Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Lipton na fejsie ładnie przytrollował: nie dość, że podał złą godzinę rozpoczęcia akcji (7 rano zamiast 6:30) to jeszcze pominął najlepszy kąsek, czyli 3060 Ti za 3200 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jutuber tacy i widzowie, na stronie był zegar odliczający godziny i widać było ewidentnie że wskazuje na 6:30 jako początek.  ;) 

Nic mnie z tego nie interesowało więc tak czy tak olałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Mar_S napisał:

Jaki jutuber tacy i widzowie

Nie tylko jutuberzy, osoby postronne już węszą spisek i układanie promocji pod pracowników

xkom.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie promocje to tylko trucie dupy i marnowanie czasu. Jakieś polowania, wstawanie o 6:30 czy tam 7 tylko po to by zobaczyć że większość interesujących nas rzeczy już poszła. Ja tam się nie nastawiam na nic, po prostu kupię to co w danym momencie chcę i jest dostępne bez jakiś cyrków i marnowania czasu :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego zweryfikować bo byłem na stronie kilka minut po 6:30 więc nie wiem jak te karty schodziły, i dokładnie od której, ale tak jak mówię wczoraj był zegar i można było sobie start obliczyć.  :) 
A że wprowadzili ludzi w błąd...jeszcze kogoś to dziwi po roku od premiery?  :E 

Najgłupszy jest sam BF w Xkom gdzie w apce start jest od północy, a na stronie od 7 chyba, czyli jak debil trzeba siedzieć po północy i odświeżać apkę, pomijam że w przeglądarce na kompie jest to o wiele wygodniejsze jednak.
Powinni zrobić apkę od 6:30 a stronę od 7:00 i byłoby dobrze, i tak 30 minut to aż nadto na wykupienie tych paru sztuk ciekawych rzeczy.  ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mają jakieś bonusy za to że ludzie używają tej apki bo wszedzie ją promują - pewnie handlują potem naszymi danymi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po 5 minutach wyskakuje następne 5 minut - chyba po to, żeby pracownicy mogli wszystko wykupić. Matko, co za burdel w tych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Griszah napisał:

Black Week w Morele  ?

Czyli jednak taktyka X-KOMu była lepsza. Dać inną godzinę dla zmyłki i liczyć, że tłum się rozłoży w czasie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele lepsze z tą kolejką, w dodatku na stronie głównej zniknęła informacja o blakfrajdej, to skąd ludzie mają wiedzieć, że takie coś w ogóle jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JDM napisał:

w dodatku na stronie głównej zniknęła informacja o blakfrajdej

A X-KOM usunął ze swojego bloga informację o startującym Black Week, bo ludzie zaczęli w komentarzach po nich jechać za podanie złej godziny :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chyba 5 x po 5 minut wyskoczył produkt w starej cenie, a idźta w cholerę z takimi frajdejami :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Week / Black Friday to w Polsce parodia, jak nie celowe podnoszenie cen aby później "niby je obniżyć" to rzucenie paru sztuk a chętnych setki a może i tysiące.

BLAK FRAJER ot co.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Morelach chciałem sprawdzić jak to działa, teraz już wiem, że nie działa. Upatrzyłem sobie coś w następnych dniach ale odpuszczam - wolę kupić teraz po normalnej cenie niż ślęczeć w durnych kolejkach bez końca, żeby potem zobaczyć takie coś, szkoda czasu i nerwów:
71bfa7825ea8a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo a ludzie dalej ślepi albo głusi. że o amnezji nie wspomnę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze blackfrajdej w Polsce :), a pierwszy raz wrzuciło mnie w kolejkę jak chciałem kupić 3080 na premierę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Blak Fridej jest dla ludzi którzy w codzienności nie interesują się zakupami i dla nich 10% mniej to dużo mniej ...  a reszta która wyhacza okazje to widzi je w tygodniu ileś tam i z cenami ze 20% mniejszymi, więc jak ktoś należy do szarego ludu zakupowego to nie będzie stekał tylko cieszył się że kupił cosik za 20 zł mniej przez ten jeden złoty tydzień : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba drożej albo jak mu się fuksnie, w normalnej cenie :E

Przecież w Polsce to golenie niezorientowanego konsumenta o podwójnej sile, w ten wyjątkowy dzień :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blakfrajdej ludzie kupują rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebują, tzn. biorą co dają, byleby było taniej(*)
(*) Ale tego Athlon 3000G za 169zł z Moreli to akurat chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego 3060Ti za 3200 warto było zgarnąć. Tylko 200 zł więcej, niż w wakacje, a wiadomo jaka jest teraz sytuacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wcześniej 3060ti za 3500zł w promocji i też się cieszyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Tego 3060Ti za 3200 warto było zgarnąć. Tylko 200 zł więcej, niż w wakacje, a wiadomo jaka jest teraz sytuacja. 

3060Ti jest max. warta 2500-2600 zł. Ja osobiście czekam na RTX 2060 za 1500 zł lub RTX 3060 za 2000 zł.

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Tego 3060Ti za 3200 warto było zgarnąć. Tylko 200 zł więcej, niż w wakacje, a wiadomo jaka jest teraz sytuacja. 

Xkom 3060Ti 3199zł 10sztuk, wytrzymały niecałą sekundę ;)

Były, HOKUS POKUS, nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tylko 10 sztuk, szansa na zakup minimalna, a jak jeszcze dodać te dziwne zagrywki ze startem promocji to w zasadzie niemożliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, JDM napisał:

W Morelach chciałem sprawdzić jak to działa, teraz już wiem, że nie działa. Upatrzyłem sobie coś w następnych dniach ale odpuszczam - wolę kupić teraz po normalnej cenie niż ślęczeć w durnych kolejkach bez końca, żeby potem zobaczyć takie coś, szkoda czasu i nerwów:
71bfa7825ea8a.png

Wszystko na luzie dało się kupić. 5 min przed startem każdy dostał indywidualny kod na maila. Działało jak należy w porównaniu z parodią w x-kom. Te rzeczy ze screena wyprzedały się o 9:10. Także to mnóstwo czasu, dla kogoś kto był w stanie dostać jakąś grafę w jakiejkolwiek promocji :P 

 

49 minut temu, Griszah napisał:

Black Week w Morele  ?

image.png.0f293f6451e79138e65018e66bec6f1f.png
 

Po 10s odświeżałeś i by działało normalnie. ;) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...