Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, addept napisał:

Powiedz do którego salonu jedziesz, mamy twój numer zamówienia, odbierzemy za ciebie, nie musisz się fatygować osobiście :hahaha:

al. Jerozolimskie 148/457, 02-326 Warszawa

:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kaiketsu napisał:

dMNBUOf.png

 

Jadem :E

Zapytaj, może mają w tej cenie jeszcze z jedną sztukę :) Z chęcią się podłączę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

1 godzinę temu, Kaiketsu napisał:

Jadem :E

 

 

W taką zimnicę? :E

Edytowane przez Ogider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz koniecznie

1 godzinę temu, Kaiketsu napisał:

dMNBUOf.png

 

Jadem :E

Napisz koniecznie jak ta karta się zachowuje, hałas, temp. i inne, proszejaciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to to po 14 miesiącach od zamówienia:

tlK8n4H.jpg

Muszę tutaj pochwalić iksa.

Wiem, że ludzie wieszają na nich psy, ale moim zdaniem zachowali się BARDZO FAIR.

Bo mogli anulować bez problemu, zwłaszcza wtedy, gdy zwykłe 3080 stały się EOL i weszły LHR.

Wiem, że wiele sklepów dokładnie tak zrobiło - zakończono produkcję, nie zrealizujemy zamówienia, spadajcie. Iks wydał w zamian LHRki.

Oczywiście nadal należy im się kop w dupę za to, że trzymali otwarte zamówienia na 3080 mając po parę sztuk każdego na premierę (zdaje się 5 sztuk TUF-ów na przykład), ale też duże brawa za doprowadzenie sprawy do końca. Na odchodne dostałem voucher na 5 dych w ramach przeprosin. Miłe - też nie musieli mi nic dawać przecież.

Widzicie, net-szmaciarze? Tak należy postępować z klientem. Brawo @X-KOM.PL. Dzięki temu chętnie do Was wrócę ;)

 

Sama karta - no cóż, Inno3D jest trochę przed PNY czy KFA w kategorii "egzotyka", ale generalnie na końcu stawki. A to się słabo sprzedaje. Wartość odsprzedaży potrafi być jakieś 10% mniejsza w porównaniu do MSI oraz ASUS.

Ale co miałem powiedzieć? "Nie, nie chcę karty za pół obecnej ceny rynkowej" ? 8:E

Wziąłem co dali ;) Trochę szkoda, że nie gigabyte, bo zamiennie ludzie dostają Inno i Gigabajty, a Gigabyte łatwiej sprzedać w razie czego, ale już nie narzekam.

Musiałem dopłacić 4 stówy, bo X4 to najwyższy model Inno3d, takie miał MSRP. Co wydaje się spoko.

Od X3 recenzowanego w dzień premiery różni się dodatkowym heatpipe'm (8 zamiast 7) oraz czwartym wiatraczkiem do sekcji zasilania (raczej zbędny bajer). Podejrzewam, że hałasowo będzie coś jak Gigabyte Gaming, czyli nieźle. Powinien być trochę lepszy od Eagle.

Godzinę temu, JDM napisał:

Napisz koniecznie jak ta karta się zachowuje, hałas, temp. i inne, proszejaciebie

Jasne, będę pisał w odpowiednim temacie :) Zaraz się biorę za montaż. Pewnie będzie yebnięta i sypać artami na dzień dobry, znając moje szczęście 8:E 

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny - już dziesiąty - zadowolony klient z zakupów karty graficznej w X-KOMedii : ]

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kaiketsu napisał:

Wiem, że ludzie wieszają na nich psy, ale moim zdaniem zachowali się BARDZO FAIR.

Widzicie, net-szmaciarze? Tak należy postępować z klientem. Brawo @X-KOM.PL. Dzięki temu chętnie do Was wrócę ;)

Ja mam podobne zdanie i nastepnym razem z przyjemnoscia zrobie premierowe zamowienie w xkomie wlasnie dzieki tej akcji :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie zamawiam na premierę Lovelace 4080-tkę w iksie 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oh,shut up napisał:

Jest już na allegro?  Za ile sprzedajesz?  14msc wytrzymałeś to nie uwierzę ze nie pójdzie że 100% zyskiem

Nie sprzedaję, trafia do budy. Dziewczyna dostanie moje 1080Ti, co z jej 2060 - jeszcze nie wiem, pewnie będzie kopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kaiketsu napisał:

Ja zdecydowanie zamawiam na premierę Lovelace 4080-tkę w iksie 8:E

Raczej zmądrzeli i nie będzie zamówień przy braku dostępności lub zamówienia będą szybko anulowane.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że iks myślał, że będzie jak zawsze, tj. pierwszy szał, kilkaset osób w kolejce, ale potem mały popyt, duże dostawy, ot - będzie co sprzedawać.

Bańki na krypto nie dało się przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaiketsu daj znać jak temperatury tego Inno3D. Do mnie też dzwonili, ale powiedziałem, że chce się zastanowić/sprawdzić recenzję do poniedziałku - widziałem, że proponują wersję z turbiną, która throttluje. Niestety w necie jest bardzo mało recenzji, sprzęt popularny jest głównie w azji.

Przynajmniej człowiek nie zamroził tych 3,5k na ponad rok, bo odbiór z płatnością w salonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mateusz2PL napisał:

To nie jest żadna szczodrośc. X-kom myślał ,że sytuacja z rtx z seri 3 tys szybko się poprawi. Wtedy ceny kryptowalut były jeszcze niskie a popyt na sprzet nie aż tak ogromny. Nie chcieli stracić klientów, mysląc, że zrealizuja zamówienia np; w grudniu Tak dziala kapitalizm. Gdyby anulowali zamówienia klient poszedl by gdzie indziej. Nikt sie nie spodziewał tak wielkiego kryzysu na rynku elektroniki. To wina dodruku pieniadza. Karty są zapowiedzią wysokiej inflacji na świecie.

I to zdanie popieram w 100% , wielu już zapomniało że sklepy antycypowały dokładnie tak jak w tamtym czasie przeciętny kowalski ... tak antycypowały jak każdy na tym forum .. najdalsi myśliciele wychodzili ze swą wizją najwyżej do końca roku z tym bumem .. no i właśnie pada ostatni bastion ... pod koniec grudnia czeka nas wysyp najnowszych teorii : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie bijcie... Było w tym wątku juz wszystko... Czy rozpakowany monitor i użyty też można oddać na te 14 dni jak karte? Kupowany w euro.com.pl... :( taka padaka iilyama mi sie trafila migoczaca i z dead pixelami ze po prostu nie chce juz z tej firmy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, aureumchaos napisał:

Panowie, nie bijcie... Było w tym wątku juz wszystko... Czy rozpakowany monitor i użyty też można oddać na te 14 dni jak karte? Kupowany w euro.com.pl... :( taka padaka iilyama mi sie trafila migoczaca i z dead pixelami ze po prostu nie chce juz z tej firmy... 

jaki model tej iiyamy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ZetMcKey94 napisał:

Kupiłeś przez neta czy stacjonarnie?

Przez neta z kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, aureumchaos napisał:

Przez neta z kurierem.

To na spokojnie rób zwrot. Sam mam zamiar zamówić sb tą iiyame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZetMcKey94 napisał:

To na spokojnie rób zwrot. Sam mam zamiar zamówić sb tą iiyame

To nie bierz... Frysync to porazka z nvidia... Niby gsync compatible a migocze w kazdej grze prawie... HDR nie istnieje i z czarnego robi szary a z bialego zolty. Czytalem ze migocze ale ze niby poprawili to w owym firmware... MAm z nowym i oczy migotanie wypala.. Czasem non stop, czasem spokoj na kilka minut i znow awet jak nine ruszam postacia...  I jeszcze kreska dead pixeli a 8 mm

Edytowane przez aureumchaos
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kaiketsu napisał:

Nie sprzedaję, trafia do budy. Dziewczyna dostanie moje 1080Ti, co z jej 2060 - jeszcze nie wiem, pewnie będzie kopać.

14 miesięcy czekałeś i jeszcze ich chwalisz...? Rany boskie ludzie :E

  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, aureumchaos napisał:

To nie bierz... Frysync to porazka z nvidia... Niby gsync compatible a migocze w kazdej grze prawie... HDR nie istnieje i z czarnego robi szary a z bialego zolty. Czytalem ze migocze ale ze niby poprawili to w owym firmware... MAm z nowym i oczy migotanie wypala.. Czasem non stop, czasem spokoj na kilka minut i znow awet jak nine ruszam postacia...  I jeszcze kreska dead pixeli a 8 mm

O kurcze aż tak zle. Masz jescze jakiś 3440x1440 na oku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...