "dźgajcie" kolegi, kupił to kupił (i ma), ale nikt z Was nie dostał niemieckich żelek :E

Po kiego komu jakieś 100 letnie żelki  Mnie brzoskwinie dały stówke za  czas oczekiwania gdy kupiłem suprima w grudniu :E

 

suprim.png.9bc6f76a427d5dbc9f7d5cb86a6d9690.png

Edytowane przez Zhao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę różnicę między msrp 3080(3300pln) a 3080ti(5600pln) i rzeczywiste ceny w sklepach, zakup 3080ti nie wydaje się taki zły. To "zaledwie" różnica 1100pln między kartami tuf asusa :szczerbaty: Mam właśnie dylemat czy brać 3080ti za 7700pln czy też 3080 za 6600pln. Czekać już dłużej nie mam ochoty, a kto wie czy nie będzie gorzej, nawet z kartami super na horyzoncie. Pytanie tylko czy zasilacz to udźwignie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lamaboi napisał:

Biorąc pod uwagę różnicę między msrp 3080(3300pln) a 3080ti(5600pln) i rzeczywiste ceny w sklepach, zakup 3080ti nie wydaje się taki zły. To "zaledwie" różnica 1100pln między kartami tuf asusa :szczerbaty: Mam właśnie dylemat czy brać 3080ti za 7700pln czy też 3080 za 6600pln. Czekać już dłużej nie mam ochoty, a kto wie czy nie będzie gorzej, nawet z kartami super na horyzoncie. Pytanie tylko czy zasilacz to udźwignie.

jeśli Ci to pomoże, to z tego samego założenia wyszedłem i wziąłem 3080Ti za 7k

jak kiedyś ceny wrócą w ok MSRP to mniej "stracę" przy odsprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...