Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pitt_34 napisał:

U mnie status, gotowe do wysyłki, także karty mieli i wyślą

U mnie nadal kompletowanie. Obym nie dostał wiadomości z niespodzianką że nie mają jednak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bemx2k napisał:

@UP   

To Wam  w  Sobotę po południu  zmieniają  status zamówienia  ?  Czy tak  piszecie żeby coś napisać i żeby była  bania z tego ?

Żeby było śmieszniej to mi status dzisiaj się zmienił na gotowe do wysyłki

8b022ee6d381.jpg

20 minut temu, vegetto napisał:

Wy serio nawet nie wiecie co kupujecie za ponad 4 kafle ?? To się nazywa parcie na produkt ?

Dwie oferty, w żadnej nie było podane czy to OC czy nie, nie były również podane taktowania, na infolinii nie potrafił powiedzieć jaka to wersja. Przyjąłem, że za tą cenę to wersja OC, ale jak to będzie faktycznie to się jutro dowiem.

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Tufa oc za 4.5 by dali to bym brał.

Na stronie ME zmienili cenę tych  TUF  na  4700 zł

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pitt_34

 

Ja robiłem zamówienie bez konta i mam tylko meila że wczoraj "przekazano do kompletacji". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Minciu napisał:

GIGABYTE EGLE RTX3080 - w grach 4K :) 

Phanteks 719 - obudowa

 

1f94c23437433.png

Jak z głośnością? 

 

Ma ktoś jeszcze w x-kom status zamówienia "nowe" od premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bedziecie brali za 5k... normalnie jak wolnogotujace sie zaby w wodzie :lol2:

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, amsztel napisał:

Zaraz bedziecie brali za 5k... normalnie jak wolnogotujace sie zaby w wodzie :lol2:

Kupiłem za 4299 zł, nie wiem ile warta jest gra, ale zawsze parę złotych będzie mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Broly

Ja wczoraj przed 14.00 dostałem maila, że przekazano do kompletacji, a dzisiaj mam status gotowe do wysyłki, musisz wejść na stronę i poszukać status zamówienia, ja też zamawiałem bez konta u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o kartach, a nie wirtualnym oczekiwaniu na nic ;)

Sam dałem 3.9k za kartę, ale już to lekka przesada. 4,3 jakby był Strix to biorę :D Teraz takie hype jest na to, że jak wy nie kupicie, to ktoś inny i tak weźmie.

Edytowane przez Sovas
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TheMr. napisał:

Dokładniej za prawie 3.7k, a w innych większych sklepach to już prawie 3.9k, tyle że ich nie mają na stanie

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiadywałem ma być opóźnienie w dostawie MSI TRIO na Morele, ale za to ma być poprawiona rewizja.

Edytowane przez Meuron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena sugeruje ze faktycznie mieli kilka sztuk dostępne. Ja osobiście nigdy nie dałbym az 1000zl więcej żeby kupić coś co defacto kosztuje o wiele mniej. 

Tak samo jakbym nie płacił o wiele więcej za strix czy coś podobnego tylko po to żeby mieć te 2-3 fps więcej. To wtedy ile będzie 1 fps kosztować? 500zl? Bądźmy poważny...

Oczywiście każdy robi to co chce ze swoimi pieniędzmi, ale dla mnie są pewne limity. Sam kupiłem 2 lata temu 2080 Ti za 5.5k bo taka była jej cena w premierze, ale to nie było tak ze oficjalnie miala kosztować 4k czy coś.

 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dhyde napisał:

Cena sugeruje ze faktycznie mieli kilka sztuk dostępne. Ja osobiście nigdy nie dałbym az 1000zl więcej żeby kupić coś co defacto kosztuje o wiele mniej. 

Tak samo jakbym nie płacił o wiele więcej za strix czy coś podobnego tylko po to żeby mieć te 2-3 fps więcej. To wtedy ile będzie 1 fps kosztować? 500zl? Bądźmy poważny...

Oczywiście każdy robi to co chce ze swoimi pieniędzmi, ale dla mnie są pewne limity. Sam kupiłem 2 lata temu 2080 Ti za 5.5k bo taka była jej cena w premierze, ale to nie było tak ze oficjalnie miala kosztować 4k czy coś.

 

Rtx 3080 miał oficjalnie kosztować od 700$ więc :E

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Zacznij grać w 4k to pogadamy o tych 2 3 fps.

Gram w 4K na oledzie z Gsync'em. Nawet 5 fps więcej nie robią nie wiadomo jaka różnica. Na pewno nie taka żeby zapłacić 1.2k więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie mówiąc, to zauważcie, że na xkomie od 5 października będą wysyłać ich nowe, gotowe komputery z ampere w środku. Już wiecie do kogo trafi następna dostawa? :szczerbaty:

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dhyde napisał:

Cena sugeruje ze faktycznie mieli kilka sztuk dostępne. Ja osobiście nigdy nie dałbym az 1000zl więcej żeby kupić coś co defacto kosztuje o wiele mniej. 

Tak samo jakbym nie płacił o wiele więcej za strix czy coś podobnego tylko po to żeby mieć te 2-3 fps więcej. To wtedy ile będzie 1 fps kosztować? 500zl? Bądźmy poważny...

Oczywiście każdy robi to co chce ze swoimi pieniędzmi, ale dla mnie są pewne limity. Sam kupiłem 2 lata temu 2080 Ti za 5.5k bo taka była jej cena w premierze, ale to nie było tak ze oficjalnie miala kosztować 4k czy coś.

 

W pewnym sensie masz rację co do ceny, ale patrząc na ceny w innych sklepach (3.7k/3.9k) i biorąc pod uwagę, że tych kart praktycznie nie mają i nie wiedzą kiedy będą je mieć  (może listopad, a prędzej grudzień) to dopłata do w/w cen staje się w miarę do przełknięcia 

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Zacznij grać w 4k to pogadamy o tych 2 3 fps.

2-3 FPS w żadnej konfiguracji detali i rozdzielczości nie zrobi różnicy. Bo chyba nie powiesz mi że różnica 30 a 32-33 FPS jest warta 1000 zł.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dhyde napisał:

Gram w 4K na oledzie z Gsync'em. Nawet 5 fps więcej nie robią nie wiadomo jaka różnica. Na pewno nie taka żeby zapłacić 1.2k więcej...

głównie przy Gsync compatible każdy FPS sie liczy bo w okolicy 40 robi sie masakra na ekranie

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, amsztel napisał:

68 stopni na GPU przy bloku wodnym??? :question:

To AIR zwykły. Woda na CPU jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Pitt_34 napisał:

Kupiłem za 4299 zł, nie wiem ile warta jest gra, ale zawsze parę złotych będzie mniej

Brachu, poważnie za tyle kupiłeś 3080?! :o Bez jaj....

Co tu się wyprawia? Przecież w tej cenie nikt nie powinien tego tykać.

Mnie to wali, taka premiera, takie ceny i te wyłażące problemy z kartami.

Nastawiłem się na "po Nowym Roku".

Będzie pełne info o 3080, 3070 i Big Navi.


 

 

Edytowane przez MarcoSimone
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...