Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Saints napisał:

Master na EURO!! 3080

Potwierdzenie rezerwacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak traktują rezerwację. Jako zamówienie czy idzie to na koniec "kolejki" najpierw opłacone zamówienia. Choć 4.5 koła to już sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde tylko czy w EURO AGD mi wystawią fakturę bo podczas zakupu nie było takiej opcji dlatego wziąłem odbiór w sklepie za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem odbiór i płatnośc w sklepie normalnie z fakturą. Mam w zamówieniu dane do faktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saints napisał:

Ja wziąłem odbiór i płatnośc w sklepie normalnie z fakturą. Mam w zamówieniu dane do faktury.

kurde w mojej opcji nie było nigdzie NIPu tylko faktura imienna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jest rezerwacja ale jak nie będzie jak piszą 3 grudnia to odpuszczam. 

 

RTV daje gratisy w postaci gier do kart? 

Edytowane przez Kronos30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, michaelius33 napisał:

Tak dostałem parę dni temu - zamówienie z 15:09.

Ale tak szczerze mówiąc to chłodzenie to syf. Musiałem zjechać do circa 1845@0,825 by stało się znośne.

Za 3300 z premiery to ujdzie, ale jak widzę te Ventusy co je ludzie biorą powyżej 4k pln to dramat.

Jest nadzieja :) Moje wisi z 15.35 tego samego dnia. Może do świąt dojdzie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kronos30 napisał:

Niby jest rezerwacja ale jak nie będzie jak piszą 3 grudnia to odpuszczam. 

 

RTV daje gratisy w postaci gier do kart? 

Nie dają. Do AMD też mi nie dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mckarmi napisał:

Nie dają. Do AMD też mi nie dali.

Takie mam mieszane uczucia bo 4550 to i tak o 300 zł więcej od i tak zawyżonej kwoty, a do tego nawet brak marnego CoD-a.

 

Ciągle "koszyk" chyba dostali 1000 sztuk.

Edytowane przez Kronos30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kronos30 napisał:

Takie mam mieszane uczucia bo 4550 to i tak o 300 zł więcej od i tak zawyżonej kwoty, a do tego nawet brak marnego CoD-a.

Ta też się zastanawiam. Cod mnie mało interesuje ale zawsze obniża cenę zakupu po sprzedaży. Mam już w budzie 3070 Gaming X Trio i sprawuje się całkiem spoko w 1440p ale moim targetem od początku była 3080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saints napisał:

Ta też się zastanawiam. Cod mnie mało interesuje ale zawsze obniża cenę zakupu po sprzedaży. Mam już w budzie 3070 Gaming X Trio i sprawuje się całkiem spoko w 1440p ale moim targetem od początku była 3080.

W morelach za prawie 4700 jest/była/będzie wersja Xtreme. Moim targetem jest 3080 Aorus Master albo Xtreme ale wydaje mi się, że kwota mocno przesadzona. Rezygnuje.

Edytowane przez Kronos30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie kolejne rezerwacje tak jak to było z X trio na początku październiku - sprzedali tego całą furę a zrealizowali dopiero pod koniec listopada.

Zawsze to szybciej niż w iXach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Saints napisał:

Ta też się zastanawiam. Cod mnie mało interesuje ale zawsze obniża cenę zakupu po sprzedaży. Mam już w budzie 3070 Gaming X Trio i sprawuje się całkiem spoko w 1440p ale moim targetem od początku była 3080.

Na Twoim miejscu gdybym miał 3070 w budzie, to bym ją zostawił. Poczekaj na 3080 super/tu i ewentualnie wtedy zmień. Z tego co ludziska pisza 3070 ma dużo lepszą kulturę pracy. Sam przy dostępności 3070 jakąś bym upolował i wypisał się z tego cyrku, gdyby nie to, że mam już blok na 3080...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Griszah napisał:

To pewnie kolejne rezerwacje tak jak to było z X trio na początku październiku - sprzedali tego całą furę a zrealizowali dopiero pod koniec listopada.

Zawsze to szybciej niż w iXach ;)

Jakby to było w takich rozsadnych pieniądzach jak około 4200 to może bym się cieszył ale czuje końcem nosa, że sporo przepłacam. Mam niby odłożone 6 tys ale nie lubię przepłacać bo zaoszczędzoną kasę wydam np na dysk SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mckarmi napisał:

Na Twoim miejscu gdybym miał 3070 w budzie, to bym ją zostawił. Poczekaj na 3080 super/tu i ewentualnie wtedy zmień. Z tego co ludziska pisza 3070 ma dużo lepszą kulturę pracy. Sam przy dostępności 3070 jakąś bym upolował i wypisał się z tego cyrku, gdyby nie to, że mam już blok na 3080...

Tylko czy to coś zmieni. Jak będzie dobra dostępność 3070 to cena spadnie w tym momencie może i przepłaciłbym za 3080 ale i drożej sprzedam 3070 więc wyjdzie na to samo :/. Będzie do odbioru to się będę martwił na razie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszyk nie znika z RTV AGD to nazbierają od groma zamówień. Ze swojego zrezygnowałem więc może komuś zwolniłem miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś informacje, przecieki odnośnie tego kiedy o każdej porze dnia lub w nocy o północy będzie można normalnie zamówić RTX 3080 i dostać drugiego dnia roboczego?
Kiedy dostępność tego syfu się poprawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile na premierę chodziły mientusy 2x 3070? Warto dopłacić do tych 2900zł czy jednak chłodzenie aż tak lipne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, radar410 napisał:

Po ile na premierę chodziły mientusy 2x 3070? Warto dopłacić do tych 2900zł czy jednak chłodzenie aż tak lipne?

Nie tykaj tego w tej kasie. Skoro za 70 zł więcej do wyrwania był TrioX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do owocowych i mówią że nie mieli żadnych sztuk Palia 3080 na magazynie, także mi sie nie udało. A jak tam u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MarcoSimone napisał:

Nie tykaj tego w tej kasie. Skoro za 70 zł więcej do wyrwania był TrioX.

No właśnie wiem, tylko coś się wstrzelić nie mogę :) Albo wjeżdża taki mientus, albo Aorus za 4,5k, na nic ze "średniej" półki jeszcze nie trafiłem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie na mastera z euro status: 

W drodze do sklepu fizycznego

 

Twój sprzęt został wysłany z magazynu do wskazanego przez Ciebie sklepu fizycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złudna to nadzieja że w Styczniu za jakieś niereferenty z średniej półki RTXa 3060 zapłacę 1600-1700zł?

No i czy spodziewać się premiery widmo tak jak z 70/80kami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tbh napisał:

Złudna to nadzieja że w Styczniu za jakieś niereferenty z średniej półki RTXa 3060 zapłacę 1600-1700zł?

No i czy spodziewać się premiery widmo tak jak z 70/80kami?

Whaaa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...