Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

810 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, szymcio30 napisał:

RX 6800 to praktycznie w cenie 3080. Natomiast o referentach bym zapomniał bo AMD planuje zaprzestanie ich produkcji wiec kilka sztuk rzucili i każdy marzy, ze w takiej cenie dostanie. Szybciej kupisz fajną 3070 bo cały czas się pojawiają

Wiem, ale bardziej niż 3070  podoba mi się to co prezentuje sobą RX 6800. Nie mam ciśnienia na szybki zakup jak niektórzy, więc po prostu obserwuję co i jak. Niemniej jeśli trafi się naprawdę jakaś mega okazja na 3070 to pewnie się skuszę. Trzeba też pamiętać, że na początku Nvidia też słabo stała z dostawami i dopiero teraz powoli karty się pokazują szerzej na rynku, więc zobaczymy jak się to rozwinie jeśli chodzi o dostępność kart AMD w ciągu dwóch miesięcy. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ME, gigabyte rtx 3070 gameing oc - zamówienie z wczoraj, dzisiaj informacja że przekazane do wysyłki  i poinformują o dostawie do sklepu po odbiór osobisty, a następnie telefon że przepraszają za bład ale produkt niedostępny a następnie email o anulowaniu zamówienia ... mogli nie robić chociaż nadziei haha 🤣

Edytowane przez k4tOo
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, GraczPierwszy napisał:

W związku z tym, że początkowo miała być karta RTX3080 w magazynie i od razu opłaciłem, a potem się okazało, że jednak nie ma tej karty, poprosiłem o tymczasowy zwrot środków na moje konto i dostałem taką odpowiedź z Euro RTV:

Szanowny Kliencie,

uprzejmie informuję, że zwrot środków możliwy jest tylko przy anulowaniu zamówienia. Po anulowaniu można złożyć nowe zamówienie, gdy będzie możliwość dodania produktu do koszyka.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Czyli de facto wypadłbym z kolejki, a mogłem wziąć za pobraniem, ale ja mam za pobraniem już "kupione" karty w 3 sklepach i tylko nakręca się spirala kolejek.

W Ole Ole ponoć nie ma problemu z przejściem z przedpłaty na pobranie. A to niby jedna rodzina z rtv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, someI napisał:

Dziś dostałem z Euro kartę zamówioną u nich ponad miesiąc temu. Więc pewnie co wjeżdża na magazyn, jest przez chwilę "dostępne" na stronie, a w rzeczywistości idzie na pokrycie oczekujących zamówień. 

Nie sądzę, raczej to co się na chwilę pojawia to są karty zamówione przez klientów ale anulowane po 1-2 tygodniach czekania (a sklep przecież musiał już to zapotrzebować), sam anulowałem u nich tak X-trio po ok 2 tyg. gdy były poprzednio "dostępne" w październiku.

A na chwile - bo dużo ich nie ma, a ssanie rynku jest.

Edytowane przez PRT1000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, GraczPierwszy napisał:

No to zaznacz przedsprzedaż. Zresztą z tego co widzę, to morele zbiera zamówienia do kolejek.

TUFa 3070 sprzedają tylko jak mają. Reszta nawet jak mają w nadmiarze albo kombinują z osobna oferta i inna cena, to znaczek przedsprzedaż nie znika. Ale pojawia się planowana data odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, duniek napisał:

ventusy z ole ole przyszły 

obrazek_2020-11-2716.e6jbp.jpg

a w telewizji mówili, że ludzie na skraju bankructwa. Jak sobie wejdę na PClab to zupełnie inny świat. 

• Haha 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Art385 napisał:

ventusy z ole ole przyszły 

sprężarka z tyłu żeby to wszystko chłodzić tej ogromnej obudowie :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, someI napisał:

Dziś dostałem z Euro kartę zamówioną u nich ponad miesiąc temu. Więc pewnie co wjeżdża na magazyn, jest przez chwilę "dostępne" na stronie, a w rzeczywistości idzie na pokrycie oczekujących zamówień. 

Jaka to była karta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, GraczPierwszy napisał:

już nie ma xD kto kupił?

Jeżeli byłeś w stanie napisać post że jest karta to znaczy że już jej dawno nie ma xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, cancel napisał:

sprężarka z tyłu żeby to wszystko chłodzić tej ogromnej obudowie :D:D:D:D

nie bój nic

128282137_17664666768flj89.jpg

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja potrzebowalem 3 na te chwile = do koparki idą tylko na chwile na wygrzanie pasty :E:E:E

dalem szanse innym te ventusy kupic bo moglem w sumie 10 wziąć :E

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, marttiniix napisał:

Właśnie dostałem maila z media expert o 3070 x trio! Zamówiona!!

O jakiej treści maila?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, GraczPierwszy napisał:

O jakiej treści maila?

Że produkt jest dostępny, dałem maila wvzorja żeby mnie powiadomiło :) na xkom miesiąc zamówienie już wisi XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pochwale sie, czeka na mnie juz w paczkomacie rtx 3080 vision oc z X-koma :) bedzie podmianka z 3080 eagle oc ktory leci do kumpla. Wciaz czekam od nich na mitycznego tufa 3080 po cenie premierowej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłbym tego ventusa za 2599 lub 3080 za 3699, ale ktoś zwinął z ME

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3080 gamerock już zainstalowana, nic nie piszczy, kulturą pracy jestem pod wrażeniem w porównaniu do mojej starej vega56 pulse to gamerock praktycznie nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi