Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba kupiłem przed chwilą  na Amazonie PL nowego Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti VISION OC 8GB  za 4 625,40zł

Była jedna sztuka, a szkoda, bo link chciałem zapodać. 

Trochę drogo, ale jak sprzedam PNY to wyjdę na zero. 

Podmianka względem kultury pracy? Zobaczymy. Nic nie może być gorszego od PNY. 

EDIT: Dostawa w dniach 12 mar–14 mar :lol2:

 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, addept napisał:

ale jak sprzedam PNY

O, to jest właśnie najtrudniejsza cześć planu. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, addept napisał:

Chyba kupiłem przed chwilą  na Amazonie PL nowego Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti VISION OC 8GB  za 4 625,40zł

Była jedna sztuka, a szkoda, bo link chciałem zapodać. 

Trochę drogo, ale jak sprzedam PNY to wyjdę na zero. 

Podmianka względem kultury pracy? Zobaczymy. Nic nie może być gorszego od PNY. 

Na francuskim amazonie był 6800xt master za 988 euro, miałem w koszyku przeszło do płatności i kiszka. Plus tego, że boty zwolniły :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że coś tam złapane, a teraz można kombinować czy rybkę wypuścić wolno czy też przytulić. Zobaczymy jak to będzie i kiedy faktycznie kartę wyślą. Jak w marcu to raczej kiepsko. Chociaż z drugiej strony nikt nie wie jak będzie stało krypto w marcu. A zawsze to można kartę zwrócić. 

PS. Kurde, wziąłbym takiego RX 6800 xt z pocałowaniem. No cóż, polujemy dalej. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, addept napisał:

Chyba kupiłem przed chwilą  na Amazonie PL nowego Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti VISION OC 8GB  za 4 625,40zł

Była jedna sztuka, a szkoda, bo link chciałem zapodać. 

Trochę drogo, ale jak sprzedam PNY to wyjdę na zero. 

Podmianka względem kultury pracy? Zobaczymy. Nic nie może być gorszego od PNY. 

 

Vision to bardzo przyzwoity model:
https://ithardware.pl/testyirecenzje/gigabyte_geforce_rtx_3070_ti_vision_oc_8g_test_karty_graficznej_o_ciekawym_wygladzie-18007-9.html
To praktycznie ta sama konstrukcja co Gaming OC, tylko z innym designem i kolorystyką obudowy (identyczne wymiary, układ radiatora również wygląda podobnie).

 

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, addept napisał:

nikt nie wie jak będzie stało krypto w marcu.

Krypto moze stac lepiej niz teraz ale tu chodzi o trudnosc w wydobyciu ktora w marcu bedzie juz na takim poziome ze niewielu zostanie w tym "biznesie"

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3060TI Gaming X + B450 Gaming plus max za 3600

https://www.notebooksbilliger.de/msi%2Bgeforce%2Brtx%2B3060%2Bti%2Bgaming%2Bx%2Blhr%2Bbundle%2B752699?nbbct=1001_269979&nbb=2177fc&wt_cc8=digidip&pid=11348_1643141520_09ec972a9934af47af54b7310ef9b8f3&awc=11348_1643141520_09ec972a9934af47af54b7310ef9b8f3

https://www.pepper.pl/promocje/de-msi-geforce-rtx-3060-ti-gaming-x-lhr-msi-b450-gaming-plus-max-494532

chcoćby pchnąć płytę za 250-300zł, to karta wychodzi 3.300 i to jeszcze gaming X a nie jakieś pality czy eagle, no ale niemcy to biedny naród, muszą mieć promocje, u nas to samo 4.5 klocka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne

Edytowane przez Maspex
nieaktualne
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maspex napisał:

Były 3, ja wziąłem dwie, dostawa na przyszły tydzień, załamany jestem bo na allegro nówki ktoś sprzedaje za 4999pln, chociaż spodziewałem się 5500pln. Nie czas na sprzedaż kart.

Chciałeś przyskalpować ale nie ogarnąłeś że krypto siada ? :lol2:

  • Haha 8
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maspex napisał:

Były 3, ja wziąłem dwie, dostawa na przyszły tydzień, załamany jestem bo na allegro nówki ktoś sprzedaje za 4999pln, chociaż spodziewałem się 5500pln. Nie czas na sprzedaż kart. Po prostu zerowe zainteresowanie. Trochę psują niemieckie sklepy z pepera, ludzie się nakręcają - widzą taniej i myślą, że im xkom takie ceny zapoda.

Ja kupiłem dla siebie. Po prostu wymiana na bardziej kulturalny model bez żadnych dopłat. 

PNY RTX 3070 Ti kupiłem za 3940 złotych, więc spodziewam się przejść bez żadnych dodatkowych kosztów na tego Gigabyte. 

A co do skalperstwa, to jedno jest dobre w Amazonie. Możesz spokojnie 30 dni czekać ze zwrotem. A przez miesiąc może wiele się zdarzyć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekatualne

Edytowane przez Maspex
nieaktualne
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Maspex napisał:

dostawa na przyszły tydzień, załamany jestem

Skalperski padawanie. Ceny dzielą się ba dwie kategorie:

A). Cena dobra, aby kupić dla siebie i używać. 

B). Cena dobra, by wziąć i na niej zarobić. 

Wraz ze wzrostem doświadczenia odróżnianie jednych od drugich będzie przychodziło znacznie łatwiej. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada: najpierw łapać, a potem się dopiero zastanawiać co z tym fantem zrobić. Na chłodno. I wówczas można anulować zamówienie. 

PS. Ciągle czekam na upolowanie w dobrej cenie RTX 3080 dla siebie. Chociaż RX 6800 XT też by mnie zadowolił.

PS. 2. I nie, dobra cena to na pewno nie jest 6 tys. złotych. Zbyt dużo RTX 3080 w cenie 4500-5000 zł Amazon mi anulował bym mógł się przełknąć dużo wyższą cenę. Poczekam. 

Edytowane przez addept
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę pojawimy się w DE pierwsze 3060 poniżej 2900zł, zaczyna to coraz lepiej wyglądać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latem RTX 3060 na Amazonie zamawiało się po 2200-2300 zł. Problem w tym, że potem Amazon wszystko anulował ...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, addept napisał:

PS. Ciągle czekam na upolowanie w dobrej cenie RTX 3080 dla siebie. Chociaż RX 6800 XT też by mnie zadowolił

Powiem tak: jeżeli masz na czym grać (konsola/laptop/cokolwiek) to ja bym się pozbył kart i obserwował sytuację. 

ETH już trzeci dzień nie może wyjść z dołka <2500$, jutro decyzja FED w sprawie podniesienia stóp procentowych (inflacja u nich jest niewiele niższa niż u nas). Dodatkowo jak ktoś już wspomniał - trudność kopania stałe rośnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam innej alternatywy dla PC, drugiej karty graficznej też nie posiadam, pozbywać się obecnej nie zamierzam nie mając w rękach następcy. Siedzieć na jakiś GTX 1650 też nie chcę. 

Co będzie to będzie. Jeśli szaleństwo na krypto będzie trwało, to na pewno nie będę płakał. Jeśli jednak wszystko rypnie i karty graficzne drastycznie stanieją, to też nie będę narzekał, bo kupię sobie wreszcie tego RTX 3080. Ogólnie cały sprzęt z sygnaturki już dawno spłacony, tak więc po prostu obserwuję i czekam, czasami zarzucając sieć. Dla sportu. 

https://www.amazon.es/gp/product/B096SNMS36/ref=ox_sc_saved_title_2?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1

1000 EURO

https://www.amazon.es/gp/product/B09C8ZTB3C/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1

1032 EUR

 

Edytowane przez addept
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

trudność kopania stałe rośnie. 

jak sie kopie cały czas to samo to czemu trudność kopania rośnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, frisss napisał:

jak sie kopie cały czas to samo to czemu trudność kopania rośnie 

Bo ciagle dochodza nowi ludzie i nowe karty to i konkurencja rosnie czyt. trudnosc... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...