Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

810 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Numer produktu Opis Ilość Kwota Całkowita suma  
2885269 MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X - 8GB GDDR6 RAM - Ka
Produkt dostępny na magazynie.
1 2 999,00 zł 2 999,00 zł

Suprim z proszopu nadjechał ;D 

Edytowane przez Minciu
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem że będę czekał jakoś długo a tutaj miała niespodzianka w euro już RTX 3070 wydany kurierowi. Wygląda na to że jak wrzucają już na stronę to mają od ręki.  Sprawdziłem jescz goodie i normalnie mi naliczyło 65,98 zł zwrotu więc nie długo będą testy. Teraz jeszcze Turinga opchnąć w dobrej cenie i pewnie niewiele dopłaty wyjdzie 😁.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, maras2574 napisał:

...a ten od tego Strixa non OC zaliczkę chce :boink::rotfl::rozga:

2976279500_1606472272_thumb.jpg 

Czyli to jest 3080 strix non oc z xkomu? Wow, czyli jednak te karty istnieją!

Ciekawe z której godziny🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Hero586 napisał:

Myślałem że będę czekał jakoś długo a tutaj miała niespodzianka w euro już RTX 3070 wydany kurierowi. Wygląda na to że jak wrzucają już na stronę to mają od ręki.  Sprawdziłem jescz goodie i normalnie mi naliczyło 65,98 zł zwrotu więc nie długo będą testy. Teraz jeszcze Turinga opchnąć w dobrej cenie i pewnie niewiele dopłaty wyjdzie 😁.

Ja kartę mam już u siebie,  zapomniałem o goodie:(, myślałem, że nie starczy czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Minciu napisał:

Daj znać potem jak wydajność :) póki co mam 3070 x-trio i jestem zadowolony, więc sam jestem ciekaw czy 3070 suprim będzie lepszy wydajnościowo czy tak jak 3080 suprim gorszy od x-trio :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, pisałem o magazynie sklepu, nie o moim domu. Grun,t że jest przypisane i nikt po drodze nie zatopił tratwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę nikogo martwić, ale na Proshopie przy 3070 nie widac coś nowych terminów dostaw.

https://www.proshop.pl/?s=3070

Wszystko jakby się zastało i zostały jedynie niedobitki. Koniec grudnia czy styczeń, nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Minciu napisał:

Jestem ciekaw jak wypadnie bo gdyby nie to że trzeba płacić z góry to bym też zamówił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Minciu napisał:

Nie chcę nikogo martwić, ale na Proshopie przy 3070 nie widac coś nowych terminów dostaw.

Wszystko jakby się zastało i zostały jedynie niedobitki. Koniec grudnia czy styczeń, nic nie ma.

Coś jest na rzeczy co raz bardziej się cieszę, że mam już 3070 bo zaraz się może okazać, że amperki gdzieś wetnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też się cieszę że dzisiaj wyrawłem 3070 bo to co się dzieje z cenami to patologia a największa to chyba w proline niedługo 3080 cenowo dobije do 3090.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja paczka kurierska od:
MEDIA_EXPERT
została przekazana do doręczenia. 

czyli dziś 3080 gamerock u mnie :D całe 3 dni oczekiwania

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, elo200 napisał:

Jestem ciekaw jak wypadnie bo gdyby nie to że trzeba płacić z góry to bym też zamówił.

• W przypadku płatności kartą VISA bądź MasterCard kwota zostanie pobrana w momencie wysyłki towaru. Otrzymasz w tym samym momencie również fakturę za Twoje zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, robson241 napisał:

• W przypadku płatności kartą VISA bądź MasterCard kwota zostanie pobrana w momencie wysyłki towaru. Otrzymasz w tym samym momencie również fakturę za Twoje zakupy.

W proshopie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, robson241 napisał:

NO tak maja napisane

No to kłamią jebło mi 4319 z konta xD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Minciu napisał:

~300 sztuk mają w drodze, ale praktycznie wszystko pójdzie dla ludzi z kolejki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Art385 napisał:

No to kłamią jebło mi 4319 z konta xD

Hahahahahahahah. No jak bum cyk cyk, tak tam stoi. Zreszta pare dni temu zamawialem cos u nich jak mieli bledy cenowe (okzazalo sie pozniej). Zrobilem platnosc karta która przeszla ale ja nie mam sladu w banku po transakcji. Zamowienie oczywiscie anulowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anulowalem w tamtym tygodniu telefonicznie w Morele 3070 X Trio a dzisiaj mail że wyślą w przyszłym tygodniu xD chce ktoś X Trio z morele ? Jeszcze nie wysłali a nie wiem czy da się zmienić adres dostawy. Cena taka jaką widnieje w zamowieniu: 2899 zł + 10 zł pobranie.

Dodam że byłem koło 120 w kolejce, więc musieli dostać sporo kart.

Edytowane przez Khold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, robson241 napisał:

Hahahahahahahah. No jak bum cyk cyk, tak tam stoi. Zreszta pare dni temu zamawialem cos u nich jak mieli bledy cenowe (okzazalo sie pozniej). Zrobilem platnosc karta która przeszla ale ja nie mam sladu w banku po transakcji. Zamowienie oczywiscie anulowali.

Normalnie bym się wku***ł znaczy zdenerwował ale ta karta aktualnie mi się wizualnie podoba i 4300 za top to jeszcze mogę zapłacić jak przyjdzie to opierdziele 3070 i mnie nawet serce nie powinno boleć. Przydałoby się teraz aby kopacze zaczęli wsysać karty to jeszcze zarobię xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Art385 napisał:

Normalnie bym się wku***ł znaczy zdenerwował ale ta karta aktualnie mi się wizualnie podoba i 4300 za top to jeszcze mogę zapłacić jak przyjdzie to opierdziele 3070 i mnie nawet serce nie powinno boleć. Przydałoby się teraz aby kopacze zaczęli wsysać karty to jeszcze zarobię xD

A którą kartę zamówiłeś? SuprimX? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pavel87 napisał:

A którą kartę zamówiłeś? SuprimX? 

Tak i mam przeczucie, że będę ją miał szybciej niż 3080 tuf non-oc z xkoma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Art385 napisał:

Tak i mam przeczucie, że będę ją miał szybciej niż 3080 tuf non-oc z xkoma. 

Też ją zamówiłem, dzisiaj zmienili mi szacowaną datę dostawy na 7-12 grudnia. Co do tego, że SuprimX to jest top, to większość testów stwierdza, że jest na tym samym poziomie lub delikatnie gorsza wydajnościowo od 3080 x-trio :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi dalej nie chca potwierdzić płatności w oleole za zamówienie trioX. Zamawiał tam ktoś z przelewem tradycyjnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi