Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 15:56, końcówka zamówienia ma nr: 6287. Z tym że jak tutaj w wątku się przewijało, czasami te godziny i nr zamówienia to można sobie o kant d... rozbić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zachy napisał:

Probably no codes but you can ask Media Expert support for that to be 100% sure. 

thx mate 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wy się dziwicie, że ciągle kart nie ma jak jedna osoba zamawia se kilka modeli i blokuje kolejkę czekając na tą która pierwsza dojdzie...

  • Like 1
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, RENMEi napisał:

Faktury nie mam właśnie, ale ciekawy jestem co powiedzą, bo niby paczkę mieli mi wczoraj wysłać, czego oczywiście nie zrobili. Spróbuje się dopytać kiedy mogę liczyć na wysyłkę itp. bo na żadnego maila mi nie odpisali, więc liczyłem, że w niedzielę z rana mam największe szanse się dodzwonić :E

Skąd wiesz ze mieli wyslać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Crew 900 napisał:

I wy się dziwicie, że ciągle kart nie ma jak jedna osoba zamawia se kilka modeli i blokuje kolejkę czekając na tą która pierwsza dojdzie...

Myślisz że tylko w Polsce tak ludzie robią? 

A zaczekaj za granicą często jak sprzęt jest niedostępny nie można go przeklikac bo znika z oferty :)

13 minut temu, RENMEi napisał:

U mnie 15:56, końcówka zamówienia ma nr: 6287

Raczej pozna godzina i nr zamówienia. 

Sam zakładam że moje 15:41 było na styk najprawdopodobniej skoro tylko 7 kart było... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Crew 900 napisał:

I wy się dziwicie, że ciągle kart nie ma jak jedna osoba zamawia se kilka modeli i blokuje kolejkę czekając na tą która pierwsza dojdzie...

Nie, my się już nie dziwimy. Nas za to bawi inna sprawa

HawqQwv.jpg

 

 

Edytowane przez BladyPL
  • Like 4
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, zachy napisał:

Myślisz że tylko w Polsce tak ludzie robią? 

A zaczekaj za granicą często jak sprzęt jest niedostępny nie można go przeklikac bo znika z oferty :)

Nie. Ja wiem jak każdy, że tak się dzieje. Jeden gościu se zamówi 2-3 rózne karty bo nie pomyślał i swoją poprzednią za wcześnie sprzedał i teraz ma problem. Więc  zamawia i czeka na pierwszą jaką dostanie. Swoją główną kartę którą chce pewnie dostanie jako ostatnią a w międzyczasie przyjdzie  np. 3070 czy 3060ti, pogra na nich dalej czekając i nie myśląc, że pozbawił innej osobie możliwość dostania karty np. 3070 którą właśnie tamta osoba chciała. Ale macie w d*pie to,  bo jesteście samolubami i w d*pie macie innych. A potem się dziwią, że janusze czyli wy, wystawiają na allegro po zawyżonych cenach. Klniecie te osoby nie widząc, że to samo odwalacie. 

Hipokryci. Proszę się nie obrażać ale tak to niestety wygląda i jest.

Nie jest to prawdą ? Proszę wstecz poczytać i popatrzeć jak umieszczają niektórzy zdjęcia paru kart graficznych i wypisujących, że oddadzą lub sprzedadzą.

Edytowane przez Crew 900
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crew 900 napisał:

Wy tacy sami jesteście. Hipokryci.

Ja mam 3 Preordery w 2 sklepach a to tylko Preordery i obecnie trzymam je żeby komuś odstąpić jeśli będzie chciał dana kartę. 

Nie zamawiam 10sztuk i ich nie zwracam/bawię się nimi, mnie w to nie mieszaj i nie uogólniaj. :D

Niektórzy liczą też na złote strzały głównie tak jak ja z Suprim trafiłem akurat i nie bawią się w zwroty. A jak komuś się grafika nie spodoba to ma się z nią bujać i jej używać, jak ma prawo zwrotu? Przesadzasz mocno! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Crew 900 napisał:

Nie. Ja wiem jak każdy, że tak się dzieje. Jeden gościu se zamówi 2-3 rózne karty bo nie pomyślał i swoją poprzednią za wcześnie sprzedał i teraz ma problem. Więc  zamawia i czeka na pierwszą jaką dostanie. Swoją główną kartę którą chce pewnie dostanie jako ostatnią a w międzyczasie przyjdzie  np. 3070 czy 3060ti, pogra na nich dalej czekając i nie myśląc, że pozbawił innej osobie możliwość dostania karty np. 3070 którą właśnie tamta osoba chciała. Ale macie w d*pie to,  bo jesteście samolubami i w d*pie macie innych. A potem się dziwią, że janusze czyli wy, wystawiają na allegro po zawyżonych cenach. Klniecie te osoby nie widząc, że to samo odwalacie. 

Hipokryci. Proszę się nie obrażać ale tak to niestety wygląda i jest.

Trochę przesadzasz.  Niestety albo raczej stety  taki jest wolny rynek. Każdy może zamawiać to co chce i w ilościach jakich chce i czy będziesz ludzi nazywał hipokrytami czy inaczej nie zmienisz tego.

  • Like 1
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę i jak napisałem wyżej proszę się nie obrażać ale tak to wygląda i sami siebie blokujecie.

Czekacie na swoją 3080 w tym czasie zamówiliście np. 3070. Najpierw info dostaniecie, że 3070 jest dostępna, zgadzacie się na zakup, pół dnia później info, że wasza 3080 jest dostępna i co ? Tamta już wysłana 2 dni w tył, dostaniecie trzeba zwrócić i następne 2 dni w tył. Zobaczcie o ile dni się wydłuża. Sami sobie robicie problemy. 

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Crew 900 napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę i jak napisałem wyżej proszę się nie obrażać ale tak to wygląda i sami siebie blokujecie.

Czekacie na swoją 3080 w tym czasie zamówiliście np. 3070. Najpierw info dostaniecie, że 3070 jest dostępna, zgadzacie się na zakup, pół dnia później info, że wasza 3080 jest dostępna i co ? Tamta już wysłana 2 dni w tył, dostaniecie trzeba zwrócić i następne 2 dni w tył. Zobaczcie o ile dni się wydłuża. Sami sobie robicie problemy. 

zawsze można sprzedać zamiast odsyłać, chętnych nie brakuje :) na uzywanego 3070 znalazłem kupca w 5 minut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Crew 900 napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę i jak napisałem wyżej proszę się nie obrażać ale tak to wygląda i sami siebie blokujecie.

Czekacie na swoją 3080 w tym czasie zamówiliście np. 3070. Najpierw info dostaniecie, że 3070 jest dostępna, zgadzacie się na zakup, pół dnia później info, że wasza 3080 jest dostępna i co ? Tamta już wysłana 2 dni w tył, dostaniecie trzeba zwrócić i następne 2 dni w tył. Zobaczcie o ile dni się wydłuża. Sami sobie robicie problemy. 

Ja na 3080 czekam już 2.5 miesiąca. Jeśli dalej będzie takie tempo realizacji, to poczekam kolejne 3. Jeśli miałbym w międzyczasie ustrzelić 3060ti, czy 3070 na przeczekanie, to czemu tego nie zrobić? Jakby byli w stanie zrealizować zamówienia które wiszą od blisko trzech miesięcy, to nie byłoby tego problemu, koniec kropka. W obecnej sytuacji nie ma się co dziwić, że każdy kombinuje jak może.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli ktoś nie widzi różnicy pomiędzy Januszami z olx a porządnymi forumowiczami chcącymi sobie pomóc to ja nie wiem co musi mieć we łbie xd. Brzmi jak kiepski bait @Crew 900

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak TUF OC był w Komputronik jeszcze po 4400 zadzwoniłem i okazało się, że mają te karty (mimo, że na stronie są niedostępne) normalnie do wysyłki/odbioru w sklepie.

Kupiłem bez żadnego problemu

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że jak już się dostanie 3070 na przeczekanie to lepiej kartę odsprzedać niż ja zwracać jak np szybko uda się dorwac 3080.

Lepiej pomoc jakiemuś forumowiczowi w otrzymaniu poszukiwanej karty niż generować dodatkowy ruch na poziomie klien-sklep. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Crew 900 napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę i jak napisałem wyżej proszę się nie obrażać ale tak to wygląda i sami siebie blokujecie.

Czekacie na swoją 3080 w tym czasie zamówiliście np. 3070. Najpierw info dostaniecie, że 3070 jest dostępna, zgadzacie się na zakup, pół dnia później info, że wasza 3080 jest dostępna i co ? Tamta już wysłana 2 dni w tył, dostaniecie trzeba zwrócić i następne 2 dni w tył. Zobaczcie o ile dni się wydłuża. Sami sobie robicie problemy. 

Nie rozumiem Twojego argumentu kompletnie. Wynika z tego natomiast, że strasznie wąską masz perspektywę postrzegania. 

Przecież jest wielu ludzi, którzy nie umrą z głodu jeżeli kupią w podobnym czasie 3 karty i zamrożą nawet 15K PLN na 2 tygodnie. A częstą tak robią bo są entuzjastami albo mają określone preferencje chociażby co do kultury pracy czy innych cech użytkowych produktu. Są jeszcze tacy, którzy budują ekosystem w oparciu o konkretnego producenta albo konkretne parametry użytkowe. I nie warto mieć do nich o to pretensji. Zresztą, to prywatna sprawa jak kto swoim hajsem rozporządza. Temat kart był walkowany sporo przed premierą i każdy zainteresowany powinien się liczyć że sytuacja będzie ciężka i dla wielu nowa/niezrozumiała. A takie tupanie nogą i klepanie że każdy to teraz może kupić jedna i jedyną na zasadzie co się trafi to mocno niepoważna postawa IMHO :)

Edytowane przez Fenrir_14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Fenrir_14 napisał:

A częstą tak robią bo są entuzjastami albo mają określone preferencje chociażby co do kultury pracy czy innych cech użytkowych produktu.

Ja TUFa oddałem, po raz pierwszy w życiu coś zwróciłem. Cewki piszczały jak szalone, może w cenie MSRP bym z tym żył ale nie chciałem się na to godzić w momencie, gdy zapłaciłem 4,5k za kartę.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie będzie dużej dostępności kart ludzie będą kombinowali z zamówieniami z różnych źródeł i braniem kart na przeczekanie i to się nie zmieni. 

Polacy lubią kombinować i naginać system do swoich potrzeb. W sumie nie tylko Polacy :)

Inna sprawa, że sklepy też nie są lepsze. Zbierają zamówienia i np realizują najpierw te w wyższych cenach, a kolejki rosną w nieskończoność bo preordery są ciągle dostępne, mimo małej i ograniczonej dostępności kart. 

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Crew 900 napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę i jak napisałem wyżej proszę się nie obrażać ale tak to wygląda i sami siebie blokujecie.

Czekacie na swoją 3080 w tym czasie zamówiliście np. 3070. Najpierw info dostaniecie, że 3070 jest dostępna, zgadzacie się na zakup, pół dnia później info, że wasza 3080 jest dostępna i co ? Tamta już wysłana 2 dni w tył, dostaniecie trzeba zwrócić i następne 2 dni w tył. Zobaczcie o ile dni się wydłuża. Sami sobie robicie problemy. 

Wiesz od premiery bawiłem się już 3 szt 3080 i kilkoma modelami 3070 i żadna nie wróciła do sklepu, mimo że w domu miałem w pewnym momencie 3 karty w szafie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten x-kom mógłby się ogarnąć też z bonusami, nie ma z kupnem 3080 dodatkowo Geforce NOW na rok czy gry COD: Cold War, np. w MediaExpert są. We wrześniu jakieś tam bonusy były, kiedy zamawiałem TUFa non OC. Jak się okazuje, liczy się czas odebrania, a nie złożenia zamówienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, codovsky8 napisał:

Ten x-kom mógłby się ogarnąć też z bonusami, nie ma z kupnem 3080 dodatkowo Geforce NOW na rok czy gry COD: Cold War, np. w MediaExpert są. We wrześniu jakieś tam bonusy były, kiedy zamawiałem TUFa non OC. Jak się okazuje, liczy się czas odebrania, a nie złożenia zamówienia. 

Xkom już nie jest partnerem nVidii w promocji z kodami do gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mckarmi napisał:

Xkom już nie jest partnerem nVidii w promocji z kodami do gier. 

Taki prezent na 18-te urodziny :) za dobre sprawowanie lol. 

  • Haha 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce kartę z ME?

Gigabyte 3060Ti Gaming OC, faktura na firmę (więc chyba tylko gwarancja będzie?). Do odebrania u mnie, idzie pocztą. Cena sklepowa: 2255zł

Palit 3060Ti Dual, do odebrania w sklepie, więc pewnie można wziąć na paragon. Cena w sklepie: 2299zł

Obie karty do odebrania w Lublinie w przyszłym tygodniu (wtorek lub środa).

Edytowane przez jack.alderr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...