Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

@JeRRy_F3D

Tak na serio - Dla mnie sprawa prosta - chcesz być "fair" wobec swojego kodeksu moralnego? Sprzedaj nówkę Inno3D nieotwieraną + do górnika 3070 a zachowaj TUFA 

Chcesz być "cwaniak" to oddaj TUFA i bier ino+opylaj w dalszym ciągu 3070....

 

PS. No i widzisz - nawet @ODIN85zauważyl,że za bardzo się rozpisujesz w tych aukcjach:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, addept napisał:

A miała być jedna karta na głowę. Oszukiści. 

miała być, ale weryfikowali to losowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w końcu zdecydowaliśmy z kartą Jerrego? Którą kartę sprzedajemy? 3080 TUF-a? 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kowallosu napisał:

Co w końcu zdecydowaliśmy z kartą Jerrego? Którą kartę sprzedajemy? 3080 TUF-a? 

Wszystkie. Integrę ma. Intel UHD Graphics 630 wystarczy mu, jak sama nazwa wskazuje, do gry w UltraHD

Edytowane przez addept
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, scavoso napisał:

Zamówiłeś TuFa? Czy jakąś inną kartę a Tufa ci podmienili?

Zamówiłem TUFA, podmienili na TUFA V2 LHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

No napisz to ogłoszenie normalnie a nie w stylu postów na forum.

 

Karta kupiona tego i tego w tym sklepie. Służyła głównie do grania. Sprzedaję z powodu otrzymania lepszego modelu z innego sklepu. Polecam.

Ja bym napisal krocej. Karta na gwarancji, pierwszy wlasciciel, masz rachunek, nie kopana. Ch...j kogo normalnego, a juz calkiem gornika, obchodzi czemu sprzedajesz karte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zhao napisał:

Lepiej kup sobie kabel SATA lepiej na tym wyjdziesz ?

Brak kabla SATA, to był ból wieczoru, bo nie miałem żadnego luźnego w chacie. Wszystkie poszły w kompa. Dziś już jest ;) 

2 godziny temu, xtn napisał:

Zwróć TUFa, weź Inno3d, obniż cenę 3070. To dla mnie najbardziej logiczne działanie.  

I tak zrobię.

1 godzinę temu, Zhao napisał:

@JeRRy_F3D

Tak na serio - Dla mnie sprawa prosta - chcesz być "fair" wobec swojego kodeksu moralnego? Sprzedaj nówkę Inno3D nieotwieraną + do górnika 3070 a zachowaj TUFA 

Chcesz być "cwaniak" to oddaj TUFA i bier ino+opylaj w dalszym ciągu 3070....


Dla mnie bycie fair - to "nie skalpienie" i niekoniecznie zarabianie, ale - już świadome dopłacanie finansowo do interesu (gdy to wcale nie jest konieczne), grubo ociera się o frajerstwo, albo niepoczytalność umysłową. :)

Chciałbym być fair, ale... zwracając TUF - wraca do mnie 6200 pln.
Skoro proponujecie wziąć Inno3D i... sprzedać ją za 5K (!), to tu kończy się chęć bycia "fair", a zaczyna się czyste "frajerstwo" (1200 pln w plecy).

Nie mam wyboru. Jeżeli nikt nie chce tu TUFa za 6200, to wraca do Komputrona. :(

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zhao napisał:

Bez szans -  LHR to się sypią na allegro i nikt tego kijem nie tyka ? za 4000 to jeszcze może ?

 

Lepiej kup sobie kabel SATA lepiej na tym wyjdziesz ?

W tym momencie najtańszy RTX 3080 LHR na allegro to 6000zł, myślę, że za 5800zł zejdzie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

Brak kabla SATA, to był ból wieczoru, bo nie miałem żadnego luźnego w chacie. Wszystkie poszły w kompa. Dziś już jest ;) 

I tak zrobię.


Dla mnie bycie fair - to "nie skalpienie" i niekoniecznie zarabianie, ale - już świadome dopłacanie finansowo do interesu (gdy to wcale nie jest konieczne), grubo ociera się o frajerstwo, albo niepoczytalność umysłową. :)

Chciałbym być fair, ale... zwracając TUF - wraca do mnie 6200 pln.
Skoro proponujecie wziąć Inno3D i... sprzedać ją za 5K (!), to tu kończy się chęć bycia "fair", a zaczyna się czyste "frajerstwo" (1200 pln w plecy).

Nie mam wyboru. Jeżeli nikt nie chce tu TUFa za 6200, to wraca do Komputrona. :(

To która karta zostaje u cb?? własciwie czemu zwracasz TUFA?

Edytowane przez ZetMcKey94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

Nie mam wyboru. Jeżeli nikt nie chce tu TUFa za 6200, to wraca do Komputrona.

Napisz ogłoszenie w dziale sprzedam.. ale po ludzku -może ktoś weźmie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ZetMcKey94 napisał:

To która karta zostaje u cb??

Najprawdopodobniej TUF wyleci na zwrot.

 

2 godziny temu, ZetMcKey94 napisał:

własciwie czemu zwracasz TUFA?

Bo mam go 20 dni i mogę go po prostu (chyba) jeszcze zwrócić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja juz pogralem we wszystko co bylo do pogrania, nie ma zadnych dobrych gier teraz, za ile mi sie uda sprzedac w listopadzie 3080 LTE Seahawk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Monn napisał:

Ja juz pogralem we wszystko co bylo do pogrania, nie ma zadnych dobrych gier teraz, za ile mi sie uda sprzedac w listopadzie 3080 LTE Seahawk?

będzie  parę złoty, ale na pewno nie więcej niż za jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bym kupił tego TUFa 80 od Jerrego, ale tylko przypomnę co tutaj ludzie piszą,a na pewno się znają:

- 3080 nie nadaje się do 4k wogóle
- TUF świszczy, trzeszczy, cewki, najgłośniejszy element w moim komputerze
- 3080 pamięci się grzeją, zaraz się na pewno zepsuje

w tej sytuacji może za nią tysiąc, więcej to wydaje się ogromne ryzyko, wielki szacunek dla Jerrego za takie kamikaze naście dni temu : ]

 

Edytowane przez marian666666
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam z pół roku budowy i nie mam czasu na granie, jak myślicie za ile kupie w kwietniu 3080 żeby ograć wszystko co jest do pogrania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5 tysięcy

PS. Wróżenie - 5 złotych

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, addept napisał:

Za 5 tysięcy

Czyli zostaje mi xbox  i lapek po godzinach, ale trochę nie dowierzam że ponad 2 letnia karta będzie latać po tyle, raz na miesiąc sobie zajrzę na forumka czekając z nadzieją aż krypto walnie o pysk i utopią sie we własnym sosie ale to jeszcze nie teraz : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, piotrecki napisał:

jak myślicie za ile kupie w kwietniu 3080 żeby ograć wszystko co jest do pogrania ?

Wróć w kwietniu to się dowiesz - nie ma tu szklanej kuli - póki co zmierza to w jeszcze gorszym kierunku......

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że pisząc o 5 tysiącach wleję w kolegę promyk nadziei (obecnie jest znacznie drożej), ale widzę, że  oczekuje on 2 tysięcy za RTX 3080. No cóż. miłego użytkowania xboxa życzę. 

PS. Chciałem być optymistą, a wyszedłem na pesymistę. 

Edytowane przez addept
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, addept napisał:

 2 tysięcy za RTX 3080.

2000zł za RTX 3080? takie rzeczy tylko ON potrafi ;)

Długo, długo, jeszcze dłużej, i jeszcze chwileczkę, i jeszcze minutkę... nie zobaczymy takich cen. Musiało by dojść nie do załamania czy nawet mocnego "upadku na pysk" krypto, tutaj musiałyby się wydarzyć rzeczy niepojęte by był RTX 3080 za 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maatko, powtarzac trza 100x

Bierzesz dowolna kartę o dowolnej cenie z dowolnego wiekszego internetowego sklepa

Grasz w co chcesz przez około 30 dni, zwracasz .. jak potrzebujesz znowu grac to bierzesz kolejną i potem zwracasz.

Sposób banalnie prosty a ludzie nadal nie widzą okazji , ludzi to trzeaba tłuc po łbach żeby zaczęli korzystać z pełnej pary kapitalizmu. Nie litujcie się n ad sklepami .. oni i tak na kartach zbijają miliony .. jak to kiedyś wyliczyłem pi razy oko XKOM w pół roku zarobił najpewniej ze 20 milionów złotych na samych kartach  a na reszcie sprzedaży ze 3x tyle, nie bądź wielkoduszny dla kogoś kto nie zwórci nawet najmniejszej uwagi na Ciebie i Twoje zwroty  ]

Edytowane przez marian666666
  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RyszardGTS napisał:

2000zł za RTX 3080? takie rzeczy tylko ON potrafi ;)

Ale mnie ten kot zawsze wkur...

10 minut temu, addept napisał:

widzę, że  oczekuje on 2 tysięcy za RTX 3080

i jeszcze frytki do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, jak skończę budowę , w kwietniu, za pół roku raczej nie mam co liczyć na kartę  w cenie bliskiej msrp? pewnie kupie bo nowa seria za pasem, tak zawsze było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak Polska gospodarka jest mocno zależna od Unii i to najlepiej silnej Unii. Wystarczy małe rozwolnienie u Niemców i zaraz dostajemy rykoszetem. "Dane GUS wskazały, że nowe zamówienia w przemyśle Polski spadły w marcu o -22% w ujęciu rocznym." https://www.parkiet.com/waluty/art40234551-fatalne-dane-z-polskiego-przemyslu-ciaza-zlotemu
    • Przewidział, oczywiście że tak. Dalem jedynie przykład, że to co deweloper daje w standardzie nie znaczy, że wystarczy do tego jak chce mieć urządzony dom. Samych punktów świetlnych w części kuchennej mam kilka, o różnym przeznaczeniu. Co zazwyczaj dają w standardzie to oświetlenie ogólne, jedno, dwa nadblatowe robocze i tyle. Ja mam podzielone na sekcje i na kilku wyłącznikach. Mogę dowolnie włączać sekcje nie odpalając nadmiarowej ilości światła. Podobnie część salonowa.  Same dodatkowe przełączniki rolet to 4 punkty Tak Ci się wydaje że mało dali że aż tyle "dorabiam", ale robiąc dodatkowy wypust świetlny + włączniki w różnych miejscach salonu dochodzi tych punktów. Podobnie schowane gniazdka w np szufladach łazienkowych żebyś na blacie nie miał np golarki czy szczoteczki ładującej się.  Gniazdka zewnętrzne, balkonowe, ogrodowe, żebym np robiąc ozdoby świąteczne nie musiał ciągnąć listew. Deweloper daje tyle ile w sztuce się przewiduje czyli pewnie stara szkoła gniazdko co 2-3m i po dwa punkty świetlne na pomieszczenie.  I to by zgadzało się z tym co w oryginalnym projekcie było.  Kupując te mieszkanie w którym mieszkam podobnie kalkulacja wychodziła patrząc na metraż/gniazdka/światło.
    • @MarioDee czy podczas uruchomionego testu CB R23 to Ty wyłączasz monitor przyciskiem na monitorze czy monitor sam się wyłącza po pewnym czasie?
    • to oczywiste, gdyby nie zachod i Polska to juz dawno by padla ale wszyscy zauwazyli jak mozna wyniszczac kacapow w ten sposob wiec co jakis czas trzeba sie poklocic o pakiet pomocy ale pozniej go dac   jak to nic? pieklo kobiet XDDDDDDD https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-bezskutecznie-probowali-odebrac-paszporty-kolejka-ukraincow-,nId,7470702   poczytaj dowolnych geopolitykow to przestaniesz powtarzac polityczna sraczke na uzytek wewnetrzny KO tak samo w to pojdzie bo potrzeba dodatkowego zrodla i to jeden z glownych wnioskow po rozpoczeciu wojny na ukr, nie mozemy byc w pelni zalezni od zachodu jestesmy w momencie kiedy slabe panstwa wydaja krocie na zbrojenia bo nikt tanio nie sprzeda
    • Bo Norwegia nie wynegocjowała odpowiednich warunków   PS. Polska -> Norwegia, potrzymaj mi piwo  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...