Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, iqiwf napisał:

przecież wczoraj była promocja 3299 za 3060 ti lhr eagle + mogłeś wziąć fakturę

Promocja w której trzeba być szybszym niż bot? :E Nie, dzięki. Normalna cena vs olx, nic więcej. Faktura? Po kij mi to? :E Żeby skrócić sobie gwarę? A nawet jeśli, 90% osób nie prowadzi firmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

Promocja w której trzeba być szybszym niż bot? :E Nie, dzięki. Normalna cena vs olx, nic więcej. Faktura? Po kij mi to? :E Żeby skrócić sobie gwarę? A nawet jeśli, 90% osób nie prowadzi firmy. 

90% osób nie prowadzi firmy i z tego jakieś 80% nie kupuje kart a z 10% prowadzacych firmę jakieś 90% kupuje karty .. aaah, matematyka : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

Promocja w której trzeba być szybszym niż bot?

Wczoraj sprawdzałem 6 godzin po podaniu kodu - nadal dało się zamówić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Wczoraj sprawdzałem 6 godzin po podaniu kodu - nadal dało się zamówić. 

Nie każdego kusi jakiś paździerzowy eagle. Widzę to po niektórych modelach. Dużo drożej i szybciej sprzedają się trzy wentylatory oraz faktycznie lepsze modele pod kątem hałasu/temperatur. Marka też ma znaczenie. Asus/MSI > Gigabyte według nabywców. (przy podobnej klasie kart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TheMr. napisał:

Promocja w której trzeba być szybszym niż bot? :E Nie, dzięki. Normalna cena vs olx, nic więcej. Faktura? Po kij mi to? :E Żeby skrócić sobie gwarę? A nawet jeśli, 90% osób nie prowadzi firmy. 

jak te grafiki stały cały dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jednak inny poziom klientów. Trochę kulturalnie. Jest jakaś nadzieja w "młodym" pokoleniu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Wczoraj sprawdzałem 6 godzin po podaniu kodu - nadal dało się zamówić. 

W takim razie rynek się przejada na dolnym poziomie wydajności, to nawet dobrze, spadek cen po świętach. 

Edytowane przez TheMr.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, marian666666 napisał:

Jeżeli jeszcze 14 dni nie minęło dzisiaj zgłosić zwrot 14 dniowy profilaktycznie i być moze wysłać do 14 kolejnych dni albo i nie ... elastyczność jest na prawde imponująca w dzisiejszych czasach, chocby w latach 90ych mozna sobie bylo pomarzyc od takich zwrotach : ]

14 dni już minęło, ale... tu jest jeszcze ciekawostka, która wszyscy zwykle ciepłym moczem (chyba) zlewają.
Mam (paszport Polsatu ! - nie, nie ;) ). Mam konto na komputroniku i "wstąpiłem" sobie kiedyś (po uj mi to? myślałem)
do... Klubu Komputronika i w związku z tym mam... 30 dni (!) na ewentualny zwrot. TA! DAM! 

I tu kretyński łańcuszek zależności, który warto przeanalizować (gdym mam nadzieję, finał będzie mnie satysfakcjonował).

1. Z głupia franc - przynależność do Klubu Komputronika (po co to komu?! a jednak).

2. Karta kupiona / przechwycona od innego user - @marian666666 - więc nie figuruje na moim koncie zakupowym, bo de facto - była na koncie mariana (BTW. Marian - czy Ty widzisz ja tak, jak byś ją sam kupił?).

3. Nie wiedzieć dlaczego - moja wrodzona upierdliwość - po rozmowie z konsultantem, poprosiłem po zakupie - gdy karta była w drodze - że byłoby miło, gdyby ona mogła GDZIEKOLWIE znaleźć się przy moich danych, bo de facto ja płacę, do mnie leci, ja kupuję, ale nie ma po niej śladu w moich zakupach. Miły Pan powiedział - jedyne, co mogę zrobić, to tylko dopisać ją Panu do konta Klubu Komputronik (hehe, po uj to komu myślę? a jednak :)), bo do głównego systemu "się nie da" przerzucić zamówienia. Dobre i to. I... ???

4. Dlaczego tak się upierałem wtedy, by mi ją gdziekolwiek personalnie dopisali? Nie wiem.
Podświadomość / zachowawczość? Kto NORMALNY zabiega o w/w pierdoły wobec mitycznego TUFa? Kto chciałby go zwracać? NIKT IMO! :)

5. 30 dni kubu komputronika byłoby kompletnie "nieużywalne", gdyby w tym czasie nikt się nie odezwał w sprawie kolejki x-kom i mitycznego TUFa, ale... odezwał się X (wczoraj) w trakcie tych 30 (ciągle) dni, więc jest splot dziwnych, niepotrzebnych akcji, które się łączą :).

6. Wczoraj dzwonili z propozycją Inno3D za TUFa, ale dziś już cisza.
Ciekawe co dalej...

 

 

13 minut temu, TheMr. napisał:

Kurczę, jednak inny poziom klientów. Trochę kulturalnie. Jest jakaś nadzieja w "młodym" pokoleniu. 

Nie ma nawet RTX after party!
Nie ma grilla, ani wspólnego budowania koparki! ;) 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rz3pka napisał:

Jakby co to mam 9 różnych sztuk na sell ;-) Kulturalnie sobie pojechałem na 10-tą :)

Jedna sztuka zostaje u mnie. Rozpiszę wątek na forum potem, można przez OLX'a.

Roland?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sxgn napisał:

Roland?

Ahh widzę że stali bywalcy pamiętają owego Rolexa?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zhao napisał:

Ahh widzę że stali bywalcy pamiętają owego Rolexa?

Tam Rolex, Jaca to był gość, miał takie wpływy że nawet go ze strony ukrywali żeby nie wjazdu skarbówki :E

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DisconnecT napisał:

Tam Rolex, Jaca to był gość, miał takie wpływy że nawet go ze strony ukrywali żeby nie wjazdu skarbówki :E

 

Ale takiej kariery w internetach jak roland pewnie nie zrobił;) tamten skończył karierę po filmie na vimeo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolanda kojarzę bo to gość z moich okolica, Jacy  nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten operator wózka rozjeżdżający w magazynie karty graficzne przez prawie rok? Zwolnili go?

Edytowane przez addept
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki utarg będzie miał ten Kebab koło ME przy oczekiwaniu na kartę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno od dziś będzie się nazywał RTX Kebab.  :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konkluzja odnośnie propozycji wymiany TUF z kolejki na inne karty w X-kom.
Jestem po rozmowie z konsultantem + chat.

Nie ma sensownego schematu tych wymian, i jest to tylko jakaś indywidualna twórczość danego konsultanta (co zaproponuje i za ile).
"Mój" piątkowy konsultant zszedł na wolne - wiec do poniedziałku (czyli powrotu do pracy) żaden z innych konsultantów nie jest mi w stanie pomóc w temacie - jaka kartę i za ile mi zaproponowano.
Muszę czekać do poniedziałku. Nie zmienia to faktu, że nie rządzi tym żaden schemat wymieniamy karty A, na B za dopłatą X (albo bez). Takie moim zdaniem improwizowanie na rozładowanie kolejek.

 

 

20 godzin temu, Zhao napisał:

Sprawdziłem to i na szczęście zmienili z 2 na 3 ale jakbyś się decydował to rób sobie screen na stronie produktu gdyż różnie może być

UWAGA! Nie do końca tak z tą gwarą.
Inno 3D są 2 modele - 3 wiatrakowe i 4 wiatrakowe (ten 1 więcej to jakiś z d00py dodatkowy z boku karty).
I w zależności od modelu jest 3 lub... 2 właśnie lata gwary.
https://www.x-kom.pl/porownanie/592979,647386

EDIT!
Ale jaja - wczoraj jak porównywałem te karty, to różnica była w... 1 wiatraku i długości gwary właśnie.
A dziś już mają po 3 lata.
Burdel mają w tym ARCHEO! ;)

 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mar_S napisał:

Można zrobić listę obrotnych obywateli z OLX.

Kolejny:

https://olx.pl/d/oferta/rtx-3060ti-gaming-rtx-3060-gaming-rtx-3060-eagle-CID99-IDLW0dE.html

Edytowane przez Radio_Tirana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że kupili sami potrzebujący, foty już na dworze porobione i na OLX, żaden nawet do chaty nie doniósł!  :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mar_S napisał:

Widać że kupili sami potrzebujący, foty już na dworze porobione i na OLX, żaden nawet do chaty nie doniósł!  :E 

To jest Polska właśnie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo cała ta akcja to był poroniony pomysł, wiadomo było że skalperzy przechwycą większość towaru, zwykły marketing ME a nie faktyczna szansa dla graczy na normalne zakupy.
Ciekawe czy w ogóle mieli te 400 sztuk na stanie, czy też setka poszła pod od razu stołem, bo wątpię żeby ktoś to był w stanie policzyć w tym burdelu.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...