Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

800 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzwoniłem do x-kom bo anulowałem wcześniejsze zamowienie na 3070 to info że nic nie mają z Ampere. Nwm jakim cudem proline sobie magazynuje te karty xD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Art385 napisał:

No to kłamią jebło mi 4319 z konta xD

podoba sytuacja była z ryzenami 9 u nich, które wyślą pod koniec grudnia. Kasa zniknęła mi z konta, po 2 tygodniach wróciła, zero historii na koncie w banku. Pobiorą kasę przy wysyłce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Pavel87 napisał:

Też ją zamówiłem, dzisiaj zmienili mi szacowaną datę dostawy na 7-12 grudnia. Co do tego, że SuprimX to jest top, to większość testów stwierdza, że jest na tym samym poziomie lub delikatnie gorsza wydajnościowo od 3080 x-trio :( 

Jak się gorszy chip trafił to będzie gorsza wydajnościowo najlepiej przestań czytać tych recenzentów ;) to loteria jest. Mi o chłodzenie chodzi, wygląd ma wypas, PL 430W po UV pewnie można lecieć non stop na 2.1 GHz bez otarcia się o PL. Jak na razie skończyłem reckę na TPU i no koleś się pruje, że musi ręcznie ustawić PL i przez to ma utrudnione OC skwituję to tylko aha.

3 minuty temu, miszczubrk napisał:

podoba sytuacja była z ryzenami 9 u nich, które wyślą pod koniec grudnia. Kasa zniknęła mi z konta, po 2 tygodniach wróciła, zero historii na koncie w banku. Pobiorą kasę przy wysyłce

Dobrze, że mówisz bo przed świętami raczej nie chciałem się pozbywać ponad 4 koła z konta xD

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie dzwonili z komputronika potwierdzic wysylke ventusa 3080 za 4299. Boli ta cena, ale przyjechal nowy monitor, 1070 spalila sie i siedze na pozyczonym 970 :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Hero586 napisał:

Dziś dzwoniłem do x-kom bo anulowałem wcześniejsze zamowienie na 3070 to info że nic nie mają z Ampere. Nwm jakim cudem proline sobie magazynuje te karty xD.

Proline ma pełne półki bo sprzedaje karty takie jak RTX 3080 po 5 koła, a nie jak x-kom 3.6 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Hero586 napisał:

Nwm jakim cudem proline sobie magazynuje te karty xD.

Po większej cenie dostaną jako sklep większą ilość kart. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Art385 napisał:

Jak się gorszy chip trafił to będzie gorsza wydajnościowo najlepiej przestań czytać tych recenzentów ;) to loteria jest. Mi o chłodzenie chodzi, wygląd ma wypas, PL 430W po UV pewnie można lecieć non stop na 2.1 GHz bez otarcia się o PL. Jak na razie skończyłem reckę na TPU i no koleś się pruje, że musi ręcznie ustawić PL i przez to ma utrudnione OC skwituję to tylko aha.

Dobrze, że mówisz bo przed świętami raczej nie chciałem się pozbywać ponad 4 koła z konta xD

Ale to myślisz, że we wszystkich recenzjach się gorszy chip trafił? Techpower up, guru3d ma gorsze wydajnościowo wyniki (ilość FPS w grach) w stockowej wersji po wyjęciu z pudła co mnie ogólnie zastanawia, bo ma to być karta konkurująca ze strixem podobno. Zgadzam się, że wygląd super, dobre właściwości do UV, sam przetestuje to się przekonam, ale jeżeli przyjdzie do mnie wcześniej x-trio 3080 z euro to pewnie SuprimX anuluje ;) 

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena okej ale śmiesznie że tyle czasu po premierze bez kolejki dało wyrwać się taniej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Monn napisał:

Morele mi wlasnie skompletowalo zamowienie z premiery, dobra cena czy sie nie oplaca?

2 859 zł
Gotowe

Dziś też właśnie dostałem informację iż karta jest gotowa i czy odbiorę. A wczoraj byłem ok 10 w kolejce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pavel87 napisał:

Ale to myślisz, że we wszystkich recenzjach się gorszy chip trafił? Techpower up, guru3d ma gorsze wydajnościowo wyniki (ilość FPS w grach) w stockowej wersji po wyjęciu z pudła co mnie ogólnie zastanawia, bo ma to być karta konkurująca ze strixem podobno. Zgadzam się, że wygląd super, dobre właściwości do UV, sam przetestuje to się przekonam, ale jeżeli przyjdzie do mnie wcześniej x-trio 3080 z euro to pewnie SuprimX anuluje ;) 

Zależy co oni tam poustawiali na tablicy ;) Ja mam wywalone byle bym mógł lecieć na krzywej z zegarem bez oporów. W recenzji muszą robić OC tak aby ameba mogła je zrobić ;) Ja bym się bardzo nie przejmował przy OC i UV powinno się dać pogonić ją na konkretne zegary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Monn napisał:

Morele mi wlasnie skompletowalo zamowienie z premiery, dobra cena czy sie nie oplaca?

2 859 zł
Gotowe

Dobra cena i bardzo dobra karta, ja jestem nią zachwycony, super wydajność i zero piszczącyk cewek póki co ;) (gram w 1440p)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Limitowana edycja. Pewnie nie będzie dostawy do końca roku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Morele zmieniło mi status zamówienia rtx 3080 X Trio na gotowe :D zamówione o 16:50 w dniu premiery.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Pavel87 napisał:

Dobra doczytałem nic się gorszego nie trafiło karta jest na auto praktycznie na poziomie trio-x trochę szybsza bo trio testowali przed tym jak trochę przycięło nv w driverach. Ponadto wskazują na to że jeśli nie potrzebujesz czegoś tak przebudowanego jak suprime X to Trio się sprawdzi elegancko. Oprócz tego to jest full wypas w cenie w której ludzie łykali orzełki od GB. Tak więc tak faktycznie Supreme ci nie zapewni znacznie większej wydajności na auto bo limit. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialem przygarnac 3080 Suprim z Proshopa, ale w miedzyczasie wywalilo im stronke, a po ponownym polaczeniu info ze karta wycofana.

Ciekawe ile na te karty beda czekali ludzie, ktorzy nie zalapia sie na jedyny rzut tych kart u nich.

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz więcej komentarzy, że Morele i inne sklepy wysyłają zamówienia. Czy tylko ja mam wrażenie, że Xcom najmocniej stoi pod tym względem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Pavel87 napisał:

Ale to myślisz, że we wszystkich recenzjach się gorszy chip trafił

Górnicy wykupili wszystko, to nie ma dobrych rdzeni do przebierania na recenzje. Albo czasu brakło :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj podłączyłem 3070 tuf wszystko ładnie chodzi
- chłodzenie ciche 
-cewek podczas gry nie słyszę 
- szkoda ,że nie udało się wyrwać 3080 ale muszę się tą kartą zadowolić 😜
- 3k kosztowała 

QktfuVE.png

Zaczynamy.....😃
IHr85Bk.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, elo200 napisał:

Co tu się stało , proshop 🙁 

rtx.jpg

Co to się stało

1553697246_Screenshot_2020-11-27MSIGeForceRTX3080SUPRIMX-10GBGDDR6XRAM-Kartagraficzna.jpg.b4a9cfc5d8acf6771a72d39cb967b32f.jpg

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 minut temu, zachy napisał:

Chcialem przygarnac 3080 Suprim z Proshopa, ale w miedzyczasie wywalilo im stronke, a po ponownym polaczeniu info ze karta wycofana.

Ciekawe ile na te karty beda czekali ludzie, ktorzy nie zalapia sie na najswierzszy rzut tych kart.

Na rzut z Proshopa załapie się każdy, kto widział datę dostawy w chwili składania zamówienia. 

Jak znikła data dostawy, to dopiero wpada się w kolejkę. 

Przy okazji, Strix OC 150 sztuk nadciąga do Proshopu.

https://www.proshop.pl/RTX-30series-overview

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O lol, właśnie przed chwilą kupiłem i opłaciłem tego MSI Supreme RTX 3080 w proshopie, a tu na sklepie nie ma już towaru do zamówienia i takie info o wstrzymaniu dostaw 0_o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, wowo11 napisał:

Wczoraj podłączyłem 3070 tuf wszystko ładnie chodzi
-cewek podczas gry nie słyszę 

A przy ilu FPSach? Sprawdzałeś bez UV na czymś 144+ ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi