Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież te wszystkie nalepki typu nazwa karty itd mogą się po prostu zniszczyć i tyle, karteczka nic nie zabezpiecza, mozna to zrywac jak się chce bo jest na zewnątrz

zawsze mnie zastanawiało co zrobi producent jak na serwis trafi karta bez pudełka i bez naklejki na karcie ... skąd weźmie numer seryjny i jak sprawdzi czy ta karta akurat jest dobrze dopasowana do zamówienia, to znaczy pewnie jak sklep to oceni : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, @lek napisał:

Chciałem poczytać, ale wszystkie usunęli ?

Bo to był ból dupy, tych, którym nie udało się kupić a nie opinie o samej karcie ;)

Otwórz pepera tam jest to samo ;)

Teraz, marian666666 napisał:

Przecież te wszystkie nalepki typu nazwa karty itd mogą się po prostu zniszczyć i tyle, karteczka nic nie zabezpiecza, mozna to zrywac jak się chce bo jest na zewnątrz

Poza tym, że można ją specjalnie zerwać, to jak według Ciebie ona może się zniszczyć? To nie buty które się zużyją, tylko Karta która montujesz w PC....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, jak idziesz do kumpla na lan party z kompem na plecach a nie wziąłeś okna żeby mieć lepsze temp i akurat spadł deszcz to nalepka może przemoknąć i się zniszczyć :D

  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moje pytanie jest bardzo proste, napaliłem się na granie 1440p dlatego mam zamiar kupić sobie 3070Ti. Tylko najtańsza opcja jaką znalazłem to ZOTAC RTX 3070Ti Trinity OC ze strony KR System. Niby ma 3 wiatraczki, niby trzymałem już w rękach karty tego producenta 1070ti i 1660 super, ale zapala mi się czerwona lampka dlaczego karty tego producenta są niemalże najtańsze z każdego segmentu RTX'ów. Zawierają jakieś wady ukryte ? Kiepskie PCB albo pozostałe części ... No nie wiem, jeśli ktoś może rozwiać moje wątpliwości byłbym uradowany. 

PS: Karty 2 wentylatorowe nawet nie biorę pod uwagę, znowu dopłacać do droższej już i tak przepłaconej karty nie ma sensu... iść w wyższy segment nie mam zamiaru bo procesor będzie mi dławił zapewne mam 7600k na 5.1 i 3200 na 12.14.14 zasilacz SS gx 850w gold wymianę przewiduję w nowe Ryzeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Wu70 napisał:

Normalnie, jak idziesz do kumpla na lan party z kompem na plecach a nie wziąłeś okna żeby mieć lepsze temp i akurat spadł deszcz to nalepka może przemoknąć i się zniszczyć :D

W sumie, jak masz zwierzaka w mieszkaniu/domu to równie dobrze na kartę może Ci naszczac/nasrać i nalepka się rozpusci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mendraliński napisał:

napaliłem się na granie 1440p dlatego mam zamiar kupić sobie 3070Ti (...)Zawierają jakieś wady ukryte ?

1 - Kup 3070
2 - Wady tej karty nie są ukryte - spójrz na chłodzenie i porównaj do takiego np. Gaming X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JDM napisał:

Świetna cena.

prawie kliknałem ale jednak poholduje ze dwa tygodnie jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na dzisiaj to bardzo dobre ceny ale sam liczę, że zobaczymy poziomy takie jak w lipcu 2021. Ewidetnie widać, że ceny z dnia na dzień  spadają w Polsce, pytanie tylko kiedy się to zatrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, JDM napisał:

Świetna cena.

Już 4999?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak odświeżają

kupiłem i wciąz 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały cas jest 3999 z kodem i dostepne 15 szt w promocji

Edytowane przez wingedhusar
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sxgn napisał:

Już 4999?

Coś robisz źle, jest nadal 3999zł.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JDM napisał:

Coś robisz źle, jest nadal 3999zł.

Racja, racja. Otworzyła mi się strona bez info o kodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cena a karta jest świetnie wykonana i przed wszystkim cicha. Dodatkowo w zestawie jest podpórka pod kartę. Kupowałem u nich wersje Ti, bardzo szybko przyszła i dobrze zapakowana.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do pomyślenia, żeby tak wolno schodziła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, JDM napisał:

1 - Kup 3070

Zamówiłem tego trio co przed chwilą ktoś wstawił, przez co ziemniaki w garnku mi się przypaliły... Zobaczymy zamówienie w w realizacji

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, muszę co tydzień anulować zamówienia. Mogliby raz a porządnie obniżyć te ceny :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JDM napisał:

Nie do pomyślenia, żeby tak wolno schodziła ;)

Już przecież nei ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, JDM napisał:

Niby karty coraz tańsze, ale sytuacja nic się nie zmieniła - na dobrą cenę czekają setki, albo i tysiące ludzi z wrośniętym F5 w palec. Jak sklep obniżył cenę z 4600 na 3800 - płacz, teraz z 2400 na 1400 i dalej płacz.

do tego mozna doliczyc jeszcze jedną kategorię kupujących - takich co i tak nie kupią bo się ciągle wachają a potem płaczą ze juz wykupione XD , a jak sie pojawia nowa okazja to znowu pytają "Chłopaki co sądzicie? warto brać? " ...tacy bawią mnie najbardziej XD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...