Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

810 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Albanek napisał:

Panowie, pytanie. Czy subiektywnie potraficie ocenić, czy sytuacja przedpłaty za podzespoły coś zmienia? Bo słyszałem różne głosy w tej sprawie. Jedni mówią, że przedpłata przyspiesza zamówienie (oczywiście sklepy się wypierają i nigdy o tym nie powiedzą oficjalnie), a inni, że właśnie płatność przy odbiorze to dobry sposób na przyspieszenie otrzymania towaru? 

Ta szczególnie u moreli to zmienia. Zapłać im z góry to pewnie na koniec kolejki cię dadzą za tymi co mają za pobraniem :>. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Albanek napisał:

Panowie, pytanie. Czy subiektywnie potraficie ocenić, czy sytuacja przedpłaty za podzespoły coś zmienia? Bo słyszałem różne głosy w tej sprawie. Jedni mówią, że przedpłata przyspiesza zamówienie (oczywiście sklepy się wypierają i nigdy o tym nie powiedzą oficjalnie), a inni, że właśnie płatność przy odbiorze to dobry sposób na przyspieszenie otrzymania towaru? 

Morele w mailu pisało:

Cytat

W momencie dostawy kart graficznych do naszego magazynu w pierwszej kolejności zrealizujemy opłacone zamówienia oraz wyślemy maila z listem przewozowym...

9 minut temu, dunkunid napisał:

Płatność przy odbiorze -> towar leci od razu. Przedpłata musi się zaksięgować

Tak jest w normalnych sytuacjach w sklepach, ale nie w przypadku tych kart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to bym zrobil preorder na jaks karte(najlepiej najtansza) do ktorej pasuje blok ekwb...ale w UK nawet preordera nie moge zrobic.

Na czasie mi nie zalezy,poki co 2080ti jeszcze zipie-no ale chyba czas cos nowego poskladac....tyle ze nawet pre order nie moge zrobic.

Z tego co widze,w Polsce preordery normalnie mozna skladac...hmmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ustawic szukanie ME na cala PL, a nie w promieniu 50km ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, duniek napisał:

bo kolejka jest pewnie po 3898zł, a po 3899żł to juz inna kolejka jest :E

Nie. To błąd systemu, który nie przypisał karty do kolejki. Inaczej mówiąc mają burdel,

Chyba że karta była od kogoś innego, bo czasami takie oferty się pojawiają, ale są one zazwyczaj znacznie droższe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, hopes napisał:

Nie. To błąd systemu, który nie przypisał karty do kolejki. Inaczej mówiąc mają burdel,

Chyba że karta była od kogoś innego, bo czasami takie oferty się pojawiają, ale są one zazwyczaj znacznie droższe.

Nie to nie błąd systemu. Im też się zmienia cena kart. Więc głupio wysłać kartę która kosztowała 300 zł więcej w tej samej cenie - podnoszą cenę żeby zrekompensować sobie podwyżkę i tak to się kręci. To tak jakbys kupował owoce - jednego dnia kupujesz po np. 1 zł i sprzedajesz po 2 zł a drugiego kupujesz po 1,5 i sprzedajesz po 2,5 bo chcesz zachować marże na tym samym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też sądzę ze to burdel a nie świadome działanie moreli. 

Inaczej nie dostałbym ja i kilkanaście innych osob z kolejki w cenie 3789 zł. A jednak wysłali je w zeszły piątek. Dziś też wysłali kolejnym kilku osobom z kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.pcprojekt.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=rtx+3070&submit_search=

https://www.pcprojekt.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=rtx+3080&submit_search=

Na pcprojekt mają 3070 orły oc i gaming oc. Jest też 3080 gaming oc, ale za 4450zł :E

Ceny dalej szybują w górę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, radar410 napisał:

Przy tych wszystkich cenach mój SuprimX za 4299zl to faktycznie dobry interes :D a jak opchnie się kody do Black Opsa i geforce now to pewnie jeszcze ze 200-250zł mniej będzie ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

img-4249.jpg.ab48a2135d0fb58bb3554f4e596e3746.jpg

Tryton pakuje te karty tak jakby miały zostać wystrzelone armatą z tego Torunia bez szwanku. Szanuję

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Albanek napisał:

no, u mnie w naszym ulubionym sklepie na x kupiłem i zapłaciłem za asusa oc strix 3080 w dniu premiery, aż się wkurzyłem i wczoraj zażądałem zwrotu kasy, o dziwo dostałem po +/- 4h,  PODOBNO zwrot nie spowodował resetu kolejki i dalej wiszę z zamówieniem na 3080 z 15.08, ale teraz zapłacę jak już mi UDOWODNIĄ ze mają kartę dla mnie :{

to chyba rozwiewa twoje wątpliwości że opłacone są realizowane szybciej ? :{{{{

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, R.afau napisał:

Tryton pakuje te karty tak jakby miały zostać wystrzelone armatą z tego Torunia bez szwanku. Szanuję

w końcu sprzedają w cenie złota :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, stanko11 napisał:

Też sądzę ze to burdel a nie świadome działanie moreli. 

Inaczej nie dostałbym ja i kilkanaście innych osob z kolejki w cenie 3789 zł. A jednak wysłali je w zeszły piątek. Dziś też wysłali kolejnym kilku osobom z kolejki.

A miałeś opłacone czy płaciłeś przy odbiorze?

Edytowane przez toffikmaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, lumi33 napisał:

Poszperaj kilka/nascie stron wstecz, było opisane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bez powodu wzialem 3070 za 2800zl , czuje ze taniej nie będzie a dostępność sie tylko pogorszy w najbliższych dniach. Dlatego wolę mieć wróbla w garści niz gołębia na dachu. 

Mialem szanse dorwac 3070 po 2570-2670zl eagle i ventus x3 , ale nie wzialem, los tak chciał ze udało się dorwac trio , cebula boli ale nie będę płakał z tego powodu. Byle cewki mi budy w drgania nie wprowadzały, bo się mocno wkurzę i ta karte odesle :). I tak przekroczyłem swoją barierę psychologiczna jesli chodzi o cenę, wiec mocne granie cewek nie wchodzi u mnie w grę.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój TrioX 3070 za 2799 z OleOle właśnie wyruszył w drogę także mieli na magazynie

Edytowane przez solaris557

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, toffikmaster napisał:

A miałeś opłacone czy płaciłeś przy odbiorze?

Miałem opłacone. 

W komentarzach na stronie produktu są świeże dzisiejsze komentarze, z których wynika że 61 i 62 osoba z kolejki zamówień dostała informację o skompletowaniu i wysyłce karty, czyli znowu w piątek była duża dostawa, podobnie jak tydzień temu.

Jak co tydzień 20 osób z kolejki dostanie kartę, a 5 pójdzie bokiem i drożej na złoty strzał, to nie będzie źle. Morele dzięki temu nie będą stratni i przetrwają w tych cieżkich czasach :)

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co, sklepy się wycwaniły i olewają ludzi w kolejkach bo kupili wcześniej taniej i sprzedają na bieżąco po aktualnych wyższych cenach.

W sumie nie ma się co dziwić skoro ludzie biorą 3080 za 4500zł od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, novi napisał:

Nie bez powodu wzialem 3070 za 2800zl , czuje ze taniej nie będzie a dostępność sie tylko pogorszy w najbliższych dniach. Dlatego wolę mieć wróbla w garści niz gołębia na dachu. 

Mialem szanse dorwac 3070 po 2570-2670zl eagle i ventus x3 , ale nie wzialem, los tak chciał ze udało się dorwac trio , cebula boli ale nie będę płakał z tego powodu. Byle cewki mi budy w drgania nie wprowadzały, bo się mocno wkurzę i ta karte odesle :). I tak przekroczyłem swoją barierę psychologiczna jesli chodzi o cenę, wiec mocne granie cewek nie wchodzi u mnie w grę.  

To i tak lepiej ode mnie bo ja wyrwałem MSI Trio RTX 3070 za 2950 zł z ME :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, lumi33 napisał:

Poszperaj kilka/nascie stron wstecz, było opisane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, MarcoSimone napisał:

To i tak lepiej ode mnie bo ja wyrwałem MSI Trio RTX 3070 za 2950 zł z ME :P

Tylko nie wiadomo czy te 2950zł może się przypadkiem nie okazać bardzo dobrą ceną, jeśli się okaże, że górnictwo rusza pełną parą to do 4k zobaczymy 3070tki jak świnia niebo :E . Mam dziwne przeczucie że jednak boom na koparki wybuchnie zaraz, więc będzie nieciekawie dla kupujących, a bardzo ciekawie dla sprzedających :) . 

Edytowane przez novi
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, novi napisał:

Tylko nie wiadomo czy te 2950zł może się przypadkiem nie okazać bardzo dobrą ceną, jeśli się okaże, że górnictwo rusza pełną parą to do 4k zobaczymy 3070tki jak świnia niebo :E . 

Jeszcze przy TrioX przełknę tą cenę....ale jak widzę Ventusy po tyle to kisnę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejka Morele na RTX 3080 Gaming X Trio
Zamówienie złożone tydzień temu za 4000 zł

Stan obecny:

obraz.png.114f480922fbc051149290c8875534a5.png

• Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi