Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na tą chwilę sam nie jestem w stanie nic napisać, ale w jednej z recenzji możemy przeczytać ''Phenomenal custom cooler: Frigid and silent''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Moja ponad roczna gwardia sie skonczyla. Zamowienie na Ventusa 15:30 X-Kom z dnia premiery w koncu do mnie wyslane (w wersji LHR)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, JDM napisał:

Niestety na tą chwilę sam nie jestem w stanie nic napisać, ale w jednej z recenzji możemy przeczytać ''Phenomenal custom cooler: Frigid and silent''

No ale wychodzi z jakiegos testu ze 43 db a podrzucilem test wyzej i ponad 40 wg.autora tekstu to juz zle.. bo chce kupić jakas właśnie i ta wygląda niezle i cenowo tez okej,wiadomo pewnie rok temu kosztowalaby z 2900..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, krzysztoflosinski napisał:

macie jakieś opinie o tej karcie?

ani glośna ani ciepła.Jak to gigabyte ,średniawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, krzysztoflosinski napisał:

ona jest dobra jezeli chodzi o temperatury i głosnosc :)?

Wychodzi na to, że jeśli chodzi o hałas, to jest na poziomie Gigabyte 3070 Gaming OC, tylko ma podświetlanie i jest aktualnie 100zł tańsza. No i można ją kupić. Pod względem temperatur - Idle i Power jest chłodniejsza.

Edytowane przez JDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ofc, nie odbiera, se zadzowniłem dla jaj.

Zazwyczaj ogłoszenie z 2 końca polski a typ zabrał kartę na wakacje w inne rejony PL :P

 

Ktoś się na to nabiera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, zienio napisał:

ofc, nie odbiera, se zadzowniłem dla jaj.

Zazwyczaj ogłoszenie z 2 końca polski a typ zabrał kartę na wakacje w inne rejony PL :P

 

Ktoś się na to nabiera ?

Wiesz ilu takich jest na różnego typu wałki się robią ,są to grube liczby osobników ,Lem się nie mylił wypowiadając pewne zdanie a może raczej skrót myślowy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Valeri napisał:

Posiadal ktos z was 3080 Suprim ale w wersji bez X ? Z tego co doczytalem karta pobiera tylko 320W

Z tego co pamiętam to suprim bez x różni się tylko zegarami. Na stronie msi w przypadku obu masz to samo zapotrzebowanie 370w. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZetMcKey94 napisał:

chyba tak zapowiadali 2Q/22?

No ja sie zatrzymalem jakos nie dawno ze mialo byc luty 2022... Moze stad tez info o Q2 w PCgamer... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piterko napisał:

Z tego co pamiętam to suprim bez x różni się tylko zegarami. Na stronie msi w przypadku obu masz to samo zapotrzebowanie 370w. 

No właśnie nie, wersja bez X pobiera 10W mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aureumchaos napisał:

No ja sie zatrzymalem jakos nie dawno ze mialo byc luty 2022... Moze stad tez info o Q2 w PCgamer... 

Przecież już pisali forumowicze, że czerwiec. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego jak realizują zamówienia w x-komie znajomym mogę powiedzieć, że nie ma znaczenia czy ktoś jest 10, 30, 50 czy 80 oraz czy wypełnił formularz na wymianę na model LHR zaraz po otrzymaniu maila, godzinę, kilka godzin, na drugi dzień, sklep realizuje te zamówienia na RTXy 3080 jak chce, pełna loteria jak w maszynie losującej i czeka się aż wasz numerek zostanie wyciągnięty.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Peter06 napisał:

Z tego jak realizują zamówienia w x-komie znajomym mogę powiedzieć, że nie ma znaczenia czy ktoś jest 10, 30, 50 czy 80 oraz czy wypełnił formularz na wymianę na model LHR zaraz po otrzymaniu maila, godzinę, kilka godzin, na drugi dzień, sklep realizuje te zamówienia na RTXy 3080 jak chce, pełna loteria jak w maszynie losującej i czeka się aż wasz numerek zostanie wyciągnięty.

Do tego ja juz doszedlem patrzac po tym jak ludzie chwalili sie na forum ze dostawli. Byly  conajmniej dwa przypadki z konkretnymi informacjami o numerze z kolejki Ja np bylem wczesniej niz te osoby na identyczne zamowienie i nic nie dostalem.

Mysle ze moze to wynikac z konkretnie z modelii i z tego co proponuja. Tj jak przyjdzie im jakis 3080 to szukaja zamowineia osoby z kolejki do ktorej ten model najbardziej pasuje (tj nie zaproponuja 3080 STRIX osobie ktora zamowila TUF'a). Chociaz patrzac na moj przypadek to nie jestem tego taki pewien.

Dodam ze ja 8 pazdziernika bylem 30-35 w kolejce na 3080 TUF, 25 pazdziernika jestem 10-20.

Edytowane przez pox88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JDM napisał:

No właśnie nie, wersja bez X pobiera 10W mniej.

One różnią się ewentualnie biosami.

 

1 minutę temu, Peter06 napisał:

Z tego jak realizują zamówienia w x-komie znajomym mogę powiedzieć, że nie ma znaczenia czy ktoś jest 10, 30, 50 czy 80 oraz czy wypełnił formularz na wymianę na model LHR zaraz po otrzymaniu maila, godzinę, kilka godzin, na drugi dzień, sklep realizuje te zamówienia na RTXy 3080 jak chce, pełna loteria jak w maszynie losującej i czeka się aż wasz numerek zostanie wyciągnięty.

Dlatego IMO dobrze jest co tydzień pisać maila z prośbą o podanie miejsca w kolejce, u mnie podziałało. 

W czerwcu byłem 70-80 w kolejce, w sierpniu to samo. We wrześniu już 36. I od tamtej poru co tydzień mail który. 8 października już 17, 15.10 -11. I wczoraj karta wysłana, choć próbowali mi wcisnąć w tej samej cenie gigabyta OC zamiast Strixa. 
W każdym razie moim zdaniem mail co tydzień na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dadi82 napisał:

One różnią się ewentualnie biosami.

Najprawdopodobniej, i jeszcze wersja bez X jest 1g lżejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie jestem w temacie, więc zapytam: po ile teraz można puścić RTX 3070 bez LHR? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BlindObserver napisał:

Ostatnio nie jestem w temacie, więc zapytam: po ile teraz można puścić RTX 3070 bez LHR? 

6k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BlindObserver napisał:

Ostatnio nie jestem w temacie, więc zapytam: po ile teraz można puścić RTX 3070 bez LHR? 

W sobote sprzedałem Ventus x3 na allegro za 6100, po odjeciu prowizji allegro wychodzi ~~5920 do ręki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...