Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, zienio napisał:

Zależy jaka wersja do kiedy gwarancja i czy będzie się wywala. Przy kopaniu.

Kilka dni temu dałem za 3070 bez lhra 3 wiatraki zotaca 4200, 11 mc gwarancja.

3060 Ti sprawne sztuki obecnie cena to tak 4000-5200 zależy od modelu i długości gwarancji i jakie pamięci ma karta

jesli chodzi o mnie to chcialbym sprzedac 3060ti gaming oc pro z komputronika, kupiona rok temu, ciekawe moze 5k sie uda?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, krzysi3x napisał:

jesli chodzi o mnie to chcialbym sprzedac 3060ti gaming oc pro z komputronika, kupiona rok temu, ciekawe moze 5k sie uda?

Wystaw za te 5k, może ktoś sie trafi

Edytowane przez ZetMcKey94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Majki78 napisał:

Słaba cena. Na es był 1-fan evga sc za 1750,-

Za starych dobrych czasów w lipcu bodajże ten 2060 EVGA był bodajże po 1600 zł ... a Wy niektórzy mówicie że ceny ładnie spadły itd. 
No spadły tyle ile mogły, ale niewiele już mogą .. w tej sytuacji 3060 Ti bedzie kosztował 3500-3700 a taki 3080 jakieś równe 6000 ... jakby nie patrzeć to w rpzypadku gdyby wogóle ktypto nie ruszyło to dzisiaj np. 3080 kosztowałby jakieś równe 3000 zł ... szału nima   : ]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, marian666666 napisał:

Za starych dobrych czasów w lipcu bodajże ten 2060 EVGA był bodajże po 1600 zł ... a Wy niektórzy mówicie że ceny ładnie spadły itd. 
No spadły tyle ile mogły, ale niewiele już mogą .. w tej sytuacji 3060 Ti bedzie kosztował 3500-3700 a taki 3080 jakieś równe 6000 ... jakby nie patrzeć to w rpzypadku gdyby wogóle ktypto nie ruszyło to dzisiaj np. 3080 kosztowałby jakieś równe 3000 zł ... szału nima   : ]

Tak, tylko wtedy BTC było po 30k$, po ostatnich wzrostach mamy 41k$. Ceny kart jeszcze nie zareagowały na wzrost krypto ale jak zaraz BTC nie spadnie ponizej 40k$ to w przyszłym tygodniu lekkie podwyżki są możliwe. 

Edytowane przez xtn
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absurd goni absurd! Karta graficzna w cenie solidnego auta - TELEPOLIS.PL

W Japonii za kartę MSI GeForce RTX 3090 Ti Suprim X 24G trzeba zapłacić równowartość aż 5,5 tys. dolarów. Według aktualnego kursu to prawie 22000 zł. Szybkie spojrzenie na ogłoszenia motoryzacyjne pokazuje, że w takiej samej cenie można kupić np. Citroena C5 z 2009 roku. Całkiem solidne autko. Oprócz tego w Wietnamie pojawił się model Galax GeForce RTX 3090 Ti Ex Gamer Edition w cenie około 3900 dolarów, co daje z kolei 15500 zł. Dużo mniej, ale nadal cena jest kosmiczna.

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne priorytety, szkoda że nadal nic nie wiadomo o dacie premiery - liczyłem na ten 27.01 i już pewnie bym testował potwora :E

Okno pogodowe dobiega końca, może jeszcze jedna głębsza korekta wpadnie, ale ten rok lepszy to nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zozolek napisał:

Każdy ma inne priorytety, szkoda że nadal nic nie wiadomo o dacie premiery - liczyłem na ten 27.01 i już pewnie bym testował potwora :E

Powodzenia w polowaniu na takie egemplarze/modele... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, krzysi3x napisał:

jesli chodzi o mnie to chcialbym sprzedac 3060ti gaming oc pro z komputronika, kupiona rok temu, ciekawe moze 5k sie uda?

Mała szansa. Ostatnio sprzedawałem 3060Ti za 5k ale z fakturą nowe bez lhr.  Używane bez faktury realnie 4-4,5k jak się znajdzie chętny. Za 5k są już 3070 bez lhr

  

6 godzin temu, Majki78 napisał:

Słaba cena. Na es był 1-fan evga sc za 1750,-

Jak na PL to może być cena . Weź pod uwagę że niektórzy muszą mieć z FV i wtedy lepiej wychodzi kupić u nas niż się bawić w import z ES czy DE i to w dodatku z pośrednikiem 

Edytowane przez War_MachinE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, War_MachinE napisał:

Mała szansa. Ostatnio sprzedawałem 3060Ti za 5k ale z fakturą nowe bez lhr.  Używane bez faktury realnie 4-4,5k jak się znajdzie chętny. Za 5k są już 3070 bez lhr

  

Jak na PL to może być cena . Weź pod uwagę że niektórzy muszą mieć z FV i wtedy lepiej wychodzi kupić u nas niż się bawić w import z ES czy DE i to w dodatku z pośrednikiem 

Nie ma żadnego problemu kupować na firmę na amazonie czy de.es.it. Zazwyczaj paczka wysyłana jest z PL i w 2-3 dni jest w domu. Na polskim amazonie była za 2100,-  Oczywiście mam na myśli zakupy z amazona jako sprzedawcy.

Edytowane przez Majki78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a tutaj chyba mamy przykład hurtowego skalpera / pracownika? 

Ktoś się orientu czy można kupić więcej niż dwie sztuki w rtveuro przez strone? Kiedyś jak zamówiłem 10 szt jakiegoś przedmiotu to mi uwali zamówienie że nie prowadzą sprzedaży hurtowej i kazali aby pisać po specjalną ofertę do odpowiedniego działu.

Jeszcze dzisiaj były dostępne w dużej ilości gtx 1660Ti ventus w rtv euro za 1999zł  https://www.euro.com.pl/karty-graficzne/msi-karta-graf-msi-1660-ti-ventus-xs-6g-oc.bhtml

Chwilę po tym jak się skończyły, pojawiło się to ogłoszenie na allegro lokalnie  takich samych kart tylko w cenie 2399zł :P

https://allegrolokalnie.pl/oferta/gtx-1660-ti-12x-msi-ventus-xs-6gb-oc-gddr6-192bit

Przypadek ? 

2 minuty temu, Majki78 napisał:

Nie ma żadnego problemu kupować na firmę na amazonie czy de.es.it. Zazwyczaj paczka wysyłana jest z PL i w 2-3 dni jest w domu. Na polskim amazonie była za 2100,- 

Z tym że to jest kombinowanie i jak będą chcieli to się dowalą bo jest problem z wystawianiem tam faktur. No i vat EU trzeba, więcej roboty dla księgowej . Nie jeden raz już przerabiałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze nie przypadek... Zerknij sobie na takiego peppera. W dziale GPU wiekszosc osob to skalperzy, ktorzy szybko wykupuja wszystkie karty w promocyjnych cenach z roznych sklepow a potem wystawiaja na allegro/OLX :E Taki kraj co zrobisz.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, amsztel napisał:

Pewnie, ze nie przypadek... Zerknij sobie na takiego peppera. W dziale GPU wiekszosc osob to skalperzy, ktorzy szybko wykupuja wszystkie karty w promocyjnych cenach z roznych sklepow a potem wystawiaja na allegro/OLX :E Taki kraj co zrobisz.

Tak jest w każdym kraju, Niemcy, USA, Australia, itd. Skalperzy są w wszędzie, w każdym kraju.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, amsztel napisał:

Pewnie, ze nie przypadek... Zerknij sobie na takiego peppera. W dziale GPU wiekszosc osob to skalperzy, ktorzy szybko wykupuja wszystkie karty w promocyjnych cenach z roznych sklepow a potem wystawiaja na allegro/OLX :E Taki kraj co zrobisz.

Na xkom jest 1660ti od KFA2 w cenie 1999.

Obecnie znowu czasy że taniej w sklepie pytanie jak długo potrwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, amsztel napisał:

Panowie mam pytanie. Czy ktos z was kupil karte EVGA poprzez system rezerwacji? Pytam z ciekawosci... Sam rezerwowalem w 5 grudnia 2020. W czerwcu dostalem info od EVGI, ze moja rezerwacja na 3080 jest przesunieta na produkt LHR i to tyle :E a mamy luty 2022 :D 

Ja juz czekam rok, Sadze ze szybciej wyjdzie RTX 40xx zanim my kupimy od Evga  :)

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVGA mogłaby się zachować z klasą i przenieść oczekujących na 3080 do kolejki na 4080. Tak, aby te osoby miały pierwszeństwo. 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVA RTX 3050 Amazon.de 1586zł,  przed chwilą.

Tyle ta karta może kosztować, brałbym.. chwilę musiały być, bo zdążyli nawet na pepepra wrzucić

Udało się komuś ?   super cena

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wstałem, ale sądzę, że jeszcze będzie w ciągu dnia. Jak nie na DE, to na innych Amazonach

Edytowane przez addept
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, krzysi3x napisał:

jesli chodzi o mnie to chcialbym sprzedac 3060ti gaming oc pro z komputronika, kupiona rok temu, ciekawe moze 5k sie uda?

Chyba żartujesz, ja 3070Ti asus tuf też z komputronika nie mogę za 4500zł sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

EVGA mogłaby się zachować z klasą i przenieść oczekujących na 3080 do kolejki na 4080. Tak, aby te osoby miały pierwszeństwo. 

Daj pan spokój. Z listy na koncie w USA jest informacja, że do Polski nie wysyłają, a lista europejska wisi od października 2020 i ją w czterech literach mają. Zero jakiegokolwiek kontaktu od tego czasu.

  • Sad 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

EVGA mogłaby się zachować z klasą i przenieść oczekujących na 3080 do kolejki na 4080. Tak, aby te osoby miały pierwszeństwo. 

Trzeba przyznać, że udał Ci się kawał. Od razu się uśmiechnąłem i pomyślałem sobie: wyborny dowcip Milordzie. ?

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, lukibossss napisał:

Chyba żartujesz, ja 3070Ti asus tuf też z komputronika nie mogę za 4500zł sprzedać

bo moze nie dokonca wyjasniłem plan cebuli :D myśle czy by teraz nie kupić jakiejś lhrki poki sa w miare tanie (ale nawet jej nie bede otwierać dopoki nie sprzedam 3060ti no lhr - tak zeby potem w razie w zwrócić do sklepu bez wyrzutów). Na sprzedaż i wyklarowanie sytuacji mam wtedy 2tyg i tutaj zakładam te 4.5-5k tylko w momencie kiedy ETH w przeciegu tych 2tyg bedzie rosło i odrobi troche straty. Jeśli nadal bedzie spadac to zrobie zwrot i bede czekac na gorke eht i tyle

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...