Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie takie nie odbieranie paczek denerwuje tzn jak kogoś nie ma w domu itp to spoko. Ale z świadomością, że np krypto spadło, albo rozmyślałem się, albo dostałem z innego sklepu i olewam. To mnie coś rusza, zamiast dać znać, że się nie odbiera to taki borok kurier tyra pół miasta, a taki Pan siedząc w domu, kładzie laskę i się jeszcze cieszy przy tym. Mam nadzieję że ktoś w taki sam sposób będzie Cie doceniał, może wtedy zauważysz jakim jesteś bucem, inaczej tego określić się nie da.

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ffallen napisał:

Kupował ktoś coś z Proshop? Da radę na ostatnim etapie (jak już wjedzie do Polski) przekierować z adresu prywatnego do DPD Pickup? - dzięki

Straciłem tak w lutym  masę nerwów  w lutym przy 3070 z proshopu, bo przekierowywanie w dpd to 3 dni trwało. Sa sie ale raczej nie polecam ;-) Jak coś przekierowuję z dhl do  żabki to czysta przyjemność.

Co do xkom to przy rtx 2070 zrobili to samo tylko wtedy po 2 miechach kupiłem w komputroniku stówe drozej wyższy model i anulowałem. Tutaj po 10 miechach za dopłatą dali mi paździerza 3060ti, ale nie narzekam bo poszła klocka drożej. Mogli sami przytulić scalp w końcu? Faktycznie jak ktoś czeka rok i nIe ma nic z innego sklepu, to taktyka raczej zawiodła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejTrg czyżbyś karty nie kupił od roku i się na forum wyżywasz? A może właśnie tyrałeś przez pół miasta bez celu? 

Wyluzuj Andrzeju, jestem kulturalnym człowiekiem. Umiem używać telefonu i poinformować kurierów, których znam po imieniu żeby mi paczki nie przywozili. Żaden się jeszcze nie obraził. Karta graficzna to dla mnie nie złoty artefakt (dla Ciebie widać tak) i tak jak w przypadku innych  towarów mogę się rozmyślić aby towaru nie odbierać. Oczywiście mógłbym go odebrać, potem odesłać zamawiając tego samego kuriera, drukując etykiety i płacąc za zwrot. Ale po co? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kowallosu napisał:

@AndrzejTrg czyżbyś karty nie kupił od roku i się na forum wyżywasz? A może właśnie tyrałeś przez pół miasta bez celu? 

Wyluzuj Andrzeju, jestem kulturalnym człowiekiem. Umiem używać telefonu i poinformować kurierów, których znam po imieniu żeby mi paczki nie przywozili. Żaden się jeszcze nie obraził. Karta graficzna to dla mnie nie złoty artefakt (dla Ciebie widać tak) i tak jak w przypadku innych  towarów mogę się rozmyślić aby towaru nie odbierać. Oczywiście mógłbym go odebrać, potem odesłać zamawiając tego samego kuriera, drukując etykiety i płacąc za zwrot. Ale po co? 

 

Karty nie kupiłem od 6-7 lat ?

Dumnym  posiadaczem 970 jestem, więc trochę nie trafiłeś, no ale zdarza się.

O tym że ich informujesz nic nie napisałeś, więc temu, tak się odniosłem. Luzik, bo wyglądało to tak, że jedzie do Ciebie kurier, a Ty specjalnie nie odbierasz. Więc teraz sytuacja jest zupełnie co inna. Luzik

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejTrg w sumie mogłeś to tak odebrać, bo napisałem o braku przyjęcia w sposób prześmiewczy. W sumie śmiałem się ze swojej głupoty, bo zbyt pochopnie nie przyjąłem kart. Pamiętam, że dość szybko je "odblokowali" i nadają się dobrze do kopania. No po ale po czasie każdy mądry :) Udanej niedzieli ;) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wszystkiemu mądremu państwu przypomnę, że kiedyś się po prostu wchodziło na stronę sklepu który się poważało, zamawiało się model który się chciało, 3 dni później się go miało w domu. Robiło się to wszystko wtedy, kiedy się chciało, nie wtedy kiedy dropnęły karty na milionie powiadomień. Także wybaczcie, gdy czytam te wypowiedzi że w zasadzie to sytuacja na rynku GPU jest normalna i tylko mało obrotni narzekają, to mam wyłącznie facepalma. Nie, normalna sytuacja to jest taka jak napisałem. I wiem doskonale, że gdybym w grudniu nie kupił GPU z sygnaturki (dałem ztcp 2300 i wydawało mi się, że przepłacam...) to miałbym przez wiele miesięcy ostry ból dupska i nie dziwię się nikomu kto takowy ma. Życzył bym sobie, żeby sytuacja na rynku GPU stała się faktycznie normalna, nie "normalna" taka jak wyżej mości panowie piszą. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioy

Prawda, tylko że jak kupowałeś w grudniu to już wtedy karty nie były dostępne od ręki w ciągu 3 dni. Sytuacja kiedyś się unormuje tylko że to pewnie zajmie jeszcze co najmniej rok lub 2 lata (niestety). Tymczasowo sytuacja z kartami powinna się poprawić gdy w Q1/Q2 2022 Etherum przejdzie w końcu na PoS.

 

Edytowane przez Subman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Pioy napisał:

Ja tylko wszystkiemu mądremu państwu przypomnę, że kiedyś się po prostu wchodziło na stronę sklepu który się poważało, zamawiało się model który się chciało, 3 dni później się go miało w domu. Robiło się to wszystko wtedy, kiedy się chciało, nie wtedy kiedy dropnęły karty na milionie powiadomień. Także wybaczcie, gdy czytam te wypowiedzi że w zasadzie to sytuacja na rynku GPU jest normalna i tylko mało obrotni narzekają, to mam wyłącznie facepalma. Nie, normalna sytuacja to jest taka jak napisałem. I wiem doskonale, że gdybym w grudniu nie kupił GPU z sygnaturki (dałem ztcp 2300 i wydawało mi się, że przepłacam...) to miałbym przez wiele miesięcy ostry ból dupska i nie dziwię się nikomu kto takowy ma. Życzył bym sobie, żeby sytuacja na rynku GPU stała się faktycznie normalna, nie "normalna" taka jak wyżej mości panowie piszą. 

Dokładnie niektórym tu się w dupkach poprzewracało, bo myślą ze jak oni przerzucili kilka kart w rok, to każdy ma czas i nerwy na siedzenie cały dzień przed kompem i polowanie. Nawet nie na okazje a po prostu mniej skalperską bydlęcą cenę  

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przerzuciłem całą serię RTX 3xxx od a do z i skończyłem na AMD, teraz mam spokój i czekam grzecznie serię 4XXX :E

Zaglądam co jakiś czas do tego wątku i widzę, że nic się nie zmieniło, Ci co kupili rzadko zaglądają a Ci co mieli kupić i nie kupili dalej się męczą, ja rozumiem że można byc cierpliwym, ale ponad ro czasu, trafiłoby mnie :E

Macie zdrowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, G3MB0Y napisał:

Mając 1070ti, to nawet nie myślałbym nad zmianą, no chyba, że masz monitor 1440p 144hz to wtedy lipa. Ja na tą chwilę czekam na zniżki cen zen3, albo myślę nad powrotem do intela, taki i5-11400f albo 10600k wciągnie nosem mojego ryzena 7 1700 po OC, mam srogi bottleneck, bo sparowałem tego procka z 6600xt haha xD 
Dbaj o swoją kartę, może jakiś undervolt, danie wyższych krzywych na wentylach, może nawet underclock, by mieć jak najniższe tempy możliwe?
Oczywiście środkowy palec dla mediaekspert, za ten RTX reseller day, pewnie połowa stojących w kolejce to warszawscy buciarze i ich kumple, co wywęszyli interes na skalpowaniu konsol i kart, zamiast limitowanych par butów, ehhh...Fajnie by było, jakby chociaż połowa ze stojących w tej kamperce ludzi była po kartę dla siebie, a nie na dalszą odsprzedaż :kwasny:

RX 6600XT z 1700, to jeszcze nie tak źle. Ja miałem RTX 3070 z r5 2600, a teraz mam RX 6800 XT z r5 2600. Czekam na zeny z V-cache. Porównam ceny, i wydajność i wtedy coś wybiorę.

11 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Albo... wiarą w ludzi.
Nie bądź okrutny. Nie kop słabszych. ;)
Są tu przecież żywe dowody na to, że to jednak działa, a niemożliwe do dostania GPU dostają po... 13 miesiącach ;) 

JeRRy_F3D, dobra wiadomość RTX 3070 bez LHR, z powrotem zaczynają schodzić na allegro po 6000zł.

11 godzin temu, Zhao napisał:

Przepraszam  bardzo!? Ja mam wąsy (rzadko się gole) a karty miałem i sprzedałem  :rotfl:

Wyjątek potwierdzający regułę ?

Edytowane przez Red_October

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kowallosu napisał:

@AndrzejTrg w sumie mogłeś to tak odebrać, bo napisałem o braku przyjęcia w sposób prześmiewczy. W sumie śmiałem się ze swojej głupoty, bo zbyt pochopnie nie przyjąłem kart. Pamiętam, że dość szybko je "odblokowali" i nadają się dobrze do kopania. No po ale po czasie każdy mądry :) Udanej niedzieli ;) 

No właśnie tak to wyglądało, spoko jest. Również miłego dnia?

11 godzin temu, Tombycz napisał:

A kupujący często nabywają je tylko po to, by po jakimś czasie sprzedać z zyskiem, co tworzy samonapędzająca się spiralę

Nie ma filmiku z otwarcia?? Zobaczyłbym ale to chyba wieksza patologia, niż chytra baba czy tam lody ekipy?Po za tym , że Ci stali przed barierkami to i tak uja dostaną... Fuck logic. Serio ale mamy mega tępe społeczeństwo.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w lipcu ceny pospadały i można było w wielu sklepach od ręki kupić RTX 3060 Ti za 2,7-2,9 k, a RTX 3070/RX 6700 XT za parę stów drożej, nie mówiąc już o RTX 3070 Ti za 4 k, to też wszyscy woleli narzekać, zamiast kupować. 

A przecież wiadomo było, że ceny premierowe nie wrócą, bo producenci wprost sygnalizowali, że koszty produkcji wzrosły, kolejni producenci podnosili ceny MSRP swoich produktów. I to nawet kilkukrotnie. Kto czyta forum i portale poświęcone sprzętowi, ten wiedział co się dzieje. Problemy z transportem, koszty produkcji rosnące, kryptowaluty, górnicy, pandemia, a także braki surowców, mocy produkcyjnych w kluczowych fabrykach, a ostatnio nawet wyłączanie prądu w fabrykach w Chinach. Tylko głupiec po tym wszystkim spodziewałby się nagle tanich jak barszcz kart graficznych. Przecież ten ciąg zdarzeń brzmi jak plagi egipskie. 

Maciek, prowadzący własny sklep komputerowy, ostrzegał dodatkowo na forum, że kolejne dostawy będą tylko sporo droższe, że to tylko chwilowy spadek cen.

Ale nie, czekaliście na gwiazdkę z nieba, na zalew rynku używanymi kartami pokoparkowymi, sprzedawanymi w panice po załamaniu kryptowalut, na kontenery płynące z Chin, pełne tanich kart.  Takie pepperowskie "Hold"

 

Oczywiście każdy ma swoje własne wyobrażenie na temat cen (lub portfel) i każdy chciałby kupić jak najtaniej, ale jeżeli czytam non stop, że ktoś od roku nie może kupić karty graficznej, siedząc non stop na witrynach sklepowych, przeglądając fora, to albo ma nierealne oczekiwania cenowe albo też po prostu karty graficznej nie potrzebuje do szczęścia. A skoro tak, to po co wchodzić na forum i psuć sobie oraz innym nerwy, wylewając swoją frustrację? Było tyle okazji, tyle linków, również na forum. Oczywiście nie w cenach MSRP, ale tamte ceny już nie wrócą, można o nich zapomnieć. 

Lepiej już było. Nawet te wysokie,  lipcowe ceny, szybko nie wrócą. Można nie kupować wcale, albo też kupić drogo lub bardzo drogo. Można też odkopać sobie część ceny karty, co wielu forumowiczów zrobiło już dawno i są zadowoleni. 

Zgadzam się, sytuacja nie jest normalna, ale jeśli ktoś naprawdę potrzebował karty graficznej, to przez rok mógł ją dziesiątki razy kupić. Może nie w wymarzonych cenach, ale w cenach dużo lepszych niż obecnie. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba pochwalić X-koma, leci do mnie TUF 3080 kupiony na premierę, 20 minut po premierze dokładnie za 3279.00 zł.

Nie wiem tylko do końca o co chodzi, ale w potwierdzeniu wysyłki mam też od nich

 
Voucher x-kom gratis


Ciekawe o co chodzi, ale ogólnie jestem zadowolony.

Edytowane przez Blurey
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Red_October napisał:

RX 6600XT z 1700, to jeszcze nie tak źle. Ja miałem RTX 3070 z r5 2600, a teraz mam RX 6800 XT z r5 2600. Czekam na zeny z V-cache. Porównam ceny, i wydajność i wtedy coś wybiorę.

JeRRy_F3D, dobra wiadomość RTX 3070 bez LHR, z powrotem zaczynają schodzić na allegro po 6000zł.

Wyjątek potwierdzający regułę ?

Ja swoją 3070 prawie za tyle sprzedałem 8:E

3 minuty temu, Blurey napisał:

No trzeba pochwalić X-koma, leci do mnie TUF 3080 kupiony na premierę, 20 minut po premierze dokładnie za 3279.00 zł.

Nie wiem tylko do końca o co chodzi, ale w potwierdzeniu wysyłki mam też od nich

 
Voucher x-kom gratis


Ciekawe o co chodzi, ale ogólnie jestem zadowolony.

Piękna cena ?

Jeszcze piękniejszą kasę byś dostał od razu sprzedając bo nie ma LHR ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Blurey napisał:

No trzeba pochwalić X-koma, leci do mnie TUF 3080 kupiony na premierę, 20 minut po premierze dokładnie za 3279.00 zł.

Nie wiem tylko do końca o co chodzi, ale w potwierdzeniu wysyłki mam też od nich

 
Voucher x-kom gratis


Ciekawe o co chodzi, ale ogólnie jestem zadowolony.

Ten voucher, to kod rabatowy o wartości  50 zł, na kolejne zakupy. Ważny do końca roku.

4 minuty temu, MarcoSimone napisał:

Ja swoją 3070 prawie za tyle sprzedałem 8:E

Ja półrocznego 3070 Asus strix, początkiem września, za 6600 zł sprzedałem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja obserwuje licytacje i widze że ledwo powyżej 5k 3070 ki schodzą. Kilka kart w okolicy 5800 nie zeszło w tym tygodniu... Nie wiem fuks, kup teraz czy lepsze wersje schodzą po  6 tysi... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tomcat napisał:

Kurde ja obserwuje licytacje i widze że ledwo powyżej 5k 3070 ki schodzą. Kilka kart w okolicy 5800 nie zeszło w tym tygodniu... Nie wiem fuks, kup teraz czy lepsze wersje schodzą po  6 tysi... ?

To niezłe dzbany to kupują, 6 sztuk 3070 wisi na proshopie za 4.5k :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Tomcat napisał:

Kurde ja obserwuje licytacje i widze że ledwo powyżej 5k 3070 ki schodzą. Kilka kart w okolicy 5800 nie zeszło w tym tygodniu... Nie wiem fuks, kup teraz czy lepsze wersje schodzą po  6 tysi... ?

https://allegro.pl/oferta/bez-lhr-gigabyte-rtx-3070-gaming-oc-8-gb-fv-marza-11240317892

https://allegro.pl/oferta/zotac-rtx-3070-8gb-oc-gwarancja-bez-lhr-11207184500

https://allegro.pl/oferta/gigabyte-rtx-3070-8gb-oc-gwarancja-bez-lhr-11207140483

 

napisał:

To niezłe dzbany to kupują, 6 sztuk 3070 wisi na proshopie za 4.5k :E 

Mówimy o kartach bez LHR.

Edytowane przez Red_October
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, addept napisał:

Jak w lipcu ceny pospadały i można było w wielu sklepach od ręki kupić RTX 3060 Ti za 2,7-2,9 k, a RTX 3070/RX 6700 XT za parę stów drożej, nie mówiąc już o RTX 3070 Ti za 4 k, to też wszyscy woleli narzekać, zamiast kupować. 

A przecież wiadomo było, że ceny premierowe nie wrócą, bo producenci wprost sygnalizowali, że koszty produkcji wzrosły, kolejni producenci podnosili ceny MSRP swoich produktów. I to nawet kilkukrotnie. Kto czyta forum i portale poświęcone sprzętowi, ten wiedział co się dzieje. Problemy z transportem, koszty produkcji rosnące, kryptowaluty, górnicy, pandemia, a także braki surowców, mocy produkcyjnych w kluczowych fabrykach, a ostatnio nawet wyłączanie prądu w fabrykach w Chinach. Tylko głupiec po tym wszystkim spodziewałby się nagle tanich jak barszcz kart graficznych. Przecież ten ciąg zdarzeń brzmi jak plagi egipskie. 

Maciek, prowadzący własny sklep komputerowy, ostrzegał dodatkowo na forum, że kolejne dostawy będą tylko sporo droższe, że to tylko chwilowy spadek cen.

Ale nie, czekaliście na gwiazdkę z nieba, na zalew rynku używanymi kartami pokoparkowymi, sprzedawanymi w panice po załamaniu kryptowalut, na kontenery płynące z Chin, pełne tanich kart.  Takie pepperowskie "Hold"

 

Oczywiście każdy ma swoje własne wyobrażenie na temat cen (lub portfel) i każdy chciałby kupić jak najtaniej, ale jeżeli czytam non stop, że ktoś od roku nie może kupić karty graficznej, siedząc non stop na witrynach sklepowych, przeglądając fora, to albo ma nierealne oczekiwania cenowe albo też po prostu karty graficznej nie potrzebuje do szczęścia. A skoro tak, to po co wchodzić na forum i psuć sobie oraz innym nerwy, wylewając swoją frustrację? Było tyle okazji, tyle linków, również na forum. Oczywiście nie w cenach MSRP, ale tamte ceny już nie wrócą, można o nich zapomnieć. 

Lepiej już było. Nawet te wysokie,  lipcowe ceny, szybko nie wrócą. Można nie kupować wcale, albo też kupić drogo lub bardzo drogo. Można też odkopać sobie część ceny karty, co wielu forumowiczów zrobiło już dawno i są zadowoleni. 

Zgadzam się, sytuacja nie jest normalna, ale jeśli ktoś naprawdę potrzebował karty graficznej, to przez rok mógł ją dziesiątki razy kupić. Może nie w wymarzonych cenach, ale w cenach dużo lepszych niż obecnie. 

Dokładnie. Ja właśnie w lipcu dzięki temu forum zakupiłem 3070Ti Suprimx z X-kom za 3800zł. Karta kupiona 'na luzie' bo wisiała kilka godzina w sklepie, więc na spokojnie można było się zastanowić, kupić i na drugi dzień odebrać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Red_October napisał:

JeRRy_F3D, dobra wiadomość RTX 3070 bez LHR, z powrotem zaczynają schodzić na allegro po 6000zł.

No oby!
Moja wisi na OLX za 5700 (i wisi) i na Allegro za 5999 (żeby bez prowizji wyszło 5700) i.... też wisi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Blurey napisał:

No trzeba pochwalić X-koma, leci do mnie TUF 3080 kupiony na premierę, 20 minut po premierze dokładnie za 3279.00 zł.

Nie wiem tylko do końca o co chodzi, ale w potwierdzeniu wysyłki mam też od nich

 
Voucher x-kom gratis


Ciekawe o co chodzi, ale ogólnie jestem zadowolony.

Zamówiłeś TuFa? Czy jakąś inną kartę a Tufa ci podmienili? I mówisz że dokładnie o 15:20 zamówiłeś? Bo ja o 15:11 zamówiłem 3080 Ventus i dalej nic nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

No oby!
Moja wisi na OLX za 5700 (i wisi) i na Allegro za 5999 (żeby bez prowizji wyszło 5700) i.... też wisi :(

Ja 3070 X Trio sprzedałem za 5600 (kupiłem za 5200 kilka miesięcy wcześniej) ,  więc też się trochę dziwiłem, że tu wypychają za 6k+. Dodam, że nie był to jakiś zły moment na zamianę (na 3080), ale chyba kwestia szczęścia/potrzebującego górnika. Coś tam musiałem dopłacić do 3080, ale warto było.

Temat kart i sprzętu ogólnie śledzę od już chyba roku (też z racji pracy), były okazje na lepsze deale, ale też czekałem na unormowanie cen, a żeby siedzieć na alertach, czy amazonach żeby tasować kartami to nie dla mnie, lepiej wychodzę jak w pracy zrobię więcej niż ślęczenie nad otwartymi zakładkami w przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Blurey napisał:

No trzeba pochwalić X-koma, leci do mnie TUF 3080 kupiony na premierę, 20 minut po premierze dokładnie za 3279.00 zł.

To niezły fart, ja kupiłem MSI Ventusa 3080 jakoś o 15:23 i dalej jestem gdzieś 50-ty w kolejce, a rusza się ona potwornie powoli. Na początku czerwca byłem "między 65 a 75 miejscem", 3 miesiące później tj. początek września - "między 53 a 58". W tym tempie to do 2023 przynajmniej poczekam, o ile nagle nie anulują zamówienia jak to mają w zwyczaju.

Edytowane przez AnusDumbledore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, snoopher napisał:

Temat kart i sprzętu ogólnie śledzę od już chyba roku (też z racji pracy), były okazje na lepsze deale, ale też czekałem na unormowanie cen, a żeby siedzieć na alertach, czy amazonach żeby tasować kartami to nie dla mnie, lepiej wychodzę jak w pracy zrobię więcej niż ślęczenie nad otwartymi zakładkami w przeglądarce.

Mało kto liczy niepoliczalne = swój czas poświęcony (zmarnowany? - jeżeli w tym czasie mógłby zrobić) na tanie zakupy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AnusDumbledore napisał:

To niezły fart, ja kupiłem MSI Ventusa 3080 jakoś o 15:23 i dalej jestem gdzieś 50-ty w kolejce, a rusza się ona potwornie powoli. Na początku czerwca byłem "między 65 a 75 miejscem", 3 miesiące później tj. początek września - "między 53 a 58". W tym tempie to do 2023 przynajmniej poczekam, o ile nagle nie anulują zamówienia jak to mają w zwyczaju.

Ziom ja mam zamówionego Ventusa z 15:11 i dalej go nie mam

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...