Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

810 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Ksamek napisał:

MSI RTX 2080 Ventus upolowany 24.11.2020 w ME właśnie dotarł. Macany był, opakowanie otwierane na bank, sama karta wygląda solidnie i zaufałbym. Ciekawe czy okażą się cewki czy co innego. :D

2080?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Pavel87 napisał:

2080?

haha oczywiście błąd :D Nie mogę uwierzyć w istnienie serii 3000 ciągle. 😂

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Ksamek napisał:

haha oczywiście błąd :D Nie mogę uwierzyć w istnienie serii 3000 ciągle. 😂

Teraz już będziesz miał możliwość się oswoić skoro masz już swój model :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zotac GeForce RTX 3070 Twin Edge OC 8GB  za 2949pln na x-kom link tutaj

Edytowane przez toffikmaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RTX 3080 Palit GamingPro OC za 4500zł. Kupuję na próbę nowy monitor i te karte nówke z gwarancją w morelach. Jeśli nie spodoba mi się nowy zestaw to uda się odsprzedać za tyle samo czy dużo przepłacam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Ksamek napisał:

MSI RTX 3080 Ventus upolowany 24.11.2020 w ME właśnie dotarł. Macany był, opakowanie otwierane na bank, sama karta wygląda solidnie i zaufałbym. Ciekawe czy okażą się cewki czy co innego. :D

Nie chce mi dodać fotki.

EDIT: https://imgur.com/XY8UefI

Też udało mi się go upolować, ale wybrałem dostawę na poniedziałek bo mam projekt do skończenia. Gdybym tylko nie był taki chybki i spokojnie podszedł do sprawy, to może bym skończył z Gaming  X Trio, ale mam nadzieje że 3070 Ventus 3X będzie w porządku kartą. Jak założysz to pochwal się temperaturą oraz poziomem hałasu karty.

Koniec końców i tak zmarnowałem godziny szukając informacji w Internecie 😅.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, PACIK19 napisał:

NVIDIA GeForce RTX | 3070 | 3080 | 3090 » Full overview here! (proshop.pl)
51 Tufów bez OC 3080 nadciąga do Proshopa, to może x-kom tak bardzo nie ściemniał z datą 30.11, zobaczymy. Trzymajcie kciuki.

Czekają na 51 kart a w kolejce czeka 949 osób, TUF OC 27 kart w drodze 766 osób w kolejce.

Jak patrzyłem na statystyki wcześniejszych tygodni to ilości nadchodzących kart były podobne W tym tempie zamówienie dzisiaj to czas oczekiwania na 3080 to ~5-6 miesięcy

Edytowane przez koniu22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, GraczPierwszy napisał:

This. Tylko człowiek niepotrzebnie zamraża pieniądze widząc wpis: "produkt w magazynie - szybka wysyłka!"

W związku z tym, że początkowo miała być karta RTX3080 w magazynie i od razu opłaciłem, a potem się okazało, że jednak nie ma tej karty, poprosiłem o tymczasowy zwrot środków na moje konto i dostałem taką odpowiedź z Euro RTV:

Szanowny Kliencie,

uprzejmie informuję, że zwrot środków możliwy jest tylko przy anulowaniu zamówienia. Po anulowaniu można złożyć nowe zamówienie, gdy będzie możliwość dodania produktu do koszyka.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Czyli de facto wypadłbym z kolejki, a mogłem wziąć za pobraniem, ale ja mam za pobraniem już "kupione" karty w 3 sklepach i tylko nakręca się spirala kolejek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, fakeeus napisał:

RTX 3080 Palit GamingPro OC za 4500zł. Kupuję na próbę nowy monitor i te karte nówke z gwarancją w morelach. Jeśli nie spodoba mi się nowy zestaw to uda się odsprzedać za tyle samo czy dużo przepłacam?

Raczej ciężko będzie Palita odsprzedać w takiej cenie w tym momencie, co innego Strixy, Mastery lub Suprimy, ale kto wie co będzie za 2-3 tygodnie, dobra cena to tak do 4k

Edytowane przez toffikmaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, toffikmaster napisał:

Raczej ciężko będzie Palita odsprzedać w takiej cenie w tym momencie, co innego Strixy, Mastery lub Suprimy, ale kto wie co będzie za 2-3 tygodnie, dobra cena to tak do 4k

Strixy z tego co widzę po 5000 schodzi spokojnie. Śledzę już trochę i za 4k widzę nie ma szans niczego wyszarpać na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fakeeus napisał:

Strixy z tego co widzę po 5000 schodzi spokojnie. Śledzę już trochę i za 4k widzę nie ma szans niczego wyszarpać na szybko.

Pytałeś czy uda się odsprzedać tego Palita za 4500pln - to będzie ciężko, jeden Palit na olx w tej cenie już miesiąc siedzi, ale jak ma być szybko to działaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jaki sposób macie ustawionego distilla żeby wam wykrywał dostępność kart na morele? Z tego co pamiętam tam musi się pojawić komunikat o dostępnej konkretnej ilości sztuk i czasie dostawy, ale pytanie jak wy to macie ujęte w distillu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Inclouds napisał:

W jaki sposób macie ustawionego distilla żeby wam wykrywał dostępność kart na morele? Z tego co pamiętam tam musi się pojawić komunikat o dostępnej konkretnej ilości sztuk i czasie dostawy, ale pytanie jak wy to macie ujęte w distillu? 

Po prostu zaznaczasz "Niedostępny" i powinno wykrywać już zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, GraczPierwszy napisał:

Po prostu zaznaczasz "Niedostępny" i powinno wykrywać już zmiany.

To ciekawe, gdzie masz to niedostępny? 

image.png.eb3a2a9c10b421d914b11ff085e470f8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Inclouds napisał:

To ciekawe, gdzie masz to niedostępny? 

No to zaznacz przedsprzedaż. Zresztą z tego co widzę, to morele zbiera zamówienia do kolejek.

Edytowane przez GraczPierwszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, GraczPierwszy napisał:

No to zaznacz przedsprzedaż. Zresztą z tego co widzę, to morele zbiera zamówienia do kolejek.

Aktualnie tylko chyba Euro robi dropy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fakeeus napisał:

Wyżej napisałem jakie dropy robi. Takie, że płacę całość kwoty, a potem się okazuje, że jednak nie mają na stanie i nie chcą zwrócić pieniędzy (zmienić płatności na za pobraniem) bez anulowania zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fakeeus napisał:

To nieprawda, mam u nich dwie karty zamówione ze statusem "w magazynie - szybka wysyłka" i niestety nie mają produktu w magazynie, a z forum i od kolegi z euro wiem, że realizują dopiero zamówienia z września ;)

7 minut temu, GraczPierwszy napisał:

Wychodzi na to, że jedynym sklepem w którym można zamówić kartę z dostawą na za kilka dni, bez cen z kosmosu jest me, tak? 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, GraczPierwszy napisał:

Wyżej napisałem jakie dropy robi. Takie, że płacę całość kwoty, a potem się okazuje, że jednak nie mają na stanie i nie chcą zwrócić pieniędzy (zmienić płatności na za pobraniem) bez anulowania zamówienia.

Czyli takie same jak u OleOle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, landskyp3 napisał:

Czyli takie same jak u OleOle.

Ole i euro mają pod spodem ten sam soft i magazyn. Nawet UI za wiele się nie różni.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, GraczPierwszy napisał:

Czyli coraz mniej mam wyrzutów sumienia za tego Palita za 4500zł:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RX 6800 to praktycznie w cenie 3080. Natomiast o referentach bym zapomniał bo AMD planuje zaprzestanie ich produkcji wiec kilka sztuk rzucili i każdy marzy, ze w takiej cenie dostanie. Szybciej kupisz fajną 3070 bo cały czas się pojawiają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, GraczPierwszy napisał:

Dziś dostałem z Euro kartę zamówioną u nich ponad miesiąc temu. Więc pewnie co wjeżdża na magazyn, jest przez chwilę "dostępne" na stronie, a w rzeczywistości idzie na pokrycie oczekujących zamówień. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi