Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Serio ten użytkownik co mowi o mega dużych podwyżkach zawsze ma sprawdzone info?

Tak. Prowadzi własny sklep komputerowy, jest ze wszystkim na bieżąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie te rtxy jak papier toaletowy i makaron na pandemie?

Ja spuszczam radeony i siedzie na 3070 do 4000.Na grzyb wiecej mocy do 1440p

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Serio ten użytkownik co mowi o mega dużych podwyżkach zawsze ma sprawdzone info?

Tak jak adept napisał, ma swój sklep. Ostatnio pisał o podwyżkach i w sumie po paru dniach już nie szło kupić dobrej 3080ti z normalnego sklepu poniżej ~~8600, a tak był tufy i x trio za 7600, suprima i strixa za 8200 dało radę kupić, ftw3 za ~~7600 z de, 7900 w pl.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wy tu o kartach ale jak zobaczyłem ceny i dostępność węgla, to się przeraziłem. Ceny + 30% i malutko na składzie. Zamiast na kartę , to trzeba zastanowić się czym zimą palić. ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wy tu o kartach ale jak zobaczyłem ceny i dostępność węgla, to się przeraziłem. Ceny + 30% i malutko na składzie. Zamiast na kartę , to trzeba zastanowić się czym zimą palić. ?

W takim wypadku kopalnia to sam profit jest. Ciepło w pokoju + zarobisz na prąd. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wy tu o kartach ale jak zobaczyłem ceny i dostępność węgla, to się przeraziłem. Ceny + 30% i malutko na składzie. Zamiast na kartę , to trzeba zastanowić się czym zimą palić. ?

Wszytko posprzedawane albo polikwidowane to jesteśmy tak uzależnieni ze mozemy zdychać z głodu za rok

Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą. – Demotywatory.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Ci, którzy w grudniu pisali by kupować co się da i kopać ETH, mieli rację. Gdybym odebrał w styczniu RTX 3070 z Euro to dzisiaj już byłbym na plusie. Patrząc na to jak odsuwają ETH 2.0 to RTX 3080 też się może jeszcze spłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Muszę przyznać, że Ci, którzy w grudniu pisali by kupować co się da i kopać ETH, mieli rację. Gdybym odebrał w styczniu RTX 3070 z Euro to dzisiaj już byłbym na plusie. Patrząc na to jak odsuwają ETH 2.0 to RTX 3080 też się może jeszcze spłacić :)

Kopać nawet nie trzeba było - na takim jednym 3080 przebitka to średnio 4500 z samego resellu człowiek zarobił sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kopać nawet nie trzeba było - na takim jednym 3080 przebitka to średnio 4500 z samego resellu człowiek zarobił sporo

Ja w grudniu zmieniałem PC. Potrzebowałem coś dla siebie. Generalnie na czekaniu straciłem 8 miesięcy kopania. Miałem okazję kupić w grudniu to co mam teraz tylko cena mnie przeraziła. Trzeba było brać i kopać to już byłbym na plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Prowadzi własny sklep komputerowy, jest ze wszystkim na bieżąco

chodzi o gościa z Wulkano ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gdybym odebrał w styczniu RTX 3070 z Euro to dzisiaj już byłbym na plusie.

z ukopu miałbyś dzisiaj za darmo 3080ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

z kopania ludzie są w stanie nei wiem kupic chatę czy to są kwoty 10-20 tysiecy przez rok kopania?

A czy z prowadzenia firmy handlowej można sobie kupić wille i jachty czy starczy tylko od pierwszego do pierwszego?

Glupie pytanie, przy jednej karcie, 100 czy może całej hali 2000 kart?

 

Edytowane przez Mielu89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie znam się na tym - po prostu zapytałem bo tu ktoś wspominal ze w kilka miesiecy moglby zrobic na kopaniu na 3080 ti wiec okolo 10 tysi..
a jak bylo to glupie pytanie to sorki.. nie myslalem ze takie będzie..

Edytowane przez krzysztoflosinski
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Morele wysyła kody  -10% na wszystko.

Ceny Rtx nie poszły w górę?

Gdzie te kody ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To już wiadomo gdzie poleciały 3080 FE

https://www.purepc.pl/nvidia-geforce-now-z-nowym-planem-subskrypcji-rtx-3080-zabawa-na-pc-w-120-klatkach-i-przy-rozdzielczosci-do-1440p

Podczas gdy klienci nie korzystają, karta przechodzi w tryb kopania.

"The more you buy, the more you save" (c) Huang

Granie na PC...na PeCetach składanych samemu przeżywa chyba najgorszy okres, może to taki...skok w przepaść ;) Gdyby tak na kartach Intela nie dało się kopać, a miały wydajność RTX 3060-3080 i cenę MSRP RTXów lub do 10% więcej. Wtedy Nvidia straciła by rynek graczy od 300€ w górę :E (tych bez karty lub na starszych).

Zostają konsole, w tym w abonamencie i promowanie konsol bez napędów, podwyżki samych cen gier. Do tego PC gdzie koparki/kryptowaluty od lat windują ceny, a pierwsza seria RTX wydajnościowo poza RT nie wnosiła nic. Promowanie/powstawanie usług jak Stadia - koniec grania w klasycznym stylu ? O ile filmy nadal wychodzą na DVD, serwisów jak N, H, D, A, ?️ jest trochę to i tak tak większe wykupują mniejsze studia filmowe. Dla rynku gier takie usługi mogą być mocno ograniczające bo średni i mali producenci mogą stracić - albo wchodzisz w nasz system i jesteś na jednej z platform, akceptujesz nasz system lub nie ma cię w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...