Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MSF Koi napisał:

Z numerkami nie wiem ale już pisałem że kumpel który zamówił kartę ok 15:40 ma już tego tufa prawie miesiąc, a ja zamawiając 15:22 byłem 65 w kolejce. 

A co na to x-kom, czumu nie piszecie do rzecznika praw konsumenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dadi82 napisał:

A co na to x-kom, czumu nie piszecie do rzecznika praw konsumenta?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

Nie uwierzę, że z 30 w kolejce (czyli w zasadzie początek kolejki) 25 czy 29 się połaszczyło na ten śmieszny voucher.

 

Ja też nie dowierzam ale albo vouchery albo losowanie albo jedno i drugie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan zaznaczył tylko, że jest to inna wersja TUF a mianowicie LHR, napisałem na czacie x-kom w sprawie mojego zamówienia i te karty mają do nich przyjść podobno w poniedziałek 11.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xtn napisał:

Mnie mocno drażnią takie akcje promocyjne jak robi teraz ME. To jest zwyczajne narażanie zdrowia ludzi.

A mi się podoba. Walk gladiatorów na arenie nikt nie zorganizuje, więc musimy się zadowolić mordobiciem o karty 

animated-smileys-brutal-violent-020.gif.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, dadi82 napisał:

A co na to x-kom, czumu nie piszecie do rzecznika praw konsumenta?

Ta, bo to coś da xD

On od razu jak email przyszedł z zamianą na LHR zaznaczył tą opcje, ja po 3 dniach dopiero, ktoś wyżej pisał że niby według kolejki z tej listy lecą, kto to tam wie, nie zdziwiłbym się jakby losowo te zamowienia wysyłali 

//Teraz jestem 45, czyli w tydzień 10 kart dostali lub anulowali ludzie bo pisałem 1 ostatnio. 

Jeśli kolega wyżej był 30-40, a teraz dostanie kartę to znaczy że jeszcze z kolejki nie odjeli tych ludzi którym karty wyślą w poniedziałek. Podsumowując teoretycznie powinienem być od poniedziałku/wtorku 5-15 w kolejce.

Edytowane przez MSF Koi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MSF Koi napisał:

Ta, bo to coś da xD

On od razu jak email przyszedł z zamianą na LHR zaznaczył tą opcje, ja po 3 dniach dopiero, ktoś wyżej pisał że niby według kolejki z tej listy lecą, kto to tam wie, nie zdziwiłbym się jakby losowo te zamowienia wysyłali 

Jak nie napiszesz to się nie dowiesz. Ja napisałem i dostałem odpowiedź że sprawą mogą się zająć. Muszę tylko przesłać wszystkie swoje dane, korespondencje, maile z zamówieniem itp. Ja to zrobię jak nie dostanę GPU do końca listopada. Tyle daję sobie i im czasu. Jak rzecznik nic nie wskóra w moim przypadku to trudno, żył sobie otwierać nie będę ale może przy kolejnej premierze będą bardziej ogarnięci. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dadi82 napisał:

ale może przy kolejnej premierze będą bardziej ogarnięci. 

J Jonah Jameson GIFs | Tenor

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zhao napisał:

J Jonah Jameson GIFs | Tenor

Tak naprawdę to krzywdę zrobili przede wszystkim sobie. Na sklepie mają 0 rtx 3080, a jednak jakieś wysyłają w "zaniżonych" cenach.

PS

Właśnie dostałem maila z potwierdzeniem że jestem 17. Właśnie dzięki takim co tygodniowym "sprawdzam" czuję się nieco mniej dyma.. wróć robiony niż co niektórzy ?

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

A mi się podoba. Walk gladiatorów na arenie nikt nie zorganizuje, więc musimy się zadowolić mordobiciem o karty 

animated-smileys-brutal-violent-020.gif.

Jednak kung-fu dresów i innych małolatów, nie jest już tak pasjonujące, jak walki w Lidlu o karpia mocherów, które w każdy inny dzień roku i każdej innej okoliczności - nie potrafią ustać w autobusie. :) 

 

 

 

Godzinę temu, dadi82 napisał:

Jak nie napiszesz to się nie dowiesz. Ja napisałem i dostałem odpowiedź że sprawą mogą się zająć. Muszę tylko przesłać wszystkie swoje dane, korespondencje, maile z zamówieniem itp. Ja to zrobię jak nie dostanę GPU do końca listopada. Tyle daję sobie i im czasu. Jak rzecznik nic nie wskóra w moim przypadku to trudno, żył sobie otwierać nie będę ale może przy kolejnej premierze będą bardziej ogarnięci. 

A... w takim kontekście - "wiem, że nic nie ugram, bo swoje zrobią - ale chociaż krwi im napsuję"!
To się zgodzę i pochwalam. ?

Ogólne przyzwolenie na dymanie, skłania do dymania.
Jak wiele osób poszarpałaby za nogawki, to może dla własnego spokoju (nie troski o klienta) zastanowiliby się kiedyś, czy warto znów (?).

 

 

 

Godzinę temu, dadi82 napisał:

Tak naprawdę to krzywdę zrobili przede wszystkim sobie. Na sklepie mają 0 rtx 3080, a jednak jakieś wysyłają w "zaniżonych" cenach.

Krzywdy sobie nie zrobili. ZAWSZE w biznesie muszą zagrać strony lewa / prawa w bilansie. Z pewnością więc na tym nie tracą (mniej zarabiają - owszem).
Ale sam fakt - że skłonni są "mniej zarabiać" vs ratowanie twarzy bardzo dobrze świadczy o nich (x-kom).
Inni odlali się złotym deszczem i... świat zapomniał. 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, (void)Banzai napisał:

Dzwonił do Was X-kom w sprawie Tufa 3080? byłem 30-40 a jest gotowy do wysyłki

Jesli byles 30-40 w kolejce tydzien temu (czyli 1 pazdziernika), to cos tu jest nie tak. Miales zamowienie oplacone czy z odbiorem osobistym/za pobraniem?

Ja 23 wrzesnia bylem w pierwszych 35 i nic :) Oni chyba sobie te numerki losuja

O939T4R.png

Dzisiaj - 8 pazdziernika zapytalem ponownie o status w kolejce i dostalem informacje ze jestem w pierwszej 30.

 

mpIBMQw.png

 

Podsumowujac. Twoje zamowienie ruszylo sie z 30-40 miejsca na 1. Moje w zasadzie w ogole sie nie ruszylo.

I o co tutaj chodzi? :D 

Edytowane przez pox88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pox88 napisał:

Podsumowujac. Twoje zamowienie ruszylo sie z 30-40 miejsca na 1. Moje w zasadzie w ogole sie nie ruszylo.

I o co tutaj chodzi? :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,
No i się nachwaliłem :)

Radźcie, bo zaraz będą odzwaniać!
Właśnie zadzwonił X-kom z propozycją... zamiany TUFa 3080 na (uwaga) Inno 3D i to z +300 zł dopłaty.
Albo bierze Pan Inno, albo bierze pan voucher, ale należy wybrać, albo wyp!

 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Właśnie zadzwonił X-kom z propozycją... zamiany TUFa 3080 na (uwaga) Inno 3D i to z +300 zł dopłaty.

Kazałbym im wypier****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

Kazałbym im wypier****

I zostać z utrąconym zamówieniem zupełnie :(
Czy jednak "jakakolwiek" 3080 za... 3600 - 3700 pln to i tak dobry deal?
Bo chyba dobry. :(
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

I zostać z utrąconym zamówieniem zupełnie :(
Czy jednak "jakakolwiek" 3080 za... 3600 - 3700 pln to i tak dobry deal?
Bo chyba dobry. :(
 

a niech sobie wsadzą te zamówienie ino3d zwłaszcza te tańsze modele nie stały koło tufa + tylko dwa lata gwary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo I3D albo voucher? Nie ma opcji dalszego czekania?

To bym brał Inno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, snoopher napisał:

Albo I3D albo voucher? Nie ma opcji dalszego czekania?

To bym brał Inno

Będę oczywiście próbował "walczyć", ale zobaczę, co mi zaproponują (?)
Czy jest w ogóle jakakolwiek alternatywa. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się wyprawia, może jeszcze ich w dupę ma pocałować za to ze czekał tyle... na Inno3d.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 300zl doplaty to zart. Oni i tak juz maja na tym wszystkim straty a sepia od klienta 300zl.

Przeciez niesmak po takiej doplacie pozostaje a oni realizuja to po to zeby wyjsc z tego z twarza.

Powinni ci do tego jeszcze dac voucher na 300zl, a nie żadać doplaty za zamowienie ktore realizuja rok.

W mailach ktore wysylali nie bylo nic o doplatach. Ani to ze, zgadzasz sie na jakies doplaty. 

Niech ci oficjalnie wysla propozycje na maila, ze żadaja doplaty do zaleglego zamowienia, to mysle ze dosyc szybko pojawi sie jakis artykul w mediach co to naglosni. Znajdzie sie pare osob ze screenshotami i bedzie kolejna afera.

Edytowane przez pox88
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Co to się wyprawia, może jeszcze ich w dupę ma pocałować za to ze czekał tyle... na Inno3d.

i znowu żałuje,że nie można dać dwóch reakcji.:heartpump::D..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak wexmiesz Inno3D to wkoncu skończą się wszelakie problemy trapiące Tufa : ]

Nie żartuję .. inno3d bardzo dobra firma, cewki moga zachowywać się idealnie itd. Trzeba poczytać wszelakie opinie bo mało bo sie firma nie reklamuje za nic : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3080 w cenie 3060ti ... hmmm ciężki wybór

Sry ,ale w dupach się niektórym poprzewracało ...

Edytowane przez IceMan75
  • Like 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Sprawdziłem to i na szczęście zmienili z 2 na 3 ale jakbyś się decydował to rób sobie screen na stronie produktu gdyż różnie może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...