Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dla mnie RTX 3090 jest wart 3,90 zł, tyle jestem w stanie za niego zapłacić ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Mar_S napisał:

Haha, zaczynam się czuć jak w czasach PRL, może jeszcze załóż inspekcję robotniczo-chłopską do walki ze spekulacją  :E 
 

Wyciągnij z szafy spodnie w kancik, sofiksy, przetartą skórę zarzuć na swe dzielne bary i leć z kartami pod Tesco!

Ach te stary czasy, gdzie liczyły się łokcie i cwaniactwo.

Edytowane przez Miton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miton napisał:

Ach te stary czasy, gdzie liczył się łokcie i cwaniactwo.

Liczą się od początku świata i będą prawdopodobnie aż do jego końca, ale żyj dalej w błogim przeświadczeniu że świat to sprawiedliwe miejsce.  :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mar_S napisał:

Liczą się od początku świata i będą prawdopodobnie aż do jego końca, ale żyj dalej w błogim przeświadczeniu że świat to sprawiedliwe miejsce.  :E 

Masz w to swój wkład, to pewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mar_S napisał:

Liczą się od początku świata i będą prawdopodobnie aż do jego końca, ale żyj dalej w błogim przeświadczeniu że świat to sprawiedliwe miejsce.  :E 

A czyja to wina ? Chyba nie saren i królików ? :E

To że przeciętnie ludzie to kur*** nie oznacza ze tez mam taki być. ;)

Edytowane przez kadajo
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna?

PS: Ile teraz na rynku można wyrwać za 3070Ti FE? Zastanawiam się, czy sobie jednak nie kupię drugiej konsoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze ideologię będą dodawać, to nie towar pierwszej potrzeby, bez GPU przeżyjesz, karty teraz są źródłem zarobków i dobrą inwestycją, przynajmniej jak ktoś kupił przynajmniej 6 miesięcy temu, czy nadal będą dobrą inwestycją to się okaże

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, grzegorz1981 napisał:

Mogą licytować nawet po 100k zł i wtedy też będziesz twierdził, że są tyle warte? ?

Skoro w sklepach są od ręki za +4300zł to po co licytować po 100 000zł? Chyba takie podstawy ogarniasz?
EDIT: Chyba najtańsze 3070 na 3 wentylach, dużo słabszy Gigabyte jest 300zł droższy - https://www.x-kom.pl/p/673615-karta-graficzna-nvidia-evga-geforce-rtx-3070-ftw3-ultra-gaming-lhr-8gb-gddr6.html

Edytowane przez JDM
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, wrobel_krk napisał:

Tu jeszcze ideologię będą dodawać, to nie towar pierwszej potrzeby, bez GPU przeżyjesz, karty teraz są źródłem zarobków i dobrą inwestycją, przynajmniej jak ktoś kupił przynajmniej 6 miesięcy temu, czy nadal będą dobrą inwestycją to się okaże

Dam sobie rękę w ciemno uciąć, że gdyby było mało "chleba" a przebitka na rynku wtórnym była by kilkukrotna na pclabie powstał by nowy temat i w kij osób, ba nawet tych samych bawiło by się w goldy.

Chleb, kasza i kiłbasa - "wątek zakupowy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie miałbyś ręki, ale mam nadzieję, że nie dożyjemy takich czasów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-KOM zapowiedział, że jutro będą rzucone te same karty, coby śpiący do 7 rano mieli szansę kupić. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Radio_Tirana napisał:

X-KOM zapowiedział, że jutro będą rzucone te same karty, coby śpiący do 7 rano mieli szansę kupić. 

ciekawe czy rzucą o 7 czy po 6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wrobel_krk napisał:

Pewnie nie miałbyś ręki, ale mam nadzieję, że nie dożyjemy takich czasów

Jeszcze by te łapy opierniczyli na rynku wtórnym, albo zeżerli ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Radio_Tirana napisał:

X-KOM zapowiedział, że jutro będą rzucone te same karty, coby śpiący do 7 rano mieli szansę kupić. 

Uwielbiam te ich teksty i co chwile tłumaczenie się w komentarzach na purepc (dziś nie było wyjątku, też musieli się pocić i tłumaczyć się)

 

giphy.webp

Tak tak, wszystko będzie, a jak nie będzie to "zapraszamy do skorzystania z naszych innych promocji" (komentarzowy automat xkomu :lol2: )

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Radio_Tirana napisał:

X-KOM zapowiedział, że jutro będą rzucone te same karty, coby śpiący do 7 rano mieli szansę kupić. 

Ile? 5? ;D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, grzegorz1981 napisał:

3060Ti jest max. warta 2500-2600 zł. Ja osobiście czekam na RTX 2060 za 1500 zł lub RTX 3060 za 2000 zł.

Przez ostatnie 2-3 miesiące jak zajmuję się grafikami i stworzyłem bota - była w Polsce 1 (JEDNA) oferta na 3060Ti za 2799zł. Całe 6 sztuk. 

Tak ja wszystko na wolnym rynku jest warte tyle, za ile ludzie są skłonni dane dobro kupić. Ci co nie marudzili tylko wzięli karty za tyle ile były i dodatkowo w wolnej chwili odpalili kopanie - już dawno mają jest w cenie MSRP albo niższej. Do rynku trzeba potrafić się dostosować. Ci co marudzili, będą nadal marudzić. Inni dawno kupią, "odrobią" stratę i będę sobie grali. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

A jak, addept i cała reszta jego wspólników działają tu na pełnych obrotach 

Srednio. Euro bardzo wysoko, na Amazonach jest drozej niz w xkomie. A nawet jak cos sie uda kupic po normalnych cenach, to moze wysla kiedys, albo w wypadku Amazon PL anuluja i przyznaja w ramach przeprosin kod rabatowy wysokosci 0 zl :)

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JDM napisał:

Ile? 5? ;D

Pula identyczna - po 10 sztuk każdego modelu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś śmiałem się z amerykanów, że stoją w długich kolejkach (wręcz koczują) po jakieś nowe iphone i płacą krocie... widzę, że z GPU jest podobnie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szala napisał:

Przez ostatnie 2-3 miesiące jak zajmuję się grafikami i stworzyłem bota - była w Polsce 1 (JEDNA) oferta na 3060Ti za 2799zł. Całe 6 sztuk. 

Tak ja wszystko na wolnym rynku jest warte tyle, za ile ludzie są skłonni dane dobro kupić. Ci co nie marudzili tylko wzięli karty za tyle ile były i dodatkowo w wolnej chwili odpalili kopanie - już dawno mają jest w cenie MSRP albo niższej. Do rynku trzeba potrafić się dostosować. Ci co marudzili, będą nadal marudzić. Inni dawno kupią, "odrobią" stratę i będę sobie grali. 

Ty kup sobie Lamborgini Aventador w cenie fiata. Jak? No normalnie kupujesz sobie Lambo a różnice w cenie sobie odkopiesz na RTX ... ??? Zero myślenia. Zero.

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo.
Co jakiś czas w temacie pojawiają się bojownicy o wolność, równość i amerykański styl życia i zaczynają agitację.
Umówmy się że żaden z uczestników tematu nie odpowiada za obecną sytuację, no chyba że X-kom się tutaj udzielał ale oni też w sumie tylko ciągną z tego zyski, tak więc po co to gadanie?
Było już wielokrotnie pisane, kto chciał to kupił, kto nadal czeka ten głupi. I tyle w temacie.  :E 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rtx 3700 gigabyte wyszedł 1400zl

W ciągu roku pobawiłem sie na 3080 vision, 3080 eagle,3070 Rog strix,3080 suprimx,6900xt x trio,rx 6900xt Power color devil

Sytuacja patologiczna ale mam to gdzieś.Gry nudne jak flaki z olejem

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyście nie mówili że nie jestem człowiekiem o złotym sercu i nigdy dla Was nic nie zrobiłem, w linku poniżej zaraz pojawi się RTX 3090 w aktualnie najlepszej cenie na rynku

GIGABYTE GeForce RTX 3090 GAMING OC - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficzna *DEMO* (proshop.pl)

Kto pierwszy ten lepszy.  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Mar_S napisał:

Żebyście nie mówili że nie jestem człowiekiem o złotym sercu i nigdy dla Was nic nie zrobiłem, w linku poniżej zaraz pojawi się RTX 3090 w aktualnie najlepszej cenie na rynku

GIGABYTE GeForce RTX 3090 GAMING OC - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficzna *DEMO* (proshop.pl)

Kto pierwszy ten lepszy.  :E 

już nie ma

jaka była cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...