Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, pox88 napisał:

Mozliwe, ale smiesznie sie to oglada. Jakby ktos tam zrobil audyt z kierownictwa oleole, co tam sie dzieje to maja przej**** -  bo proceder trwa z dobre 2 lata. Wystarczy tylko sprawdzic jak szybko to schodzi, kazda aukcja po wejsciu na allegro od razu sprzedana. Ciekawe na jakie adresy oni to wysylają:D 

Może odbiór osobisty z magazynu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zobaczymy jak bede przy komputerze, wtedy powiem że OLe jest brzydkie

O Mediaexpercie też wiekszosc mówi że jest brzydkie i fałszywe a dałodo czerwca tyle kart w swietnych cenach że Fundersy to przy nich na starcie wysiadają ..

przy okazji należy mocno zaznaczyć że legendarny pijany kierowca wózka widłowego to absolutna legenda, z podkresleniem słowa legenda : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marian666666 napisał:

Nie wiem, zobaczymy jak bede przy komputerze, wtedy powiem że OLe jest brzydkie

O Mediaexperxie też wiekszosc mówi że jest brzydkie i fałszywe a dałodo czerwca tyle kart w swietnych cenach że Fundersy to przy nich na starcie wysiadają : ]

ME się teraz bardzo pilnuje przynajmniej z GPU, żeby sobie ponownie syfu nie narobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xtn napisał:

ME się teraz bardzo pilnuje przynajmniej z GPU, żeby sobie ponownie syfu nie narobić. 

Ale nawet dają coś radę, chociaż i tak nadal się pewnie mylą.

najlepszy Gral.pl - wszystkie karty w rewizji pierwszej ... chooociaż jedna ma wpisane 2.0 tylko trzeba długo szukać : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ole Ole to sklep, który lubi klientów okłamywać na infolinii w sprawie ich zamówienia, a po czasie i tak je anuluje. :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 2300 dałem za 3060ti GB OC (3 wentylatory). Non lhr. Poszła parę dni temu za 5300. Chyba za tanio :E drugą identyczną kupiłem na urodzinach xkoma teraz co była promo za 3300 już lhr oczywiście. 

4 godziny temu, krzysztoflosinski napisał:

czyli tak do 1,5 tysia człowiek musi dołozyć do takiej karty - dobrze wiedziec :)

To do Ciebie kolego wyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał w Wawie nowego RTXa 3090 TUFa za 10700 zł to pisać pisac pisać smiało : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam po dłuższej przerwie nieobecności w tym wątku :D czy ktoś posiada może metalowy backplate z gaming x trio ? Do 3080 i chciałby sprzedać ? Ewentualnie zastanawiam się nad zleceniem zrobienia lokalnej firmie która wyrabia różne rzeczy z metalu zrobienie takiego customa backplate do mojej karciochy i wymianie tego pseudo grafenu i pytanie brzmi  czy może być stalowy lub który metal najlepiej przewodzi ciepło i będzie do tego się nadawał :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ko4lapl 

 
Napisz moze do supportu msi, byc moze sprzedadzą sam backplate.  Osobiście posiadam 3080 trio z ktory posiada metalowy backplate i glownie odpowadza temperature z pamięci, co czuc po prawej stronie od gpu, ponieważ jest tam blad konstrukcyjny i pamięci nie maja pełnego styku z radiatorem.  

20211027_174414.jpg

Edytowane przez TheEnter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, TheEnter napisał:

@Ko4lapl 

 
Napisz moze do supportu msi, byc moze sprzedadzą sam backplate.  Osobiście posiadam 3080 trio z ktory posiada metalowy backplate i glownie odpowadza temperature z pamięci, co czuc po prawej stronie od gpu, ponieważ jest tam blad konstrukcyjny i pamięci nie maja pełnego styku z radiatorem.  

20211027_174414.jpg

Wątpię by sprzedawali sam backplate bo jest to już ingerowanie w ich produkt co wiąże się z utrata gwarancji :D a wtedy maja czarno na białym ze zmieniałem backplate na wlasna rękę w pewnym sensie,  a tak by mi ktoś zrobił, to się nie dowiedzą w sumie bo plomba by nie była ruszana nawet jak bym wymieniał backplate  bo jest na innych śrubach niż plecki ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ko4lapl napisał:

Wątpię by sprzedawali sam backplate bo jest to już ingerowanie w ich produkt co wiąże się z utrata gwarancji :D a wtedy maja czarno na białym ze zmieniałem backplate na wlasna rękę w pewnym sensie,  a tak by mi ktoś zrobił, to się nie dowiedzą w sumie bo plomba by nie była ruszana nawet jak bym wymieniał backplate  bo jest na innych śrubach niż plecki ? 

Ja bym napisał, że ten ich ultra backplate pękł od naprężeń badz podczas transportu, raczej nikt nie będzie wysylac karty aby serwis mógł zmienić backplate, tym bardziej że nie ma plomby na żadnej z srub. 

Nie bez powodu z niego zrezygnowali 

 

https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/lvxeus/ekwb_aluminium_backplate_on_msi_gaming_x_trio_rtx/

Edytowane przez TheEnter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, klimasz napisał:

RTX 3070 Gigabyte Gaming, za 3899 zł jak ktoś chętny kod promocyjny "nowa-generacja" :) 

 

https://www.x-kom.pl/p/671978-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-3070-gaming-oc-lhr-8gb-gddr6.html

Oj, cena boli... lada moment będę miał 3070 ventusa 3 bez LHR na sprzedanie i liczyłem na dobrą cenę... a tu takie promocje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież RTX 3070 bez LHR w cenie  6k + nie kupują gracze, więc nie wiem co tak rozpaczasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, klimasz napisał:

RTX 3070 Gigabyte Gaming, za 3899 zł jak ktoś chętny kod promocyjny "nowa-generacja" :) 

niezle tam marże musza być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 5k 3060ti bez LHR nie mogę sprzedać a wy mówicie że ludzie 6k płacą

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, TheEnter napisał:

Ja bym napisał, że ten ich ultra backplate pękł od naprężeń badz podczas transportu, raczej nikt nie będzie wysylac karty aby serwis mógł zmienić backplate, tym bardziej że nie ma plomby na żadnej z srub. 

napisać mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, addept napisał:

Przecież RTX 3070 bez LHR w cenie  6k + nie kupują gracze, więc nie wiem co tak rozpaczasz

W sumie racja, trzeba zatem wystawiać za te 6 tyś i gonić puki to takie ciepłe bułeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sk09372 napisał:

Ja za 5k 3060ti bez LHR nie mogę sprzedać a wy mówicie że ludzie 6k płacą

mozze sie zdarzyć za 3070 ale i tak czekasz troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sk09372 napisał:

Ja za 5k 3060ti bez LHR nie mogę sprzedać a wy mówicie że ludzie 6k płacą

Sprzedaj mi za 3k a ja Tobie pokaże jak się sprzedaje za 6k 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, klimasz napisał:

RTX 3070 Gigabyte Gaming, za 3899 zł jak ktoś chętny kod promocyjny "nowa-generacja" :) 

 

https://www.x-kom.pl/p/671978-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-3070-gaming-oc-lhr-8gb-gddr6.html

Dwie godziny wisi na pc lab i nikt nie kupuje. Ale wystarczyło, że jakiś k*tas wrzucił na Peppera i zniknęło w 3 minuty jak już się zdecydowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zly nie jest ten gigabyte.Chłodnienie w miarę oraz PL nadto.Takze brać jak ktoś nie wybrzydza ze musi być suprim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Dwie godziny wisi na pc lab i nikt nie kupuje. Ale wystarczyło, że jakiś k*tas wrzucił na Peppera i zniknęło w 3 minuty jak już się zdecydowałem. 

Jak tak czytam komentarze pod tymi okazjami z kartami na Pepperze to obawiam się że dla większości tam komentujących portal PC Lab ma za wysoki poziom intelektualny dla nich. Więc tu nie zaglądają inaczej dwie godziny by nie wisiał ?

Edytowane przez Meteor07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...