Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Którą sztukę 3080 Ti warto kupić? Tak wiem, że ceny są z kosmosu, ale po prostu potrzebuje tą kartę.

Edytowane przez Mark97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem, ale brałbym ASUS TUF/ROG, MSI X-Trio/Suprim X, zaryzykowałbym Inno 3D iChill X4/X3
Hm...z tydzień temu na Allegro było jakieś 260szt. 3070-tek, teraz ok. 170 :)
O kurde

8f51a9a0b30ca.png

Edytowane przez JDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

Czyli bdb sztuka ci się trafiła. Mój Zotak 3070 na 0.975 wyciąga ledwie 1950 Mhz. 

to ja się w trące i pochwale ze moja 3060 ti gigabyte gaming oc przy 0.925v utrzymuje 2000mhz :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bociarze to skalperzy. Kurła, nawet jednej karty człowiek nie może kupić normalnie w sklepie, a nie od jakiegoś pawiana skalpera z OLX. Gdybym wiedział że jest aż taki syf to nie sprzedawałbym 5700 XT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka anegdota: brat miał dostać kartę z Anglii (RX 6600) parę dni temu. Dzisiaj zadzwonił do UPS i okazało się, że przesyłka zaginęła, nigdzie jej nie ma, ślad się urywa w Poznaniu. 

UPS kazał mu zgłosić na Amazon zaginięcie przesyłki. 

Jak widać, któryś z Holderów na sortowni lub też Holder-Kurier nie wytrzymał i przywłaszczył sobie kartę, bo przecież mu się należała. 

Karta przeszła UK, przeszła Niemcy, a w Polsce ukradli. Przyznać się, który to z was?  :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Radio_Tirana napisał:

Czyli bdb sztuka ci się trafiła. Mój Zotak 3070 na 0.975 wyciąga ledwie 1950 Mhz. 

U mnie na RTX 3070Ti jest 1965Mhz z 0.925V ;) A temperatury w okolicach 67-68 stopni, a to tylko lichy MSI Ventus.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mark05 napisał:

U mnie na RTX 3070Ti jest 1965Mhz z 0.925V

Tyle miałem na 3060Ti Dual Mini. Konkretnie 1965 na 0.900V. To była maszyna :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, addept napisał:

Taka anegdota: brat miał dostać kartę z Anglii (RX 6600) parę dni temu. Dzisiaj zadzwonił do UPS i okazało się, że przesyłka zaginęła, nigdzie jej nie ma, ślad się urywa w Poznaniu. 

UPS kazał mu zgłosić na Amazon zaginięcie przesyłki. 

Jak widać, któryś z Holderów na sortowni lub też Holder-Kurier nie wytrzymał i przywłaszczył sobie kartę, bo przecież mu się należała. 

Karta przeszła UK, przeszła Niemcy, a w Polsce ukradli. Przyznać się, który to z was?  :lol2:

Mi ukradli w transporcie z UK już 3 karty ale żadnej w PL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Radio_Tirana napisał:

Po co wy zamawiacie te paczki z Anglii jak je notorycznie kradną? 

Na szczęście amazon UK zwraca kasę. Już lepiej niż z FR gdzie zamówiłem 2x rx580 4GB na początku roku do grania i przysłali karty sieciowe, a potem był problem z oddaniem kasy, bo przecież wysłali niby karty graficzne. Najpierw oddali kasę, potem sami znowu pobrali i musiałem  reklamację w banku składać, żeby kasa wróciła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś powiadamiaczka dla morele, x-kom czy mediaexpert? Wchodzę na ich stronę zarówno z desktopu jak i z apki i nigdzie nie widzę alertu cenowego. Ponadto nawet jeśli alert cenowy jest ustawiony np. na takim ceneo, to jeśli karty są tylko minutę po danej cenie, to nawet nie zdąży poinformować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Po co wy zamawiacie te paczki z Anglii jak je notorycznie kradną? 

Przestań je notorycznie kraść w takim razie! :lol2:

https://www.amazon.pl/Gigabyte-graficzna-GeForce-VISION-V2/dp/B096Y3NSV3/ref=sr_1_1?m=A2R2221NX79QZP&qid=1638379052&refinements=p_6%3AA2R2221NX79QZP%2Cp_36%3A430000-660000&rnid=20788429031&s=computers&sr=1-1

4 759,63 zł

RTX 3070

Ktoś szukał podobnej karty?

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, BoloX napisał:

Ta, Proshop poleciał w ch*a.  2 dni wcześniej pisałem do sklepu to dostałem odpowiedz że za chwile będą... Sami je wykupili i wiadomo gdzie trafią.

Wklej co ci napisali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, jacktheripper napisał:

Jest jakaś powiadamiaczka dla morele, x-kom czy mediaexpert? Wchodzę na ich stronę zarówno z desktopu jak i z apki i nigdzie nie widzę alertu cenowego. Ponadto nawet jeśli alert cenowy jest ustawiony np. na takim ceneo, to jeśli karty są tylko minutę po danej cenie, to nawet nie zdąży poinformować :E

Teraz dobry ping na sieci jest ważniejszy dla zakupów, niż do grania fps multi. ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet o ping nie chodzi, tylko o to że robocik ceneo nawet nie zdąży zindeksować po nowej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jacktheripper napisał:

To nawet o ping nie chodzi, tylko o to że robocik ceneo nawet nie zdąży zindeksować po nowej cenie.

Masz przecież na forum autora bota, który na Telegramie wysyła powiadomienia o kartach graficznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Radio_Tirana napisał:

Masz przecież na forum autora bota, który na Telegramie wysyła powiadomienia o kartach graficznych. 

Wiem, używam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jacktheripper napisał:

To nawet o ping nie chodzi, tylko o to że robocik ceneo nawet nie zdąży zindeksować po nowej cenie.

Bo nie zdążył dostać pinga na czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, havocki napisał:

Wklej co ci napisali?

Niestety ale nie ma takiej opcji. Nie uśmiecha mi się później zakładanie nowego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, BoloX napisał:

Niestety ale nie ma takiej opcji. Nie uśmiecha mi się później zakładanie nowego konta.

Bo to co piszesz jest jest niespojne z faktami... z tego co wiem to "oczekuja" na towar, nikt ci nic nie obiecywal, szacowany, oczekiwany, oczekujemy, czekamy, zamowien tez sie nie skladac, wszyscy maja bezsensowne pretensje do sklepu o to ze nie ma towaru XD was grubo powalilo, bedzie to bedzie i tyle, nie pasuje szukaj gdzie indziej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, havocki napisał:

Bo to co piszesz jest jest niespojne z faktami... z tego co wiem to "oczekuja" na towar, nikt ci nic nie obiecywal, szacowany, oczekiwany, oczekujemy, czekamy, zamowien tez sie nie skladac, wszyscy maja bezsensowne pretensje do sklepu o to ze nie ma towaru XD was grubo powalilo, bedzie to bedzie i tyle, nie pasuje szukaj gdzie indziej

Nawiedzony pracownik sklepu czy inny psychol ?

 

Z proshopu odpowiedział J. S. i tak samo wyrazy mu się podwoiły... zbieg okoliczności ?

Edytowane przez BoloX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jacktheripper napisał:

Jak nie bociarze to skalperzy. Kurła, nawet jednej karty człowiek nie może kupić normalnie w sklepie, a nie od jakiegoś pawiana skalpera z OLX. Gdybym wiedział że jest aż taki syf to nie sprzedawałbym 5700 XT. 

Ile wziąłeś za rx-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

Masz przecież na forum autora bota, który na Telegramie wysyła powiadomienia o kartach graficznych. 

Przychodzi z opóźnieniem ok 5-10 sekund od pojawienia się na stronie :) Sprawdziłem dziś akurat jak przy okazji pojawiła się 3060Ti za 3300 pln. Po 6 sekundach przyszła info na Telegramie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rz3pka napisał:

Przychodzi z opóźnieniem ok 5-10 sekund od pojawienia się na stronie :) Sprawdziłem dziś akurat jak przy okazji pojawiła się 3060Ti za 3300 pln. Po 6 sekundach przyszła info na Telegramie.

W normalnych warunkach rynkowych - błyskawicznie, w obecnych patoczasach o 4 sek. za późno ;).

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...