Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wincyjognia napisał:

W takim tempie to kazdy cos dostanie przed swietami, nie ma co plakac :) 

Jeśli jesteś wstanie wydać 4400 to tak w innym wypadku może być ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki z tego MSI. 

Najpierw rzucają Trio-X i wydaje się, że to najwyższy model z ich stajni i człowiek kupuje. A jak już ma swoje X-Trio to rzucają Suprima na pokusę. No i klient 2 razy nabija kabzę emesajowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Jeśli jesteś wstanie wydać 4400 to tak w innym wypadku może być ciężko

Oczywiscie, jak widac po wczoraj/dzis to 4500-4900 i lykaja ludzie jak zloto :)

W kazdym razie bardzo dobre dostawy wchodza. A teraz ludzie tutaj to w wielu przypadkach poprostu beda przebierac w modelach :D

3 minuty temu, stanko11 napisał:

Cwaniaki z tego MSI. 

Najpierw rzucają Trio-X i wydaje się, że to najwyższy model z ich stajni i człowiek kupuje. A jak już ma swoje X-Trio to rzucają Suprima na pokusę. No i klient 2 razy nabija kabzę emesajowi.

Trio na Suprim to juz lekka fanaberia, ale daj znac czy prawdziwa roznica bedzie oplacalna doplaty :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, stanko11 napisał:

Cwaniaki z tego MSI. 

Najpierw rzucają Trio-X i wydaje się, że to najwyższy model z ich stajni i człowiek kupuje. A jak już ma swoje X-Trio to rzucają Suprima na pokusę. No i klient 2 razy nabija kabzę emesajowi.

Powiedz to mi kto zaczął od Zotaca Trinity za 3500 przez 3800 MSI Trio teraz 4400 za Suprima  ładna sumka sie robi  a Jak Asus się pojawi czy EVGA to chyba umrę na zawal xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlinkuje mi ktos tego suprim x ?

Nie moge go wgl trafić, nie wyszukuje mi go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Suprim występuję w PL tylko jako 3080? Czy trafia się też w 3070?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, s100dnia napisał:

A ten Suprim występuję w PL tylko jako 3080? Czy trafia się też w 3070?

3070 3080 3090

1 minutę temu, Zhao napisał:

Powiedz to mi kto zaczął od Zotaca Trinity za 3500 przez 3800 MSI Trio teraz 4400 za Suprima  ładna sumka sie robi  a Jak Asus się pojawi czy EVGA to chyba umrę na zawal xD

Nastepny xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wincyjognia napisał:

Trio na Suprim to juz lekka fanaberia, ale daj znac czy prawdziwa roznica bedzie oplacalna doplaty :)

 

Tylko ja już wiem, że taka zamiana nie ma żadnego sensu, tym bardziej przy dopłacie 500 zł. Ładniejsze ledy, aluminium zamiast plastiku i większy PL właściwie tylko do benchmarków. A może przecież przyjść sztuka z marną podatnością na UV albo z grającymi cewkani, a X-Trio trafił mi się bardzo przyzwoity pod tym względem.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś przedłużenie gwarancji jest od msi na karty ? czy tylko 36mcy ?

Edytowane przez Black_Tiger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, stanko11 napisał:

Tylko ja już wiem, że nie taka zamiana nie ma żadnego sensu, tym bardziej przy dopłacie 500 zł. Ładniejsze ledy, aluminium zamiast plastiku i większy PL właściwie tylko do benchmarków. A może przecież przyjść sztuka z marną podatnością na UV, a X-Trio trafił mi się bardzo przyzwoity pod tym względem.

Tez tak sadze, aczkolwiek jak wsiakniesz w ta zabawe, to tak sie konczy xD Poza tym, jak opylisz Trio i nie stracisz, to tylko korzystac. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wincyjognia napisał:

Nastepny xD 

Haha szczerze? wszystko powyżej mitycznego TUFA za 3200 to fanaberie ino wszyscy wiedza jak to wyszło -  gdyby karty były dostępne to nie byłoby całego tego cyrku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mark2468 napisał:

Zauważyłem że mój gigabyte na domyślnej krzywej pracuje z maksymalnym napięciem 0,92 V (odczytane z furmarka), 0,94 V (odczytane z gpu z). Wiem że odczyty programowe są niedokładne. 

Ja ustawiałem krzywą na 0,9 V. Może powinienem zejść niżej z napięciem? Mam wrażenie że mam słaba sztukę ? 

Za słabe chłodzenie, więc producent obniża napięcie do 0,9V, zauważyłem to też w innych kartach.

Sprawdź, czy możesz uzyskać bazowe taktowanie na niższym napięciu.

Zmień ustawienie wentylatorów, kosztem temperatur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

Haha szczerze? wszystko powyżej mitycznego TUFA za 3200 to fanaberie ino wszyscy wiedza jak to wyszło -  gdyby karty były dostępne to nie byłoby całego tego cyrku

Kiedys to bylo, te ceny startowe, 3999 to sie czlowiek za glowe lapal. Nie powiem, przez chwile kusilo wziac jedna sztuke tego Suprima, ale oddawac to pozniej albo uplynniac, nie mam czasu, jutro CP :) Wy poczekacie do piatku, czy bedzie na jutro? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc kupiłem tego suprima, ale tak szybko klikałem zamówienie, że mam wybrane za pobranie pocztą, czyli dostawa w poniedziałek. Napisałem zapytanie do zamówienia czy da się jeszcze zmienić na kuriera żeby przyszło w piątek. Macie jakieś doświadczenie z taką zmianą? Morele nie robi problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiem, że to nie ten temat ale już ostatni raz., Suprim 2160/10400 20 minut bez zająknięcia, bez ruszania napięć. tak na pierwsze strzały, w weekend więcej potestuje. Także polecam Suprima, zawsze miałem same Strixy ale chyba się przekonam. Karta ledwo mi się zmieściła w HafX, ma fajne rusztowanie na podpórkę w komplecie. Testy robione przy wentylatorach na 100 % ale ja jestem dziwnym człowiekiem bo mój komputer stoi piętro niżej i ma wentylatory rozwalona na max w Gaming Mode On ;] 60C Na karcie. Także CP2077 Ready. W końcu.

Edytowane przez Shamman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, przegapiony Suprim, akurat zawsze na dropy się spóźniam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wincyjognia napisał:

Kiedys to bylo, te ceny startowe, 3999 to sie czlowiek za glowe lapal. Nie powiem, przez chwile kusilo wziac jedna sztuke tego Suprima, ale oddawac to pozniej albo uplynniac, nie mam czasu, jutro CP :) Wy poczekacie do piatku, czy bedzie na jutro? :D

Dostawa ma być na piątek.

Też mi się cholernie nie chce tego ogłaszać, sprzedawać, tłumaczyć dlaczego itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wincyjognia napisał:

Kiedys to bylo, te ceny startowe, 3999 to sie czlowiek za glowe lapal. Nie powiem, przez chwile kusilo wziac jedna sztuke tego Suprima, ale oddawac to pozniej albo uplynniac, nie mam czasu, jutro CP :) Wy poczekacie do piatku, czy bedzie na jutro? :D

Ja mam na piątek,ale 3080 mam tak czy siak    wiec i tak będzie CP :-D

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hafilip84 napisał:

No więc kupiłem tego suprima, ale tak szybko klikałem zamówienie, że mam wybrane za pobranie pocztą, czyli dostawa w poniedziałek. Napisałem zapytanie do zamówienia czy da się jeszcze zmienić na kuriera żeby przyszło w piątek. Macie jakieś doświadczenie z taką zmianą? Morele nie robi problemów?

W morelach nie da rady nic zmienić, jak klepniesz zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stanko11 napisał:

W morelach nie da rady nic zmienić, jak klepniesz zamówienie.

da radę @ lub telefon do konsultanta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zmieniał z x trio na suprime to chętnie odkupię x trio za 3900 zł :D ale pewnie wrzucicie na olx/allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam dla kumpla 3080 X Trio, jakby ktos je zmienial na Suprim. Za 3900-3999 z checia by przygarnal pewnie taka karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hopes napisał:

Jakby ktoś zmieniał z x trio na suprime to chętnie odkupię x trio za 3900 zł :D ale pewnie wrzucicie na olx/allegro

Zalatw mi suprima, a mój X idzie do ciebie za 3900 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...