Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Tak, że... kolejeczka się posuwa / skraca. ;)

Mam wrażenie, że X-Kom będzie wciskał te vouchery i przeciągał od czasu do czasu wysyłając komuś RTX 30XX do premiery RTX 4000 a później anulują zamówienia bo produkcja zakończona i co im zrobisz :)

Bo jak to oni napisali:

"Proszę o przesłanie informacji zwrotnej do końca dnia jutrzejszego. W przypadku braku kontaktu w wyznaczonym terminie uznamy, że zamówienie ma pozostać w kolejce, a oferta z voucherem będzie nieaktualna."

Chcieliśmy być dobrzy, dawaliśmy voucher, nie chciałeś, kart nie ma, Twoja wina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sxgn Dokładnie - przecież jest im to na  rękę.. przeciągać ile się da.. a potem ups nie wyszło sorki staraliśmy się:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż serce rośnie jak się nam grono skalperów rozrasta  :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JeRRy_F3D napisał:

Więc... gdy zdecydowałem, że "biorę" tego Inno3D, bo... żal nie wziąć za takie pieniądze i puszczam dalej, bo taka okazja może się nie trafić, gdy była jeszcze w Xsie pakowana - ja wystawiłem ogłoszenie na OLX. 
1 noname stockowe foto! Zero fotek, zero skanów, paragonów, info: - nowa, faktura, xkom... ! Kurier wiózł ją rano do mnie (do roboty), a w tym samym czasie zawodnik z gotówką jechał. Inno3D nie dojechała do chaty. Poszła w drodze! 

Zawodowiec jesteś  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to brzmi jak scena z jakiegoś filmu sensacyjno-kryminalno-skalperskiego. Kiedy ekranizacja? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smarzowski podobno już pisze scenariusz, tym razem w lustro będzie patrzył typowy użyszkodnik z Laba.  :E 

Taki co to skalpowaniem ogólnie gardzi, no ale jak jest okazja... :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zhao napisał:

@sxgn Dokładnie - przecież jest im to na  rękę.. przeciągać ile się da.. a potem ups nie wyszło sorki staraliśmy się:rotfl:

I tak i nie. Mogli dawno poutrącać te zamówienia, jak zrobiła to reszta sklepów.
A jednak gniotą temat. Jak po grudzie, ale gniotą.

 

 

12 minut temu, xtn napisał:

Zawodowiec jesteś  :D

Wiesz. Jakem żyję, nie miałem sytuacji, że kupiec jedzie po coś, co wiezie kurier i w stresie zerkasz, który stanie w drzwiach pierwszy (?) :)
I czy obaj / razem, kwiatami nie będziemy wspólnie witać kuriera! ;) 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślec że ze 2 tygodnie temu Jerry był nieopierzonym newbie a teraz zjada na śniadanie najwiekszych wytrawiaczy z najbardziej wyedukowanego polskiego - a może i światowego - forum : ]

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mar_S napisał:

Aż serce rośnie jak się nam grono skalperów rozrasta  :E 

Oooo! Przepraszam!
Zakończyłem swoją 2dniową działalność skalperską!
Emerytura!

Ale nie powiem, nie powiem... świerzbią paluchy! ;)

 

 

1 minutę temu, marian666666 napisał:

Pomyślec że ze 2 tygodnie temu Jerry był nieopierzonym newbie a teraz zjada na śniadanie najwiekszych wytrawiaczy z najbardziej wyedukowanego polskiego - a może i światowego - forum : ]

NIE DRWIJ!
;)

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Oooo! Przepraszam!
Zakończyłem swoją 2dniową działalność skalperską!
Emerytura!

Ale nie powiem, nie powiem... świerzbią paluchy! ;)

Bycie  dobrym cały czas jest nudne - warto raz na jakiś czas przejść na złą stronę mocy i powąchać plik banknotów :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Zhao napisał:

Bycie  dobrym cały czas jest nudne - warto raz na jakiś czas przejść na złą stronę mocy i powąchać plik banknotów :rotfl:

Hehe... wiesz. Ja się kompletnie do tego nie nadaję (aczkolwiek po 15x pewnie bym "okrzepł").
Stresuje mnie przy takich zakupach wszystko - włącznie z transportami / kurierami / czy coś się nie posra po drodze "nie z mojej winy" (nie ważne).

To był ŁAŃCUSZEK /nie/fortunnych zdarzeń.

1. Najpierw - kompletnie niezainteresowany przesiadką na 3080 (poza zasięgiem finansowym) czytam sobie na luzaczku wątek... dla sportu.
2. Czytam, jak to idą używki 3070 nonLHR za milijony (typu 6400 pln)?
3. Pojawia się okazja od @marian666666 (jeszcze raz dzięki!) na tego super turbo lux torpeda mitycznego TUFa w cenie tych "zawyżonych" używek 3070nonLHR.
4. Akcja! Kliknął, zadzwonił, kupił... i pizzdeczka! 6.2K z konta frrr... mleko się rozlało ;) ... trzeba gonić 3070 - a tu... ni chu chu! - nie idzie! :hmm: - cóżem ja uczynił! ?
5. Krypto leci na mordę, odblokowują kopanie na 100% na kartach LHR, rtx promocja w Media - w ciągu jednego tygonia te rewelacje!  (KURWOOF TYSIONC!!!) :mad3: TERAZ? Serio? jestem w zadzie! 
6. Z boolami i pomocą ludu - 3070 zeszło i - jakby wrażeń było mało - Xkom - "mamy dla Pana Inno3D zamiast TUF" - no serio? Nie można było 10 dni wcześniej? 13 miechów czekałem! :)
6. TUF (ten mityczny!)  :) w kompie - grubas - w dobrej kasie - ale jednak drogi (!) vs taki Inno3D z Xa!
7. TUFa... można jeszcze odesłać... co tu czynić! Co tu czynić ?!? :hmm:
8. Inno 3D - 2 lata gwary - kurde Lipton!!! :( Zostawić sobie kartę z 2 latami gwary (?) - serio? PCMR i 24mce? :hmm:... mając 3 lata i TUFa w budzie!? Co tu czynić? CO TU CZYNIĆ?  
9. Inno 3D można przecież pogonić !!! (ale 2 lata gwary! nie uda się). "Co Ty JeRRy - tego nie pogonisz! To jest amelinowe! Za 5K może puścisz... " (Imo też nieźle). ;)
10. Inno kupił - sprzedał w 24h (za gruuuubiej niż wyroki Laba!).

Tadam! KURTYNA.

Ja się kurde nie nadaję na takie jazdy! ;)
EMERYTURA! ;)


 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Wiesz. Jakem żyję, nie miałem sytuacji, że kupiec jedzie po coś, co wiezie kurier i w stresie zerkasz, który stanie w drzwiach pierwszy (?) :)
I czy obaj / razem, kwiatami nie będziemy wspólnie witać kuriera! ;) 

W dawnych studenckich czasach wylicytowałem na allegro 2 budy chiefteca za jakieś grosze o chyba 3 rano.
Jedną wystawiłem od razu na tweaku i finalnie z kupcem jechaliśmy tramwajem po budy do kolesia z allegro.
Zapłacił mi za swoją, a ja na jego oczach zapłaciłem mniej za obie i jeszcze nie miał do mnie absolutnie pretensji ?
To jest scalping, a nie to co teraz... 

chociaż nie sprzedawanie miejsca w  kolejce po karty w xkom to jednak wyższy lvl był...

Edytowane przez Tomcat
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tomcat napisał:

W dawnych studenckich czasach wylicytowałem na allegro 2 budy chiefteca za jakieś grosze o chyba 3 rano.
Jedną wystawiłem od razu na tweaku i finalnie z kupcem jechaliśmy tramwajem po budy do kolesia z allegro.
To jest scalping, a nie to co teraz.

Panie kurła teraz to się wszystko z domu robi w ciepłych kapciach przy użyciu komputerka Ja nigdzie nie wychodzę kurier tylko podjeżdża bierze adres i sruu :rotfl:

7 minut temu, JeRRy_F3D napisał:


Tadam! KURTYNA.

Ja się kurde nie nadaję na takie jazdy! ;)
EMERYTURA! ;)


 

Przesadzasz jakby się okazja trafiła to byś to zrobił znowu..:rotfl:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Tadam! KURTYNA.

Ja się kurde nie nadaję na takie jazdy! ;)
EMERYTURA! ;)

Co nie zmienia faktu, że:
- przeskok suchą stopą z 3070 nonLHR rocznej używki (paździerzowej) PALIT na 3080 nówkę (kutowy) TUF! (bingo)
- zostało na dużo więcej, niż na waciki dla Krychy na koncie.

UDALO SIĘ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Co nie zmienia faktu, że:
- przeskok suchą stopą z 3070 nonLHR rocznej używki (paździerzowej) PALIT na 3080 nówkę (kutowy) TUF! (bingo)
- zostało na dużo więcej, niż na waciki dla Krychy na koncie.

UDALO SIĘ! ;)

Zobaczymy ile w grudniu będzie warty rtx 3080 STRIX OC non LHR. 
IMO albo ~10-11 K PLN, albo 5-6K PLN. Jest jeszcze opcja z w grudniu będzie te ~10K a w styczniu lutym już "tylko" 5-6K :E
Inna kwestia że coraz rzadziej myślę o jej upłynnieniu tym bardziej jak będzie "tania". 

Dużo zależy od tego czy i kiedy odblokuje się ją w ~100%

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dadi82 napisał:

Zobaczymy ile w grudniu będzie warty rtx 3080 STRIX OC non LHR. 
IMO albo ~10-11 K PLN, 

Obstawiam to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JeRRy_F3D napisał:

Niby tak.
Jednak marna to pociecha vs to, że jeden z forumiaków był tym Inno3D mocno zainteresowany i... :(

Za ile poszła, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dadi82 napisał:

Inna kwestia że coraz rzadziej myślę o jej upłynnieniu tym bardziej jak będzie "tania". 

I dobrze! Nie idź tą drogą!
To się trzyma, to się odkurza, to się ogląda, to się pieści! ;)

 

 

2 minuty temu, Red_October napisał:

Za ile poszła, jeśli można wiedzieć?

Nie będę wrukwiał ludzi...
kupiłem za 3587 pln (3.6K).

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej (jak historie Jerrego) beczki.

Dzisiaj miałem chwilę karte której prawdopodobnie nikt już prawie nie ma w domowym komputerze bo wszyscy sprzedali w odpowiednim momencie gornikom z zyskiem rzędu 2-3 tys. zł

mowa o 3070 MSI X Trio , tak, ta legendarna

włączyłem TimeSpy i włączyłem Furmark, otworzyłem obudowę i ten tego a karta jechała na minimalnych obrotach

ogólnie mówiąc pierwszy raz widziałem kartę która jest tak cicha ... to jest kurna chata absolutny majstersztyk : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

UDALO SIĘ! ;)

I teraz można psychicznie "oddychnąć" :)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maras2574 napisał:

I teraz można psychicznie "oddychnąć" :)

Już mam w bani gararetę! ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Już mam w bani gararetę! ?

Ważne żeby umieć znaleźć się w nowej sytuacji, a nie płakać, ze nic nie można kupić. U mnie impulsem było anulowanie zamówienia przez euro na 3060ti, które po 7 miesiącach jednak zrealizowali. 

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...