Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

810 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś chciał rtx 3090 zotac gaming trinity za 7399 zł z dostawą w poniedziałek w x-kom aplikacji - czarny piątek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, DisconnecT napisał:

Widzę standardowo nędzny PR, napędzający popularność apki, jutro rano zobaczę na stronę co było, pewnie ta sama nędza co rok temu, czyli kilka fajnych ofert na krzyż które zniknęły w ciągu 0.000001s po starcie promocji. 🤣

Na komputroniku w pierwszych minutach od premiery 1/4 wyprzedana. W tym telefony po 900zl ( OPPO A91 ). Ok może rzeczywiście ludzie pragneli ten telefon w tej cenie i czekali na BF do północy w komputroniku. Ale dla czego akurat tam? W sklepie o niepewnej przyszłości? Na co tyle czekać i tam kupić, jak w innych elektromarketach chyba od tygodnia albo dłużej już jest w tej cenie dostępny.

A może po prostu nawet go nie było? BF po Polsku? :D 

RTX3070/3080 na BF w super cenie -  Ciągle ktoś czeka? :D 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, DisconnecT napisał:

Widzę standardowo nędzny PR, napędzający popularność apki, jutro rano zobaczę na stronę co było, pewnie ta sama nędza co rok temu, czyli kilka fajnych ofert na krzyż które zniknęły w ciągu 0.000001s po starcie promocji. 🤣

Nawet nie musisz sprawdzać 😆

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, GraczPierwszy napisał:

Tydzień temu zamawiałem w komputroniku Gigabyte Gamng 3080, miał być na wtorek (ubiegły), potem na czwartek (wczoraj), wczoraj dostałem info, że karta przyjedzie z innego salonu na poniedziałek... zwrotu to ja nie chcę.

To nie oznacza, że karta jest ze zwrotu - po prostu przeleżała gdzieś bo np. ktoś nie odebrał.

Ogólnie system w Komputronik jest nieco patologiczny, nie chcą przesyłać sobie przedmiotów miedzy oddziałami (przy odbiorze osobistym), bo prowizję zgarnia sklep który karta wydaje klientowi, i stąd czasem karty tygodniami leżą po salonach i wiedzą o tym tylko pracownicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Can't buy a new Ampere GPU? That's because NVIDIA sold them to miners

"NVIDIA has reportedly sold a large chunk of its next-gen Ampere GPUs to miners, with reports suggesting $175 million worth."

Czyli tam gdzie leży szybki pieniądz, tam większa pokusa, jedynie troche to nieładne względem tych, którzy do tej pory czekają na dostępność i normalne ceny gpu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast quada RTX xD

Swoją drogą badam BF na sklepach straszny śmietnik wyprzedają. Na X-komie nawet przecenili tego 3090 zotaca którego nikt nie chce od tygodnia nawet kijem trącić xD Myślałem, że przecenią patrioty 4400 CL19 o ja głupi tylko 4000 się na lekką obniżkę załapały. No nic odbiorę w normalnej cenie więc bo już widzę, że jakby zaczynają być sklepach jako produkt niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Minciu napisał:

Na komputroniku w pierwszych minutach od premiery 1/4 wyprzedana. W tym telefony po 900zl ( OPPO A91 ). Ok może rzeczywiście ludzie pragneli ten telefon w tej cenie i czekali na BF do północy w komputroniku. Ale dla czego akurat tam? W sklepie o niepewnej przyszłości? Na co tyle czekać i tam kupić, jak w innych elektromarketach chyba od tygodnia albo dłużej już jest w tej cenie dostępny.

A może po prostu nawet go nie było? BF po Polsku? :D 

RTX3070/3080 na BF w super cenie -  Ciągle ktoś czeka? :D 

Przejrzałem x-cuma, z roku na rok coraz bardziej nędzne te promocje BF, raptem kilka naprawdę dobrych, ale zgodnie z klasyką wszystko wyprzedane zanim dobrze się zaczęło. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, hopes napisał:

Linijką? :D

Jeśli piszesz serio, to chyba za szeroka będzie :P ale może da radę rogiem jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie miałem problemów ostatnio laptopa zamawiałem za 2899 i bez problemów naliczyło ok 70zł dużo rzeczy zamawiałem i nigdy nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, novi napisał:

@duniek wszystko elegancko dziala w tym dellu z rtxem? Czytalem Twoja ofertę, ale na razie mam 2 osoby zainteresowane kupnem na pw, i zobacze jak to się skonczy. Dodatkowo tez zastanawiam się, co by mi się przydalo. 

to jest akurat nowszy dell
x99
1660v4 64gb ale psu ten sam, tylko trzeba kable dorobic

jedyny probem mialem tylko nie wiem czy to kwestia starego systemu, czy sterownikow do monitora 5K, bo obraz miaem nieregularnie na 1/3 ekranu z roznymi pasami i artefaktami (bios a11 chyba), zrobilem update biosu A34 (z listopada 2020) i zaczelo wszystko dzialac

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, olek83 napisał:

Can't buy a new Ampere GPU? That's because NVIDIA sold them to miners

"NVIDIA has reportedly sold a large chunk of its next-gen Ampere GPUs to miners, with reports suggesting $175 million worth."

Czyli tam gdzie leży szybki pieniądz, tam większa pokusa, jedynie troche to nieładne względem tych, którzy do tej pory czekają na dostępność i normalne ceny gpu.

Ktoś jeszcze liczy na nasycenie rynku? Wiosna już staje pod znakiem zapytania. Jak tak dalej pójdzie to na wiosnę będzie posucha gorsza niż dzisiaj.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech, ja głupi mam nadzieję, że coś dzisiaj upoluję na BF, ale chyba zaczynam w to wątpić (RTX 3080), dobrze, że chociaż udało mi się na premierę PS5 kupić (ME dzisiaj wysłał), to będzie jakaś nowa zabawka, ale szkoda, bo ogólnie wolę granie na PC :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciales promo na karte ktora zasadniczo nie jest ciagle dostepna? Gratuluje naiwnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ODIN85 napisał:

To na pewno bez oc?

Jakiś wałek chyba albo, co nawet zdjęcia nie ma i ta cena 4400 do negocjacji. Może to 3070 :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, dadi82 napisał:

Jakiś wałek chyba albo, co nawet zdjęcia nie ma i ta cena 4400 do negocjacji. Może to 3070 :E

Albo to tylko pudełko ;) Widziałem już w necie, że ludzie sprzedają zdjęcia PS5 w cenie konsoli :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, dadi82 napisał:

To jest zwykła i będzie miał ją dopiero w poniedziałek,poza tym ma kilku chętnych za 4850zł. Wersję OC mam mieć za tydzień. Pisałem z nim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1464961731_msi_gaming_x_trio_diwicopy.jpg.04efccd0cdad5397c3f5dcfa2edd859b.jpg

Zamówiona 23.11 o 21:40 w Media Expert za 3999. Dotarła wczoraj :) 

Powodzenia wszystkim w polowaniu!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi