Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie robcie awantury o 100zl.

Osobiscie sprzedalem po kosztach, a klient mogl tak po prostu zrobic.

Chce 100zl? jego klocki, jego sprawa.

Dobrze, ze nie 500-800 bo wtedy to januszerka na calej linii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Hero586 napisał:

c32843578cda9849med.jpg

Wrzucam obiecane zdjęcie, ogólnie trochę boli, że tyle kasy na kartę trzeba wyłożyć, ale jednak widać za co się dopłaca w porównaniu do tańszych wersji. Samo pudełko robi już pioronujące wrażenie, a karta prezentuje się na żywo dużo lepiej niż na zdjęciach. Chciałbym serdecznie podziękować forumowiczowi co wstawił link do oferty niestety nie pamiętam nicku, chyba to był wilczur ale dalej nie pamiętam. 

zazdro na maxa. Weźże sprzedaj mi tą kartę, daję Visiona OC + 400 zł dopłaty :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Grze_chu napisał:

Nie lubię jak ktoś robi kurtyzanę z logiki...

Logika jest taka, że jak zwolnisz swoją "rezerwacje" to karta zostanie wysłana do kogoś innego kto czeka w kolejce lub na nią poluje. Aż tak ciężko to zrozumieć? Piszesz jakbyś w ogóle nie używaj mózgu - wystarczy pomyśleć.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kowallosu napisał:

:D:D:D

Suprima sie nie wymienia! NEVER EVER!!!

Zreszta Trio X tez nie powinno sie wymieniac, bo to zacna karta mimo wszystko :P Chyba ze na wyzszy model!

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, zachy napisał:

Suprima sie nie wymienia! NEVER EVER!!!

aaa bo to z x-koma jest karta? To nie chcę :D

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kowallosu napisał:

tak poważnie? Bo szczerze to za MSI średnio przepadam a Vison mi bardzo przypadł do gustu :D. Od dłuższego czasu karty Gigabyte mam ale Suprim to trochę biały kruk jednak :szczerbaty:

Edytowane przez Hero586
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Hero586 napisał:

tak poważnie? Bo szczerze to za MSI średnio przepadam a Vison mi bardzo przypadł do gustu :D

LOL. Berz Visiona i 400zl jak Ci tak zalezy.

Ja bym sie nie wymienil, mimo wszystko. :o

Zawsze mozesz chlapnac bialym sprayem karte, albo uznac ze stalowy/szary/srebrny to prawie bialy... ;)

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, kowallosu napisał:

Co Ci nie pasuje w tym Visionie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ghost 3060ti

ledy jarają strasznie

img_6492zhkd0.jpg

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Grze_chu napisał:

@eblvrm było się nie przyznawać, zaraz Cię ukamienują tutaj XD

Jest takie mądre przysłowie o karawanie (albo karakanie, jak kto woli) i psach xD

12 minut temu, Inclouds napisał:

Czyli innymi słowy ukradłeś mi kartę złodzieju :D

Jak masz 3080 FE to się możemy wymienić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nawet nie chodzi o sam fakt ile Ty na tym zarobisz. Zirytowało mnie to Twoje chwalenie się . W innym wypadku bym się w ogóle tutaj nie udzielał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, duniek napisał:

ghost 3060ti

ledy jarają strasznie

img_6492zhkd0.jpg

Rzuć na to sieć rybacką z małym oczkiem to nie będzie kurzu żreć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, duniek napisał:

ghost 3060ti

ledy jarają strasznie

Powiedz no jak to chodzi i czy ta lampe da sie wylaczyc. Sam mam ghosta i gigusia gaiminga oc i sie zastanawiam co rozpakowac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Hugx napisał:

^^ Zacna obudowa :D

Taka na więcej kart

😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no Suprim raczej zostań urzekł mnie swoim bydlackim wyglądem xD

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, robson241 napisał:

Powiedz no jak to chodzi i czy ta lampe da sie wylaczyc. Sam mam ghosta i gigusia gaiminga oc i sie zastanawiam co rozpakowac :)

2400mhz mem @ PL 120W - 61,2mhash czyli jak 3070, takze pod 3060ti bym sie nie napalał na order bo kopacze wykupią wszytko, predzje bedzie sie dalo 3070 kupic mysle

w hive LED off nie dziala, pewnie pod windą w apce jakiejs sie da, akurat mi to nie przeszkadza ze swieci, aale jakby tak byo to poprostu wypne wtykczke od ledow i po problemie

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, duniek napisał:

2400mhz mem @ PL 120W - 61,2mhash

w hive LED off nie dziala, pewnie pod windą w apce jakiejs sie da, akurat mi to nie przeszkadza ze swieci, aale jakby tak byo to poprostu wypne wtykczke od ledow i po problemie

hahaha. bardziej mi chodzilo o kulturke w graniu nie kopaniu xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Celthar napisał:

Dobry. Cos sie pojawilo na forum przez ostatnie tygodnie w zwiazku z Ventusami 3080 z Xa? Wiadomo do ktorej minuty ludzie dostali?

Zacytuje samego siebie bo sie schowało ma samym dole strony i moze nikt nie widzial :P. To jak z tymi Ventusami? Bo jedyne co ja widzialem to tu na forum z 2 tyg temu ktos dostal z 15:10 a na wykopie ktos tydzien temu dostal z 15:04 wiec niezla maja chronologie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, robson241 napisał:

hahaha. bardziej mi chodzilo o kulturke w graniu nie kopaniu xDD

nie gram wiec nei wiem, chociaz zaraz bede q2 rtx puszczał bo az szkoda nie odpalic jak sie ma 3080 w domu, a na srode mam ustawionego kupca juz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Charnooh napisał:

Logika jest taka, że jak zwolnisz swoją "rezerwacje" to karta zostanie wysłana do kogoś innego kto czeka w kolejce lub na nią poluje. Aż tak ciężko to zrozumieć? Piszesz jakbyś w ogóle nie używaj mózgu - wystarczy pomyśleć.

No taka jest Twoja logika i Twoje zdanie, ale pomyśl że jest sporo ludzi na tym forum (w tym ja, jak jeszcze swojej nie miałem) którzy mają dość polowania na tę kartę, i z pocałowaniem ręki wezmą kartę poniżej 4k i dostępną od razu, więc:
> Aż tak ciężko to zrozumieć? Piszesz jakbyś w ogóle nie używaj mózgu - wystarczy pomyśleć.
Zachęcam do tego samego :)

5 minut temu, bandi1 napisał:

@kowallosu @Grze_chu Jacy dobrzy z Was ludzie, mam Wam podziękować?  Jeden chce tylko 100 zł za fatygę. A drugi go broni :D Szczerze to g*** by mnie obchodziło co stanie się z karta która odeśle spowrotem do sklepu. Dostałem ta która chciałem? Tak? to odsyłam nadmiarowe a nie zgrywam idiote pisząc na forum że robię ludziom przysługę odsprzedając im drożej ;d .

Jak wyżej, to że Ty nie masz takich potrzeb, i jak już pisałem wcześniej, będziesz czekać żeby: przepłacić lub zapłacić mniej, ale za kilka miesięcy - to Twój wybór, podziwiam cierpliwość :)

4 minuty temu, bandi1 napisał:

I nawet nie chodzi o sam fakt ile Ty na tym zarobisz. Zirytowało mnie to Twoje chwalenie się . W innym wypadku bym się w ogóle tutaj nie udzielał. 

Nie wiesz co to chwalenie chyba, jakbym chciał się pochwalić to wrzuciłbym tutaj kilka dni temu zdjęcie pudełka z 3080 z karteczką ze swoim nickiem. Ja tylko napisałem, że być może coś ruszy się w kwestii dostępności karty z innego zamówienia sprzed tygodnia, i czy ktoś nie byłby zainteresowany przejęciem jej za "fatygę".

A, no i specjalnie dla Ciebie, skoro już zarzuca mi się że się chwalę, to oto moja 3080 z ME zamówiona 30.11  https://imgur.com/a/hHeTxQo

• Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale macie problemy :D

Ja od początku premiery bawię się praktycznie każdym modelem jaki uda mi się upolować, były 3080/3070 a teraz jedzie do mnie 3060 Ti X Trio

I nie, nie będę zwracał do 14 dni, po zabawie znajdzie się chętny czy to tutaj na labie czy na jakimś portalu ogłoszeniowym. 

Przynajmniej karta będzie sprawdzona pod kątem kultury pracy, cewek itp. :E

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Pitt_34 napisał:

Nie zapomnij skasowac odpowiednio od poswieconego czasu na testy i sprawdzenie ezgemplarza! :P 

Tak ze 100ke za godzine :D 

Edytowane przez zachy
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Pitt_34 napisał:

Ale macie problemy :D

Ja od początku premiery bawię się praktycznie każdym modelem jaki uda mi się upolować, były 3080/3070 a teraz jedzie do mnie 3060 Ti X Trio

I nie, nie będę zwracał do 14 dni, po zabawie znajdzie się chętny czy to tutaj na labie czy na jakimś portalu ogłoszeniowym. 

No na pewno będzie sprawdzona, ale niekoniecznie kupiec dostanie najlepszą sztukę xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, PACIK19 napisał:

Co Ci nie pasuje w tym Visionie?

suprim bardziej pasowałby mi do płyty głównej. Dabum tssss. :D 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi