Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko pytam, bo np. majac rtx 3080 od stycznia do teraz można było ukopać spokojnie 10-12 Kpln. I jeszcze mieć możliwość sprzedania GPU z przebitką x2. Nie robiąc NIC. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

Od dawien dawna są w proszopie karty z dopiskiem DEMO .

Nie wiedziałem, jestem nowym klientem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maras2574 napisał:

Nie wiedziałem, jestem nowym klientem ;)

A ja w ogóle, nie jestem klientem ;]. Ale przeglądając forum, czy to z zapytaniem o zakup karty itp. kilka razy się natknąłem, na to określenie. Jak pamiętam są to karty po zwrotach, więc ze strony sklepu lepiej chyba było napisać, że po zwrocie, a nie DEMO bo to każdy różnie może zinterpretować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest wszystko w opisie :

"Produkty demonstracyjne są produktami, które zostały zwrócone na podstawie prawa odstąpienia od umowy, brakuje w nich opakowania bądź były naprawiane. Nie jesteśmy w stanie określić, który z tych scenariuszy wystąpił w przypadku tego produktu. Produkt demonstracyjny został przetestowany i działa, ale może brakować oryginalnego opakowania i akcesoriów, które nie wpływają na działanie produktu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maras2574 napisał:

Są nawet karty "DEMO" :E 

Bardziej by pasowało WIDMO ?

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

Od dawien dawna są w proszopie karty z dopiskiem DEMO .

30 dniowe wersje widmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zhao napisał:

 

A mnie na allegro nikt kurła za te wszystkie rtxy komentarza nie wystawił? (pewnie pęka im dupa za cenę z faktury:rotfl:)

U mnie wystawiali, oczywiście wszystkie pozytywne, niektóre były nawet z podziekowaniami z realizacje zamówienia, ? Ciekawy okres był, ludzie przyjezdzali po 400km po to by kupic swoja upragnioną karte?

Edytowane przez ZetMcKey94
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bitcoin właśnie dokonał defloracji na 60k $

Oj karty  znowu zdrożeją ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tomcat napisał:

Oj karty  znowu zdrożeją ?

?Niepotrzebnie puściłem wczoraj tego Aorusa Elite 3060 za 3100. Trzeba było kisić.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest aż takie ssanie na rynku, ale popełniłem skalpa i za 5900 na rękę, tufowa 3080 lhr poszła w 1 godzinę. Za 2-3 stówy więcej nie chciałem się zabijać, a było ryzyko wysypu xkomowych premierówek.

Edytowane przez Blurey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oddaje nonlhr  3060ti od 6k :D

będzie tego nieco :D

Później się odkupi za za połowę jak już spadki przyjdą :E

 

Edytowane przez ZeFe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te końskie zwisy z X-Sromu zamówienia na 3080 po MSRP mi anulowali ale teraz realizują 3070ti w cenie 1,5 x msrp 3080
Dzisiaj kliknąłem aby sprawdzić czy przejdzie - i przeszło kurier już wiezie. 

image.png.ff8b7448bd389bf6e1d186612df1f09b.png

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Griszah napisał:

Te końskie zwisy z X-Sromu zamówienia na 3080 po MSRP mi anulowali ale teraz realizują 3070ti w cenie 1,5 x msrp 3080
Dzisiaj kliknąłem aby sprawdzić czy przejdzie - i przeszło kurier już wiezie. 

Kurier zobaczy klamke?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Kurier zobaczy klamke?:E

i pocałuje 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Griszah napisał:

Te końskie zwisy 

Ale, żeby od razu... końskie? :hmm:

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mateusz2PL napisał:

U mnie to kurier z x-komu czasami zostawia paczke pod drzwiami bez mojej zgody i wiedzy.

nie mam nic przeciwko - w szczególności że przesyłka pobraniowa :D

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Griszah napisał:

nie mam nic przeciwko - w szczególności że przesyłka pobraniowa :D

Jakby tak zostawił to leci na niego Ty jesteś czysty bo niby z jakiej paki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Zhao napisał:

Jakby tak zostawił to leci na niego Ty jesteś czysty bo niby z jakiej paki?

Heheszki, ale - o ile w przypadku pobraninówki pan policzy co do gorsza i dopilnuje przesyłki, o tyle w przypadku opłaconych dostarczeń, można często poczytać, jak to kurier "zostawia" paczkę gdzie popadnie (na wycieraczce, u sąsiada, itd.). To karygodne. Przy sprzęcie za kilka K, albo paczkomat, albo pobranie. W innym wypadku, to jakiś kabaret!

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Heheszki, ale - o ile w przypadku pobraninówki pan policzy co do gorsza i dopilnuje przesyłki, o tyle w przypadku opłaconych dostarczeń, można często poczytać, jak to kurier "zostawia" paczkę gdzie popadnie (na wycieraczce, u sąsiada, itd.). To karygodne. Przy sprzęcie za kilka K, albo paczkomat, albo pobranie. W innym wypadku, to jakiś kabaret!

Nie wiem ile razy kurier zostawiał paczkę u  "uczynnego" sąsiada, ale trochę tego było - teraz od lat tylko pobrania i jest spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

Nie wiem ile razy kurier zostawiał paczkę u  "uczynnego" sąsiada, ale trochę tego było - teraz od lat tylko pobrania i jest spokój

Dlatego warto o tym pamiętać i brać wyłącznie pobranie, bo wtedy mamy gwarancję, że to kurier szuka nas, a nie odwrotnie.

Zaporą jest oczywiście gotówka, ale po pandemii coś tam się zmieniło i warto sobie odświeżyć przyzwyczajenia i zbadać danego operatora. Ja np. ostatnio dymałem do bankomatu, bo kurier był FeDeX (który nie obsługuje terminali). SAM ZABLOKOWAŁEM sobie limity na karcie (o czym zapomniałem!), więc odbiłem się od bankomatu! Powrót na chatę, log do konta, odblokowanie limitów, powrót do bankomatu, "schabowy" do portfela. Kurier przyjeżdża do roboty i pierwsze pytanie: "gotóweczka czy karta?". Myślałem, że zjem go w kapciach! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Radio_Tirana napisał:

?Niepotrzebnie puściłem wczoraj tego Aorusa Elite 3060 za 3100. Trzeba było kisić.

Z czosnkiem i koperkiem, solidnie przyciśnięty kamieniem z pola, mógłby nabrać lepszego smaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Dlatego warto o tym pamiętać i brać wyłącznie pobranie, bo wtedy mamy gwarancję, że to kurier szuka nas, a nie odwrotnie.

Zaporą jest oczywiście gotówka, ale po pandemii coś tam się zmieniło i warto sobie odświeżyć przyzwyczajenia i zbadać danego operatora. Ja np. ostatnio dymałem do bankomatu, bo kurier był FeDeX (który nie obsługuje terminali). SAM ZABLOKOWAŁEM sobie limity na karcie (o czym zapomniałem!), więc odbiłem się od bankomatu! Powrót na chatę, log do konta, odblokowanie limitów, powrót do bankomatu, "schabowy" do portfela. Kurier przyjeżdża do roboty i pierwsze pytanie: "gotóweczka czy karta?". Myślałem, że zjem go w kapciach! ;)

A tam gadasz  Ja od kilku lat - zawsze mowie do kuriera,że nie mam drobnych   same setki :rotfl:Do mnie zazwyczaj przyjeżdżają bez terminala - Ja już się przyzwyczaiłem,że mam przygotowaną gotówkę jak mam coś odebrać - czasami jest mi szkoda tych chłopaków co muszą to liczyć- raz czy dwa odwiedziła mnie pani kurier  i też było zabawnie

Edytowane przez Zhao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki — nVidia ma niedługo wypuścić desktopowe 3050 i 3050ti. Chyba nie jestem jedyny, który uważa, że to niekoniecznie dobra wiadomość?

Jakoś nie widzę oczyma wyobraźni, żeby te 3050 miały spaść poniżej magicznego 2000, które RTX 2060 przekroczył latem na krótką chwilę. Raczej spodziewałbym się takiej sytuacji, że — jak bywało w poprzednich seriach — wprowadzenie niższego modelu zdejmie presję cenową z tego, co było najniższe wcześniej. Czyli w tym przypadku 3060. Wtedy 3060 przestanie być najtańszym RTX-em 3. generacji, poniżej którego nic się nie kupi, bo nie ma… a wtedy poszybuje sobie w stronę górnej półki.

Oczywiście chciałbym się mylić. Na przykład żeby się rynek tymi 3050 nasycił, zresztą różnymi refreshami 2060 też, a na 3060 spadł ten wielki popyt. I wtedy 3070 i wyżej też musiałyby się trochę ruszyć cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...