Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, DavePapaya napisał:

Przecież ten sklep nie ma nic wspólnego z electro, oprócz podobnej nazwy. Zobacz sobie po NIP,  electro to TERG S.A.

Bałbym się kupować tak od byle kogo TV. Potem może się okazać ze gwarancji nie masz.

 

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Bałbym się kupować tak od byle kogo TV. Potem może się okazać ze gwarancji nie masz.

 

Telewizora też możesz nie zobaczyć bo jak wynika z komentarzy to sprzedawca potrafi kisić kasę, nie wysyłając towaru. Poza tym jakiś dziwny rzut 3080Ti zrobił w za dobrych jak na te czasy cenach. Asusy wszytkie poleciały to jeszcze dorzucił kilka sztuk :E Do tego dostawa za 8 dni i brak pobrania. Fajna opcja dla ludzi lubiących ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak potem z kasa siedzi, gdzieś ja inwestuje i zgrywa greka, nie dziękuję za takie "przygody" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2021 o 13:46, grzegorz1981 napisał:

Skończy się kopanie to i ceny wrócą może nie do MSRP, ale w okolice MSRP + 15%

Brzmi niemożliwie, ale już było przerabiane. Trudno powiedzieć, ale możliwe, że w tej chwili jesteśmy na górze w sinusoidzie, a potem znowu zleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z komentarzy wynika że czasami wysyła. 

Powiem tak .. i tak jest bardziej słowny od 90% sprzedających karty graficzne na na przykład OLXie ...  a to jest prawdziwy sukces : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam poszukuję dobrej promki na karte do 3.5k do gierek w jakieś dobrej wersji typu gaming OC czyli raczej 3060ti. Wie ktoś jakiej ceny mogę się spodziewać w Black Friday? Czy wyłapywać coś za 3,5k na dniach jeśli tylko się pojawi czy czekać na Czarny piątek z nadzieją na większą promke i nadzieję na złapanie czegoś jeszcze taniej lub jakiejś 3070?

I swoją drogą czy jest sens rozglądać się za 6700xt w tych pieniądach czy lepiej rtx'y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marian666666 napisał:

Nieagituje bo portal elektro cokolwiek to jest jezt złe bo mi kiedyś nie wysłali chyba rtxa 3070. aczkolwiek widzę znakomita cenę na OLEDa 48 cali, 3350 zł

Cena wyborna, jakbym nie miał 55 cali to bym brał : ]

https://allegro.pl/oferta/telewizor-oled-lg-oled48cx3lb-48-4k-uhd-10803163153?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_decrease&utm_campaign=PLobserved_price_decrease&utm_content=10803163153

tego  oleda nie dalej jak 5 dni temu można było mieć za 3800zł + słuchawki LG o  wartości ok 700zł + 30% zniżki na soundbara w mediaexpercie.

I go  zamówiłem  w sumie, ale jednak na biurko za duży....poczekam  na wersje 42 - będą w q1 2022.

Edytowane przez ZeFe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, P4TO napisał:

Czy wyłapywać coś za 3,5k na dniach jeśli tylko się pojawi czy czekać na Czarny piątek z nadzieją na większą promke i nadzieję na złapanie czegoś jeszcze taniej lub jakiejś 3070?

X-KOM to zejdzie co najwyżej 100-200 zł na modelu 3070. Czyli finalnie najtaniej będą za 4500. Gdy robili promocje na 3900 zł to mieli tych kart lekko licząc 200 sztuk, teraz poniżej 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3500 zł za 3070 można zapomnieć na pewno do końca roku. Na BF, może będzie taniej niż obecne, ale osobiście wątpię w tak niską cenę. Będzie bliżej 4k, na pewno nie mniej. Za 3500 może bliżej jakaś 3060Ti średniego kalibru.

Mam pod monitoringiem wszystkie sklepy i ceny skaczą często do góry przez noc o 100-200-300 zł na karcie. Rekordy bije morele, proshop i sferis. Duże sieciówki prawie nie bawią się już w GPU a pamiętam, że rok temu o tej porze w ofercie mieli RTX-y wszyscy (pomijam ilość i ceny, ale stock był większy).

Dobrego dropu (do złapania bez bota) na 3070 wzwyż nie było od tygodnia na żadnym polskim sklepie. Nie wliczam zagranicznych amazonów, bo to jest opcja dla ekstra zdeterminowanych.

Nie wierzę w dobre ceny na BF. To będzie hype'owanie + podbijanie już teraz cennika + niby duży "BF" rabat. Kiedyś tak sprzedawał samochody Citroen. W efekcie zapłacisz więcej niż dało się trafić w dobrej promo jeszcze 2 tygodnie temu.

A potem Mikołaj i Święta. To najgorszy czas na kupowanie GPU. ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marian666666 napisał:

Nieagituje bo portal elektro cokolwiek to jest jezt złe bo mi kiedyś nie wysłali chyba rtxa 3070. aczkolwiek widzę znakomita cenę na OLEDa 48 cali, 3350 zł

Cena wyborna, jakbym nie miał 55 cali to bym brał : ]

https://allegro.pl/oferta/telewizor-oled-lg-oled48cx3lb-48-4k-uhd-10803163153?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_decrease&utm_campaign=PLobserved_price_decrease&utm_content=10803163153

Myślałem że to dobra cena ale patrząc na peepera to raczej niezbyt, był na koniec września LG 55 Oled za 3333 w morele, ostatnio 55cx był za 3500 w rtv agd, ten model był za 3700 w paru sklepach + słuchawki + 400 bon na kolejne zakupy.

// LA za 2854 był, coś tanio xd 

https://allegro.pl/oferta/telewizor-oled-lg-oled48a13la-48-4k-uhd-11214753806?reco_id=ea37ea40-4896-11ec-8f6e-40a6b728a3e0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

//Sprzedano 1 sztukę z 7 i sprzedaż zakończona, ciekawe.

Edytowane przez MSF Koi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oferty usunięte, gratuluję (nie)szczęśliwym nabywcom  :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Barley napisał:

Mam pod monitoringiem wszystkie sklepy i ceny skaczą często do góry przez noc o 100-200-300 zł na karcie.

Dziś rano, koło godziny szóstej, sprawdzałem ceny 3070-tek. Teraz, o 19.24 wszystkie ceny podniesione o 100 zł. Magia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elektroscam.png

Panie, a co z mojom koparkom na szejść kart RTX3080Ti ASUS TUF :E

Edytowane przez DavePapaya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Barley napisał:

3500 zł za 3070 można zapomnieć na pewno do końca roku. Na BF, może będzie taniej niż obecne, ale osobiście wątpię w tak niską cenę. Będzie bliżej 4k, na pewno nie mniej. Za 3500 może bliżej jakaś 3060Ti średniego kalibru.

Mam pod monitoringiem wszystkie sklepy i ceny skaczą często do góry przez noc o 100-200-300 zł na karcie. Rekordy bije morele, proshop i sferis. Duże sieciówki prawie nie bawią się już w GPU a pamiętam, że rok temu o tej porze w ofercie mieli RTX-y wszyscy (pomijam ilość i ceny, ale stock był większy).

Dobrego dropu (do złapania bez bota) na 3070 wzwyż nie było od tygodnia na żadnym polskim sklepie. Nie wliczam zagranicznych amazonów, bo to jest opcja dla ekstra zdeterminowanych.

Nie wierzę w dobre ceny na BF. To będzie hype'owanie + podbijanie już teraz cennika + niby duży "BF" rabat. Kiedyś tak sprzedawał samochody Citroen. W efekcie zapłacisz więcej niż dało się trafić w dobrej promo jeszcze 2 tygodnie temu.

A potem Mikołaj i Święta. To najgorszy czas na kupowanie GPU. ?

 

Oj tam czasem się trafiały okazje w zeszłym tygodniu w media expert.  Tylko trzeba mieć szczęście trafić bo znikają bardzo szybko. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, pewnie powiedzą że ktoś przejął konto i to nie ich wina, ewentualnie znikną i tyle.  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolegro też ma swoje za uszami. Przepuszczać jakieś z doopy aukcje gdzie opis to dosłownie numer modelu samej karty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wezmę swój procent za naganianie i wszyscy będą szczęśliwi, oczywiście kupujący gdzieś za 2 tygodnie jak wyczerpią wszystkie możliwe komentarze w panelu dyskusyjnym ze sprzedającym po czym Alegro zwróci z bólem  pieniądze. 
Dla ułatwienia nazwijmy to od razu "Electro Afera" : ]

Edytowane przez marian666666
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serio co trzeba mieć w bani żeby kupować od takich jeleni. Czy kasa aż tak oślepia ludzi ? Jak srokę sreberko ze wpadła do silnika Jumbo-jeta ? ? :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, hw4470 napisał:

Oj tam czasem się trafiały okazje w zeszłym tygodniu w media expert.  Tylko trzeba mieć szczęście trafić bo znikają bardzo szybko. 

 

Tak wiem o tej jednej ? Ale to było tydzień temu, potem aż do dzisiaj nic.

A w ME dzisiaj nawet +500 zł do cen sprzed kilkunastu godzin.

Edytowane przez Barley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Barley napisał:

Tak wiem o tej jednej ? Ale to było tydzień temu, potem aż do dzisiaj nic.

A w ME dzisiaj nawet +500 zł do cen sprzed kilkunastu godzin.

W piątek xkom miał rtx 3080 gigabyte gaming oc za 5699zł .

A ME to akurat ma czasem dziwne ceny 3060 ti ventus droższy od Gaming X .

Tak samo rtx 3080 Ventus był droższy niż Suprim X .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, hw4470 napisał:

W piątek xkom miał rtx 3080 gigabyte gaming oc za 5699zł .

A ME to akurat ma czasem dziwne ceny 3060 ti ventus droższy od Gaming X .

Tak samo rtx 3080 Ventus był droższy niż Suprim X .

Drop w ME był dokładnie w środę 10 listopada, odwrócone ceny też znam. Jeśli możesz powiedz coś więcej o tym 3080 za 5699, bo automaty nic nie wypatrzyły. Był kod na cenę specjalną najpewniej, a nie obniżka, ale jaki i z której promocji? Pytam bo szukam 3080 dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Barley napisał:

Jeśli możesz powiedz coś więcej o tym 3080 za 5699, bo automaty nic nie wypatrzyły

Na pewno nie była to zniżka dostępna na stronie x-komu, bo przez ostatni tydzień była promka na dyski SSD i RAM. Zero kart graficznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, hw4470 napisał:

Pierwsze widzę. Wygląda to jak jakiś strzał z newslettera dla zamkniętej grupy prenumeratorów. To by wyjaśniało czemu powiadamiarki tego nie chwyciły.

Ktoś to jeszcze widział?

@hw4470miałeś na koncie z tego adresu mailowego kupionego RTX-a kiedykolwiek, a szczególnie w ciągu ostatnich 3 miesięcy?

Ja nie dostałem tego na żadnym z moich kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...